Dispel hůlky

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Teď myslíte George?

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

:megalol: :megalol: :megalol: fail.
Prej smazán
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Aefar píše:Teď myslíte George?
Nemusíš vědět všecko :bigwink: 45% na tebe :megalol:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Nalk píše:Nemusíš vědět všecko :bigwink: 45% na tebe :megalol:
Já jen, že mi to na první pohled vyznělo na koulínka... (a to bych se ho musel zastat) tak aby nedocházelo k zbytečným nedorozuměním.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Skurkaa píše:
cybermisa píše:
allekoo píše: ale hlavne neposobi na Dispell hulky :biggrin: aby sme sa držali tematu
Popravde, mega vyprava o cca 14 PC, bitva trvajici nekolik hodin, kolik kdo zaregistroval dispel hulek?

Ja to docela sledoval a rekl bych, ze na ty tuny mrtvola ani jedna ..
jedna vlašťovka(výprava) jaro nedělá :clover:
Dneska velka akce, tuny mrtvych a opet jsem si nesiml zadne dispell hulky. Vlastovky se nam nejak houfuji :clover:
allekoo
Příspěvky: 681
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

njn čo by robila mrtvola s hulkou :biggrin: Ja ich zažil mimo bigbosov len u banditov a skretov myslim.
Because I'm Batman !!!
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

OT
Aefar píše:Teď myslíte George?
Jo, myslí mě, pořád si stěžuju jaký je Nicky seno (jakože je) a hrozně se těším na jeden feat :)), jenže se na to 1. asi nedostanu 2. stejně bude Nicky seno... si furt stěžuju na přesílený spawny a srovnávám jí s mým megabuildem, kterej by jí rozsekal o 5 levelů níž nezraněn. :) No tak furt říkaj, ať hraju... ale mě hrozně baví prozkoumávat, jenže EQ mě už moc nemá čím překvapit... upřímně, na na Nicky je spawn nevyváženej, takže jsou potvory vždycky o krok napřed, takže nic novýho neobjevím.
No ale to sem hodně odbočil od tématu :) … ikdyž ano, na výpravě na gnolly jsem si připadal užitečný... imka na oheň se hodila, hůlka strachu taky udělala svoje, odemykání zámků vůči gnollímu lowDC zámku... ano, vyjimečně jsem si připadal užitečný :smile: .
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

George píše:OT
Aefar píše:Teď myslíte George?
Jo, myslí mě, pořád si stěžuju jaký je Nicky seno (jakože je) a hrozně se těším na jeden feat :)), jenže se na to 1. asi nedostanu 2. stejně bude Nicky seno... si furt stěžuju na přesílený spawny a srovnávám jí s mým megabuildem, kterej by jí rozsekal o 5 levelů níž nezraněn. :) No tak furt říkaj, ať hraju... ale mě hrozně baví prozkoumávat, jenže EQ mě už moc nemá čím překvapit... upřímně, na na Nicky je spawn nevyváženej, takže jsou potvory vždycky o krok napřed, takže nic novýho neobjevím.
No ale to sem hodně odbočil od tématu :) … ikdyž ano, na výpravě na gnolly jsem si připadal užitečný... imka na oheň se hodila, hůlka strachu taky udělala svoje, odemykání zámků vůči gnollímu lowDC zámku... ano, vyjimečně jsem si připadal užitečný :smile: .
Nojo, jenze EQ neni o hrube sile postavy, vybijeni spawnu a prolizani dungu … Na to EQ proste neni v principu stavena a pokud nekdo bude hrat timto stylem, velmi rychle moznosti EQ "vycerpa" a velmi rychle ho hra na EQ prestane bavit (krom toho, ze dost casto narazi na PLACOS a pravidla). EQ je o tvorbe pribehu sve postavy a prozivani hry diky jejimu charakteru. V tomhle smeru je EQ predevsim diky ostatnim kvalitnim hracum temer nekonecnou studnici - tedy, dokud budou na EQ ti hraci …

Je hezke, ze se tesis na nejaky feat (tusim jaky), ale proc? Co z toho? Bude te hra vic bavit? :ermm: Neber to prosim jako nejaky utok nebo kritiku, ale myslim si, ze stale jeste tapes v tom, o cem hra na EQ je … A soudim predevsim z toho, kdyz uzitecnost postavy vztahujes k hrube vymlacovaci vyprave … Skoda no …
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

