zmizelé věci

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Psanec
Příspěvky: 1389
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

prozatím jsem ti věci dal. Ověřím u Labira. Pokud zjistím, že jsem byl klamán …
Nemusím psát co bude následovat.
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Psanec píše:prozatím jsem ti věci dal. Ověřím u Labira. Pokud zjistím, že jsem byl klamán …
Nemusím psát co bude následovat.

MOc díky! MOc... opravdu moc :-D
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

před chvílí mi z váčku na mince zmizely všchny zlatky... v logu se mi vypsalo "ztracený předmět: Zlaťák" …
neříkám, že to bylo bugem, spíš na to chci navázat dotaz - vyhazuje odbornost uzmi předmět z hidu? někde jsem myslím četl, že by mělo... protože pokud se v tomhle případě jednalo o okrádání a ne o bug (že by mi samovolně zmizely?) tak se zase jedná o bug odbornosti... nechci soudit, protože v tom nemám jasno
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Sethiel
Příspěvky: 291
Registrován: 14. 4. 2008 19.23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sethiel »

Street_cz píše:před chvílí mi z váčku na mince zmizely všchny zlatky... v logu se mi vypsalo "ztracený předmět: Zlaťák" …
neříkám, že to bylo bugem, spíš na to chci navázat dotaz - vyhazuje odbornost uzmi předmět z hidu? někde jsem myslím četl, že by mělo... protože pokud se v tomhle případě jednalo o okrádání a ne o bug (že by mi samovolně zmizely?) tak se zase jedná o bug odbornosti... nechci soudit, protože v tom nemám jasno
Kdesi v popisu se píše, že Uzmi předmět se z hidu vůbec nedá použít z technických důvodů.
Imagination is the only weapon in the war against reality.
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

Sethiel píše:
Street_cz píše:před chvílí mi z váčku na mince zmizely všchny zlatky... v logu se mi vypsalo "ztracený předmět: Zlaťák" …
neříkám, že to bylo bugem, spíš na to chci navázat dotaz - vyhazuje odbornost uzmi předmět z hidu? někde jsem myslím četl, že by mělo... protože pokud se v tomhle případě jednalo o okrádání a ne o bug (že by mi samovolně zmizely?) tak se zase jedná o bug odbornosti... nechci soudit, protože v tom nemám jasno
Kdesi v popisu se píše, že Uzmi předmět se z hidu vůbec nedá použít z technických důvodů.
v tom případě nevím, zda se jednalo o nějaký bug či krádež...ale co jsem zkoušel, uzmi předmět v hidu normálně funguje a nevyhazuje z něj.. nevím zda je to bug a tedy bugusing
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Street_cz píše:
Sethiel píše:
Street_cz píše:před chvílí mi z váčku na mince zmizely všchny zlatky... v logu se mi vypsalo "ztracený předmět: Zlaťák" …
neříkám, že to bylo bugem, spíš na to chci navázat dotaz - vyhazuje odbornost uzmi předmět z hidu? někde jsem myslím četl, že by mělo... protože pokud se v tomhle případě jednalo o okrádání a ne o bug (že by mi samovolně zmizely?) tak se zase jedná o bug odbornosti... nechci soudit, protože v tom nemám jasno
Kdesi v popisu se píše, že Uzmi předmět se z hidu vůbec nedá použít z technických důvodů.
v tom případě nevím, zda se jednalo o nějaký bug či krádež...ale co jsem zkoušel, uzmi předmět v hidu normálně funguje a nevyhazuje z něj.. nevím zda je to bug a tedy bugusing
Zloděj stále může snad okrádat přes svůj ,,feat´´ okrádání ne? To je na hráči, přes co bude okrádat. Ale pravdou je, že si tím nejsem 100% jistý.
Ghost
Příspěvky: 770
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Pokud tě někdo okrade pomocí zmi předmět, tak se ti hláška vypíše až o něco později, ne? Aby měl zloděj čas se vzdálit. Není možné, že se stalo právě to?
Bratrstvo zabanovaných!
hrusi
Příspěvky: 398
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Příspěvek od hrusi »

Feat okrádání z hidu nevyhazuje. Mám odzkoušené. U uzmi předmět nevím.
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

Ghost píše:Pokud tě někdo okrade pomocí zmi předmět, tak se ti hláška vypíše až o něco později, ne? Aby měl zloděj čas se vzdálit. Není možné, že se stalo právě to?
ne... celou cestu, co jsem šel jsem byl sám a nikoho jsem nepotkal...takže hráč ani nezahrál *omylem do tebe strčí* nebo něco, pokud to teda byla krádež... zřejmě využil toho, že uzmi předmět (feat okrádání těžko, protože při úspěchu se myslím nic ukradnout nedá... nebo je tam něco jiného, co to znevýhodňuje) nevyhazuje z hidu ačkoliv by mělo (??)
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
hrusi
Příspěvky: 398
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Příspěvek od hrusi »

