Kolik je na Equilibrii CvC?…

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Mourisson1 »

bart 23 píše:A paprika je nejbohatší na vitamín C,když už se tu teda řeší blbosti od původního tématu :megalol:
Hodně jsi tomu pomohl, aby se tu blbosti neřešili, trust me :shades:
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Akruo »

OT: SYSTÉM … opravdu je tam "Y"

EDIT Jon: Což ví každej, kdo kdy vlastnil LEGO.

EDIT2: To je můj člověk!
Naposledy upravil(a) Akruo dne 19. 7. 2013 16.07, celkem upraveno 1 x.
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2538
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Jon »

K těm evilům.… uvědomte si, že postava může mít vývoj, který může být zajímavé a hlavně zábavné hrát. Co asi vede takového lapku, aby loupil na cestách, když by si mohl na denní chleba vydělat prací?
Dám příklad. Je postava (1. level) co je talentovaná, ale hrozně líná. Kvůli lenosti všechno podělává. Byla v učení u zlatníka, ale ten jí vykopl. Studovala chvíli na MUNI, ale brzy jí vyhodili. Byla u stráže (6. level), ale ani tam o ní neměli zájem. Zkoušela obchodovat a zkrachovala. Nic se jí nedaří, je nasraná na celej svět (10. level). Chvíli se jen tak potácí, cestuje, zkusí štěstí v jiném státě, ale zas se jí nedaří. Až jednou ze zoufalství a z nouze někoho přepadne na cestě. A protože zjistí, že jí to jde, a že s tím nemá žádný morální problém, protože si to dokáže ve své pokřivené mysli ospravedlnit, dělá to dál. Její věhlas roste a lidi se té postavy, které přezdívají "Maskovaná tvář" začínají bát. Postava si zatím v klidu chodí po městě a nikdo netuší, že to ona je ten známý lupič a násilník. Kolem 20. levelu se třeba může začít bát vlastní smrti a začne hledat způsob, jak jí oddálit. Zkouší různé omlazující prostředky od (PC) alchymistů, ale pak se doví, že někde v Arnudenu existoval způsob, jak.… A tak dál.

EDIT: I v tom dementním Conanovi z roku 2011, kterej je po scénáristický stránce naprostá... slátanina, je hlavní evilák bývalej otrok, kterej se vydal na cestu eviláka kvůli smrti milovaný manželky a touží jí oživit (podobnost s Jonem Irenicem z Baldur´s Gate II asi čistě náhodná). Sice tam není vysvětleno, jak se dostal k armádě, ale řekl bych, že nejdřív sjednotil pár rváčů (3.-5. level), pomohl nějakýmu kmeni proti jinýmu kmeni (10. - 15. level), pak si je začal podrobovat (16+)… až z něho byl obávanej vojevůdce, válečník, branej skoro za poloboha, bla bla bla.
Kraki Skengdrang
cid
Příspěvky: 119
Registrován: 10. 12. 2012 14.57

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od cid »

kokosak píše:
Mourisson1 píše: EDIT :
Jon píše:Pokud umíráš třikrát měsíčně, kde zatraceně jsou ty reporty?!
(koukni se CIDovi do podpisu)
Trestník píše: Neohlášení vraždy v CvC

Veškěré vraždy v CvC soubojích je nutné hlásit DM a to s přesným popisem události. Musí tak učinit obě dvě strany - jak vrah, tak oběť. Hlášení doporučujeme poslat v PM a sepsat ho podle tohoto návodu. Vraždy je nutné hlásit i v případě, že u nich bylo přítomno DM/DS.

Pravidla pro tresty:
:point: Za každý prohřešek hráč ztratí počet XP rovný <body_prohřešku> * 30 000.
:point: Recidiva (opakování stejného prohřešku) nebo zapírání a lhaní znamená dvojnásobné bodové ohodnocení prohřešku.
Tedy, Cide, pokud nepíšeš reporty z CvC (a DM jsou schopni si to ověřit), čeká tě celkem nepříjemné překvapení, po kterém budeš s láskou vzpomínat na lehké pohlazení vraha. Být tebou sepíšu chybějící reporty dřív, než dostanu BAN.

