Smrt bez příčiny?

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

tenskytarou
Příspěvky: 46
Registrován: 27. 2. 2010 20.43

Smrt bez příčiny?

Příspěvek od tenskytarou »

Ahoj, ležím na ostrově mrtvý, včera jsem se odpojil jako živý, dnes jsem se přilogoval jako mrtvý.
Skončil jsem s XP 52.000, nemohu dále růst, rozvíjet svou figurku, dvě hodiny čekání na záchranu utekly. Je to škoda, hra mě bavila a pozval jsem sem další známé. Mohu se sice narodit v chrámu, ale o čem to pak je, kdy se toto znova stane?
Každý i bez znalosti hesla se může připojit na mou postavu, pokud si všimne mého login jména. Může se mnou umřít, obrat mě, cokoliv. Jestli jsem pochopil, ochrana klíče by tomu mohla zabránit, ale zase nebudu moci střídat ntb a pc, navíc pokud přeinstaluji hru, ádijé můj avatare. Nerad něco stavím, aby kdokoliv (jiný hráč) či cokoliv (bug) mou stavbu kdykoliv zničilo.
Zdravím prima hráče figurek William Blake, Dietrich a Deadrok, byli jste fajn.
Martin, bard s kytarou.
Wendigo
Příspěvky: 1001
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Bez znalosti hesla se nikdo na tvuj ucet pripojit nemuze, to je nesmysl. Jestli se to stalo na ostrove mohlo se napriklad stat ze postavu neco zabilo zatimco ty jsi tam mel loadovaci obrazovku.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrt bez příčiny?

Příspěvek od Braenn »

tenskytarou píše:Ahoj, ležím na ostrově mrtvý, včera jsem se odpojil jako živý, dnes jsem se přilogoval jako mrtvý.
Skončil jsem s XP 52.000, nemohu dále růst, rozvíjet svou figurku, dvě hodiny čekání na záchranu utekly. Je to škoda, hra mě bavila a pozval jsem sem další známé. Mohu se sice narodit v chrámu, ale o čem to pak je, kdy se toto znova stane?
Každý i bez znalosti hesla se může připojit na mou postavu, pokud si všimne mého login jména. Může se mnou umřít, obrat mě, cokoliv. Jestli jsem pochopil, ochrana klíče by tomu mohla zabránit, ale zase nebudu moci střídat ntb a pc, navíc pokud přeinstaluji hru, ádijé můj avatare. Nerad něco stavím, aby kdokoliv (jiný hráč) či cokoliv (bug) mou stavbu kdykoliv zničilo.
Zdravím prima hráče figurek William Blake, Dietrich a Deadrok, byli jste fajn.
Martin, bard s kytarou.

1) Isa ochrana klíče tomu zabrání a neznemožní ti střídat ntb a pc - stačí si ty klíče "vzít" sebou a zaměnit je v patřičném souboru, nevím přesně název ale je to jeden z těch .ini v adresáři NWN

2) Vysvětli prosím podrobně a znovu co se stalo?

Odlogoval jsi se živý na ostrově? Nebo na pevnině? A teď se připojil mrtvý a nefunguje ti xp systém (ten neběží když jsi mrtvý a ještě ne na druhé straně, takže je to chyba nebo prostě pořád ležíš mrtvý bez respawnu?

3) Jaké dvě hodiny čekání na záchranu? Tady je omezené čekání na záchranu (pokud myslíš to, že někdo tvé tělo odnese nebo tě najde) jedině restartem ve 3 (4? teď nevím, to je jedno) ráno.

Vem si kolik lidí tu hraje a kolikrát už se tu někomu stalo, že jeho "stavbu" ovládli a zničili? Já o nikom nevím, jsou tu pokusy, ale jsou odhalené a .. nic nedokážou. Toho se opravdu bát nemusíš.

Takže neházej flintu do žita, zkus napsat znovu a přehledně co se ti stalo a pokud to byl útok na účet nebo ne tvá chyba, je to zjistitelné a je i jistá pravděpodobnost že ti někdo i pomůže.
Naposledy upravil(a) Braenn dne 2. 3. 2010 14.16, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Wendigo píše:Bez znalosti hesla se nikdo na tvuj ucet pripojit nemuze, to je nesmysl. Jestli se to stalo na ostrove mohlo se napriklad stat ze postavu neco zabilo zatimco ty jsi tam mel loadovaci obrazovku.
Ale může. A jestli mě paměť neklame, je to velmi, velmi jednoduchý trik a i kvůli němu tu je ISA ochrana klíče. (Tzn někdo se sice připojí, ale je mu to prd platný)
sircervic
Příspěvky: 224
Registrován: 5. 3. 2007 22.45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sircervic »

jj přesně tak Braen jde to a nic těžkýho to neni.
tenskytarou
Příspěvky: 46
Registrován: 27. 2. 2010 20.43

Re: Smrt bez příčiny?

