Cizí postava na mém účtu

Chyby co se nikam nedaly zařadit

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Cizí postava na mém účtu

Příspěvek od Mourisson1 »

nevím jakým zázrakem, ale při normálním nalogování mezi mými postavy je jedna postava navíc , Anade... netuším proč,netuším jak netuším vlastně nic. Co s tím?

Obrázek
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 989
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Anade »

Tuším, jak k tomu došlo. Zuzu bude asi vědět taky, s ním jsem tehdy řešil jistý bug, díky kterému se tohle mohlo stát.
Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

Takže z mý strany mám něco dělat, nebo jen čistě..ignorovat?
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
zuzuPD
Příspěvky: 3528
Registrován: 18. 4. 2009 23.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzuPD »

Taky asi vím při jaké příležitosti k tomu došlo, ale nevím proč se to stalo a jestli s tím jde něco udělat (vyjma zásahu Labirem, který ji může smazat z tvého účtu).
Hlavně za ni neloguj!!! Bůh ví co by to udělalo :smile:
Hyperaktivní hlavně MUNI.
ICQ: 345081919
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

To mě ani nenapadlo už z toho důvodu co bych u ní mohl vidět :megalol:
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Mourisson1 píše:To mě ani nenapadlo už z toho důvodu co bych u ní mohl vidět :megalol:
Knížku pojmenovanou: Obšírné pojednaní o plánech na zabití rodiny Cysvarianů :-D
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
bart 23
Příspěvky: 53
Registrován: 20. 12. 2011 21.18

Příspěvek od bart 23 »

Akruo píše:
Mourisson1 píše:To mě ani nenapadlo už z toho důvodu co bych u ní mohl vidět :megalol:
Knížku pojmenovanou: Obšírné pojednaní o plánech na zabití rodiny Cysvarianů :-D
Tak to jo :megalol: :megalol:
Toruk syn Arkarůf
Wiliem Daivis
Uživatelský avatar
zuzuPD
Příspěvky: 3528
Registrován: 18. 4. 2009 23.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzuPD »

Já měl za to, že zde se hlásí chyby. Téma na pokec je na fóru taky, ale chyby prosím udržovat přehledné, někdo by je mohl chtít třeba opravovat...
Hyperaktivní hlavně MUNI.
ICQ: 345081919
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

zuzuPD píše:Já měl za to, že zde se hlásí chyby. Téma na pokec je na fóru taky, ale chyby prosím udržovat přehledné,…..
Promiň, máš pravdu v tom, že to tu spamujeme...
zuzuPD píše:….někdo by je mohl chtít třeba opravovat...
:megalol: :megalol: :megalol:

P.S.: Omluva a prosba o smazání!
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Odpovědět