Učedník Draka

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
kohen
Příspěvky: 461
Registrován: 21. 2. 2006 16.57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kohen »

Tak, Né všechna křídla musí být zrovna červená :shades:
Seržant Tiriánské Stráže Tonny Signerr

Zákon a Pořádek -Pomáhat a Chránit

Sláva Tirianu
drake127
Příspěvky: 1787
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

kohen píše:Tak, Né všechna křídla musí být zrovna červená :shades:
Měl jsem za to, že se tu bavíme o RDD a křídlech, jaká dostaneš od systému. A ta jsou červená.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
kohen
Příspěvky: 461
Registrován: 21. 2. 2006 16.57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kohen »

drake127 píše:kohen: Ani jednu z tebou zmiňovaných vlastností bych neztotožnil s rudým drakem.
Takže k rudému draku přisuzuješ vlastnosti, které jsem napsal..?(neurvalost, chuť po potravě, síra..)
Nemyslím, že ani rudý drak by musel zrovna tímto stylem vystupovat.

Nebo myslíš, že v kořenech i po několika generacích má v sobě jistou dávku zla z červeného draka..?
Seržant Tiriánské Stráže Tonny Signerr

Zákon a Pořádek -Pomáhat a Chránit

Sláva Tirianu
drake127
Příspěvky: 1787
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Otočil jsi to. Napsal jsem, že rudému draku nepřisuzuji vlastnosti jako je moudrost, čest, rozvaha, odvaha ani velké srdce, protože rudí drací jsou zlí, malicherní, zlomyslní, po moci bažící, bezohlední a unáhlení. Že nemusí být všichni? Inu nemusí, ovšem pravděpodobnosti se násobí a už tak je dračí krev velmi vzácná vlastnost.

A do jaké míry se krev projeví na charakteru záleží výhradně na úsudku hráče. Mě by se takový spor krve líbil, obecně tihle míšenci mají v duši často zmatek, ale chtěl jsem tím naznačit právě opak - tj. že RDD může být jakéhokoliv přesvědčení.
Naposledy upravil(a) drake127 dne 16. 3. 2009 18.40, celkem upraveno 1 x.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
drake127
Příspěvky: 1787
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Já vám přece neříkám, jak máte RDD hrát, mám v paměti zmínku o RP inkvizici, jen tvrdím, že když budete využívat možností povolání, musíte je být schopni také smysluplně odůvodnit. A existuje tu míra a hranice mezi odůvodněním a výmluvou.

Pokud mi spadne ruka do kyseliny a já nějak udržím pohromadě jen kosti … proč ne, ale narazím na problém, že bych neměl využívat ostatní možnosti PM. Což nelze, protože je získávám automaticky a tudíž takové vysvětlení pokulhává.

Vlastní vysvětlení jednotlivých schopností by mělo být nadmnožinou toho, co mě systém nutí využívat a podmnožinou toho, co mi dovoluje. A přijít s takovým už tak snadné není.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

drake127 píše:
Vlastní vysvětlení jednotlivých schopností by mělo být nadmnožinou toho, co mě systém nutí využívat a podmnožinou toho, co mi dovoluje. A přijít s takovým už tak snadné není.
Proč ne.
drake127
Příspěvky: 1787
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Braenn píše:
drake127 píše:
Vlastní vysvětlení jednotlivých schopností by mělo být nadmnožinou toho, co mě systém nutí využívat a podmnožinou toho, co mi dovoluje. A přijít s takovým už tak snadné není.
Proč ne.
Má to být otázka?

RDD na různém levelu získává bonusy do statistik: Podle mého názoru jsou spjaté s rudým drakem stejně jako křídla a neměla by být vysvětlována jinak, ale Equilibrie má pojetí volnější a tak jsem nucen toto respektovat, pokud postava přijde s přijatelným vysvětlením (vyšší AC a vlastnosti mohou mít nesčetně přijatelných vysvětlení).