Příspěvek od tenskytarou »

Braenn píše:
tenskytarou píše:Ahoj, ležím na ostrově mrtvý, včera jsem se odpojil jako živý, dnes jsem se přilogoval jako mrtvý.
Skončil jsem s XP 52.000, nemohu dále růst, rozvíjet svou figurku, dvě hodiny čekání na záchranu utekly. Je to škoda, hra mě bavila a pozval jsem sem další známé. Mohu se sice narodit v chrámu, ale o čem to pak je, kdy se toto znova stane?
Každý i bez znalosti hesla se může připojit na mou postavu, pokud si všimne mého login jména. Může se mnou umřít, obrat mě, cokoliv. Jestli jsem pochopil, ochrana klíče by tomu mohla zabránit, ale zase nebudu moci střídat ntb a pc, navíc pokud přeinstaluji hru, ádijé můj avatare. Nerad něco stavím, aby kdokoliv (jiný hráč) či cokoliv (bug) mou stavbu kdykoliv zničilo.
Zdravím prima hráče figurek William Blake, Dietrich a Deadrok, byli jste fajn.
Martin, bard s kytarou.

1) Isa ochrana klíče tomu zabrání a neznemožní ti střídat ntb a pc - stačí si ty klíče "vzít" sebou a zaměnit je v patřičném souboru, nevím přesně název ale je to jeden z těch .ini v adresáři NWN

2) Vysvětli prosím podrobně a znovu co se stalo?

Odlogoval jsi se živý na ostrově? Nebo na pevnině? A teď se připojil mrtvý a nefunguje ti xp systém (ten neběží když jsi mrtvý a ještě ne na druhé straně, takže je to chyba nebo prostě pořád ležíš mrtvý bez respawnu?

3) Jaké dvě hodiny čekání na záchranu? Tady je omezené čekání na záchranu (pokud myslíš to, že někdo tvé tělo odnese nebo tě najde) jedině restartem ve 3 (4? teď nevím, to je jedno) ráno.

Vem si kolik lidí tu hraje a kolikrát už se tu někomu stalo, že jeho "stavbu" ovládli a zničili? Já o nikom nevím, jsou tu pokusy, ale jsou odhalené a .. nic nedokážou. Toho se opravdu bát nemusíš.

Takže neházej flintu do žita, zkus napsat znovu a přehledně co se ti stalo a pokud to byl útok na účet nebo ne tvá chyba, je to zjistitelné a je i jistá pravděpodobnost že ti někdo i pomůže.
Jsme na ostrově. William Blake, Deadrok, moje žena Judita Eldoradska, Čiko a já (Martin TenSKytarou). Jsme tam už třetí reálný den. Deadrok je teď online a byl online, když jsem se dnes dopoledne probudil. Já tam ležím, nedal jsem znovunarození. Na pustém ostrově není chrám, kam by mé tělo donesli. Takže ležím a čekám, co bude. Spát jsem šel ve tři v noci zároveň s Juditou, byl u toho vzhůru přítel Will, může tedy potvrdit, že jsem šel spát živ a zdráv. Dnes dopoledne kolem 11 jsem se připojil a ležel jsem tam mrtví, kolem žádné nebezpečí, byl tam jen Deadrok, ptal jsem se, jestli zrovna mě nezabil nějaký krab, říkal že ne, psal poté DM, který to četl, ale neodpověděl.
Napadají mne tedy dvě vysvětlení
1. Po novém levelu mi včera večer nepsal o žízni či hladu (aspoň jsem si toho nevšiml) a když jsem dal spánek ve spacáku, lehl si, ale nezhaslo světlo jako jindy (možná jsem přes noc zemřel na vyhladovění, žízeň, únavu, ač jsem nebyl připojen, nevím, to je jen nápad).
2. možnost je jen hypotéza, nebrat prosím jako obvinění, pouze prosím o prověření. Na ostrově byl s námi Thuldur Amelie, dvakrát zemřel (jednou dokonce za přítomnosti DM), protože dělal blbosti, DM jej vskřísil, pojali jsme to jako hru, potřetí zase blbnul v noci se zvířaty a zase umřel a tak jsme svorně usoudili, že už si to zasloužil a bude muset jít podsvětím a hodili jeho tělo do moře. Vzhledem k tomu, jak tento hráč hraje mne prostě napadá možnost, že se pomocí mého účtu podíval ráno, jak se nám daří na ostrově, a tam ho zabil krab, nebo zkoušel moje zvířata, já nevím. Každopádně před chvílí dole čtu "Thuldur Amelie tě teď nemá v oblibě.", nevím, co to znanemá, jestli to nějak on přepnul nebo se to časem stane.
Prosím tedy o pomoc, opravdu si nejsem vědom, že jsem udělal něco špatně, jestli je někde návod, jak zajistit svůj účet tak, abych mohl hrát se stejnou postavou z ntb i pc, prosím o odkaz.
Martin
Psanec
Příspěvky: 1389
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

