Jak se mi tohle dostalo do inventáře?

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
dzuvak
Příspěvky: 117
Registrován: 14. 7. 2008 1.07
Kontaktovat uživatele:

Jak se mi tohle dostalo do inventáře?

Příspěvek od dzuvak »

Do inventáře mi přibyl předmět, z ničeho nic. Nechápu to. Nejsem si vědom, že by moje postava ten předmět někdy držela v ruce. Podle logu se to stalo po opravě oblečení u švadleny v Tirianu. Neodpovídá tomu žádná moje akce. Je tam prostě jen [CHAT WINDOW TEXT] [Thu Oct 15 20:31:48] Získaný předmět: xxxxxx. Dá se tohle nějak vysvětlit? …...log, popřípadě screen na požádání pošlu.
Ghost
Příspěvky: 770
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

A nestalo se, že ti ten předmět někdo podstrčil?
Bratrstvo zabanovaných!
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 682
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

Příspěvek od Paklic »

Hele, mě se stalo, že jsem na přechodu u Tirínského cvičiště dostal pečenou koroptev, takže, holt , stává se to a zloděj to nebyl, páč jsem měl v tu dobu pravdivé vidění.
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

Paklic píše:Hele, mě se stalo, že jsem na přechodu u Tirínského cvičiště dostal pečenou koroptev, takže, holt , stává se to a zloděj to nebyl, páč jsem měl v tu dobu pravdivé vidění.
tak znáš to...Deska je místo, kde pečené koroptve samy létají do inventáře :megalol:
16? Tak to je v pohodě
dzuvak
Příspěvky: 117
Registrován: 14. 7. 2008 1.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dzuvak »

...tak původní majitel snad odhalen, jen to jak se dostala ta věc ke mě, mi asi nikdo nevysvětlí :-))



p.s. v podstatě bych asi nebyl proti, aby se mi v inv. sem tam objevil nějaký cennější předmět :bleh:
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Abych to uvedla na pravou míru.. jdu si takhle po Obtočných horách, dám si meč z ruky a *puf*.. Ztracený předmět meč. V batohu nic, v pochvě nic, na zemi nic...
A on se stejně záhadně objeví se v tu samou chvíli v inventáři postavy na druhé straně Desky. Ti dnešní zloději už neví co by, aby na sebe upozrnili :no: :megalol:
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Hele, až ti někdo začně krást spodní prádlo, tak si stěžuj :bleh:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Odpovědět