Neverending kouzla?

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Protton
Příspěvky: 191
Registrován: 5. 2. 2012 17.03
Bydliště: 7. hladina šera, Edinburg
Kontaktovat uživatele:

Neverending kouzla?

Příspěvek od Protton »

Když se odlognu a mám už své zakouzleno (nebo mi to spadne, tak jsem to vlastně zpozoroval) tak se mi všechna kouzla resetují, jako bych je nikdy nezakouzlil. Sice nejsem nakouzlený, ale nekouzlit se můžu znovu a budu nakouzlen o dost déle, než bych byl původně.

Funguje to jenom u magie, u schopností postavy (rozdrť zlo, turn undead) to nefunguje.
Nebojíte se tmy! Nebojíte se smrti! Jste jako paladin, a tím také od teď všichni jste! Za Mitana! Za Cindii! - Ragmon Kernor 21.6 335, poslední obrana Listova
Belthil Tillion - Mistr loutny, zpěvu, poesie a velký milovník žen v jedné osobě.
Uživatelský avatar
Niko
Příspěvky: 2138
Registrován: 10. 3. 2010 15.29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Neverending kouzla?

Příspěvek od Niko »

Jeden z mnoha známých bugů. Samozřejmě pokud to někdo chce provozovat úmyslně a stavět na tom taktiku svého boje, tak je to porušení pravidel.
Uživatelský avatar
Van
Příspěvky: 422
Registrován: 25. 2. 2012 19.50

Re: Neverending kouzla?

Příspěvek od Van »

Standartní featura EQ kvůli které je zakázáno relogovat za účelem dobíjení spellů.

EDIT: ninjed by lp
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Neverending kouzla?

Příspěvek od Woxa »

Ano, že se kouzla obnoví je v podstatě bug a když toho budeš cíleně využívat, tak tím porušuješ pravidla.

//EDIT: nojo, ninja s katanou :D
//EDIT2: a ještě druhej...
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1031
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Neverending kouzla?

Příspěvek od Ikkie »

Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
Uživatelský avatar
Protton
Příspěvky: 191
Registrován: 5. 2. 2012 17.03
Bydliště: 7. hladina šera, Edinburg
Kontaktovat uživatele:

Re: Neverending kouzla?

Příspěvek od Protton »

Ooh, díky :) Asi jsem to v pravidlech přehlédl. Že je to cheat je jasné... Jenom mi to přišlo zajímavé a nepamatoval jsem si, že by se mi to někdy stalo (jelikož mi to v minulosti nepadalo a před odlogem jsem si často odpočinul, abych hned po logu byl připraven na cokoliv :D )
Nebojíte se tmy! Nebojíte se smrti! Jste jako paladin, a tím také od teď všichni jste! Za Mitana! Za Cindii! - Ragmon Kernor 21.6 335, poslední obrana Listova
Belthil Tillion - Mistr loutny, zpěvu, poesie a velký milovník žen v jedné osobě.
Odpovědět