Soráč ale jako hráč ani jako postava nepoznám jestli za jezevce nebo gnolla co mě zabil hrálo nebo nehrálo DM nebo někdo jinej když nad tím svítilo jenom gnoll nebo jezevec.

a tvoje výhružka banánem no co k tomu dodat, jinou postavu bych tady už asi neexpil z několika důvodů, jeden z nich je že nevím jakej jinej charakter nové postavě dát. Začít novou postavu by mělo asi víc záporů jak kladů. Takže to že mi tu předhazuješ, to že dostanu za něco o čem nevím že jsem udělal nebo neudělal, banána mě vážně ze židle nezvedne. Mám svůj plán.
:mellow: já nic to ostatní
odmítám psát reporty!
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2538
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Jon »

Mohu tě ujistit, že DM s hráči CvC nemívají... ujasni si nejprve, co to vlastně CvC je a co to znamená. A pokud jste ty a útočník vážně porušili povinnost napsat DM report, můžeš si počíst výše, co vás čeká. Nedělá se to pro srandu králíkům.
Kraki Skengdrang
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Mourisson1 »

Ty seš tak blbej že by i Alkaran vedle tebe byla za génia.

CvC Se sakra řeší mezi hráčem a hráčem, a hráč asi jen tak nebude běhat za NPC gnolla, nemyslíš??? Že bys tu jinou postavu neexpil? Upřímně, asi bys málokomu chyběl (tvrdá slova, ale jiným asi nerozumíš). A tvůj plán spočívá v tom že přesvědčíš všechny aby přestaly ubejvat expy za smrti, pak vyexpíš 30lvl afkařením u svačinky a buch ovládneš desku? Pokud je to něco trochu méně hloupějšího, překvapíš mně.

EDIT : Omlouvám se ostatním za trochu prudší slova, ale tohle se fakt už nedá...
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Lomylith
Příspěvky: 1350
Registrován: 13. 8. 2008 12.28
Bydliště: Druhá strana

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Lomylith »

Cide kolik ti je let?
Za´cho Detyr - Oběšen a upálen(21.Vodomrzen 1133 7:16)Zotročit a ničit!
Evana Ver Letha - Uvařena(25.Brzomráz 1146)
Drathir'Cryso Olath - Uzavřen v železné panně(26. Brzomráz 1152)
Aw´rixel Jednooký- Rozřezán (17. Obrozen 1154)
Victor Shawer - Odsouzen k utrpení (3. Vinobran 1161)
https://www.youtube.com/watch?v=jPU63WAnrSE



Je tažké byť debilom, pretože konkurencia je veliká.
camelie
Příspěvky: 510
Registrován: 12. 6. 2010 19.56

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od camelie »

Lomylith píše:Cide kolik ti je let?
:megalol: ty můj kvítku medový, to se nikdo nedoví :megalol:

Ale ať je to kolik chce, stejně to nikdy nepochopí a až se za půl roku zapojí do nějaké diskuse o úplně jiném tématu, opět se tu bude hňahňat v tom že ho někdo sejmul a okradl.

Opravdu by bylo na místě celou debatu na téma "Malý ublížený chudáček Cid" přesunout jinam
Camelie - hubatá čarodějka
Ania - bledá druidka
Kasiopea
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od kokosak »

cid píše: a tvoje výhružka banánem no co k tomu dodat, jinou postavu bych tady už asi neexpil z několika důvodů, jeden z nich je že nevím jakej jinej charakter nové postavě dát. Začít novou postavu by mělo asi víc záporů jak kladů. Takže to že mi tu předhazuješ, to že dostanu za něco o čem nevím že jsem udělal nebo neudělal, banána mě vážně ze židle nezvedne. Mám svůj plán.
Pokud ve spojení "dodržuj pravidla, nebo počítej s následky" vidíš výhrůžku, tak máš asi větší problém, než sem si myslel. Tvůj plán v tomto kontextu nikoho nezajímá, neznalost (ani stupidita) neomlouvá.

