Chyba peněz

Archiv problémů, jež byly úspěšně vyřešeny.

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 651
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Chyba peněz

Příspěvek od Skurkaa »

Peníze se nestakují.
eqileus
Příspěvky: 185
Registrován: 25. 2. 2007 20.30

Re: Chyba peněz

Příspěvek od eqileus »

Nestackují se když ti je dá jiné PC od NPC nebo z lootu se stacknou. Šli naměnit u bankéře - posledně jsme měli s Markusem oba naměníno od něj a stejnak se to nestacknulo po předání.
Uživatelský avatar
BlueOne
Příspěvky: 373
Registrován: 1. 5. 2019 12.36

Re: Chyba peněz

Příspěvek od BlueOne »

Hlavně je nezkoušejte prát v bazénku záměny! Ten bazének je pěkná podlá svině! :D
Krásně mi směnil mědáky, stříbrnáky, dokonce i dvě kupy zlatáku. Když jsem chtěl směnit finální krok, abych měl hezky vše stacknutý, samozřejmě mi vše sežral. Takže ikdyž se vám bude zdát, že funguje jak má - NE NEFUNGUJE! :excl: :megalol:
eqileus
Příspěvky: 185
Registrován: 25. 2. 2007 20.30

Re: Chyba peněz

Příspěvek od eqileus »

Teď už i obchodníci blbě naměňují - stovky malejch mincí v měšci a bankéř už nemá rozhovor, takže to ani není kde směnit.
Uživatelský avatar
Olymar
Příspěvky: 1785
Registrován: 2. 2. 2010 23.15

Re: Chyba peněz

Příspěvek od Olymar »

Mělo by to být opraveno v modulu 5.004.002. Pokud to bude i nadále dělat problémy, kontaktujte mě individuálně, musím se na ty předměty podívat ve hře.
Mithirwen Celeavaeil
eqileus
Příspěvky: 185
Registrován: 25. 2. 2007 20.30

Re: Chyba peněz

Příspěvek od eqileus »

Prachy se dají vždy stacknout, ale obchodníci špatně naměňujou do měšce a občas tvoří více stacků zlatých - ty pak ručně stacknu, ale ostatní pak pokračujou ve špatném měnění dál. V bance to směnim a vydrží to dokud někdo zas neudělá první chybu. Rypák mi to určitě špatně naměnil a zbrojíř v Tiru, ale nevidim v tom vzorec...
Uživatelský avatar
Olymar
Příspěvky: 1785
Registrován: 2. 2. 2010 23.15

Re: Chyba peněz

Příspěvek od Olymar »

Ověřte prosím v modulu 5.004.006.
Mithirwen Celeavaeil
Odpovědět