Kolik je na Equilibrii CvC?…

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od kokosak »

Hele, Cide, že tě někdo sejmul a seš kvůli tomu naprděnej? A podle toho co píšeš i vim kdo :D Jo, pro okradení je lepší někoho sejmout do bezvědomí, než rovnou zabít. Pak se dá prakticky svlíknout donaha, kdežto mrtvola kklikne na respawn a nemáš z lupu ani prd.

Už sem ti myslím někdy psal - na EQ je CvC. Můžeš se k němu dostat tebou vyvolaným konfliktem. Můžeš se k němu dostat jako slepý k houslím. Jediné, co s tím můžeš dělat je to akceptovat. Svět je takový, jaký je a nebude se měnit proto, že se ti nelíbí, že tě někdo může sejmout a tebe to bude bolet. Máš mága, máš devátej okruh. Nic ti nebrání chodit s TS, skrytou kamenkou a připravenym GSkem 24/7. Když budeš místo připravenosti kolem sebe prskat, obviňovat útočníka z blbosti a zbabělosti, budeš působit jen jako ufňukaný děcko, kterýmu někdo sebral hračku. Jsou lidi, které to odradí od toho, aby s tvou postavou měli cokoli společného. A jsou jiní, kteří tě na just sejmou, i kdyby nemuseli, neb trolling is a art.

Choose your path well.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
cid
Příspěvky: 116
Registrován: 10. 12. 2012 14.57

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od cid »

kokosak píše:Hele, Cide, že tě někdo sejmul a seš kvůli tomu naprděnej? A podle toho co píšeš i vim kdo :D Jo, pro okradení je lepší někoho sejmout do bezvědomí, než rovnou zabít. Pak se dá prakticky svlíknout donaha, kdežto mrtvola kklikne na respawn a nemáš z lupu ani prd.

Už sem ti myslím někdy psal - na EQ je CvC. Můžeš se k němu dostat tebou vyvolaným konfliktem. Můžeš se k němu dostat jako slepý k houslím. Jediné, co s tím můžeš dělat je to akceptovat. Svět je takový, jaký je a nebude se měnit proto, že se ti nelíbí, že tě někdo může sejmout a tebe to bude bolet. Máš mága, máš devátej okruh. Nic ti nebrání chodit s TS, skrytou kamenkou a připravenym GSkem 24/7. Když budeš místo připravenosti kolem sebe prskat, obviňovat útočníka z blbosti a zbabělosti, budeš působit jen jako ufňukaný děcko, kterýmu někdo sebral hračku. Jsou lidi, které to odradí od toho, aby s tvou postavou měli cokoli společného. A jsou jiní, kteří tě na just sejmou, i kdyby nemuseli, neb trolling is a art.

Choose your path well.

Nevím co je GS, a podle toho co píšeš to vypadá že byla chyba už jenom to se sem snažit připojit když to ty a nejspíš i všichni ostatní vidí takhle. Jako obyčejnou RPG mlátičku kde se většina snaží vyvolat konflikt aby si mohla zabojovat. Měl jsem za to že RP není jenom o tom udělat si postavu která dělá poškození, léčí zranění ostatních postav, nebo tankuje ( snaží se na sobě udržet všechny potvory) ale i na některých sertverech o tom že postavy projevují svoje city v závislosti na okolním ději.

No vypadá to že se toho tady ani nikde jinde místo CvC soubojů nedočkám. :sad: Jedinej kdo to hezky uměl byla postava Rozy a Calcath a abych nezapoměl ještě pár dalších.
:mellow: já nic to ostatní
odmítám psát reporty!
Uživatelský avatar
divozenka
Příspěvky: 1397
Registrován: 12. 10. 2010 1.24

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od divozenka »

Cide: Chápu že tě ztráta xp bolí ale zkus se nad tím povznést, je to jen hra a pro mě tedy je důležitější si hru užívat a ne počítat kolik jsem ztratila nebo kolik mi schází do nového lvl. Mě osobně nejvíc štve má blbost při které postava zemře a ještě víc když mi třeba zemřela postava při logu na zdánlivě bezpečném místě :biggrin: , mohla jsem tady na foru fňukat jak je to nespravedlivé atd.. ale o tom EQ prostě je, že tě něco překvapí :biggrin:, mnohem víc mi teda vadí posmrtka než ztráta :bigwink:
divozenka + kopretinka = zlaticko71