RDD na 3. levelu získává dračí dech (ohnivý): Postava jej není nucena používat, problém tak nenastává. Buď jej dokáže/chce IC vysvětlit (potom jej používá) nebo to nedokáže (a pak jej nepoužívá). Jedině varianta, že to nedokáže a dračí dech používá, je špatně.

RDD na 9. levelu získává křídla rudého draka: Postava nemá na výběr a jedná se o značně jednoznačný identifikátor. Hráč má volnost v rozhodování jak k nim přišel, ale už by je neměl vydávat za křídla démona, jiného draka nebo jako iluzi.

RDD na 10. levelu se stává téměř půl-drakem: I když si dovedu představit, že někdo si vymyslí nedračí vysvětlení, které zdůvodní všechny získané schopnosti, na 90 % však půjde o velmi šroubované vysvětlení.
Naposledy upravil(a) drake127 dne 16. 3. 2009 19.11, celkem upraveno 1 x.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

drake127 píše:RDD na 9. levelu získává křídla rudého draka. Postava nemá na výběr a jedná se o značně jednoznačný identifikátor. Hráč má volnost v rozhodování jak k nim přišel, ale už by je neměl vydávat za křídla démona, jiného draka nebo jako iluzi.
Že je nevydá za křídla draka jiné barvy je mi jasné, ale proč se ti nelíbí křídla démona, iluze, případně nepovedená transformace či prokletí?
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

ech, to nebyla otázka:) To bylo spíš.. přitakání s výhradami.
drake127
Příspěvky: 1787
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

kokosak píše:Že je nevydá za křídla draka jiné barvy je mi jasné, ale proč se ti nelíbí křídla démona, iluze, případně nepovedená transformace či prokletí?
Křídla démona mají vlastní model a v zájmu zachování konzistence, reálií a IC schopnosti jejich rozlišení jsem proti míchání, když tu ta možnost je.

Iluzi lze snadno prohlédnout a na Desce jsou (N)PC, které to dokáží a pak postava narazí - iluzi křídel rozptýlíš, ne tak již její silové dovednosti. A taková snaha zavání právě snahou o powerbuild se schopnostmi, ale bez RP nevýhod křídel ("Jak to, že nemůžu nosit plášť, když je to jen iluze?"). Jak navíc zdůvodníš zbytek dovedností?

Nepovedená transformace do draka je instantní akt, nikoliv dlouhodobý vývoj postavy vysvětlující ostatní vlastnosti. I když sorcka zjistivše, že má dračí krev, se vzhlídne v drakovi, a zkusí se do něj na 9. úrovni proměnit a pak to na desítce poopraví. Proč ne? Je to konzistentní, pokud by dořešila proč to nelze rozptýlit, jen zatleskám.

Prokletí je stejné jako nepovedená transformace, jen je "povedená".

Ale všimni si, že v posledních dvou jmenovaných případech mluvím o skutečných dračích křídlech jen s různým vysvětlením jejich původu. Což jsem explicitně zmínil už v příspěvku, na který reaguješ.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Sethiel
Příspěvky: 291
Registrován: 14. 4. 2008 19.23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sethiel »