Do PM DMkum :
1. Požádej DM o kontrolu ISA ochrany učtu.
2. Požádej DM zdali by se nemohli podívat co se stalo a proč jsi umřel.

To že tě někdo nemá v oblibě muže daná postava zapnout když chce a stejně tak ty. Tohle není nic neobyklého.

P.s. já se ti na to ted nepodívám, nejsem odma u PC.
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrt bez příčiny?

Příspěvek od Braenn »

tenskytarou píše: Jsme na ostrově. William Blake, Deadrok, moje žena Judita Eldoradska, Čiko a já (Martin TenSKytarou). Jsme tam už třetí reálný den. Deadrok je teď online a byl online, když jsem se dnes dopoledne probudil. Já tam ležím, nedal jsem znovunarození.
Pak ti XP neběží právem. Je to jako by se tvá postava nehýbala, prostě nemáš jako obnovit jejich "běžení".
tenskytarou píše:Takže ležím a čekám, co bude. Spát jsem šel ve tři v noci zároveň s Juditou, byl u toho vzhůru přítel Will, může tedy potvrdit, že jsem šel spát živ a zdráv. Dnes dopoledne kolem 11 jsem se připojil a ležel jsem tam mrtví, kolem žádné nebezpečí, byl tam jen Deadrok, ptal j sem se, jestli zrovna mě nezabil nějaký krab, říkal že ne, psal poté DM, který to četl, ale neodpověděl.
A co jsi měl v logu? Musíš to tam vidět, nebo jsi musel, xy zabil xy.
tenskytarou píše:Napadají mne tedy dvě vysvětlení
1. Po novém levelu mi včera večer nepsal o žízni či hladu (aspoň jsem si toho nevšiml) a když jsem dal spánek ve spacáku, lehl si, ale nezhaslo světlo jako jindy (možná jsem přes noc zemřel na vyhladovění, žízeň, únavu, ač jsem nebyl připojen, nevím, to je jen nápad).
2. možnost je jen hypotéza, nebrat prosím jako obvinění, pouze prosím o prověření. Na ostrově byl s námi Thuldur Amelie, dvakrát zemřel (jednou dokonce za přítomnosti DM), protože dělal blbosti, DM jej vskřísil, pojali jsme to jako hru, potřetí zase blbnul v noci se zvířaty a zase umřel a tak jsme svorně usoudili, že už si to zasloužil a bude muset jít podsvětím a hodili jeho tělo do moře. Vzhledem k tomu, jak tento hráč hraje mne prostě napadá možnost, že se pomocí mého účtu podíval ráno, jak se nám daří na ostrově, a tam ho zabil krab, nebo zkoušel moje zvířata, já nevím. Každopádně před chvílí dole čtu "Thuldur Amelie tě teď nemá v oblibě.", nevím, co to znanemá, jestli to nějak on přepnul nebo se to časem stane.
"Thruldur tě nemá v oblibě" je znamení toho, že ti dotyčný systémově nastavil odpor. Mělo by to být čistě IC a jediné co to udělá je, že ho vidíš červenýho, on tebe taky a dle toho fungují nějaký kouzla a vlastnosti jinak, než na modré PC/NPC.

tenskytarou píše:Prosím tedy o pomoc, opravdu si nejsem vědom, že jsem udělal něco špatně, jestli je někde návod, jak zajistit svůj účet tak, abych mohl hrát se stejnou postavou z ntb i pc, prosím o odkaz.
Zapneš si (přes DM?? to si nejsem jistá) ISA ochranu. Poté si najdeš soubor v adresáři nwn - nwncdkey.ini a otevřeš si to v poznámkovém bloku (třeba klávesou f3). Tam máš vepsané klíče, na které je ISA ochrana navázaná, tedy ty, které používals když sis ji aktivovat. Klíče si zkopíruješ, nebo uložíš třeba na mail a pokud budeš chtít hrát z komplu někoho jiného, kdo má i jiné cd klíče, pak u něj otevřeš tentýž soubor, jeho klíče zazálohuješ a překopíruješ ty své (možno překopírovat celý nwncdkey.ini soubor). Mělo by to fungovat, ale protože to znám pouze teoreticky, opravte mě jestli se mýlím:)
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 651
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Re: Smrt bez příčiny?