Alyshia Kent - hmm nazdar fešáci *svůdně na ně mrkne*
Isandra - podivná strážná :devil_2:
Lucie Dobrotivá - jsem královna!
…………………………………………
Samantha Bel'yn - jmenuji se Firia
Elizabeth
zdech
Příspěvky: 1218
Registrován: 25. 3. 2009 15.17

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od zdech »

Kolikrát denně posílá tvou postavu pod drn jiná hráčská postava? Pokud tvá odpověď nezní alespoň "jednou týdně", nedochází mi jak docházíš ke svým závěrům. Všimni si prosím, že ti lidé neříkají "nauč se jako součást hry snášet dvě podříznutí za den" ale "nauč se jako součást hry nést i situaci, kdy skončíš pod drnem".

Pokud je situace vyhrocená natolik, že jejím výsledkem bude mrtvola, je hvězdičkování extrémní risk pro útočníka. Při přepadení je tak mnohem častější řešení systémové, při nazvání blbem spíš hvězdičkované (loupežné přepadení nebo sebeobrana proti němu ti vážně přijde jako menší důvod k zabití než urážka?).
Pravidla jasně udávají, že z jakékoliv hvězdičkami vymodelované situace se lze vyvléknout pouhým nesouhlasem - hvězdičkování totiž nelze vynucovat. Navíc vypisování zabírá mnohem víc času než kliknutí myší, takže než lapka vůbec vypíše *skokem se na něj vrhá*, magika ho může třikrát změnit ve škvarek. Hvězdičkování má navrch v případě, že je na obou stranách konfliktu ochota a schopnost jejich užití a důvěra v protistranu. Pokud něco z toho chybí, je vhodnější systém.
Serbitar Draga - Služebník Říše 1124 - 1199
Torwald Seveřan - cestu hledající
bart 23
Příspěvky: 52
Registrován: 20. 12. 2011 21.18

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od bart 23 »

Cide když se připravuješ vždy když jdeš ven tak není možné aby tě nějáká ta lapka sejmula .Vdyt tu lapku by si zabil jednou IGMS=Iscavoa větší bouře střel a nemusela by být ani maximalizovaná.Pro bojovníky už maxka nebo si to pojistíš magionem to ti dá nějákých 1K dmg při správném využití a můžou tam být i tři lapky a všechny jsou dole.Taky nesmíš zapomínat na ochraná kouzla jako předtucha,kamenka atd, než ti tohle někdo probije.I štíte hodí,útočník se o tebe vlastně zabije sám :P.Také distanční kouzla jako jsou bigbiovky :)
Víš nauč se i systém a hra tě bude více bavit a budeš jistější ve hře i v Rp. A mág stvým lvlem má neskutečné možnosti.Když tak si nacvič systém v obyčejném NWN a potom budeš umět obě dvě stránky i RP i systém,potřebné jsou totiž obě věci na EQ.Nechtěl jsem zde nic psát,ale když už ste zcela změnily téma tak jsem chtěl jen Cidovi poradit.To NWN si fakt vyzkoušej,který spell co umí a připravenost hlavně :)Mágovy stvým lvl přece boosty vydrží celkem dlouho,hlavně neresti mimo místa ochrany nebo bez ochrany druhého hráče. :smile:
Toruk syn Arkarůf
Wiliem Daivis
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od kokosak »

cid píše: Nevím co je GS
Greater Sanctuary a.k.a. Vylepšené útočiště. Nikdo se tě ani nedotkne.
cid píše:, a podle toho co píšeš to vypadá že byla chyba už jenom to se sem snažit připojit když to ty a nejspíš i všichni ostatní vidí takhle.
S tvým chováním a postojem ano. Někam si přišel a snažíš se, aby se všichni přizpůsobili TOBĚ. Můžeš to okecávat, jak chceš, ale skutečnost nezměníš. Změň svůj přístup. V opačném případě tě zcela jistě čeká mnoho hořkých zklamání.
cid píše: Jako obyčejnou RPG mlátičku kde se většina snaží vyvolat konflikt aby si mohla zabojovat. Měl jsem za to že RP není jenom o tom udělat si postavu která dělá poškození, léčí zranění ostatních postav, nebo tankuje ( snaží se na sobě udržet všechny potvory) ale i na některých sertverech o tom že postavy projevují svoje city v závislosti na okolním ději.
Ke hře patří prohra. K životu patří smrt. "RP" není jen o plyšových ponících dovádějících na louce. Jsou NWN světy, kde je CvC bez souhlasu protistrany výslovně zakázáno. Doporučil bych ti takový si najít. Nebudeš se zbytečně trápit, když nedokážeš unést reálie a nastavená pravidla na EQ.