drake127 píše:
kokosak píše:Že je nevydá za křídla draka jiné barvy je mi jasné, ale proč se ti nelíbí křídla démona, iluze, případně nepovedená transformace či prokletí?
Křídla démona mají vlastní model a v zájmu zachování konzistence, reálií a IC schopnosti jejich rozlišení jsem proti míchání, když tu ta možnost je.
Já si naopak myslím, že tohle je ideální alternativní vysvětlení. Pokud už se ztotožníme s tím pojetím classů, které tu jeden tábor propaguje a druhý zavrhuje (tj. že classy jsou věc nezávislá na postavě a čistě OOC a ne že se mají respektovat aspekty classů tak, jak jsou), pak RDD může být stejně tak potomek Rudého draka jako Abishaie nebo jakéhokoli démona. Nebo cokoli, co si vymyslí a zapadá to do reálií a tak vůbec.
Imagination is the only weapon in the war against reality.
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Sethiel píše:
drake127 píše:
kokosak píše:Že je nevydá za křídla draka jiné barvy je mi jasné, ale proč se ti nelíbí křídla démona, iluze, případně nepovedená transformace či prokletí?
Křídla démona mají vlastní model a v zájmu zachování konzistence, reálií a IC schopnosti jejich rozlišení jsem proti míchání, když tu ta možnost je.
Já si naopak myslím, že tohle je ideální alternativní vysvětlení. Pokud už se ztotožníme s tím pojetím classů, které tu jeden tábor propaguje a druhý zavrhuje (tj. že classy jsou věc nezávislá na postavě a čistě OOC a ne že se mají respektovat aspekty classů tak, jak jsou), pak RDD může být stejně tak potomek Rudého draka jako Abishaie nebo jakéhokoli démona. Nebo cokoli, co si vymyslí a zapadá to do reálií a tak vůbec.
Jojo, s tímhle souhlasím. Je na každém jak svůj class pojmenuje. Jak si svou postavu zdůvodní. Nwn je bohumžel omezené classy.
drake127
Příspěvky: 1787
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Ano, ať to zapadá do reálií. Potom tedy ať si taková postava řekne DM o démonní křídla, nikoliv křídla červeného draka. A já na to pak budu patřičně reagovat. Pokud to tak bude hrát celou dobu svého postupu, pochybuji, že by DM odmítlo.

Do té doby systémově máte červená dračí křídla a já mám právo podle toho IC jednat, protože já mám znalosti na to, abych je poznal, a vy nemáte právo obcházet systém ani k tomu nemáte svolení DM. A že to nedělám a nechávám vysvětlení na hráči RDD je jen na mé dobré vůli a proti mému přesvědčení.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Nalk píše:Jen krátký osobní názor:
1) Řešíte tu otázku toho, že RDD nepřetáhne plášť přes křídla. Jak jsem slyšel, tak toto bylo zavedeno, až když se objevil první "křídlák", což nechápu proč. Snad proto, aby někdo nemohl maskovat křídla pod plášť a musel je nosit veřejně a nějak se s tím vypořádat? Těžko říct co tím ten, kdo urpavil systém zamýšlel (nutno dodat, že když nemůžou jiné podrasy nějaké kusy oblečení pro své znaky, tak se to zdá fér, ale snad by také mohlo jít si na zakázku objednat plášť, který by jim seděl)….
Takhle se rodí fámy. To že plášť nelze nasadit na křídla bylo implemntováno již v první verzi tenkrát nových NWN dynamických plášťů. A po nějakém křídlatci nebylo ani vidu ani slechu. Téměř současně bylo implementováno nemožnost nasazení helmice či kápě pokud má postava efektové rohy od DM.

Takže to co jsi slyšel je klasický příklad fámy a vyvozovat na tom jakékoliv důsledky je zcela irelevantní.

A zavedeno to bylo skutečně schválně neboť křídla RDD pod plášť nesložíte ať si tu píšete přirovnání s netopýry/kaloni/čímkoliv. Oni se s tím co mají narodili a mají je jako ruce. Nemají ruce A křídla na zádech trčící horizontálně do prostoru. Kdo nevěří ať si stáhne bázi a udělá si tam křídlatce. To co má na zádech kolem těla neobtočíte ani nehodou a i silou a pásky stažené na zádech to vypadá jak prehistorický vak se sjezdovými lyžemi. Jak chcete schovat sjezdovky pod plášť? A odolnost? Kožnaté křídlo byť dračí je dosti křehké. Je to jen blána napnutá na lehkých kostech se svaly. Tohle je i ten největší důvod proč ptáci vyhráli evoluci nad létajícími teplokrevnými plazy. Protože měli křídla řádově odolnější, zejména při letu v zalesněném terénu. I když bych vzal nejsilnějšího létajícího plaza co kdy žil, znásobil ho 5x abych dodal dračí superodolnost tak se stále jedná o dosti křehkou věc a rána mečem ..no musí to dost pochroumat. To je taky důvod proč si draci křídla chrání a proč jako staří jsou vyobrazování s potrhanými křídly.