Příspěvek od Skurkaa »

Braenn píše:
tenskytarou píše:Na pustém ostrově není chrám, kam by mé tělo donesli.
Ale je, chrám tam je a ostrov není tak velký, aby nešel najít. A upřímně, jestli jste se tam rozjeli na výlet, tak se bij prvně do své hlavy. Ostrov je IC velmi nehostiný k nízkým levelům, ale co hůř, díky PLACOSU a systému smrti pro tebe bude bez neustálé podpory někoho s vyšším levelem takřka nemožné jakkoli tam fungovat:)
Chrám tam není pochopila si špatně "ostrov" není "ostrov" jako "ostrov vyvrženců"
tenskytarou
Příspěvky: 46
Registrován: 27. 2. 2010 20.43

Příspěvek od tenskytarou »

Psanec píše:Do PM DMkum :
2. Požádej DM zdali by se nemohli podívat co se stalo a proč jsi umřel.
P.s. já se ti na to ted nepodívám, nejsem odma u PC.
Já sám nevím, jak požádat DM, ležím tam mrtvý a nemohu nic dělat. Deadrok psal DM před více než pěti hodinami, zatím se nic nestalo.
Psanec
Příspěvky: 1389
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

tenskytarou píše:
Psanec píše:Do PM DMkum :
2. Požádej DM zdali by se nemohli podívat co se stalo a proč jsi umřel.
P.s. já se ti na to ted nepodívám, nejsem odma u PC.
Já sám nevím, jak požádat DM, ležím tam mrtvý a nemohu nic dělat. Deadrok psal DM před více než pěti hodinami, zatím se nic nestalo.
Kontakty na DM máš na stránkách EQ a nebo mužeš přes PM zde na foru.
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrt bez příčiny?

Příspěvek od Braenn »

Skurkaa píše: Chrám tam není pochopila si špatně "ostrov" není "ostrov" jako "ostrov vyvrženců"
už mi to bylo po PM řečeno, a konečně to dává celé smysl:)
tenskytarou
Příspěvky: 46
Registrován: 27. 2. 2010 20.43

Jsem již oživen. Co se ale stalo?

Příspěvek od tenskytarou »

Již jsem byl oživen, děkuji DM. Rád bych ale zvěděl, co se stalo. Přišel jsem o celý den hraní, chtěl bych vědět proč a jak tomu napříště zabránit. Byl to opravdu bug? Nebo cizí zavinění?
Martin
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Re: Jsem již oživen. Co se ale stalo?

Příspěvek od cybermisa »

tenskytarou píše:Již jsem byl oživen, děkuji DM. Rád bych ale zvěděl, co se stalo. Přišel jsem o celý den hraní, chtěl bych vědět proč a jak tomu napříště zabránit. Byl to opravdu bug? Nebo cizí zavinění?
Martin
Obavam se, ze to ti nikdo zde nerekne. Jedine, kde muzes hledat, jak uz zde bylo zmineno, je tvuj log …
tenskytarou
Příspěvky: 46
Registrován: 27. 2. 2010 20.43

Re: Jsem již oživen. Co se ale stalo?

Příspěvek od tenskytarou »

cybermisa píše:
tenskytarou píše:Již jsem byl oživen, děkuji DM. Rád bych ale zvěděl, co se stalo. Přišel jsem o celý den hraní, chtěl bych vědět proč a jak tomu napříště zabránit. Byl to opravdu bug? Nebo cizí zavinění?
Martin
Obavam se, ze to ti nikdo zde nerekne. Jedine, kde muzes hledat, jak uz zde bylo zmineno, je tvuj log …
Děkuji, ale ten log nemohu najít. Můžeš mi dát adresu? Samozřejmě nepředpokládám, že bude na mém PC, tam by nebylo zaznamenáno, že někdo jiný hrál za mou postavu.
M.
Wendigo
Příspěvky: 1001
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Braenn píše:
Wendigo píše:Bez znalosti hesla se nikdo na tvuj ucet pripojit nemuze, to je nesmysl. Jestli se to stalo na ostrove mohlo se napriklad stat ze postavu neco zabilo zatimco ty jsi tam mel loadovaci obrazovku.
Ale může. A jestli mě paměť neklame, je to velmi, velmi jednoduchý trik a i kvůli němu tu je ISA ochrana klíče. (Tzn někdo se sice připojí, ale je mu to prd platný)
Ten trik plati pouze na piraty, zamezuje mu i registrace uctu u Bioware. Coz myslim neni v dnesni dobe kdy originalni kopie hry se sadou klicu stoji 300 korun snad zadny problem. Navic pak na svem uctu na Bioware mate sve klice a nemuze se stat ze je ztratite takze ve spojeni s ISA ochranou je to nejlepsi zabezpeceni.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