P.S. A ano, všímám si, že jinak dobře míněné rady ignoruješ, takže už s tebou dál nebudu ztrácet čas. Pa a šáteček.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
bart 23
Příspěvky: 53
Registrován: 20. 12. 2011 21.18

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od bart 23 »

Tak pro blbé stou paprikou to bylo zvýraznění toho jak je tahle célá debata absurdní a všichni tomu jen přidáváte když pořád na Cidovi komenty reagujete už se mu toho snad řeklo dost ať už od konstruktivní kritiky až po tu konfliktní a hloupo kritiku.
Toruk syn Arkarůf
Wiliem Daivis
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2538
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Jon »

Abych uvedl Cidova slova o CvC na pravou míru... v posledních 186 reálných dnech (dál jsem byl línej hledat) nepřišla postava Cida Corsa s žádným jiným PC do konfliktu kterej by končil smrtí. Výjimkou je událost před 42 reálnými dny, kdy ovšem Cid CvC vyhrál (report jsem vyhrabal). Takže vůbec netuším, na co si tu stěžoval.
Kraki Skengdrang
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Nalk »

kokosak píše:Pokud ve spojení "dodržuj pravidla, nebo počítej s následky" vidíš výhrůžku, tak máš asi větší problém, než sem si myslel.
http://youtu.be/hVvpRpTiUlo?t=1m10s
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od kokosak »

Nalk píše:
kokosak píše:Pokud ve spojení "dodržuj pravidla, nebo počítej s následky" vidíš výhrůžku, tak máš asi větší problém, než sem si myslel.
http://youtu.be/hVvpRpTiUlo?t=1m10s
Tak tak. A když už jsme OT, tak... oh, to zadostiučinění http://www.youtube.com/watch?v=qYNeT2nzEgA

Spoiler: Už se těšim na jeho svatbu. Muhahahaha
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Zlofas
Příspěvky: 517
Registrován: 29. 6. 2011 13.57

Re: Kolik je na Equilibrii CvC?…

Příspěvek od Zlofas »

Hmm, nevim proč ale cítím potřebu se vyjádřit... Cide ohledně toho že tě někdo zabije pastma, třeba ten někdo číhal na někoho silnějšího a postavil silnější pasti a nečekal že mu tam vleze mág se 40 životama, Jinak lžeš jsem si jistej že už ti někdo za CVC smrt expy poslal, protože ho nejspíš hryzalo svědomí že tě zabil, a prej si ten evilák dal i natolik práci že tě odnesl do chrámu a oživil abys neměl takovou ztrátu (očividně jsi ještě nezažil když tě svlíknou do naha a pošlou na DS přes avatary, moje první krásná smrt), a pak jsem taky slyšel že na tebe ani nepodal stížnost když do jsi o něm začal IC roztrubovat že tě přepadl on i když sis to nemohl pamatovat, což jsem náhodou zaslechl... jsem zvědavej, jestli ten co tě zabil a teď si to čte si při tom mlátí hlavou o stěnu :bang:

Btw, na 18 za mága bych se bál možná tak toho že mi při jídle zaskočí kost, když tě někdo sejme tak ho pro sebe proklej a netahej to sem

Peace out :horse:
Felix Velton – táta mi jednou vyprávěl...
Krakenobijec Honza Velton – Smutek poraženým!
Edgar - *koukne na Františku* tej fajná robka!
Františka – Už je pozdě *usměje se na tebe*
Tirion Lyrek R.I.P – Solar mě ochrání!
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik je na Equilibrii CvC?…

Příspěvek od kokosak »

Zlofas píše: … a pak jsem taky slyšel že na tebe ani nepodal stížnost když do jsi o něm začal IC roztrubovat že tě přepadl on i když sis to nemohl pamatovat, což jsem náhodou zaslechl... jsem zvědavej, jestli ten co tě zabil a teď si to čte si při tom mlátí hlavou o stěnu :bang:
Může si za to sám. Hráči se musej vychovávat a když dělaj něco, co by neměli, musí se jim to říct. A když si nedaj říct, tak nahlásit a nechat potrestat. Jinak si budou dělat co se jim zlíbí a ještě se budou cítit ukřivděný.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
cid
Příspěvky: 119
Registrován: 10. 12. 2012 14.57

Re: Kolik je na Equilibrii CvC?…

Příspěvek od cid »

Aspoň vím co tu je za komunitu. Za vyjádření názoru ukamenování. To jste to teda dopracovaly.
:mellow: já nic to ostatní
odmítám psát reporty!
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik je na Equilibrii CvC?…

Příspěvek od George »