Myslím že upravit Tonnyho křídla byla chyba..tedy moje. Měl jsem striktně vyžadovat dobré pozadí a vysvětlení. Příště to vyžadovat budu a myslím že skutečně zablokuji některá povolání před tím než dostanou viditelné markantní znaky jako například RDD před křídly a PM před kostěnou rukou. Tím bude zajištěno že to dostanou jen ti co na to hrají.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
kohen
Příspěvky: 461
Registrován: 21. 2. 2006 16.57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kohen »

labir píše: Myslím že upravit Tonnyho křídla byla chyba..tedy moje. Měl jsem striktně vyžadovat dobré pozadí a vysvětlení. Příště to vyžadovat budu a myslím že skutečně zablokuji některá povolání před tím než dostanou viditelné markantní znaky jako například RDD před křídly a PM před kostěnou rukou. Tím bude zajištěno že to dostanou jen ti co na to hrají.
Myslím, že Tonny hrál všechny možné zjevné příčiny, zahrál kůži, myslím že ne špatně...
(Hrál to tak jako že o tom sám on neví, jak by také mohl, když sve rodiče nepoznalznal...)

Nevím, co přesně tu tedy znamená na to hrají..., pokud se to nedá vysvětlovat tím, že o tom dotyčný neví... v tom případě to lze jistě dát pryč.

Každý to hraje tak nějak po svém... Ale dle mě Tonny na to hraje... Nikdy nehrál zlého a agresivního draka, ale máš pravdu že předky si člověk nevybírá (změna barvy mi přijde pouze věc toho jaký jedinec chce být a zvolení jeho vlastní dávné historie, stejně tak jako si někdo již na začátku objedná dejme tomu osastnatce či kameného muže)… čistě na rozhodnutí hráče...

Opět jsme u chrlení ohně zloby v srdci a trhaní masa zubama - koukání na potomka červeného draka jako na zlobonosnou příšeru.
Seržant Tiriánské Stráže Tonny Signerr

Zákon a Pořádek -Pomáhat a Chránit

Sláva Tirianu
DenGrasse
Příspěvky: 209
Registrován: 22. 10. 2007 11.51

Příspěvek od DenGrasse »

to Naylun:
Dle settingu DnD mají už všichni bardi a sorceroři v žilách dračí krev - to je to, co jim umožňuje kouzlit. (It is rumored that the magical powers of sorcerers and bards is somehow connected to the presence of dragon blood in their family tree...). Nemůžeš říct, že se dračí krev "získá" s prvním levlem RDD, to je přece logický nesmysl. Krev má postava od narození a jelikož na Desku vstupují postavy už s nějakým příběhem, měl by hráč mít představu co je postava zač (i když postava sama to nemusí vědět).
(Osobně bych přiznával tu dračí krev jen sorcerorům a taky jen je bral jako prerequisitu pro RDD. U bardů bych řekl že se jedná o spíš triky, které nějak záhadně tahají z klobouku a dračí krev s tím nemá nic společnýho.)

Je třeba si uvědomit, že pravidla DnD jsou v podstatě dělaná pro setting Forgotten Realms (a pár dalších světů) a do značné míry se s nimi prolínají. Jsou-li aplikována v jiném světě, musí se části pravidel, provázané se settingem FR prostě pozměnit, to je zcela logické.
Na EQ není o mnoha dracích zmínka, ale postavy mohou přicházet ze sfér a svou dračí krev si přinášet sebou. Každopádně by bylo vhodné buď:
- přednastavit pravidla pro RDD, jejich odůvodnění a požadované vzorce chování (alespoň rámcově)
- nebo jak psal Labir, RDD zakázat a povolovat osobně DM

Hlasuju pro variantu 2, ve shodě s drake127 a jeho argumenty. Námitky, že EQ má volnost ve výběru classu, zde nemohou obstát, neboť EQ má zároveň restrikce pro nelidské rasy a RDD je více rasová změna než pouhý class (i když je nešťastně pojatá v rámci prestige classu). Čili to není svobodná volba classu (která na EQ funguje) ale volba rasy a ta je na EQ povolována v případě nestandardních ras DM.

