Pronájem trezorů v bankách

Archiv problémů, jež byly úspěšně vyřešeny.

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Protton
Příspěvky: 191
Registrován: 5. 2. 2012 17.03
Bydliště: 7. hladina šera, Edinburg
Kontaktovat uživatele:

Pronájem trezorů v bankách

Příspěvek od Protton »

Řešil jsem to s Wolfem ve hře, ale aby to bylo i tady...

V Tirínské bance mi nejde pronajmout trezor za mojí postavu. Postava nic pronajaté nemá. Chtěl jsem ho hlavně kvůli poštovní schránce, teď abych dostal stejnou věc, tak si rovnou musím pronajmout dům, což moc smysl nedává. Přesně to vypadá tak, že když řeknete, že si chcete trezor pronajmout, tak vám to v rozhovoru nedá možnost říct ano. Jenom že si to ještě rozmyslíte.

Dle Wolfa se to děje častěji a všude možně a nebyl objeven fix na to. Tak sem píšu, aby se vědělo, jak to s tím je.

Mohu jen ze své bídné zkušenosti tipovat, že by to mohlo být nějakou podmínkou, která dává odpověď kladnou na pronájem trezoru do rozhovoru, která bude svoje podmínky pro splnění kontrolovat nějak podivně. Ale totálně netuším, jak funguje scriptování pro NWN, takže taky můžu mlít uplné kraviny :D
Nebojíte se tmy! Nebojíte se smrti! Jste jako paladin, a tím také od teď všichni jste! Za Mitana! Za Cindii! - Ragmon Kernor 21.6 335, poslední obrana Listova
Belthil Tillion - Mistr loutny, zpěvu, poesie a velký milovník žen v jedné osobě.
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4080
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pronájem trezorů v bankách

Příspěvek od Wolf »

Moment, to jsme si asi špatně rozuměli.
Já pochopil, že ti to nabídlo možnost nějakého určitého trezoru a když jsi na něj klikl, NPC řekne, že už máš jeden pronájem.

Pokud jsi tam neměl žádnou možnost nabídky trezorů, pak všechny již mají majitele...
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Uživatelský avatar
Protton
Příspěvky: 191
Registrován: 5. 2. 2012 17.03
Bydliště: 7. hladina šera, Edinburg
Kontaktovat uživatele:

Re: Pronájem trezorů v bankách

Příspěvek od Protton »

Ahaaa, tak to jsem si opravdu špatně rozuměli. Díky za upřesnění. Nicméně by tedy bylo dobré, aby to NPC řeklo, že již nemá volný trezor... ale to je detail na který jistě DM nemají čas. :)
Nebojíte se tmy! Nebojíte se smrti! Jste jako paladin, a tím také od teď všichni jste! Za Mitana! Za Cindii! - Ragmon Kernor 21.6 335, poslední obrana Listova
Belthil Tillion - Mistr loutny, zpěvu, poesie a velký milovník žen v jedné osobě.
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4113
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Re: Pronájem trezorů v bankách

Příspěvek od Arto »

Všechny jsou pronajaté, v opačném případě by si v dialogu měl možnost pronajmout si trezor a číslo.

edit: Wolf byl rychlejší
Wanting something does not give you the right to have it.
Odpovědět