Mithallir, podhradí - dům "U Areeny"

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Darthirii
Příspěvky: 152
Registrován: 26. 8. 2008 16.29
Kontaktovat uživatele:

Mithallir, podhradí - dům "U Areeny"

Příspěvek od Darthirii »

Včera se má postava odlogla na chodbě v patře před jedním z bytů... co se ale nestalo, po restartu jsem se objevila v koupelně bytu č. 7 u Areeny. Rozhodně neproběhl žádný posun v čase nebo něco takového a navíc, když se logla Morgie (odlog ve stejné lokaci), objevila se tu taktéž.
Amber
Naylun
Příspěvky: 3275
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Mám stejnou zkušenost.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Neodlogovávejte se těsně u zdí, to platí ve všech lokacích. Jinak vás po nalogování může mechanika NWN zdí prostrčit.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

odlogl jsem se uprostřed pokoje.. a už jsme tu 4
Darthirii
Příspěvky: 152
Registrován: 26. 8. 2008 16.29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darthirii »

Nebyli jsme u zdí... alespoň já ne, a i kdyby mě to prostrčilo, tak přece ne do zcela jiné lokace?
Amber
Naylun
Příspěvky: 3275
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Myslím, že jsem u zdi nebyl. Navíc se podle všeho jedná o přesun mezi různými lokacemi - z lokace Mithallir, podhradí - dům "U Areeny" západní budova do lokace Mithallir, podhradí - dům "U Areeny" východní budova. Ale už jsou snad všichni venku.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Uživatelský avatar
Morgie
Příspěvky: 545
Registrován: 24. 4. 2009 18.19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morgie »

Nebyla jsem u stěny.
Odlogli jsme se s anurinem uprostřed pokoje.

"Tinve"
Soví pírko
Morgie †

Tilia Cordata
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 989
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Anade »

Když už je tu téma ohledně domu U Areeny, přimlouval bych se za změny interiéru bytu č. 7:
• nahradit postele typem, na který se dá vlézt,
• upustit z vany vodu, jinak v ní hrozí utopení, když si do ní někdo sedne – viz screenshoty.

ObrázekObrázek
Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Potvrzuji onu teleportovaci chybu. Odlogoval jsem se v zapadni dome a po nalogovani po restartu jsem byl ve vychodnim dome.
Uživatelský avatar
Morgie
Příspěvky: 545
Registrován: 24. 4. 2009 18.19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morgie »

To jde, přát si změnu interiéru? :bigwink:

Tak pokud to nebude bráno jako drzost :blush: , případně bych se také přimlouvala za "vlezitelnou" postel v bytě č. 5

Ale jinak děkuji za zpracování tohoto bytu. Moc se mi líbí.

A mám ještě dotaz:
Nevidím žádný z obrazů na stěně. /tentýž byt - pětka u Areeny/ Místo nich mám jen bílé plochy. Zkoušela jsem různá nastavení videa a grafických efektů, ale nic zatím nepomohlo.
Ostatní obrazy v jiných bytech /např. č.7 u Areeny a jinde/ vidím správně. Je to škoda, zvláště ten velkoformátový bych si ráda prohlédla :smile: .

Zatím jsem se ptala několika hráčů a ostatní obrazy vidí bez problémů :ermm: .

"Tinve"
Soví pírko
Morgie †

Tilia Cordata
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

MorganaLeFay píše:
Co se vlezitelnosti posteli tyce, to bude tusim dane tilesetem.

Co se obrazu tyce, ja ho taky vidim v poho. (chyba pravdepodobne u tebe)

A co se WB uprav tyce, nejlepsi je obracet po PM primo na Labira (pokud neni treba WB zakrok z duvodu nejake chyby, tak to nema navic v sekci chyb co delat :clover: ) :shades:
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Vlezitelné postele jsou pouze některé, a to ty, které v toolsetu existují jako "část místnosti". Některé pokoje jsou totiž z velké části už "předpřipravené", například 2x1 s dvoupostelí v čele. (viz pokoj 7 U Zdi, 1 U Korouhve, 6 U Kormidla atp.) V takových pokojích se na postele obvykle dá vlézt.