Zároveň je třeba říct, že argumenty o srovnání s jinými prestige classy nejsou relevantní. Ačkoli prestige classy nabízejí jiné výhody, v žádném z nich (s výjimkou měňavce, jehož případné řešení ponechávám k diskusi) nedochází k vyhranění postavy "zpětně", čili de facto odhalení jejího rasového původu. Ve většině případů se jedná o pouhý rozvoj dovedností (AA, SR, vrah) a ani pán smrti se s tím nedá srovnat, neboť ten prochází mutací způsobenou silami, jimž se zavázal a je jedno, z jaké rasy na počátku pocházel.
malinový harwester a arcilooter
KaTo
Příspěvky: 863
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

labir píše:A zavedeno to bylo skutečně schválně neboť křídla RDD pod plášť nesložíte ať si tu píšete přirovnání s netopýry/kaloni/čímkoliv. Oni se s tím co mají narodili a mají je jako ruce. Nemají ruce A křídla na zádech trčící horizontálně do prostoru. Kdo nevěří ať si stáhne bázi a udělá si tam křídlatce. To co má na zádech kolem těla neobtočíte ani nehodou a i silou a pásky stažené na zádech to vypadá jak prehistorický vak se sjezdovými lyžemi. Jak chcete schovat sjezdovky pod plášť? A odolnost? Kožnaté křídlo byť dračí je dosti křehké. Je to jen blána napnutá na lehkých kostech se svaly. Tohle je i ten největší důvod proč ptáci vyhráli evoluci nad létajícími teplokrevnými plazy. Protože měli křídla řádově odolnější, zejména při letu v zalesněném terénu. I když bych vzal nejsilnějšího létajícího plaza co kdy žil, znásobil ho 5x abych dodal dračí superodolnost tak se stále jedná o dosti křehkou věc a rána mečem ..no musí to dost pochroumat. To je taky důvod proč si draci křídla chrání a proč jako staří jsou vyobrazování s potrhanými křídly.
Na úvod napíšu - že pokud následující text se dotkne něčího ega, pak se všem "dotčeným" omlouvám, píšu tak jak píšu.

Vzhledem k tomu že jsem se kdysi "zabýval" studiem kostry draků a "tvorbou" koster "okřídlenců", tj. andělů, démonů (a tedy i půldraků) apod. si dovolím nesouhlasit s Tvým názorem, že křídla ("pseudoreálného") RDD na zádech trčí do prostoru a jsou nesložitelná.

Takže teď se musíš Labire zamyslet a rozhout se (ty jsi Pánem serveru):
1) rozhodneš, že se na EQ bude "natvrdo" hrát, že křídla na zádech opravdu "fungují" a vypadají tak, jak je na záda (ruku na srdce) "prasácky" přilepili autoři NWN = kolmo, nefunkčně trčící z zad a za chůze/běhu se proměňující ve dvě velké sloní uši, které o sebe plácají (asi slouží k odhánění much).

2) povolíš lidem, aby křídla hráli jako "funkční". Tj. hrát je tak "jak" by ta křídla na zádech MĚLA vypadat, aby byla funkční neb RDD má být schopno (jak tu píšou v topicu jiní) minimálně "plachtění" či nedokonalého "popolétnutí".

