Agresivni jezevci

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Ryalin
Příspěvky: 159
Registrován: 24. 9. 2009 15.59
Bydliště: Kalich, víra, Tábor...

Agresivni jezevci

Příspěvek od Ryalin »

Napadlo me, jestli by se nekomu nechtelo prehodit frakci jezevcum ve vyletnich lokacich u Jezevcin (takove ty ostruvky a podobne), prijde mi trochu skoda, ze postavy, pokud se tam chteji mirumilovne prochazet, musi nejdriv vybit chudaky jezevce na pastve... :smile:
Ryalin Dryniath - nejvíc asi hraničář
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Agresivni jezevci

Příspěvek od George »

Změnit frakci jezevcům by bylo asi jako pojmenovat Equilibrii Nequilibrie. :biggrin:
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
DarckDewy
Příspěvky: 234
Registrován: 18. 10. 2012 13.07

Re: Agresivni jezevci

Příspěvek od DarckDewy »

Přesně... Co by tu jinak zabíjelo postavy na prvních levelech..? :megalol:
Eluriorfin Patson- Mladý, depresovní.. Krev Milující, nemrtvé obdivující.. -Popraven sťatím a následným spálením.
Kricík Šmatalko- Já jsem obchodník, nechceš si zahrát vo zlatku? *Škodolibě se usměje a promne si ruce.* - Zmizel při svých nekalých obchodech
Lembas
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1846
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Re: Agresivni jezevci

Příspěvek od placidity »

Hlad, žízeň, nedostatek spánku... :)
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Re: Agresivni jezevci

Příspěvek od Nalk »

Je to už smutná realita EQ, že zvířátka nemají nejmenší pud sebezáchovy a shromažďují se na mnoha hezkých místech. Spíše než měnit frakci by bylo zajímavé uvážít v těch východnějších lokacích změnu z jezevců na prasátka. Přecijen pak v tom lesíku na východ od hraničárů potkáte spíše prasata než jezevce a prasata jsou standartně modrá.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Calcathea
Příspěvky: 127
Registrován: 11. 12. 2006 22.33

Re: Agresivni jezevci

Příspěvek od Calcathea »

Těžko soudit. Nechal bych to jak to je. Je takřka nemožné nastavit zvířata tak aby se chovaly jako běžně v přírodě :-)
Vlk je plaché zvíře a útočí jen ve smečkách.
Jezevec je vesměs noční tvor a na EQ je potkáte akorát ve dne.
Jelena v přírodě taky člověk mečem neuloví.
A medvěd pokud není kdovíjak hladový by před váma taky utekl.

Počkat si na nějaký ten level 3 kdy už vás jezevec nesní netrvá tak dlouho :-)
Nechte zvířátka jak jsou.
Calcath: Bývalý otrok poznamenaný Ostrovem.
Vallador: "Jsem lovec. Luk pasti a tak."


Každý z nás žije ne každý ale skutečně umírá!
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Agresivni jezevci

Příspěvek od Mourisson1 »

Jeden vás nesní, ale průchod jezevčinama... to je rozdíl :D MImo to třetí lvl je azse pro změnu diskutabilní protože různé classy to mají jinak :) a taky samozřejmě záleží na tom jakt o ten hráč ovládá, já toho jezevce sundám klidně na jedničce, někdo ne, takhle posuzovat ten lvl...no nevím
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
cid
Příspěvky: 119
Registrován: 10. 12. 2012 14.57

Re: Agresivni jezevci

Příspěvek od cid »

Jasně no, vzpomínám si kdy mě na první úrovni za čaroděje, nebo druhé už nevím, bezproblému sundal ten malej had.
myslím toho úplně malinkýho.
:mellow: já nic to ostatní
odmítám psát reporty!
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4113
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Re: Agresivni jezevci

Příspěvek od Arto »

K tomuto je nutny zasah WB. DM muze zmenit frakci, ale jen naspawnovanym NPC a pri dalsim spawnu se mohou objevit i dalsi jezevci, ale opet agresivni. ( v zavislosti na vstupujicim lvlu do lokace).
Wanting something does not give you the right to have it.
Uživatelský avatar
zuzuPD
Příspěvky: 3528
Registrován: 18. 4. 2009 23.44
Kontaktovat uživatele:

Re: Agresivni jezevci

Příspěvek od zuzuPD »

Však je to equilibrie, aby byla nastolena rovnováha, musíte za hezký výhled, či pěkné místo pro výlet,zabít nějaké roztomilé chlupané zviřátko.

S tím pudem sebezáchovy bych to neviděl tak černě, co jsem měl možnost sledovat, tímto neduhem netrpí ani většina PC postav, tak se přece nebudou obtěžovat NPC. Kor když milost znovuzrození, že ano.
Hyperaktivní hlavně MUNI.
ICQ: 345081919
Uživatelský avatar
DarckDewy
Příspěvky: 234
Registrován: 18. 10. 2012 13.07

Re: Agresivni jezevci

Příspěvek od DarckDewy »

Tak já to mám vyřešený.. Když jdu někam kde jsou jezevci tak beru spánky.. Ať si schrupnou třeba budou ještě roztomilejší.. :smile:
Eluriorfin Patson- Mladý, depresovní.. Krev Milující, nemrtvé obdivující.. -Popraven sťatím a následným spálením.
Kricík Šmatalko- Já jsem obchodník, nechceš si zahrát vo zlatku? *Škodolibě se usměje a promne si ruce.* - Zmizel při svých nekalých obchodech
Lembas
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Agresivni jezevci

Příspěvek od Mourisson1 »

zuzuPD píše:Však je to equilibrie, aby byla nastolena rovnováha, musíte za hezký výhled, či pěkné místo pro výlet,zabít nějaké roztomilé chlupané zviřátko.

