Ledové hory,Pustina

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
sircervic
Příspěvky: 224
Registrován: 5. 3. 2007 22.45
Kontaktovat uživatele:

Ledové hory,Pustina

Příspěvek od sircervic »

Při příchodu do této lokace z druhé strany z ledových pláních. Se vždycky stane taková blbá věc.
Po načtení se objevíte mezi hromadou skalních skřetu na pavoucích a šamanu.
Neni možnost uniku, prostě se načtete obklíčený.

Nedalo by se stim něco udělat? nějak posunout spawn? nebo tak podobně?
sircervic
Příspěvky: 224
Registrován: 5. 3. 2007 22.45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sircervic »

Neni to poprvý co se nám to stalo. Již sme tam dvakrát nedobrovolně darovaly zkušenosti.
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Nedělaj tam třeba IC přepady? :biggrin:

Jen pro uplnost dodám, že ačkoli z noci v těchže lokacích (hojněkrát navštěvovaných) podobné zkušenosti nemám, stalo se mi i že jsem ve dne viděl jak si tuna skřetů vesele pochoduje přímo po přechodu (a někteří dokonce přecházeli z lokace do lokace).
Naposledy upravil(a) kokosak dne 3. 3. 2010 10.04, celkem upraveno 1 x.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
sircervic
Příspěvky: 224
Registrován: 5. 3. 2007 22.45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sircervic »

Jo že pochodujou atd. to sem taky viděl ale jen tak přecházet lokace sem je neviděl. Navíc jak sem řek stalo se to 2 z 2 co sme šli z plání. Bylo by dobrý asi kdyby to nějaký DM/DS zkusilo. Děkuji
LordAladar
Příspěvky: 139
Registrován: 5. 8. 2009 20.39
Bydliště: sever
Kontaktovat uživatele:

chyba v lokaci

Příspěvek od LordAladar »

kdyby to slo nejak opravit a treba i napravit nasledky, byl bych moc vdecny, poprve jsme si mysleli, ze za to muze nekdo, kdo utikal pred skretama prechodem pres lokaci, ale zjistili jsme ze tim to neni. Tim to se omlouvam te osobe, kterou jsem obvinoval z teto chyby, ona bude vedet o koho jde:-)
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Potvrzuji, stalo se mi to pokaždé, když jsem tam šla a nezřídka kdy to skončilo jednou a více smrtí někoho z družiny.

Než se načte postava, skřeti, kteří jsou hned za přechodem běžně postavy skřípnou mezi okrajem lokace, obklíčí je a vzhledem k jejich síle velmi rychle zmasakrují slabší kusy, zatímco šaman je z bezpečí odstřeluje. Dokonalá strategie, nebýt toho že se tomu jak vyhnout:) Obvykle se potvory za přechodem (pokud nejsou natahané) nenačtou, ale tady se to děje i když nikdo v druhé lokaci není.

Velmi, velmi nepříjemné.
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 989
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Anade »

Taky potvrzuji.
Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
Odpovědět