cybermisa píše:
George píše:OT
Aefar píše:Teď myslíte George?
Jo, myslí mě, pořád si stěžuju jaký je Nicky seno (jakože je) a hrozně se těším na jeden feat :)), jenže se na to 1. asi nedostanu 2. stejně bude Nicky seno... si furt stěžuju na přesílený spawny a srovnávám jí s mým megabuildem, kterej by jí rozsekal o 5 levelů níž nezraněn. :) No tak furt říkaj, ať hraju... ale mě hrozně baví prozkoumávat, jenže EQ mě už moc nemá čím překvapit... upřímně, na na Nicky je spawn nevyváženej, takže jsou potvory vždycky o krok napřed, takže nic novýho neobjevím.
No ale to sem hodně odbočil od tématu :) … ikdyž ano, na výpravě na gnolly jsem si připadal užitečný... imka na oheň se hodila, hůlka strachu taky udělala svoje, odemykání zámků vůči gnollímu lowDC zámku... ano, vyjimečně jsem si připadal užitečný :smile: .
Nojo, jenze EQ neni o hrube sile postavy, vybijeni spawnu a prolizani dungu … Na to EQ proste neni v principu stavena a pokud nekdo bude hrat timto stylem, velmi rychle moznosti EQ "vycerpa" a velmi rychle ho hra na EQ prestane bavit (krom toho, ze dost casto narazi na PLACOS a pravidla). EQ je o tvorbe pribehu sve postavy a prozivani hry diky jejimu charakteru. V tomhle smeru je EQ predevsim diky ostatnim kvalitnim hracum temer nekonecnou studnici - tedy, dokud budou na EQ ti hraci …

Je hezke, ze se tesis na nejaky feat (tusim jaky), ale proc? Co z toho? Bude te hra vic bavit? :ermm: Neber to prosim jako nejaky utok nebo kritiku, ale myslim si, ze stale jeste tapes v tom, o cem hra na EQ je … A soudim predevsim z toho, kdyz uzitecnost postavy vztahujes k hrube vymlacovaci vyprave … Skoda no …
Hrát charakter znamená hrát i alespoň částečně své povolání a takový bojovník a ještě k tomu RDD má občas chuť po krvi a kdo z nás obyčejnejch lidí nepocítil chuť zkoumat? Já za sebe mohu říct, že jsem se konečně pracně vyškrábal předtím na 18 lvl a řekl si, teď se konečně nemusím bát podělanýho jezevce juchůů (nadsázka). Georgovi bych ten feat přál, protože jak ho znám, ano, ta hra by ho začala bavit víc, protože by ho neproháněl nějakej přihlouplej bandita po celé lokaci a on by konečně neměl strach se jít podívat do dungu, kam chodí "low" lvly. Zde na EQ se RDD extra nevyplatí, protože jeho síla roste spolu s epic. lvlem (každej máme svůj názor), proto si i george stěžuje na Nicky, na to, jakej má lvl si nečrtne jak sám říká v téměř žádné průzkumné akci.

EDIT Aefar: Téma ohledně PLACOSu přesunuto sem


Nesnažte se srovnávat "realitu" se hrou, protože je to nemožné a vždy se najdou věci, které jsou v rozporu.

(vše z vlastních zkušeností a z vlastního pohledu)
Prej smazán
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

No sice to ujíždí trochu jiným směrem, ale myslím, že toto téma je trochu odlehčenější (což mi přišlo hned od flamu s Babcem a založení tototo tématu, za což jsem chtěl poděkovat DM teamu, nakonec jsem to neudělal, abych nebyl nařčen z horolezectví, ale jestli si to čtete, tak díky, na první pohled se mi zdá, že se fórum ubírá správným směrem).

A abych se nějakým způsobem obhájil, na EQ hraju už nějakej ten rok, vím o čem je, pokud by mi šlo jen o sílu postavy a boj, tak u Nicky tak dlouho nevydržím a s pořádně silnou postavou budu stále pořádat výpravy a kolečkovat looty. Tak to není, Nicky mě baví hlavně kvůli těm zvláštnostem (ostatně žádal jsem o létání, které by bylo využitelné jen jako RP doplněk), ale přijde mi líto, že Arnuden dál od první místnosti znám jen díky tomu, že jsem tam proletěl s přítelíčkem dřív, než ho někdo zabil, projít si z říše do království pěšky se ani neodvažuju (to jde projít klidně na 10. lvlu) a do Gnorisu to radši probíhám a ani nebojuju. A jakejkoliv vyšší počet nepřátel mi ubere 50% hp, protože si prostě hodí tu dvacku a já nemám žádnou odolnost (extras jsem si nedával a plášť nemůžu, což mě přivádí na myšlenku, že bych si měl koupit opasek sekání :smile: ) (Tím myslím smečku vrrků, i partičku kostlivců (odděleně)). První patro na jih od oázy (nechci moc vyzrazovat IC, ikdyž tady toho asi stejně je dost), tam, jak je knihovna, neprojdu, musím se vrátit, jednou jsem musel dokonce utéct k chudákům beduínům, ve stanu vyrestit a pak dodělat ten zbytek, co za mnou běžel, pak už jsem se poučil a dalších pár pokusů jsem zkoušel s jedním obranným kouzlem, který velmi pomohlo, leč nestačilo.
No vpodstatě mi jde hlavně o nepřiměřenost spawnu, já nechci vybíjet a nacházet looty za platinky (ne, že nechci, jen o to mi nejde ;) ), chtěl bych prozkoumávat, jsem hrozně zvědavej člověk a třeba nacházet knihy apod., ale nikam se nedostanu.
Na to kolikátej mám level a za jak zkušenýho hráče se považuju, jsem viděl zoufale málo (v Gnollím hradu jsem byl poprvé teďka :smile: )