Add bart: jistě, pokud Cid bude chtít pomoci sám sobě, má slušný potenciál. Ale sebevětší snaha nepomůže, pokud místo toho, aby čelil překážkám, bude kopat kolem sebe a hledat chybu kdekoli, jen ne u sebe.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od kokosak »

Aby to nevypadalo, že se do tebe, Cide, jen navážím, dám ti příklad toho, jak si můžeš hru užít i v CvC. Uvědom si, že je to jen a pouze HRA. To nejsi ty, na tom monitoru. To, že tvoje postava má expy není (respektive nemělo by být) měřítkem tvé zábavy. Je to jen a pouze měřítko systémových schopností tvé postavy. Je ale kupříkladu Merlin známý kvůli tomu, kolik dosáhl expů? Nebo Gandalf? Důležité je, jak se ty (potamžo tvoje postava) vypořádává se situací. Vem si, kolik velkých příběhů bylo tragických. Bude se snad herec rozčilovat proto, že jeho postava umře? Ne, herec si užívá to, že se může převtělit do někoho jiného, že postavě dokáže vdechnout život, že může být hrdina/padouch a prostě si hraje.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Rekwil
Příspěvky: 40
Registrován: 10. 2. 2010 8.55

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Rekwil »

True true
cid
Příspěvky: 116
Registrován: 10. 12. 2012 14.57

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od cid »

Nepřijde mi zrovna dobré srovnávat hru s filmem nebo točením filmu. Kdybych se měl řidit podle toho co si mi tu napsal tak bych musel hned po první smrti postavy kterou bych si vytvořil začít hrát za jinou. Ve filmu se taky postava co zemře už znova neukazuje, ledatak jako duch kterej je pak stejně zase zabit a už se neukáže. Pak tu píšeš o tom kdo je jak slavný. Nato aby se postava dostala k zasloužené slávě musí mít nějákou moc a míru její slávy ovlivňují činy které vykoná. Tyto činy ovšem nejdou vykonat bez jisté velikosti moci kterou musí aktér mít. Kdybych to bral pouze jako myšlenku a měla se tím řídit celá hra tak nechápu proč sistémové schopnosti postav jsou závislé na tom jak velkou má úroveň postava místo toho aby to bylo závislé na tom jak kvalitně hraje. Přece když herec neumí hrát na nějáké úrovni tak ho další nepřidělí na stvárnění dalších postav určité úrovně protože na to prostě nemá.

Nejspíš to zase vyzní jako blbost a úplně to zazdí myšlenku kterou to má popsat ale tímhle příspěvkem mi to říká něco takového.
:mellow: já nic to ostatní
odmítám psát reporty!
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2513
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Jon »

No, víš, Cide, ale tvoje postava může mít věhlas i moc i bez superlevelu. Už tu pár takových postav bylo. Třeba můj Altair Al-Walíd byl postava na relativně malém levelu (myslím, že dosáhl 15.), v CvC byl slabý jako moucha (i když jich pár kvůli jisté lsti vyhrál), do dungů ho brát bylo po systémové stránce úplně zbytečné.… ALE spousta postav k němu chodila pro rady kvůli jeho vědomostem. Spousta postav o něm slyšelo, než ho vůbec potkali. Spousta postav, které viděl poprvé, k němu přicházela s dary, aby si ho naklonili. Ve světě něco znamenal. Neměl sice žádnou reálnou moc (třeba někoho zatknout, nebo něco někomu přikázat), ale měl svůj věhlas. A mluvilo se o něm ještě dlouho po tom, co zemřel.

JInak si myslím, že častou chybou bývá pojetí vlastní postavy jako nějakého svého avataru. Nezdravé lpění na ní, přenášení vlastních nálad, vlastností... bohužel je to takové "nové pojetí roleplay", obecně přijímané. Jenže to tak není. Vhodnější a zábavnější je, pokud si představíš, že ta postava ve světě nejsi ty, ale třeba postava z nějaké knížky nebo z filmu. Pak se se vším lépe vyrovnáš, i s prohrou. Důležitý je v první řadě příběh.

