Flákoty

Archiv problémů, jež byly úspěšně vyřešeny.

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Flákoty

Příspěvek od Akruo »

Nevím, jestli se to zde někdy řešilo, ale všemožné flákoty masa (předměty s názvem flákota něčeho) nejde opékat a ani je nevykupuje nazpět hospodský. Beru to jako chybu, neboť je v popisku napsáno, že jde o krásný kus sirového masa, který se dá s trochou sebezapření sníst.
I v normálním životě se kupují flákoty a třeba se smaží či grilují a to bych rád dělal :smile:
Naposledy upravil(a) Akruo dne 18. 7. 2009 10.37, celkem upraveno 1 x.
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

resp. V případě, kdy postava ráda kuchtí a hráč ji chce vést do dráhy kuchaře ( píšu, nebot mám jednu takovou), asi nebude chtít veškeré suroviny kupovat a pokud už něco, tak jen polotovary a to právě jsou ty flákoty …
V dlouho očekávaném CRAFTU, už to asi bude zakomponované, ale myslíte, že by šlo aby se prostě daly opéci nad ohněm jako jakékoliv jiné syrové maso?

Děkuji za odpovědi, názory a pokud to bude uskutečnitelné a v plánu EQ-týmu i změnu stavu .. :clover:
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Mohl by se někdo vyjádřit? :blush:
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2538
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Akruo píše:Mohl by se někdo vyjádřit? :blush:
:no: Ee, tohle není dobrý přístup.
Kraki Skengdrang
Sethiel
Příspěvky: 291
Registrován: 14. 4. 2008 19.23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sethiel »

Akruo píše:Mohl by se někdo vyjádřit? :blush:
Souhlasím, že flákota by se měla dát upíct. Ani potom to nebude žádná sláva, ale lepší než syrová.
Imagination is the only weapon in the war against reality.
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

Já flákotu beru něco jako šunku. takže k ní tak přistupuju, že je dobrej doplněk k pečivu ( a chutnej)
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Street_cz píše:Já flákotu beru něco jako šunku. takže k ní tak přistupuju, že je dobrej doplněk k pečivu ( a chutnej)
no jako dá se, ale už jen kvůli většímu použití by se to mohlo takto upravit :yes:
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Jon píše:
Akruo píše:Mohl by se někdo vyjádřit? :blush:
:no: Ee, tohle není dobrý přístup.

Mohl by se někdo fundovaný vyjádřit, prosím :clover: :clover: :clover:
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Založils tohle téma dneska, tak nemůžeš počítat, že ti okamžitě někdo odpoví obzvlášť, když to budeš takhle kolem dokola psát.
Jenom si pár dní počkej, beztak by to šlo hluboko na dno ToDo listu, kvůli podstatnějším věcem, takže co je proti tomu pár hodin navíc čekání. :bigwink:
Sethiel
Příspěvky: 291
Registrován: 14. 4. 2008 19.23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sethiel »

Street_cz píše:Já flákotu beru něco jako šunku. takže k ní tak přistupuju, že je dobrej doplněk k pečivu ( a chutnej)
Když se řekne flákota, představím si hodně, ale hodně prorostlej kus masa.
Imagination is the only weapon in the war against reality.
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 682
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

Příspěvek od Paklic »

Pokud vím, tak se to už řešilo, prostě to opejkat nejde a asi to nikdy nepůjde.
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2668
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

flákota je pro mě steak
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

Tomyn píše:flákota je pro mě steak
ale steak se většinou opéká, rožní, griluje ;) což tady právě nejde
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

darmian píše:Založils tohle téma dneska, tak nemůžeš počítat, že ti okamžitě někdo odpoví obzvlášť, když to budeš takhle kolem dokola psát.
Jenom si pár dní počkej, beztak by to šlo hluboko na dno ToDo listu, kvůli podstatnějším věcem, takže co je proti tomu pár hodin navíc čekání. :bigwink:

jo jo jo :smile: Já to vím a chápu, jen jsem to zapoměl dopsat do samotného příspěvku :clover: a tak jsem to napsal jako další zpráívičku :clover:


A vím, že jsou podstatnější věci jako je třeba CRAFT atd. , jen jsem to dal jako zajímavou věc, která, pokud někdo z EQ-týmu bude mít čas a nebude se to krýt s něčím jiným dala změnit či "napravit".


- rozhodně nechci vypadat jako sobec, kterýmu to prostě nějak zkřížilo plány a tak to chce za každou cenu změnit...



Jo a teda :biggrin: , kdyby se to nějak upravovalo, tak by možná bylo zajmavé , kdyby se to dalo prodávat (ty flákoty) v hospodách.…
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Street_cz píše:
Tomyn píše:flákota je pro mě steak
ale steak se většinou opéká, rožní, griluje ;) což tady právě nejde
Přesně to jsem tím měl namysli, jako on to člověk může zahrát RP, ale když to pak jako hotové jídlo dostane nějaká jiná postava a přečte si popisky... Vypadá to zvláštně :smile:
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Odpovědět