Ettinové

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Van
Příspěvky: 422
Registrován: 25. 2. 2012 19.50

Ettinové

Příspěvek od Van »

Místo zbraní mají ryby.

Obrázek

Možná chyba v tom, že mám novější CEP než EQ chce?
Uživatelský avatar
Mini
Příspěvky: 262
Registrován: 24. 5. 2010 15.22

Re: Ettinové

Příspěvek od Mini »

Jen dotaz: Neni to... u Etinů... "normální"? :dry:
Mad Lay
Laura Boo
Rozy
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Ettinové

Příspěvek od Mourisson1 »

Problém je že ryba se dá systémově koupit i u půlorků, a jmenuje se to něco s kyjem, takže to bude bug, nikoliv úmysl, řekl bych.
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Ettinové

Příspěvek od George »

Jestli se nemýlím, tak rybí kyj opravuje bazének záměny, ale možná se mýlím.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
Van
Příspěvky: 422
Registrován: 25. 2. 2012 19.50

Re: Ettinové

Příspěvek od Van »

No dlouho jsem neměl na ettina štěstí a dřív mívali takové zubaté dýky a sekerky. Sekerky mají, ale dýky vyměnili za luxusní rybky.
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4080
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ettinové

Příspěvek od Wolf »

Nemají tohle odjakživa? :biggrin:

EDIT: (jsem to později odeslal) Aha, ok. Tak asi bug
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4113
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Re: Ettinové

Příspěvek od Arto »

Alespoň je to variabilní. Dostat takovou velkou rybou může býti dosti nepříjemné, oproti nějaké dýce nebo mečíku. :shades: Jinak nejspíše bug.
Wanting something does not give you the right to have it.
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2668
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Ettinové

Příspěvek od Tomyn »

je potřeba mít novější cep nevím verzi, či možná nějaký override, stejné je to s pány co mají místo helmy pytel
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Re: Ettinové

Příspěvek od Akruo »

Jde jistě o bug, původně měli ettinové místo ryby v ruce zakrvácený kostěný kyj. Dokonce bylo možné najít jej u zombíků (krom možnosti koupit ten stejný u půlorků, kde je taktéž nahrazen rybou). Už je to pár let, co bojují tím tuňákem :D :D (od té doby také "nepadá" z nemrtvých).
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Ogar
Příspěvky: 2825
Registrován: 18. 11. 2011 14.08

Re: Ettinové

Příspěvek od Ogar »

I já mám nový patch a moji ettionvé mají také rybky. Ale nijak mi to zatím nevadí.
Calcathea
Příspěvky: 127
Registrován: 11. 12. 2006 22.33

Re: Ettinové

Příspěvek od Calcathea »

Bych jim ty ryby nechal. Dostat pořádnou rybou popysku taky nebude žádný med :-)
Calcath: Bývalý otrok poznamenaný Ostrovem.
Vallador: "Jsem lovec. Luk pasti a tak."


Každý z nás žije ne každý ale skutečně umírá!
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Ettinové

Příspěvek od Mourisson1 »

Případné diskuze si možná přesuńte někam kde je to vhodné a ne do topicu na hlášení chyb ;)
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2668
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Ettinové

Příspěvek od Tomyn »

ty rybky jsou ještě v pohodě, ale ty pytle místo hlav, ještě aby v nich měli zajíce :smile:

jinak bylo by vhodné tedy napsat, čím to přesně je, že rybopytlujou
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
Ogar
Příspěvky: 2825
Registrován: 18. 11. 2011 14.08

Re: Ettinové

Příspěvek od Ogar »

Pakliže to je to tím Cepem, tak by stačilo hodit odkaz tady na forum (nehledal jsem), aby si jej stáhli všichni a neměli pak problém, když si někdo nechám vyrobit přilbu a ostatní, protože nemají aktuální verzi, tak vidí pytle a nijak to neřeší, nebo je jim to jedno, ale přitom nemusí vědět, kde a jak tuto opravu stáhnout.
Uživatelský avatar
Van
Příspěvky: 422
Registrován: 25. 2. 2012 19.50

Re: Ettinové

Příspěvek od Van »

Nu Cybermíša kdysi zásadně trval na tom, aby všichni hráči neměli vyšší CEP jak 2.0, který byl na EQ vyžadován. Ohrazoval se tím, že pak mají ti s vyšší verzí více hlav na výběr, vidí některé vzhledy jinak apod., a pokud on ve hře uvidí postavu bez hlavy, tak nebude respektovat vyšší CEP, protože v zásadě máme mít tu verzi 2.0 a nehodlá řešit, kdo má jakou "nestandartní hlavu" (nejde o přesnou citaci, ale zhruba jak si to pamatuju). Myslím si tedy, že je to tím CEPem, ale netuším, kdo tu ještě používá tu verzi 2.0 :biggrin:

Obdobně si i pamatuji, že jak jsou u plátnéřů takové ty různé velké štíty, které mají jen různou barvu, tak Olík si kdysi nainstaloval vyšší CEP a viděl na těch štítech různé obrázky - jelení hlavu, listy apod.
Uživatelský avatar
Olymar
Příspěvky: 1785
Registrován: 2. 2. 2010 23.15

Re: Ettinové

Příspěvek od Olymar »

Equilibrie byla myslím updatovaná pro CEP 2.1 (stránky už nejspíše nikoliv) a je možné, že toto je pohrobek tohoto. Cokoliv vyššího není oficiálně podporované, ale v praxi funguje. cybermisa se kdysi ohrazoval primárně proti override hlavám (Wendigo) a tam se dá říci, že ta výhrada platí i nadále.
Mithirwen Celeavaeil
Odpovědět