No a ikdyž to teď bude vypadat, že mi jde jen o ten feat, rád bych řekl, že dnes jsem řekl toto jednomu hráči osobně (nebude to přesně):
"Přemýšlel jsem *spousta věcí, které nebudu vyzrazovat* a vzal bych si *něco* na neozbrojenej boj, no.. ale asi si to stejně vezmu na *něco*, přecejen alespoň budu k něčemu... bude takhle nebudu nesmrtelnej, ale snad to zabiju dřív, než to zabije mě."
Prosímvás nevyčtěte si z toho, že chci nesmrtelnost, je to vyňato z běžné mluvy a hráčské hantýrky ;)

Nakonec bych ještě řekl, že byť PLACOS nesnáším, vlastně nesnáším PGR, ostatní hlídací systémy (byť občas dělají problémy, jsou ku prospěchu), teď si vlastně uvědomuju, že PGR nemám rád už tak z principu, protože mi nikdy nedělal problémy... btw opravdu jde dát PGR přes 4x? tomu nevěřím :smile:

PS: Omlouvám se za zařazení do špatného tématu, ale to téma se rozdělilo/přesunulo až dlouho po tom, co jsem tohle začal psát (dokážete si to představit) :biggrin: , tak to dyžtak někdo přesuňte, díky.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
allekoo
Příspěvky: 681
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

jop Pgr daš cez 4x ale viac ako 4x tam neuvidiš :bigwink: možno už sam šlapeš na nejakej tej 7x ale to ti musi povedat niekto kompetentnejši
Because I'm Batman !!!
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

George píše:

Nojo Georgi, jenze EQ neni stavena na to, aby ji nekdo prozkoumaval sam nebo ve dvou. Kdybys videl, co se treba Daemianovi spawne hnedka za dverma tirinsky hrobky (12-16 silnejsich zombii, 6x kostlivec valecnik s halapartnou, 3x kostlivec knez, 2x kostlivec kouzelnik, mraky obyc zombiku a stinu …) a diky tomu, ze vyciti zivot, invis nepomuze ...Proste, pres socialni interakci s jinyma postavama si utvor zazemi, dejte si nejaky rozumny cil (byt treba nedosazitelny) a pomalu jej zacnete plnit - zkoumani EQ se dostavi jako vedlejsi produkt :smile: :clover:
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

cybermisa píše:
George píše:

Nojo Georgi, jenze EQ neni stavena na to, aby ji nekdo prozkoumaval sam nebo ve dvou. Kdybys videl, co se treba Daemianovi spawne hnedka za dverma tirinsky hrobky (12-16 silnejsich zombii, 6x kostlivec valecnik s halapartnou, 3x kostlivec knez, 2x kostlivec kouzelnik, mraky obyc zombiku a stinu …) a diky tomu, ze vyciti zivot, invis nepomuze ...Proste, pres socialni interakci s jinyma postavama si utvor zazemi, dejte si nejaky rozumny cil (byt treba nedosazitelny) a pomalu jej zacnete plnit - zkoumani EQ se dostavi jako vedlejsi produkt :smile: :clover:
Ano IC jsem to udělal asi včera nebo předevčírem, takže se na tom pracuje... ale jsem si celkem jistej, že ty ten obří spawn přežiješ, nebo ne?
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
allekoo
Příspěvky: 681
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

mno... kto nehral wiznu (vlastna skusenost), alebo klerika nevie čo je Eq spawn :biggrin:
Because I'm Batman !!!
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

allekoo píše:mno... kto nehral wiznu (vlastna skusenost), alebo klerika nevie čo je Eq spawn :biggrin:
zažil tu někdo spawn, když do prvního patra tirinské hrobky vleze *počítá na prstech* tak.. čtyři bo pět kleriků? :megalol: já můžu říct, že to vypadalo velice velice zajímavě
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

