Craft neboli řemesla

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Selvagion
Příspěvky: 1255
Registrován: 30. 8. 2011 10.14
Bydliště: Praha

Příspěvek od Selvagion »

Já si nedělám moc iluze o tom, jak by se lidi houfně přesouvali od kutání zlata do dílen, protože zcela určitě by zlato bylo stále nejvýnosnější. Po pravdě mi přijde, že je zlato výnosné až hanba.

Ale trochu jsem sondoval po PM a došel jsem k závěru, že pokud někdo opravdu chce být řemeslníkem, tak se dá s hostitely a DM dohodnout celkem přijatelná realizace, a dokonce by to mohlo tu postavu i uživit jako normální zaměstnání.

Ostatně proto si myslím, že by seznam hostitelů měl být veřejný, aby se na ně mohli třeba právě řemeslníci obracet s prosbou o OOC vytvoření výrobku.

Jestli se nepletu, tak v Tirianu mají nějaké dílny vývěsní štít. Kdyby se tam udělala jakási škola řemesel, byly tam nějaké ponky, výhně, kovadliny a tak, dalo se tam někde posedět. Přece jen někde se ten řemeslník musí vyučit, než jde dělat tovaryše k nějakému mistrovi, aby získal praxi ne. A nosit si to ke Svačinkovi je přece jen trochu výstřední. A navíc u Sváči prší! :)
camelie
Příspěvky: 510
Registrován: 12. 6. 2010 19.56

Příspěvek od camelie »

No však jsem to už psala - než posadit Anku ke Sváčovi a tam šít šaty, tak to radši vzdávám
Camelie - hubatá čarodějka
Ania - bledá druidka
Kasiopea
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Selvagion píše:Ostatně proto si myslím, že by seznam hostitelů měl být veřejný, aby se na ně mohli třeba právě řemeslníci obracet s prosbou o OOC vytvoření výrobku.
Však jsme se s hostiteli po dlouhé debatě shodli na tom, že seznam bude veřejný. Sice už se dva měsíce nic neděje, ale doufejme, že třeba za pár dalších hostitelé dodrží svá slova. Sorry za OT.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

To není na hostitelích.
Odpovědět