Obrázek

Jednoduše si tu nikdo nemyslí, že za těch 7 měsíců, co tu hraješ... by byly dvě zabití problémem. Taky že není (resp. já mám stejnej názor, jako ostatní a je to jediná a skutečná pravda :smile: ).
Krom toho je to čistě tvůj problém, že neposíláš reporty, je mi celkem šumák, že je to proti pravidlům, ale když nepošleš report, tak nenadávej na to, že jsi třeba ztratil XP.
Dál nevím, jestli je to špatně nastaveným systémem, nebo tvojí chybou, ale sakra s velkou mocí přichází velká zodpovědnost.. jestli tě někdo přepadá, nediv se... seš high lvl postava a přitom se neumíš ubránit! Seš ten nejlepší cíl, kterej bych si já, hrát za zloděje, vybral. Na 18. lvlu už se předpokládá, že ovládáš mechaniku NWN, znáš kouzla... ty ostatní samozřejmosti jako je chápání rozdílu mezi CvC a PvP ani nebudu zmiňovat.
Pokud jsi paranoindní, tak to tak hraj... když neznáš kouzla, třeba se zeptej nějakýho čaroděje (PC) na radu ohledně ochranných kouzel.. zabavíš tím někoho jinýho a zároveň se něco naučíš ty i tvoje postava. … Mluvil si o smrticím zásahu .. jakto, že sakra nemáš TS? GS ani nevíš, co je.. zajímalo by mě, jestli znáš vůbec nějaký štíty, IGMS a podobný labužnický záležitosti.
Viděl jsem mnoho mágů, co si dali alespoň nějakou obranu, když někam šli a to se ti hráči ani nebáli smrti (jak ty).. jen byli opatrní.
Ještě k tomu i přesto, že si říkal, že musíš jít vydělávat na jídlo, nevěřím tomu.. určitě máš na svým levelu spoustu peněz a mohl by sis najmout ochranu (třeba ne na stálo, ale vždycky někoho nabrat ve městě, když půjdeš někam).. zase zabavíš hráče a sám budeš klidnej.

A to tu řeším zbavení se příznaků místo vyléčení nemoci! Takže pokud neposlechneš ani tyhle rady, fakt ti není pomoci.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik je na Equilibrii CvC?…

Příspěvek od kokosak »

*dopracovali

edit: předstihnut :D
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
camelie
Příspěvky: 510
Registrován: 12. 6. 2010 19.56

Re: Kolik je na Equilibrii CvC?…

Příspěvek od camelie »

Za vyjádření názoru tu nikdo nikoho nekamenoval. Za neustálý fňukání, který se opakuje už poněkolikátý bych tě nejraděj majzla nějakým hodně velkým šutrem. Ale obávám se, že by se ti ani potom nerozsvítilo v hlavě.
Navíc vím, že potom, cos prošlápnul tu past a hebnul, jsi dostal minimálně od dvou lidí expy.
U čaroděje se, pokud vím, předpokládá intelignce. Jak tu tak čtu tvoje brečení, spíš by ti sedělo povolání barbara a to nejlépe v postavě půlorka.
Camelie - hubatá čarodějka
Ania - bledá druidka
Kasiopea
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2538
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik je na Equilibrii CvC?…

Příspěvek od Jon »

cid píše:Aspoň vím co tu je za komunitu. Za vyjádření názoru ukamenování. To jste to teda dopracovaly.
Podívej se, Cide, nikdo tě tu rozhodně nevyhání a ani nekamenuje. Byla by škoda kdyby svět přišel o aktivního hráče. Lidé se ti tu vesměs snaží pomoci, upozorňují tě na základní chyby, kterých by ses měl příště vyvarovat, a slušně se ti snaží vysvětlit, že tvůj názor není jediná pravda ve vesmíru, kterou by se všichni ostatní měli řídit, protože tobě se něco nelíbí. Pokud šlo o tvá CvC, cítil jsem potřebu se zapojit, protože to znělo, jako bys měl tři CvC týdně a byl komunitou nějak tvrdě šikanován. Pokud vím, byl jsi PC zabit pouze jednou - a prozradím ti, že tě to PC dokonce zabít nechtělo. Byla to tvoje hloupoust, když jsi šel po lokaci, šlápl do pasti, a místo abys začal být ostražitý a opatrný nebo se alespoń na chvíli zastavil, šel jsi vesele dál a prošlápl jsi druhou. Takže tak.

Místo neustálého obviňování druhých se raději zamysli, jestli náhodou nemůže být chyba i na tvé straně. Jak v komunikaci, tak ve hře. Učený z nebe nespadl a není přeci ostuda nechat si poradit. Každý nějak začínal.
Kraki Skengdrang
Odpovědět