Pro velmi zjednodušenou ukázku - představ si Labire, že tvoje ruce jsou křídla - připaž je k tělu a pak zvedni jen "předloktí" k ramenům a dlaně naopak stoč dolů. (tj. lokty máš u žeber, zápěstí u ramen, kdyby prsty byly protaženy ve "špičky křídel", směřují dolů).
Teď přide ta "náročnější část" - imaginace (podle vyjadřování některých jedinců na fóru odpadá polovina čitatelů :megalol: :megalol: , no offence!!!). Posuň tato "křídla" směrem po zádech níž dolů a o trochu blíže k páteři. Tím se docílí: a) posunutí křídel k těžišti "bytosti", b) uvolnění prostoru rukám tak, že se nyní nepletou, c) díky "V" které tvoří kost "pažní" a kost "předloktí" nyní defacto "zápěstí" ani nemusí přečnívat ramena. "Prsty" jsou složeny dolů a jako "šosy" dosahují podle rozpětí křídel ke kolenům.
"Kosterně" to znaměná upravit lopatku, několik obratlů a prsní kost pro uchycení "nových" svalů které budou ovládat křídla.
A tato křídla se rázem z (cituji) "prehistorického vaku se sjezdovými lyžemi" změní v "dva deštníky", přes která už plášť přehodíš. Netvrdím, že že "lokty" a "zápěstí" ho nebudou vyboulovat, ale rozhodně nic, co by vadilo použití pláště.
K tvému argumentu proč ptáci vyhráli nad křídly si dovolím poznamenat, že to je manipulativní zkreslení - netopýři jsou při letu obratní dostatečně, aby dokázali lovit hmyz stejně efektivně jako třeba vlaštovky a to je jejich křídlo "jenom" blána mezi kostmi :bigwink: . Nicméně debata "Proč vyhráli v evoluci ptáci nad plazy" do fantazy světa myslím nepatří.
A velcí (a staří) draci mají křídla potrhaná od toho jak se RVOU mezi sebou :yes: o území. Tj. dračí zuby vs dračí kůže. V části fantazy literatury je i dračí křídlo neprostřelitelné z nemagických luků a neproseknutelné z nemagických zbraní. A pokud drak není obyčejné zvíře (drak není Wyverna), ale vládne inteligencí a magií (!!) pak není důvod k tomu, aby si křídla neregeneroval.
Akira
Příspěvky: 884
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

omlouvám se ze hned tak uz nenapisu...tohle pisu nosem uz pet minut...zkousel jsem postupovat podle katova popisu a mam komplikovanou zlomeninu obou hornich koncetin...ze se blbec necham na stary kolena tak zblbnout :blink:
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
drake127
Příspěvky: 1787
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Já tedy také věřím tomu, že dračí křídla jsou díky dračím šupinám (nemusíte je hrát, ale snad můžete) alespoň dostatečně pevná a jako snad každá funkční křídla (vyjma letadel) jdou patřičně "složit", byť model vypadá tak, jak vypadá.

Na druhou stranu, připínací pláště s těmito křídly kolidují a ty klasické je skrývají docela, což se mi taktéž nelíbí. Složit ano, ale úplně ukrýt jako kachna to také nejde (a to ani nemyslím na to, že někdo by byl jistě schopen nikdy plášť nesundat a křídla vůbec nehrát). Chvíli jsem si s tím hrál v toolsetu, ale na žádný šikovný kompromis jsem bohužel nepřišel. Nechal bych tuto otázku zatím být, dokud se situace trochu nezklidní.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

drake127 píše:(a to ani nemyslím na to, že někdo by byl jistě schopen nikdy plášť nesundat a křídla vůbec nehrát).
Jen bych dodal, že z momentálních 4 aktivních RDD, křídla by hráli tři (hráči, kteří se na ně těšili a který jsou součástí jejich postav (ty křídla).
Pak jeden a ten by si křídla nedal ani kdyby je mohl schovat (jak je tomu celou dobu)….
A protože tu není žádnej jinej RDD, tak si myslím, že v nejbližší době tu nikdo s křídlama permanentně přikrytýma pláštěm se tu nikdo neobjeví, jelikož 14. lvl není udělanej hned.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Odpovědět