Ústí vlčí říčky

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Aisuruatarashi95
Příspěvky: 7
Registrován: 4. 1. 2013 21.04
Bydliště: Kolín

Ústí vlčí říčky

Příspěvek od Aisuruatarashi95 »

Zdravím
mám takový menší problém,když procházím touto lokací a dostanu se za most z druhé strany od domu pravidelně mě to přemístí o dvě lokace jinam /a to jsem uprostřed oblasti / .Tak jestli se to děje ještě někomu,nebo jen mě.…
Calcathea
Příspěvky: 127
Registrován: 11. 12. 2006 22.33

Re: Ústí vlčí říčky

Příspěvek od Calcathea »

Aisuruatarashi95 píše:Zdravím
mám takový menší problém,když procházím touto lokací a dostanu se za most z druhé strany od domu pravidelně mě to přemístí o dvě lokace jinam /a to jsem uprostřed oblasti / .Tak jestli se to děje ještě někomu,nebo jen mě.…
Dělalo mi to úplně to samé.
Calcath: Bývalý otrok poznamenaný Ostrovem.
Vallador: "Jsem lovec. Luk pasti a tak."


Každý z nás žije ne každý ale skutečně umírá!
Uživatelský avatar
Mini
Příspěvky: 262
Registrován: 24. 5. 2010 15.22

Příspěvek od Mini »

Stává se tak při chůzi přes klávesy - W, A, S, D.
Při pohybu myší nemám problém.
Mad Lay
Laura Boo
Rozy
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Mě to občas dělá v lokaci na jih od Mithallirskýho hřbitova, teď nevím, jak se ta lokace jmenuje.. prostě jdu a portne mě to do lokace se hřbitovem. Dělá to vyjímečně, tak sem to nikdy neřešil.
Uživatelský avatar
Mini
Příspěvky: 262
Registrován: 24. 5. 2010 15.22

Příspěvek od Mini »

Bližší zjištění o chybě.
V úvodu musím upozornit, že nepatřím mezi odborníky přes PC, tak se tak trochu omlouvám za srozumitelnost zdělení.
Procházením lokací "Severní hranice, ústí", jsem přišla na to co způsobuje onu chybu.
V běžném prostoru uprostřed se tam v trávě (pokusím se označit místo na obrázku) nachází neviditelný "práh" (nevím jak přesně nazvat onen modrý obdélník, který slouží jako přechod mezi jednotlivými částmi mapy). Kurzor myši se na tom místě promění v bránu se šipičkou, jako při nastavení kurzoru na modrý práh.
Hráči, kteří mají ve zvyku posouvat postavu pomocí myši, tedy musí kliknout přesně na ono místo, aby byli následně (nechtíc) přesunuty do oblasti ob oblast dál - "Severní hranice, říční brána". Ti hráči co chodí pomocí kláves W,A,S,D … jsou přesunuty už jen že vejdou tím směrem, stejně jako na běžném přechodu/prahu.

http://postimage.org/image/xsozyinfb/
Mad Lay
Laura Boo
Rozy
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2097
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Tak to je pak vtipná chyba. Tajemný přechod. :biggrin:
Uživatelský avatar
Ondrasman
Příspěvky: 511
Registrován: 5. 4. 2010 17.21
Bydliště: Ostrov vyvrženů

Příspěvek od Ondrasman »

Pipi_CZ píše:Tak to je pak vtipná chyba. Tajemný přechod. :biggrin:
Ještě že to nesměřuje někam do hlubin Arnudenu.. :biggrin:
Chard
Uživatelský avatar
Mini
Příspěvky: 262
Registrován: 24. 5. 2010 15.22

modrá stěna

Příspěvek od Mini »

Chyba kterou už pozoruji od začátku, objevuje se v této lokaci po setmění - modrá průchozí stěna, kousek od prahu výš po řece:

http://postimage.org/image/rpa9m29on/
Mad Lay
Laura Boo
Rozy
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2097
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Tohle znám, to jsem tam viděl. Vypadá to, jakoby kopule oblohy byla trochu posunutá od středu lokace a tak protíná zem.
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Jo, je to obloha... podobně je to v Hobitíně (jen tam to nezasahuje do přístupný oblasti).. jestli je to způsobený kopcema nebo čím.
BTW: Ta oblast, co slouží jako přechod mezi jednotlivými částmi mapy se jmenuje přechod oblasti :) nebo anglicky transition area.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
Mini
Příspěvky: 262
Registrován: 24. 5. 2010 15.22

