Nekromancie postav

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Nekromancie postav

Příspěvek od Mourisson1 »

Tak jsem koukal na seznam postav co se hodlají účastnit turnaje, a měl bych dotaz na názor hráčů na tuhle "nekromancii" postav dávno mimo, neaktivních apod.

Nepřijde vám to trapné, postavu aktivně nehrát, že i ti chudáci z tvrze musí většinu řešit přes PM a málokdy svého pána vidí, a pak se objevit na turnaji? Nebylo by lepší ten turnaj už nechat "nové generaci" postav, která je aktivní, hraje, a tyhle věci si zaslouží? Ono je docela pitomé jít do turnaje s tím že tam bude například Din, velký lvl (neberte to tak že je to mířeno přímo na pavla, ale prostě mně ta postava napadla jako první) který aktivně nehraje, a jen si přijde vyhrát odměnu.

Takže, jaký názor na tuhle nekromancii mají ostatní, včetně hráčů těchto postav? :smile:
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekromancie postav

Příspěvek od Woxa »

Všeobecně se mi nelíbí, když neaktivní hráči/postavy ovlivnutí dění. Prostě všeobecně, nejen u turnajů, ale i u questů, nebo když potřebuje "kámos" pomoct, když támhle banda XY nemá zrovna dost členů, nebo když zrovna kamarádíčci něco tvoří a já bych dnes večer chtěl taky...
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Lomylith
Příspěvky: 1350
Registrován: 13. 8. 2008 12.28
Bydliště: Druhá strana

Re: Nekromancie postav

Příspěvek od Lomylith »

Proč by se nemohl ukázat třeba Din? Vždyť tobě to může být jedno, když tu nehraješ. Nedivím se, že se ukázal podle toho, co jsem vypozoroval mi přišlo, že Din se považuje za jednoho z nejlepších bojovníků na Desce a pokud je příležitost, tak to chce dokázat.
Za´cho Detyr - Oběšen a upálen(21.Vodomrzen 1133 7:16)Zotročit a ničit!
Evana Ver Letha - Uvařena(25.Brzomráz 1146)
Drathir'Cryso Olath - Uzavřen v železné panně(26. Brzomráz 1152)
Aw´rixel Jednooký- Rozřezán (17. Obrozen 1154)
Victor Shawer - Odsouzen k utrpení (3. Vinobran 1161)
https://www.youtube.com/watch?v=jPU63WAnrSE



Je tažké byť debilom, pretože konkurencia je veliká.
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekromancie postav

Příspěvek od Mourisson1 »

Nevím co s tím souvisí to jestli hraju nebo ne, každopádně dík za názor ;)
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
zdech
Příspěvky: 1228
Registrován: 25. 3. 2009 15.17

Re: Nekromancie postav

Příspěvek od zdech »

IC to korektní je (snad možná s drobným podivením), ale OOC to myslím ostré hrany má, ne že ne (i když je trochu tupí třeba skutečnost, že není jediný přihlášený vysoce postavený řezník).
Serbitar Draga - Služebník Říše 1124 - 1199
Torwald Seveřan - cestu hledající
Uživatelský avatar
Selvagion
Příspěvky: 1255
Registrován: 30. 8. 2011 10.14
Bydliště: Praha

Re: Nekromancie postav

Příspěvek od Selvagion »

Pokud se do ničeho nenamočí tak, že by to pak vyžadovalo jejich aktivní hraní, nebo vůbec nějaké hraní, tak to neřeším. Když kvůli jedné něčí hře z nostalgie, nudy či zvědavosti, nevisím s něčím na někom, koho prakticky nelze sehnat, nevadí mi tahle "nekromancie".

Samozřejmě pokud taková postava jde někam jen proto, že hráče kamarádi ukecali, aby jim tu postavu logl a usnadnil jim něco, tak to moc hezké není.

Ale zrovna v turnaji bych takový problém neviděl. Tam se i v reálu vždycky sjeli kdejaké existence kdo ví odkud, ne :)
Mourisson1 píše:Nevím co s tím souvisí to jestli hraju nebo ne, každopádně dík za názor ;)
Však ty moc dobře víš :)
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekromancie postav

Příspěvek od George »

