Hraničář - ovládnutí bytosti

Archiv problémů, jež byly úspěšně vyřešeny.

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Hraničář - ovládnutí bytosti

Příspěvek od Woxa »

Zkoušel jsem ovládnout různou havět (nějaké netopýry a žáby), vždy sem uspěl a vždy jsem při ověření dosáhl hodnoty 23 (20+3). 3body mám v animal empathy, ale těch 20 je mi divných, přeci sem si pokaždé tu dvacku nehodil :) Nebo se na to nehází a ta dvacka je tam nastavená fixně?
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2097
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Re: Hraničář - ovládnutí bytosti

Příspěvek od Pipi_CZ »

Woxa píše:Zkoušel jsem ovládnout různou havět (nějaké netopýry a žáby), vždy sem uspěl a vždy jsem při ověření dosáhl hodnoty 23 (20+3). 3body mám v animal empathy, ale těch 20 je mi divných, přeci sem si pokaždé tu dvacku nehodil :) Nebo se na to nehází a ta dvacka je tam nastavená fixně?
Tak je tam takto tuším pořád. Jako u pastí a jiné.
Uživatelský avatar
zuzuPD
Příspěvky: 3528
Registrován: 18. 4. 2009 23.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzuPD »

Mimo boj je take20, ale když v boji si, tak se to háže normálně.

Takhle mi jednou druida prohnal sněžnej vlk, kterýho sem předtim utišil v combatu, hodil sem na něj AE, jenže ještě asi neskončilo kolo, padl mi fatál a milej vlk byl opět červenej.
Hyperaktivní hlavně MUNI.
ICQ: 345081919
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 651
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Příspěvek od Skurkaa »

20 je vždy když si v klidném stavu, tudíž na postavu nic neútočí a kolem postavy nikdo neútočí atp. A ano stejně je to u pastí atp. už se mi několikrát stalo že jsem se zranil pastí jen díky tomu, že se někdo vrhnu kupředu zas bojovat a nenechal mi ji v klidu odstranit. Jinak v boji máš normální hod 1k20 + body v dané schopnosti
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 989
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Anade »

Skurkaa píše:20 je vždy když si v klidném stavu, tudíž na postavu nic neútočí a kolem postavy nikdo neútočí atp. A ano stejně je to u pastí atp. už se mi několikrát stalo že jsem se zranil pastí jen díky tomu, že se někdo vrhnu kupředu zas bojovat a nenechal mi ji v klidu odstranit. Jinak v boji máš normální hod 1k20 + body v dané schopnosti
OT: Proto mám skill mastery, už mě nebavilo furt okřikovat postavy okolo, aby se nepouštěly do boje, když jim odstraňuji pasti.
Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 651
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Příspěvek od Skurkaa »

Anade píše:
Skurkaa píše:20 je vždy když si v klidném stavu, tudíž na postavu nic neútočí a kolem postavy nikdo neútočí atp. A ano stejně je to u pastí atp. už se mi několikrát stalo že jsem se zranil pastí jen díky tomu, že se někdo vrhnu kupředu zas bojovat a nenechal mi ji v klidu odstranit. Jinak v boji máš normální hod 1k20 + body v dané schopnosti
OT: Proto mám skill mastery, už mě nebavilo furt okřikovat postavy okolo, aby se nepouštěly do boje, když jim odstraňuji pasti.
Není tolik featů kolik bych chtěl, takže radši je využiji v něčem jiném.
Odpovědět