George píše:
cybermisa píše:
George píše:
Nojo Georgi, jenze EQ neni stavena na to, aby ji nekdo prozkoumaval sam nebo ve dvou. Kdybys videl, co se treba Daemianovi spawne hnedka za dverma tirinsky hrobky (12-16 silnejsich zombii, 6x kostlivec valecnik s halapartnou, 3x kostlivec knez, 2x kostlivec kouzelnik, mraky obyc zombiku a stinu …) a diky tomu, ze vyciti zivot, invis nepomuze ...Proste, pres socialni interakci s jinyma postavama si utvor zazemi, dejte si nejaky rozumny cil (byt treba nedosazitelny) a pomalu jej zacnete plnit - zkoumani EQ se dostavi jako vedlejsi produkt :smile: :clover:
Ano IC jsem to udělal asi včera nebo předevčírem, takže se na tom pracuje... ale jsem si celkem jistej, že ty ten obří spawn přežiješ, nebo ne?
Tak jako jo, zdrhnu … Ale vzhledem k tomu, ze moje postava minimalne IRL rok a pul nechcipla, tak cekam, kdy to prijde :biggrin:
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

cybermisa píše:
George píše:
cybermisa píše: Nojo Georgi, jenze EQ neni stavena na to, aby ji nekdo prozkoumaval sam nebo ve dvou. Kdybys videl, co se treba Daemianovi spawne hnedka za dverma tirinsky hrobky (12-16 silnejsich zombii, 6x kostlivec valecnik s halapartnou, 3x kostlivec knez, 2x kostlivec kouzelnik, mraky obyc zombiku a stinu …) a diky tomu, ze vyciti zivot, invis nepomuze ...Proste, pres socialni interakci s jinyma postavama si utvor zazemi, dejte si nejaky rozumny cil (byt treba nedosazitelny) a pomalu jej zacnete plnit - zkoumani EQ se dostavi jako vedlejsi produkt :smile: :clover:
Ano IC jsem to udělal asi včera nebo předevčírem, takže se na tom pracuje... ale jsem si celkem jistej, že ty ten obří spawn přežiješ, nebo ne?
Tak jako jo, zdrhnu … Ale vzhledem k tomu, ze moje postava minimalne IRL rok a pul nechcipla, tak cekam, kdy to prijde :biggrin:
Heh.. to můžu říct taky, kdyby mojí postavě nesebrali kostlivci v prvním patře 50% hp a pak jí nedorazila past právě kvůli tomu, že hráč moc často nechodí na výpravy a neví o ní.
A pak druhej heb, kdy jsem šel na quest do jakého si hradu...
Ikdyž u těch kostlivců si vyjimečně nemůžu stěžovat na spawn, ten mi přišel fajn... spíš je problém v tom, že jakožto bojovník nemůžu nosit plášť a oni si hážou dvacky. :smile:
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

George píše: Heh.. to můžu říct taky, kdyby mojí postavě nesebrali kostlivci v prvním patře 50% hp a pak jí nedorazila past právě kvůli tomu, že hráč moc často nechodí na výpravy a neví o ní.
Ale no tak … POSTAVA preci o pasti nevi, protoze pastem malo rozumi (malo bodiku ve skillu hledani), ne kvuli tomu, ze neleze do dungu 20x denne a nasladne si hrac pamatuje spawn pasti … Nemluve o tom, ze pasti maji i random spawn …
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

cybermisa píše:
George píše: Heh.. to můžu říct taky, kdyby mojí postavě nesebrali kostlivci v prvním patře 50% hp a pak jí nedorazila past právě kvůli tomu, že hráč moc často nechodí na výpravy a neví o ní.
Ale no tak … POSTAVA preci o pasti nevi, protoze pastem malo rozumi (malo bodiku ve skillu hledani), ne kvuli tomu, ze neleze do dungu 20x denne a nasladne si hrac pamatuje spawn pasti … Nemluve o tom, ze pasti maji i random spawn …
Pokud by tam už někdy byla, tak by o ní věděla... a i kdyby pastem rozuměla málo, bude o ní vědět a nešlápne do ní... vzhledem k tomu, že je to vesměs moje jediná postava, tak co ví postava, ví i hráč.. proto je jedno, jestli napíšu postava nebo hráč... pokud nechodí hráč na výpravy, nechodí tam ani postava (za předpokladu, že hraje hráč za jednu postavu, tento předpoklad je splněn). Chápeš, co tím chci říct, že? :)

Každopádně zabíháme pořád dál a dál od dispel hůlek :biggrin:
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
allekoo
Příspěvky: 681
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

humm... To že hrač vie že tam a tam su pasti znamena jedine to že ma paranoidne predpokladat že je zapastene všetko a nešahat a nešlapat na nič pokial to neomrkne vhodny dobrovolnik na odpasteni či osmahnutí.
Ja si vždy za postavu vlezu do dungu tak ako by tam bola prvy či druhy krat hoci ja tam ako hrač bol už aj 10x. To že to poznam spamati neznamena že nejaky pošuk tam nemohol niečo pridat. (a nemyslim DM) :biggrin:

Ak ste videli Kocku tak si každu miestnost v dungu predstavte ako jednu miesnost v Kocke.
Because I'm Batman !!!
Odpovědět