Stany

Archiv problémů, jež byly úspěšně vyřešeny.

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dr.Lizard
Příspěvky: 240
Registrován: 13. 4. 2009 13.51
Bydliště: Konec světa

Stany

Příspěvek od Dr.Lizard »

Mám dotaz/podezření na stany.

Pokud si koupím stan a posléze ho chci prodat, tak jsem zjistil, že cenu neovlivní kolikrát byl stan použit.
4iže koupím si za 32st stan, 8x ho použiju a pak ho za 20st střelím a koupím nový, který mě ale vyjde jen na 12st. IC můžu říst že postava prostě vyměnila poškozené části stanové konstrukce.

Ale přesto se ptám zda se jedná o bug.
Ludwig von Vergesenburg - "Jen jsem potřeboval na toaletu.… Deska říkáte."
Hubert Boural mladší - už jen nostalgie
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Cena většiny "nabíjecích" věcí neubývá rovnoměrně (čili že pokud máš něco na deset použití, tak se prodejní cena po prvním použití zmenší o desetinu), pozoroval jsem to už u víc předmětů.

Proto bych se tě rád ještě zeptal, zda se ten stan odkupuje pořád za stejnou cenu, nebo se cena snižuje (ale po kouskách, ne po "adekvátních částech").

Sice jsi napsal, že to počet použití neovlivní, ale možná to prostě jen neklesá po předpokládaných částkách.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2668
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

no nejsem si jist jestli tohle vůbec jde, proto byly vyjmuty lahvičky a sudy z prodeje u šmelnýře ne?

další řešení že by měl stan náboje, jako třeba hulky (šípy nebo lahve ne, ty se daj dělit) a pak by cena mohla klesat

ale myslím že je to zcela nepodstatné a jsou důležitější věci
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Tomyn píše:no nejsem si jist jestli tohle vůbec jde, proto byly vyjmuty lahvičky a sudy z prodeje u šmelnýře ne?

další řešení že by měl stan náboje, jako třeba hulky (šípy nebo lahve ne, ty se daj dělit) a pak by cena mohla klesat

ale myslím že je to zcela nepodstatné a jsou důležitější věci
Vůbec nerozumím, o čem mluvíš :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2668
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

The_Balrog píše:
Tomyn píše:no nejsem si jist jestli tohle vůbec jde, proto byly vyjmuty lahvičky a sudy z prodeje u šmelnýře ne?

další řešení že by měl stan náboje, jako třeba hulky (šípy nebo lahve ne, ty se daj dělit) a pak by cena mohla klesat

ale myslím že je to zcela nepodstatné a jsou důležitější věci
Vůbec nerozumím, o čem mluvíš :)
mám dojem že u hůlek klesá cena prodeje čím míň maj nábojů, kdyby tak byly pořešeny stany, tak by to bylo korektní, ale vůbec nevím jestli by to šlo, bo hůlky se pak neskládají jako stan
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

něco podobného to bylo i s doutníkama, které jste mohli vykouřit k poslednímu pokouření a prodat za stejnou cenu, jako kdyby byly nevykouřené... ale už se tuším prodat nedají :)
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2668
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

Street_cz píše:něco podobného to bylo i s doutníkama, které jste mohli vykouřit k poslednímu pokouření a prodat za stejnou cenu, jako kdyby byly nevykouřené... ale už se tuším prodat nedají :)
jojo doutníky, mastičky a sudy už nejdou
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Tak to vypadá, že se se stany bude muset udělat to samé.

Dík za ohlášení : )
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Odpovědět