Jinak přestaň už s tím CvC a jak je to hrozné. Já jako DS od tebe žádný CvC report nemám, na fóru nic není - takže mi ho buď nikdo neposlal, nebo se nic nestalo. Tak tu přestaň fňukat. Pokud umíráš třikrát měsíčně, kde zatraceně jsou ty reporty?!
Kraki Skengdrang
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Mourisson1 »

cid píše: Říkal jsem si že bych z postavy mohl udělat třeba zlatníka. A hele další problém, Kroužek je NPC a pochybuju že by mě naučil klenotnictví.
Opravte mně pokud se mýlím, ale kovář Hastafen je taky NPC, a přitom už (co vím) jednoho kováře vyučil a druhého v učení má. Takže tvé pochyby nejsou na místě :smile: Zkusil jsi někdy přes družinu se kroužka optat? Jestli vůbec bere lidi do učení? Co od nich chce? Nezkusil? Nu, tak už víme kde je problém.

EDIT :
Jon píše:Pokud umíráš třikrát měsíčně, kde zatraceně jsou ty reporty?!
(koukni se CIDovi do podpisu)
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Niko
Příspěvky: 2093
Registrován: 10. 3. 2010 15.29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Niko »

Jestli CIDe, myslíš že za tebou Dx poleze a bude se tě ptát, jestli náhodou nechceš vzít do učení, tak jsi fakt na omylu. Viz. slavná Labirova věta.
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Mourisson1 »

cid píše:Ve filmu se taky postava co zemře už znova neukazuje, ledatak jako duch kterej je pak stejně zase zabit a už se neukáže.
Piráti z Karibiku (Barbossa, Jack Sparrow)
Harry Potter a relikvie smrti (Harry Potter)
(Edo tensei z Naruta bych asi vynechal)
Final fantasy advent children (Sephiroth)
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od kokosak »

cid píše:Nepřijde mi zrovna dobré srovnávat hru s filmem nebo točením filmu. Kdybych se měl řidit podle toho co si mi tu napsal tak bych musel hned po první smrti postavy kterou bych si vytvořil začít hrát za jinou. Ve filmu se taky postava co zemře už znova neukazuje, ledatak jako duch kterej je pak stejně zase zabit a už se neukáže.
A jsou takoví lidé, co když zemřou, tak si zvolí se už neukázat. Protože jen pak má jejich smrt smysl, jen pak se jejich postava může stát nesmrtelnou.

cid píše: Pak tu píšeš o tom kdo je jak slavný. Nato aby se postava dostala k zasloužené slávě musí mít nějákou moc a míru její slávy ovlivňují činy které vykoná. Tyto činy ovšem nejdou vykonat bez jisté velikosti moci kterou musí aktér mít.
Tohle je častý argument lidí, co nechápou, sedí u Svačinky a makrujou, *čtou si v knížce*, *dívají se do plamene* a podobné. Domívají se totiž, je je potřeba systémová síla. Skrz ní vnímají sílu své postavy a nabývají mylného dojmu, že až se dostanou na level xyz, tak "konečně" budou moct hrát, budou proslulí, uznávaní.… a ono prd. Protože do vědomí lidí se zapíšou leda tak jako ti, co vysedávaj u Svačinky a nic s nima není. Takže proč takové někam tahat? Vzpomeneš si, kdysi dávno Ez Cidovi nabízel spolupráci. Dneska by ho nevzal ani na ryby. Myslíš, že s tím má level něco společného?

Jak píše Jon - u vlivu postav na svět je level podružný. Ten se totiž uplatní maximálně v CvC. Při výpravě na NPC se totiž ta opravdu důležitá postava drží někde vzadu v bezpečí, zatímco její armáda likviduje odpor. Gandalf vlastně po celý děj Pána prstenů nedělal nic. Přišel do Hobitína, zakástoval divinaci a pak se zdejchnul do knihovny. Tam knižnil. Pak se přidružil ke zbytku, aby vzápětí chíp na balroga. Pak dostal res a měl pár proslovů. A to bylo vše. No a možná stál proti Nazgulovi.… ale ten se otočil dřív, než k něčemu opravdu došlo, protože na něj z boku najížděla rohanská jízda. Gandalf měl vědomosti. Uměl oslovit (někteří říkají manipulovat), uměl vést, dokázal vzbudit důvěru. Je jedním z klíčových hráčů celé ságy a největší "kouzlo", co kdy udělal, bylo podpálení páru šišek.
cid píše: Kdybych to bral pouze jako myšlenku a měla se tím řídit celá hra tak nechápu proč sistémové schopnosti postav jsou závislé na tom jak velkou má úroveň postava místo toho aby to bylo závislé na tom jak kvalitně hraje. Přece když herec neumí hrát na nějáké úrovni tak ho další nepřidělí na stvárnění dalších postav určité úrovně protože na to prostě nemá.
*systémové