Příspěvek od Mini »

George píše:...BTW: Ta oblast, co slouží jako přechod mezi jednotlivými částmi mapy se jmenuje přechod oblasti :) nebo anglicky transition area.
Díky za upřesnění.. to víš JÁ... tyhle názvy složitý počítačový! ;-)
Aby to byla obloha.. to my přijde divné, ale... obloha je v té době černá a ta stěna, která je kousek před přechodem.. je celá jasně modrá.. modřejší než obloha (je to jen večer a obloha je v té době temná).. je to spíš, něco jako díra.
No, teď zas působím, jako odborník! :megalol:
Mad Lay
Laura Boo
Rozy
Uživatelský avatar
Niko
Příspěvky: 2138
Registrován: 10. 3. 2010 15.29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Niko »

Chybu jsem taky zaznamenal, ale myslel jsem si, že to bude díky té mé skvělé grafice. :smile:

Ta stěna působí jako obří přechod kolmo na zem. Co to je, to netuším.
Uživatelský avatar
Mini
Příspěvky: 262
Registrován: 24. 5. 2010 15.22

Příspěvek od Mini »

lukasaspire píše:Chybu jsem taky zaznamenal, ale myslel jsem si, že to bude díky té mé skvělé grafice. :smile:

Ta stěna působí jako obří přechod kolmo na zem. Co to je, to netuším.
Lze projít a přechod je až za ní.
EDIT: Z pohledu z druhé strany od přechodu k moři, ta stěna není a když se podíváš trochu z boku (viz. obrázek) je znát, že je to jen kolmá rovina.
Mad Lay
Laura Boo
Rozy
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2097
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Vždyť říkám, že je to kopule oblohy. To, že ji nevidíš z druhé strany to jen potvrzuje, je viditelná jen z pohledové strany.
Aisuruatarashi95
Příspěvky: 7
Registrován: 4. 1. 2013 21.04
Bydliště: Kolín

Příspěvek od Aisuruatarashi95 »

Já nevím,snad jsem to správně pochopila ale mě to přemísťovalo uplně v jiném místě :) a to za tím mostem těsně,ale z druhé strany než je na prvním screenu.../ten druhý screen je tuším zas kousek od přechodu z té strany ne ?
Uživatelský avatar
Mini
Příspěvky: 262
Registrován: 24. 5. 2010 15.22

Příspěvek od Mini »

Aisuruatarashi95 píše:Já nevím,snad jsem to správně pochopila ale mě to přemísťovalo uplně v jiném místě :) a to za tím mostem těsně,ale z druhé strany než je na prvním screenu.../ten druhý screen je tuším zas kousek od přechodu z té strany ne ?
Ta stěna modrá nepřemísťuje... ta tam jen trochu překáží :-) .. když se naučíš chodit skrz, nevadí.
O lokace dál přenáší to místo za mostem, jak píšeš. O tom se psalo výš, již dříve.
Mad Lay
Laura Boo
Rozy
Calcathea
Příspěvky: 127
Registrován: 11. 12. 2006 22.33

Příspěvek od Calcathea »

S tou stěnou to nemá chybu. No co se týká chození klávesama tak mi jednou trvala cesta z mamonína k ústí říčky asi necelou minutu. Házelo mě to pořád o lokaci dál a nebo mě to portlo přes celou lokaci k dalšímu přechodu :) Takhle několikrát zasebou. Ten neviditelný přechod tam fakt je dneska sem na to koukal že na to de i najet myší a dost sem se divil.
Calcath: Bývalý otrok poznamenaný Ostrovem.
Vallador: "Jsem lovec. Luk pasti a tak."


Každý z nás žije ne každý ale skutečně umírá!
Odpovědět