Past

Archiv problémů, jež byly úspěšně vyřešeny.

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 651
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Past

Příspěvek od Skurkaa »

Nevím jestli to mám dát sem jako chybu věcí nebo jako chybu systému, ale co, mám problem u dispell pasti. Když jsem ji kdysi vzal v soutěsce měl jsem ji neurčenou, jo všechno v cajku, tak jsem zrovna na sobě měl lišku a modlitbu tak jsem si ji určil...potom položil na cestu a pak zas zpět vzal a mám i znova neurčená? není to trošku divné? Nedá se s tím něco dělat, pokud to tady už někdo řešil, pardon.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

Ted jsem na tuto chybu narazil u vyvolávací pasti - hadi koupil jsem si jí, položil, sebral a najednou je to neurčená sada na pasti, kterou nemohu určit. Koukám tu na ty témata a ptám se. :clover:

Je to teda chyba?
V čem je chyba?
Půjde to opravit?
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Je to bug, který možná někdy půjde nějak opravit.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 989
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Anade »

Labir mi kdysi na ICQ napsal (nebo v PM či na nějakým srazu řekl), že to je standardní chování NWN. (Rozuměj, nebude to opravovat.) Jestli to jde vůbec opravit, netuším. Drejku, nevíš? Řešení je tedy mít body ve znalostech, nebo nosit lektvar nebo svitek určení.
Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Hold správný zloděj ví, kolik pastí bude třeba :bleh:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
drake127
Příspěvky: 1787
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Anade píše:Labir mi kdysi na ICQ napsal (nebo v PM či na nějakým srazu řekl), že to je standardní chování NWN. (Rozuměj, nebude to opravovat.) Jestli to jde vůbec opravit, netuším. Drejku, nevíš? Řešení je tedy mít body ve znalostech, nebo nosit lektvar nebo svitek určení.
No, zkusil bych v paletě zaškrnout u těch blueprintů flag identified. Pokud by tohle nešlo, pak by to bylo komplikovanější, ale samozřejmě ne nemožné. Mám ale za to, že WB se teď věnuje důležitějším věcem (8 měsíců).
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

No to by pak ale znamenalo, že veškeré pasti budou identifikované pro všechny, ne? A to je možná nežádané (ačkoliv pro to teĎ nemůžu najít nějaký rozumný důvod).

Pokud pasti fungují tak, že po jejich položení původní předmět úplně zmizí (a s ním i veškeré informace, co si nesl), a při sebrání se naspawnuje past z palety, pak asi neexistuje jednoduchý způsob (a pravděpodobně ani složitý), který by dokázal poznat, "kdo" ji tam položil a připadně ji automaticky identifikovat.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
drake127
Příspěvky: 1787
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

To sice jo, ale kde můžeš narazit na neidentifikovanou past? Leda v lootu a tam ji můžeš snadno zneidentifikovat.

Je to jak píšeš - item zmizí, past samotná si sice pamatuje, kdo ji položil, ale sebraná past (=předmět) je už zase standardní z palety.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Taky mne už nic jiného nenapadá, takže máš pravdu, tohle by mělo být řešení, co by snad nic pokazit nemělo.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
drake127
Příspěvky: 1787
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

The_Balrog píše:Taky mne už nic jiného nenapadá, takže máš pravdu, tohle by mělo být řešení, co by snad nic pokazit nemělo.
No, ono to taky nemusí fungovat. Nezkoušel jsem to, jen mě to takhle napadlo. Ale sebráním pasti vlastně vždy přehodíš DC i na její poznání, takže by neměl být problém, že sebereš cizí past.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Odpovědět