Ano, při posuzování získání některých postů je brán ohled i na OOC schopnosti hráče. Jako například přijímání na MUNI. Když nedokážeš zahrát inteligentního čaroděje, který rozumí teorii, můžeš levlovat jak chceš. Na MUNI se nikdy nedostaneš.
cid píše:Nejspíš to zase vyzní jako blbost a úplně to zazdí myšlenku kterou to má popsat ale tímhle příspěvkem mi to říká něco takového.
Tady nevím, co tím chtěl básník říct.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
DarckDewy
Příspěvky: 223
Registrován: 18. 10. 2012 13.07

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od DarckDewy »

Já zde souhlasím s Jonem.. Postave nemusí mít kdo ví jakej level ani shopnosti.. Viz. Maxmillian Fiero ( Omlouvám se za jmenování ) Není nikterak vysokej level a už vůbec nehraje dlouho ( tuto postavu ) Ale už se dostal na místo se kterým by někteří měli problém.. I na vyšších levelech.. Takže doopravdy na levelu nezáleží.. A nevidím důvod proč by se nemohl CID stát zlatníkem.. Mnoho postav se zajímá o nějaké řemeslo.. ( Možná jich tak moc není ale pár jich je určitě :biggrin: ) A když se nějaká postava může stát lukařem nebo kováře.. Proč by se ta tvoje nemohla stát Zlatníkem.. Je ale fakt že se o to musí zajímat i normálně.. Ne jen když je to od ní potřeba.. A navíc tě to zabaví takže nevidím důvod proč si nesehnat nějakého kopáče co ti řekne něco o mědi, zlatě a ostatních rudách na šperky.. Myslím že jich je tu dost kteří o tom něco vědí.. nebo spíše jejich postavy by měli vědět.. Je ale fakt že v říši má postava možná víc možností ale když se pozeptáš a budeš mít víc trpělivosti tak fakt nevidím důvod aby se CID zlatníkem nemohl stát.. Ale je se potřeba domluvit a možná to bude trvat trochu dýl.. :bigwink:


Tak já s CvC nemám problém a nechápu proč by někdo měl mít.. Ale je pravda že jsem ještě nezažil CvC které by končilo mou smrtí.. Většinou jsem dopadl jen v bezvědomí.. I tak mám radči když se při tom i trochu hvězdičkuje jelikož je to pak zábavnější.. To ale neznamená že mám něco proti Systémovému boji.. Ale určitě by mě nenaštvalo kdyby mě někdo zabil a nějak líp zahrál hru poté s mím tělem a tak.. CvC k hře patří a opravdu ho nikdo nebude omezovat.. Už jsem si ale zvykl že "dobráci" to tu maj lepší než "Evilové" po všech stranách.. ( Neberte v potaz mé hraní.. Mluvím obecně :megalol: ) Ale tak to se dá čekat.. Jelikož postavu která nemá problémy se zákonem jde hrát od levelu 1 ale jak chcete hrát banditu na 1 lvl když vás zabije i kolouch.? Možná kdyby byli někteří "Evilové" více přemýšlivý.. Což u mnohy těch krátkodobých není zvykem.. Tak by problémy nebyly a nejspíše by se Deska začala i trochu hýbat k tomu aby byla Realističtější.. :smile:

Nemůžu říct jak vidím EQ ohledně ostatních serverů jelikož je EQ můj první.. ( Nejspíš je to celé OT :biggrin: )
Eluriorfin Patson- Mladý, depresovní.. Krev Milující, nemrtvé obdivující.. -Popraven sťatím a následným spálením.
Kricík Šmatalko- Já jsem obchodník, nechceš si zahrát vo zlatku? *Škodolibě se usměje a promne si ruce.* - Zmizel při svých nekalých obchodech
Lembas
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Braenn »

Jen počkejte, až se ukáže, že cid je supertrol. Zatím to tak vypadá, otázka je, jestli si toho je vědom autor sám.