S tím pudem sebezáchovy bych to neviděl tak černě, co jsem měl možnost sledovat, tímto neduhem netrpí ani většina PC postav, tak se přece nebudou obtěžovat NPC. Kor když milost znovuzrození, že ano.
Občas bych chtěl vidět jak vypadá fronta u Avatarů když jdou hrebogovci na výlet :biggrin:
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2538
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Re: Agresivni jezevci

Příspěvek od Jon »

Zrovna jezevci se daj lehko zahnat. Stačí si vzít zbraň co nejmenším damage a střelit je (třeba prakem) do těžce zraněn - pak začnou zdrhat... stačí je nechat utéct.
Kraki Skengdrang
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Re: Agresivni jezevci

Příspěvek od Nalk »

Jon píše:Zrovna jezevci se daj lehko zahnat. Stačí si vzít zbraň co nejmenším damage a střelit je (třeba prakem) do těžce zraněn - pak začnou zdrhat... stačí je nechat utéct.
Jen mají tendence se vracet, což pokud si chceš užít tu krásu té lokace...
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
DarckDewy
Příspěvky: 234
Registrován: 18. 10. 2012 13.07

Re: Agresivni jezevci

Příspěvek od DarckDewy »

placidity píše:Hlad, žízeň, nedostatek spánku... :)
Ještě k tomuhle.. ^…….. Nikdy jsem na nic z toho neumřel.. A neznám moc lidí co jo.. :) Teda pokud ten Hlad nebyl způsoben nemocí.. :)
Naposledy upravil(a) DarckDewy dne 13. 6. 2013 16.12, celkem upraveno 1 x.
Eluriorfin Patson- Mladý, depresovní.. Krev Milující, nemrtvé obdivující.. -Popraven sťatím a následným spálením.
Kricík Šmatalko- Já jsem obchodník, nechceš si zahrát vo zlatku? *Škodolibě se usměje a promne si ruce.* - Zmizel při svých nekalých obchodech
Lembas
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Agresivni jezevci

Příspěvek od Mourisson1 »

Vidíš, já jo
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Lomylith
Příspěvky: 1350
Registrován: 13. 8. 2008 12.28
Bydliště: Druhá strana

Re: Agresivni jezevci

Příspěvek od Lomylith »

Spíš než jezevce upravte přesílené kostěné golemy, pavouky s kusadlem +5 atd. Na EQ nechtějí PB ale to pak postavu sejme i bandita.
Za´cho Detyr - Oběšen a upálen(21.Vodomrzen 1133 7:16)Zotročit a ničit!
Evana Ver Letha - Uvařena(25.Brzomráz 1146)
Drathir'Cryso Olath - Uzavřen v železné panně(26. Brzomráz 1152)
Aw´rixel Jednooký- Rozřezán (17. Obrozen 1154)
Victor Shawer - Odsouzen k utrpení (3. Vinobran 1161)
https://www.youtube.com/watch?v=jPU63WAnrSE



Je tažké byť debilom, pretože konkurencia je veliká.
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Agresivni jezevci

Příspěvek od Mourisson1 »

Lomylith píše:Spíš než jezevce upravte přesílené kostěné golemy, pavouky s kusadlem +5 atd. Na EQ nechtějí PB ale to pak postavu sejme i bandita.

Proč? Nevidím sebemenší důvod to upravovat, bylo by trapný kdyby kamkoliv mohl kdokoliv. Takhle to vyžaduje zkušenosti, silné postavy ( akdyž je holt někdo slabá postava, tak si vždycky může najmout silný), a ta obtížnost jaká je je ještě podle mně nízká, nepřipravená na epický lvly jaký se na EQ vyskytujou. Takže když už dojde na řešení dungů, tak leda ztížit, ne naopak.

EDIT : A to že tu nikdo nechce PB je kec, nikdo tu nechce bezcharakterní postavy vytvořené JEN na probití dungů, bez minulosti, a podobných věcí.
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Selvagion
Příspěvky: 1255
Registrován: 30. 8. 2011 10.14
Bydliště: Praha

Re: Agresivni jezevci

Příspěvek od Selvagion »

Za tímhle tématem je stejně určitě jezevčí lobby. Chtějí ovládnout Desku, to je jasné :megalol:

Jinak já pořád říkám Onyxovi, že má pořídit Arnudenu ultimátní zbraň - smečky nemrtvých jezevců :megalol:
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1846
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Re: Agresivni jezevci

Příspěvek od placidity »

Já bych nerfnul kouzla, to by hned bylo o něčem jiném ;D
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Zamčeno