Rozpadání itemu

Archiv problémů, jež byly úspěšně vyřešeny.

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Zamčeno
MR.Kvak
Příspěvky: 38
Registrován: 21. 8. 2019 18.54

Rozpadání itemu

Příspěvek od MR.Kvak »

item hodí hlašku že se rozpadá , ale až se rozpadne .
„Předpokládá se že čas vánoční bude časem hojnosti radosti a míru, a sláb ten co ztrácí v sebe víru , a malí ten kdo mály jenom sílu . “ citace Smrtě ( z drobnou úpravou)
MR.Kvak
Příspěvky: 38
Registrován: 21. 8. 2019 18.54

Re: Rozpadání itemu

Příspěvek od MR.Kvak »

stalo se to u nástrojů , krompáč a sekera .
„Předpokládá se že čas vánoční bude časem hojnosti radosti a míru, a sláb ten co ztrácí v sebe víru , a malí ten kdo mály jenom sílu . “ citace Smrtě ( z drobnou úpravou)
Uživatelský avatar
Niko
Příspěvky: 2138
Registrován: 10. 3. 2010 15.29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpadání itemu

Příspěvek od Niko »

Tomu se mi nechce úplně věřit. Seš si jistý, že se ti tam ta hláška neobjevovala už několikrát před tím a může to případně někdo potvrdit?
MR.Kvak
Příspěvky: 38
Registrován: 21. 8. 2019 18.54

Re: Rozpadání itemu

Příspěvek od MR.Kvak »

psali mi to dva známí nezávisle na sobě . osobně nepoužívám nástroj krom nože ale nestahuju kvůli breberkám .
„Předpokládá se že čas vánoční bude časem hojnosti radosti a míru, a sláb ten co ztrácí v sebe víru , a malí ten kdo mály jenom sílu . “ citace Smrtě ( z drobnou úpravou)
Spaja
Příspěvky: 43
Registrován: 1. 10. 2020 16.43

Re: Rozpadání itemu

Příspěvek od Spaja »

Mě normálně hlásilo třeba sekera cca 5-10 kusů před tím než se rozpadla :)
Vilík :clover:
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpadání itemu

Příspěvek od Woxa »

dneska se mi neopravitelný nůž začal rozpadat a vnímal jsem tu hlášku docela často
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
asura
Příspěvky: 1
Registrován: 8. 1. 2016 23.03

Re: Rozpadání itemu

Příspěvek od asura »

Mě se takhle rozpadla Sekera 😀 nic to nepsalo pak najednou že se rozpadá a hned se rozpadla a dneska pro změnu mi všechno co sem mel nasazené psalo že se rozpadá ale když sem použil kouli stavu tak byla kondice výborná.pro jistotu sem věci opravil ale pořád to vyhazovalo hlášku že se rozpadaj. 😀
Zamčeno