Jestli máte ještě sílu na argumentaci v této dost nesmyslné debatě s někým, kdo v zásadě pochopit nechce a spíš bych řekla že nemůže, tak to prosím konečně rozdělte na dvě samostatná vlákna, téma poněkud zaniklo a to je škoda.

Já osobně navrhuji počkat, až nám cid vyroste alespoň do plnoletosti, pokud ne do občanky, pak bude třeba rozumnější řeč.
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od kokosak »

Mourisson1 píše: EDIT :
Jon píše:Pokud umíráš třikrát měsíčně, kde zatraceně jsou ty reporty?!
(koukni se CIDovi do podpisu)
Trestník píše: Neohlášení vraždy v CvC

Veškěré vraždy v CvC soubojích je nutné hlásit DM a to s přesným popisem události. Musí tak učinit obě dvě strany - jak vrah, tak oběť. Hlášení doporučujeme poslat v PM a sepsat ho podle tohoto návodu. Vraždy je nutné hlásit i v případě, že u nich bylo přítomno DM/DS.

Pravidla pro tresty:
:point: Za každý prohřešek hráč ztratí počet XP rovný <body_prohřešku> * 30 000.
:point: Recidiva (opakování stejného prohřešku) nebo zapírání a lhaní znamená dvojnásobné bodové ohodnocení prohřešku.
Tedy, Cide, pokud nepíšeš reporty z CvC (a DM jsou schopni si to ověřit), čeká tě celkem nepříjemné překvapení, po kterém budeš s láskou vzpomínat na lehké pohlazení vraha. Být tebou sepíšu chybějící reporty dřív, než dostanu BAN.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Mourisson1 »

DarckDewy píše: Tak já s CvC nemám problém a nechápu proč by někdo měl mít.. Ale je pravda že jsem ještě nezažil CvC které by končilo mou smrtí.. Většinou jsem dopadl jen v bezvědomí.. I tak mám radči když se při tom i trochu hvězdičkuje jelikož je to pak zábavnější.. To ale neznamená že mám něco proti Systémovému boji.. Ale určitě by mě nenaštvalo kdyby mě někdo zabil a nějak líp zahrál hru poté s mím tělem a tak.. CvC k hře patří a opravdu ho nikdo nebude omezovat.. Už jsem si ale zvykl že "dobráci" to tu maj lepší než "Evilové" po všech stranách.. ( Neberte v potaz mé hraní.. Mluvím obecně :megalol: ) Ale tak to se dá čekat.. Jelikož postavu která nemá problémy se zákonem jde hrát od levelu 1 ale jak chcete hrát banditu na 1 lvl když vás zabije i kolouch.? Možná kdyby byli někteří "Evilové" více přemýšlivý.. Což u mnohy těch krátkodobých není zvykem.. Tak by problémy nebyly a nejspíše by se Deska začala i trochu hýbat k tomu aby byla Realističtější.. :smile:
Ano, to je pravda. Hrát rádobynekromanta co je nenápadný jak růžová veverka v lese je těžké.

Ale proč většina vidí v evilačení jen killení?

Pokud si myslíže že od prvního lvlu budete tvořit celodeskové problémy, stát v čele vámi vyvolaných armád démonů, či přepadávat a okrádat postavy jako je Van, Lothias, Ez, Nico a další, tak se prostě mýlíte. Smůla.

Ale proč jen vraždit? Koukněte na nástěnku. Chcete hrát někoho kdo škodí? Stačí napsat že prodáváte psa, ať si někdo dojede do tirianu. Ano, je to maličkost, ale holt na celodeskové problémy ještě nestačíte. Nabídněte za smrk 2stř za žulu 3 stř a běžte se smát arnagolu, nebo jim dokonce navrhnout prodej za vyšší cenu. Navrhněte že prodáváte cennou knihu, napište nějaký blábol se zajímavým jménem, a někomu to prodejte za dobrou cenu. Není to zabíjení, nechce to lvl, ale je to evilačení (i když asi ne takové jaké si většina představuje).
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
bart 23
Příspěvky: 52
Registrován: 20. 12. 2011 21.18

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od bart 23 »

A paprika je nejbohatší na vitamín C,když už se tu teda řeší blbosti od původního tématu :megalol:
Toruk syn Arkarůf
Wiliem Daivis
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Nalk »

DarckDewy píše:Nemůžu říct jak vidím EQ ohledně ostatních serverů jelikož je EQ můj první.. ( Nejspíš je to celé OT :biggrin: )
Celá CID pasáž této diskuze je OT.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Odpovědět