Trezor a DM upravené předměty

Archiv problémů, jež byly úspěšně vyřešeny.

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
drake127
Příspěvky: 1787
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Trezor a DM upravené předměty

Příspěvek od drake127 »

Mám od DM dva předměty rubínu (na 96 % opravdu rubínu z palety), zřejmě s pozměněným názvem a popiskem. Problém nastal, když se oba ocitli v jednom trezoru, kde se po uzavření a opětovném otevřením pěkně sestackovali a název+popisek jednoho z nich je tak ztracen.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4113
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

Nevěřím ani vlastnímu inventáři, zvlášť když je růže poblíž...
Wanting something does not give you the right to have it.
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Re: Trezor a DM upravené předměty

Příspěvek od labir »

drake127 píše:Mám od DM dva předměty rubínu (na 96 % opravdu rubínu z palety), zřejmě s pozměněným názvem a popiskem. Problém nastal, když se oba ocitli v jednom trezoru, kde se po uzavření a opětovném otevřením pěkně sestackovali a název+popisek jednoho z nich je tak ztracen.
To je normální a neošetřitelné.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

cokoliv s upraveným popiskem, kdyz se stackne s normalni verzi, udela paseku. A to celkem nahodne - mel jsem lahvicku s olejem udelanou z caje, a kdyz se mi s ni stacknul caj, stal se z nej olej taky.

Na druhou stranu pri poslednich slavnostech sedmikrasek delala piti spousty custom vinnnych lahvi a ty se po stacknuti vynulovaly na normalni predmet.
I kdyz.. mozna, ze nazev zustal a popisek se vynuloval... uz si to nepamatuju, bohuzel... a tydle v eci se (unfortunately) neloguji.

Takze zakladni pravidlo - BACHA!

:D
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2538
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Je to tak, název zůstává, ale popisek ne.
Kraki Skengdrang
drake127
Příspěvky: 1787
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Hm, tak se mi stackují i v invu. Aneb jak přijít o cenné předměty od DM snadno a rychle. :ermm:

Ale jestli s tím nic udělat nelze, tak prosím neupravujte popisky předmětů, co se takto hloupě stackují.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Sylmael
Příspěvky: 58
Registrován: 5. 6. 2007 17.40
Bydliště: SK

Příspěvek od Sylmael »

Tusim ze itemy s roznymi tagmi sa nestackuju. Co takto toho vyuzit pri tvorbe ingame unikatneho itemu?
ICQ uz nepouzivam. Piste len PM, dik.
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Sylmael píše:Tusim ze itemy s roznymi tagmi sa nestackuju. Co takto toho vyuzit pri tvorbe ingame unikatneho itemu?
Teoreticky to lze, ale tady se jedná o úpravu existujícího itemu. Tj. musel by se nejprve zkopírovat se změnou tagu a pak původní smazat. A to mi přijde poněkud zbytečné.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Sylmael
Příspěvky: 58
Registrován: 5. 6. 2007 17.40
Bydliště: SK

Příspěvek od Sylmael »

Dobre. Ja som to bral asi takym stylom, ze DM si ten item oznaci DM toolom (featom) a vytvori sa jeho kopia s vygenerovanym unikatnym tagom. Stary item to zmaze. A potom by sa uz aplikovali tie ostatne zmeny ako popisok, nazov atd.
ICQ uz nepouzivam. Piste len PM, dik.
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Zmizely mi z trezoru dva artefakty od DM a dva předměty popsané při tvorbě postavy. Zůstala jen jedna kniha od DM a jeden předmět vytvořený při tvorbě postavy.

Zaráží mě, že to zmizelo úplně.

Pokud to zmizelo IC a není to chyba, pak prosím PM s dotyčným DM prosím.

Ale protože není důvod, proč by to mělo IC mizet a krom úřadů ani nemohl nikdo vědět o tom, že jsem si zrovna pronajal byt, tak to hlásím jako chybu.

Artovi jsem psal ještě po ICQ.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
drake127
Příspěvky: 1787
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Jak byly staré? Věci z Eq2 a starší občas udělaly z trezoru puf, jinak nemají jiný důvod než, že jsi ten trezor otevřel a zavřel víckrát za sebou.

A pak je samozřejmě mohl někdo IC či OOC ukrást. Se zapnutou ISA ochranou je to sice hodně nepravděpodobné, ale vyloučit to nelze.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Předpokládám, že Aefar jakožto jen a pouze EQ3 hráč, neměl ty staré věci :bigwink: ač trpaslíci se dostanou k ledasčemu
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Tak Arto mi psal, že by ten trezor potřeboval restart... je dosti možné (ba přímo pravděpodobné), že ty věci původně z EQ2 byly.

Rovněž potvrzeno, že to určitě byl BUG a ne krádež (to by znamenal trochu jiný přístup ve hře :smile: )

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Odpovědět