Knižní démonek

Archiv problémů, jež byly úspěšně vyřešeny.

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Nya
Příspěvky: 39
Registrován: 23. 5. 2013 17.13

Knižní démonek

Příspěvek od Nya »

Dnes jsem měla venku knižního démonka a chtěla jsem si něco ověřit, takže jsem poblíž zacástila Rozptyl kouzla a můj démonek se zbláznil. Zčervenal a málem mě ukousal. No je to normální? Zkroťte ho někdo! Co to na té poště prodávájí?
Nyame Laont
Pavel Urban
Příspěvky: 5886
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Re: Knižní démonek

Příspěvek od Pavel Urban »

Veškerá NPC, která nemáš ve skupině, tedy včetně démonků, budou reagovat na potenciálně útočná kouzla podrážděne. To platí i tehdy, když na sebe sesíláš kouzlo, které tobě (případně spojencům - osobám v družině) dá bonus a zároveň ostatním nějaký postih. Ostatní znamená neutrální NPC, kdokoliv kdo není v družině. Třeba taková městská stráž tě za kouzlo Prayer/Modlitba bez milosti odpraví. :smile:

P.S.: Odkouzlování někoho proti jeho vůli nebo bez jeho souhlasu je považované za ofenzivní akci.
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1846
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Re: Knižní démonek

Příspěvek od placidity »

Upřesnění - je to systémově ofenzivní akce, nejde to vypnout. To samé platí pro temnotu, taky jsem na ni (i přes dávání si bacha) nedopatřením umřel (naštěstí pod dozorem dx takže se nic nestalo) :)
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Nya
Příspěvky: 39
Registrován: 23. 5. 2013 17.13

Re: Knižní démonek

Příspěvek od Nya »

Člověk aby nosil kaménku, i když jde psát knihu. Asi s sebou taky začnu nosit kyj, abych démonkovi mohla případně plesknout nějakou tu výchovnou. Chudák skončil Téměř mrtev a já nezahučela jen proto, že jsem si tu kaménku ještě stihla nakouzlit. Že jsou strážní nevrlí, to je pochopitelné, ale že se mě snaží sežrat vlastní démonek (a ještě téměř úspěšně - kdo mu nastavil takové staty? Ho budu posílat do boje místo summonů.), to už je trochu silný kafe. Hádám ale, že s tím nic udělat nepůjde. Nevadí, alespoň jsem si postěžovala. Jsem žena, mně to stačí. Díky :clover:
Nyame Laont
cid
Příspěvky: 119
Registrován: 10. 12. 2012 14.57

Re: Knižní démonek

Příspěvek od cid »

Tak to je docela hard. Čekal bych že je démonek spíš neškodnej pomocník na psaní a ne hladová obludka co majitele bude okusovat. nikdy se mi nic takovýho nestalo a už vůbec bych nečekal že budu u sebe nocit něco co by mě mohlo potencionálně sníst ve spánku :swoon: .
:mellow: já nic to ostatní
odmítám psát reporty!
Pavel Urban
Příspěvky: 5886
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Re: Knižní démonek

Příspěvek od Pavel Urban »

Systémově ofenzivní akce je cokoliv, co nějakým způsobem poškodí nebo omezí potencionálního soupeře. Takže znejte svá kouzla (modlitby, písně atd.). :biggrin:

Jinak démonci jsou pořád démoni, to se do nich dá čekat (a beztak je to plán MUNI, jak kontrolovat populaci ve světě). :bleh:
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
Uživatelský avatar
divozenka
Příspěvky: 1416
Registrován: 12. 10. 2010 1.24

Re: Knižní démonek

Příspěvek od divozenka »

Tak právě s modlitbou už zkušenost mám, bylo to dost zajímavé :megalol:
divozenka + kopretinka = zlaticko71

Alyshia Kent - hmm nazdar fešáci *svůdně na ně mrkne*
Isandra - podivná strážná :devil_2:
Lucie Dobrotivá - jsem královna!
…………………………………………
Samantha Bel'yn - jmenuji se Firia
Elizabeth
Odpovědět