To se pleteš, pokud mluvíme o stejném triku, už jen díky principu, na kterém je to postaveno - tedy obejití registrace bioware - klíčů a hlavně hesla. Takže je úplně jedno jestli jsi pirát, nejsi pirát, měníš klíče, máš jedny klíče, jsi černoch, arab nebo žid, máš registaci, nemáš registraci...

Jediné, na čem opravdu záleží při ochraně accountu je zda máš, nebo nemáš zaplou ISU. Fakt že jo. Nemám to ze svý hlavy:))

Takže poučené pro další generace nwn paranoiků zní - zapněte si ISA ochranu!
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Re: Jsem již oživen. Co se ale stalo?

Příspěvek od cybermisa »

tenskytarou píše:
cybermisa píše:
tenskytarou píše:Již jsem byl oživen, děkuji DM. Rád bych ale zvěděl, co se stalo. Přišel jsem o celý den hraní, chtěl bych vědět proč a jak tomu napříště zabránit. Byl to opravdu bug? Nebo cizí zavinění?
Martin
Obavam se, ze to ti nikdo zde nerekne. Jedine, kde muzes hledat, jak uz zde bylo zmineno, je tvuj log …
Děkuji, ale ten log nemohu najít. Můžeš mi dát adresu? Samozřejmě nepředpokládám, že bude na mém PC, tam by nebylo zaznamenáno, že někdo jiný hrál za mou postavu.
M.
Jukni se prosimte do adresare logs, ktery je v adresai s nainstalovanou hrou. Tam bys mel log mit. Zkopiruj prosim obsah a posli mi ho po PM, mrknu na to. Pokud se ti hra neloguje, koukni sem: viewtopic.php?p=40540#40540
Wendigo
Příspěvky: 1001
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Braenn píše:To se pleteš, pokud mluvíme o stejném triku, už jen díky principu, na kterém je to postaveno - tedy obejití registrace bioware - klíčů a hlavně hesla. Takže je úplně jedno jestli jsi pirát, nejsi pirát, měníš klíče, máš jedny klíče, jsi černoch, arab nebo žid, máš registaci, nemáš registraci...

Jediné, na čem opravdu záleží při ochraně accountu je zda máš, nebo nemáš zaplou ISU. Fakt že jo. Nemám to ze svý hlavy:))

Takže poučené pro další generace nwn paranoiků zní - zapněte si ISA ochranu!
No nejlepsi je mit registrovany ucet a zaplou isu, pak se nestane ze clovek klice nejak ztrati. Mas pravdu ze jen registrace na EQ nestaci, vetsina zahranicnich serveru ma dvojitou ochranu kdy staci samotna registrace. Ale zase na takovy server se s piratskou kopii hry neprihlasite vubec. Pred prihlasenim na server se totiz kontroluje zpet jestli je ucet platny u BW a pokud mate upraveny host nebo vyuzijete finty s vypnutim internetu napise vam to ze je ucet neplatny a na server vas to nepusti vubec. Na druhou stranu to neumoznuje hrani z nekolika accountu [pokud si samozrejme nekdo neporidi vic originalnich kopii hry]
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4113
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrt bez příčiny?

Příspěvek od Arto »

tenskytarou píše: Na ostrově byl s námi Thuldur Amelie, dvakrát zemřel (jednou dokonce za přítomnosti DM), protože dělal blbosti, DM jej vskřísil, pojali jsme to jako hru, potřetí zase blbnul v noci se zvířaty a zase umřel a tak jsme svorně usoudili, že už si to zasloužil a bude muset jít podsvětím a hodili jeho tělo do moře.
Martin
Velmi zajímavé!!!

Nebyl jsem u toho, a pokud vím, tak ani jiné DM... Vzkřísil jsem toho hráče, protože se mi dušoval Skurkaa, že to byla omylem vražda ukliknutím. Vaše verze nesedí a tudíž budu nucen z toho vyvodit důsledky...
Wanting something does not give you the right to have it.
Odpovědět