Street_cz píše:(feat okrádání těžko, protože při úspěchu se myslím nic ukradnout nedá... nebo je tam něco jiného, co to znevýhodňuje) nevyhazuje z hidu ačkoliv by mělo (??)
Tak to pozor. Při použití featu "okrádání" se toho dá v klidu ukradnout poměrně hodně (lektvary, lucerny, jahody, adt. adt.) a z HIDU tě to při púspěchu nevyhodí. Vyhodí tě to pokud máš kritickou chybu (jsi odhalen). Takže to z HIDE vyhazuje jen za určitých podmínek.
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

hrusi píše:
Street_cz píše:(feat okrádání těžko, protože při úspěchu se myslím nic ukradnout nedá... nebo je tam něco jiného, co to znevýhodňuje) nevyhazuje z hidu ačkoliv by mělo (??)
Tak to pozor. Při použití featu "okrádání" se toho dá v klidu ukradnout poměrně hodně (lektvary, lucerny, jahody, adt. adt.) a z HIDU tě to při púspěchu nevyhodí. Vyhodí tě to pokud máš kritickou chybu (jsi odhalen). Takže to z HIDE vyhazuje jen za určitých podmínek.
co jsem testoval (kdysi, už si nepamatuju přesně) to za 1. hned vypsalo že tě někdo okradl a o co a 2. nejsem si jistý, ale někdo mi říkal že v současné době při úspěchu nic nezmizí...nevím no
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
hrusi
Příspěvky: 398
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Příspěvek od hrusi »

Street_cz píše:
hrusi píše:
Street_cz píše:(feat okrádání těžko, protože při úspěchu se myslím nic ukradnout nedá... nebo je tam něco jiného, co to znevýhodňuje) nevyhazuje z hidu ačkoliv by mělo (??)
Tak to pozor. Při použití featu "okrádání" se toho dá v klidu ukradnout poměrně hodně (lektvary, lucerny, jahody, adt. adt.) a z HIDU tě to při púspěchu nevyhodí. Vyhodí tě to pokud máš kritickou chybu (jsi odhalen). Takže to z HIDE vyhazuje jen za určitých podmínek.
co jsem testoval (kdysi, už si nepamatuju přesně) to za 1. hned vypsalo že tě někdo okradl a o co a 2. nejsem si jistý, ale někdo mi říkal že v současné době při úspěchu nic nezmizí...nevím no
:excl: 1. to nevim do logu jsem tomu druhýmu nekoukal

:excl: 2. věř mi že pomocí okrádání jde něco ukrást. Je to vyzkoušené mezi dvěma postavama a ukradené věci co se mi objevili v inventáři jemu chyběli takže není možný aby se nějak množili. Zkoušeno cca před měsícem nevím, ale v posledních novinkách jsem si ničeho nevšiml, že by feat "okrádání" byl nějak omezen.
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
Uživatelský avatar
zlaticko71
Příspěvky: 142
Registrován: 26. 6. 2010 14.46
Bydliště: MB

Příspěvek od zlaticko71 »

Zdravím
chtěla jsem se zeptat, včera jsem si omylem svou nevědomostí uložila věci do truhel ve svém novém bytě a ouha dnes jsem přišla a věci jsou fuč! Až potom jsem se dozvěděla že ty bedny nejsou na trvalé ukádání že ty věci potom zmizí :blush:

Dotaz: vím že to byla má hloupost ale nedají se ty věci nějak vrátit?
:blush2:
Megan dcera Rumbala
Zlatuška
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

zlaticko71 píše: Zdravím
chtěla jsem se zeptat, včera jsem si omylem svou nevědomostí uložila věci do truhel ve svém novém bytě a ouha dnes jsem přišla a věci jsou fuč! Až potom jsem se dozvěděla že ty bedny nejsou na trvalé ukádání že ty věci potom zmizí :blush:

Dotaz: vím že to byla má hloupost ale nedají se ty věci nějak vrátit?
:blush2:
Takove veci se nehlasi na foru do sekce chyb a do PM nekomu z tymu.

Posli mi PM s informarcemi o jaky ucet, postavu a o jake veci jde - predam zadost ke zvazeni na DM forum, ale na 99% tve zadosti nebude vyhoveno. V takovych pripadech se totiz veci hracum nevraci, jelikoz nejde o chybu systemovou, ale chybu hrace, a nikde nelze seznam ztracenych veci dohledat, tudiz prokazat.
Uživatelský avatar
zlaticko71
Příspěvky: 142
Registrován: 26. 6. 2010 14.46
Bydliště: MB

Příspěvek od zlaticko71 »

Děkuji za odpověď to mi stačí vím že to byla moje hloupost, už jsem to oželela.… :biggrin:
cybermisa píše:
zlaticko71 píše: Zdravím
chtěla jsem se zeptat, včera jsem si omylem svou nevědomostí uložila věci do truhel ve svém novém bytě a ouha dnes jsem přišla a věci jsou fuč! Až potom jsem se dozvěděla že ty bedny nejsou na trvalé ukádání že ty věci potom zmizí :blush:

Dotaz: vím že to byla má hloupost ale nedají se ty věci nějak vrátit?
:blush2:
Takove veci se nehlasi na foru do sekce chyb a do PM nekomu z tymu.

Posli mi PM s informarcemi o jaky ucet, postavu a o jake veci jde - predam zadost ke zvazeni na DM forum, ale na 99% tve zadosti nebude vyhoveno. V takovych pripadech se totiz veci hracum nevraci, jelikoz nejde o chybu systemovou, ale chybu hrace, a nikde nelze seznam ztracenych veci dohledat, tudiz prokazat.
Megan dcera Rumbala
Zlatuška
Odpovědět