Ultravidění x Temnota

Když zlobí kouzla a modlitby

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 651
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Ultravidění x Temnota

Příspěvek od Skurkaa »

Ahoj,

Poslední dobou jsem se setkal s tím, že pokud postavě nakouzlím ultravidění a potom použiju temnotu na zvýhodnění družiny tak vše funguje sice v pořádku, ale jakmile zruším ultravidění tím že začnu restovat (a nejspíš i jakkoliv jinak) spolubojovník oslepne a nepomůže nic krom relogu a nebo znovunakouzlení ultravidění.

Mohli byste se prosím na to kouknout, popřípadě mohu to zkusit otestovat jestli je to přímo tímto, ale zatím se mi to tak zdálo.

Děkuji mnohokrát
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ultravidění x Temnota

Příspěvek od The_Balrog »

To je bohužel obecný NWN bug a lék na to zatím, co vím, není. Tak to nejspíš ani nedokážeme opravit. https://nwn.fandom.com/wiki/Darkness
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Zlofas
Příspěvky: 517
Registrován: 29. 6. 2011 13.57

Re: Ultravidění x Temnota

Příspěvek od Zlofas »

Pokud mohu, ještě bych sem zahákl bugující kouzlo "ticho", které se často používá v kombinací s temnotou na naše kouzlící přátelé. Občas se mi stává, že kouzlo přestane působit, nicméně postava je stále pod účinkem tohoto kouzla. Pomáhá na to hůlka odkouzlení a rest. Je to spíš nepříjemnost, ale napadlo mě to přiháknout, kdyby to někdo někdy chtěl hlásit, ať je to pohromadě.
Felix Velton – táta mi jednou vyprávěl...
Krakenobijec Honza Velton – Smutek poraženým!
Edgar - *koukne na Františku* tej fajná robka!
Františka – Už je pozdě *usměje se na tebe*
Tirion Lyrek R.I.P – Solar mě ochrání!
Zeerit
Příspěvky: 31
Registrován: 4. 10. 2018 13.52

Re: Ultravidění x Temnota

Příspěvek od Zeerit »

Jedna cesta jak obejít bug s temnotou existujue a *poplácá se po rameni* přišel jsem si na ni sám :biggrin: Sešli na sebe ultravidění/TS až když v ní stojíš a pak by to mělo být vše v pořádku. Krkolomné, ale dá se s tím pracovat. Nejjednoduší způsob je obětovat jedno seslání temnoty před bojem a v ní všechny přítomné nakouzlit a RP to holt ignorovat nebo nějak okecat.
Odpovědět