Pokud je pokoj tvořen jako "prázdný pokoj" a postel je do něj přidána jako placeable, pak to tak fungovat nebude. Placeablových postelí je spousta, vlezitelná je jen jediná (je to dvoupostel; má ji Alkaran ve věži, pokud jste tam byli), která ale je trochu buglá a jsou místa, ve kterých vás "odteleportuje dvacet metrů vysoko". (S tím bugem jste se asi už taky při hře někdy setkali.) Takže kromě toho, že je prostě jen jedna jediná, tak je také použitelná jen ve zvláštních případech.

Bylo by fajn nalézt někoho, kdo by zvládl vzít placeablové modely postelí, přeprogramoval je a nadefinoval v nich povrchy tak, aby se na ně dalo lézt. Bohužel, zatím se nikdo takový nenašel.

Můj osobní názor je tedy ten, že výměna postelí za použitelné je spíš nemožná. Musel by se proměnit celý pokoj na "hostinský".

--------------------

Obrazy - kdybys byla v Tirianu, doporučil bych ti, aby ses zašla podívat na univerzitu, nebo na hrad, kde podobné velkoplošné mají taky a zjistili bychom, jestli ti to zlobí jen u Areeny, nebo i tam. Pak by se s tím dalo dělat něco dalšího :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Morgie
Příspěvky: 545
Registrován: 24. 4. 2009 18.19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morgie »

The_Balrog píše: --------------------

Obrazy - kdybys byla v Tirianu, doporučil bych ti, aby ses zašla podívat na univerzitu, nebo na hrad, kde podobné velkoplošné mají taky a zjistili bychom, jestli ti to zlobí jen u Areeny, nebo i tam. Pak by se s tím dalo dělat něco dalšího :)
Tak jsem se nalogovala v Tiru s jinou postavou a na muni v přednáškovém sále vidím velkoplošné obrazy bez problémů.

"Tinve"
Soví pírko
Morgie †

Tilia Cordata
Wendigo
Příspěvky: 1001
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

The_Balrog píše: Bylo by fajn nalézt někoho, kdo by zvládl vzít placeablové modely postelí, přeprogramoval je a nadefinoval v nich povrchy tak, aby se na ně dalo lézt. Bohužel, zatím se nikdo takový nenašel.
ZKusim se na to podivat az dodelam svou soucasnou praci na texturach ale nic neslibuji, netusim jestli tohle vubec pujde. Obavam se ze minimalne to hazeni nahoru z toho nevychytam...
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

MorganaLeFay píše:To jde, přát si změnu interiéru? :bigwink:
IC je napsáno, že pokud zaplatíš tři nájmy dopředu můžeš si nechat změnit interiré :smile:
16? Tak to je v pohodě
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Luelle píše:
MorganaLeFay píše:To jde, přát si změnu interiéru? :bigwink:
IC je napsáno, že pokud zaplatíš tři nájmy dopředu můžeš si nechat změnit interiré :smile:
Jo, ale to je treba resit IC na prislusnem miste, podobne jako upravy itemu atd … Ne objednavkou na foru :bigwink:
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

cybermisa píše:
Luelle píše:
MorganaLeFay píše:To jde, přát si změnu interiéru? :bigwink:
IC je napsáno, že pokud zaplatíš tři nájmy dopředu můžeš si nechat změnit interiré :smile:
Jo, ale to je treba resit IC na prislusnem miste, podobne jako upravy itemu atd … Ne objednavkou na foru :bigwink:
proto taky píšu, že je to možné IC :bigwink:
16? Tak to je v pohodě
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 923
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

Mám stejný problém jako Morgie na hradě...velká většina těch velkých obrazů je pro mě jen šedobílou plochou. To samé se mi stalo v nájemním bytě v Tirianu *krčí rameny*
Smrt je jen začátek druhého dějství.
Uživatelský avatar
Morgie
Příspěvky: 545
Registrován: 24. 4. 2009 18.19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morgie »

Odlog včera před domem /ale na venkovních schodech/ a opět jsem ve východní budově :biggrin:

"Tinve"
Soví pírko
Morgie †

Tilia Cordata
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

MorganaLeFay píše:Odlog včera před domem /ale na venkovních schodech/ a opět jsem ve východní budově :biggrin:
Aha už vím čím to je.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Odpovědět