Ono by celkově bylo ideální, kdyby hráli když ne pořád, tak v dlouhých blocích... Není dobrý, když se připojí na týden do hry a pak zas půl roku, rok nehrajou pro jakoukoliv hru, nejen pro turnaj.
Výsledek turnaje potenciálně může způsobit to, že bude ona postava cílem postavy jiné. A najednou je tu těžce řešitelný problém, protože ona postava začne být zase den na to neaktivní.
Ona je ta neaktivita celkově dost problematická a střídavá aktivita a neaktivita ještě problematičtější.
Každopádně se ale zase nemůžu zlobit, když se déle neaktivní hráč připojí za postavu, ve většině případů to ty problémy neudělá.
Pokud jediným problémem s takovou postavou je to, že se ostatní postavy musí divit, kde celou dobu byla …. a následně kam zase zmizela a nepůsobí to zrovna přirozeně.. myslím, že se to dá přejít. Ono se stejně nedá stanovit, co je za hranicí a co není.
Lomylith píše:Vždyť tobě to může být jedno, když tu nehraješ.
Taky by mě zajímalo, jak s tím souvisí to, jestli někdo hraje, nebo ne. Já to nevím.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekromancie postav

Příspěvek od Braenn »

George píše:
Lomylith píše:Vždyť tobě to může být jedno, když tu nehraješ.
Taky by mě zajímalo, jak s tím souvisí to, jestli někdo hraje, nebo ne. Já to nevím.
Protože tu jen prudí, aniž by klad nějaký záměr a cíl, jako třeba "když se to změní, chci se vrátit". A protože to je Mourek, tak mám trochu pocit, že mu nejde ani o boj za pravdu, jako jen o to pruzení.
Což prudí DM a H-team a Rádce atd. a vede k obecně menší toleranci i k jiným prudičům, kteří třeba nějakou tu pravdu mají a rádi by ji podali bez elementů, co podkopou věrohnost a důležitost každého názoru jen tím, že s ním souhlasí.
Naposledy upravil(a) Braenn dne 10. 1. 2014 21.29, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekromancie postav

Příspěvek od Mourisson1 »

Jsem tak rád že mně Braenn zná lépe než já sám. Hodí se to, až budu potřeba něco dalšího vědět, jako třeba co si mám dát k obědu, ozvu se. A jinak, prostě mně to zajímalo jaký na to mají ostatní názor, pokud je to špatně... Sorry ;)
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Ninquë
Příspěvky: 390
Registrován: 18. 11. 2013 17.09
Bydliště: Šumperk

Re: Nekromancie postav

Příspěvek od Ninquë »

Můj názor?

Tebe se to týká taky ;) Taková... "Nekromancie"
George píše:
Lomylith píše:Vždyť tobě to může být jedno, když tu nehraješ.
Taky by mě zajímalo, jak s tím souvisí to, jestli někdo hraje, nebo ne. Já to nevím.
Například to že tento nehráč nedělá na foru nic jiného než bordel a pouze otravuje :)
Naposledy upravil(a) Ninquë dne 10. 1. 2014 21.36, celkem upraveno 1 x.
Rosse Anne - mladičká hudebnice - MIA

Ninque Ju´eine - elfka, léčitelka, matka - věčně na cestách
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekromancie postav

Příspěvek od Mourisson1 »

Nadpis je "Nekromancie postav" Ta se mně netýká. (v tom smyslu že bych jí prováděl)
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
DarckDewy
Příspěvky: 234
Registrován: 18. 10. 2012 13.07

Re: Nekromancie postav

Příspěvek od DarckDewy »

Počkej.. Teď to nechápu..

Ne kecám chápu... Doufejme

Kdybych vytáhl na turnaj Ragria..
A přihlásil ho na pěsťák.
Tak bys měl problém..

Když ale se po době vrátím do hry a zmizím hned po turnaji na který se přihlásím tak to problém není.?
Eluriorfin Patson- Mladý, depresovní.. Krev Milující, nemrtvé obdivující.. -Popraven sťatím a následným spálením.
Kricík Šmatalko- Já jsem obchodník, nechceš si zahrát vo zlatku? *Škodolibě se usměje a promne si ruce.* - Zmizel při svých nekalých obchodech
Lembas
Uživatelský avatar
zuzuPD
Příspěvky: 3528
Registrován: 18. 4. 2009 23.44
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekromancie postav

Příspěvek od zuzuPD »

Nemám s tím nějaký velký problém. Podle mého si mají sami hráči těchto postav posoudit, zda dělají něco herně vhodného, či nikoliv.
Hyperaktivní hlavně MUNI.
ICQ: 345081919
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekromancie postav

Příspěvek od George »

Já si nevšiml, že by Mourrison nějak prudil + vzhledem k tomu, že existujou zábavnější věci, než bezcílné psaní na fórum, hádám, že je za tím nějakej záměr. Třeba to, že by se Mourrison rád vrátil.

Já k nekromantům například patřím, přesto si nemyslím, že je to uplně v pořádku. Ono třeba za Nicky bych se vůbec ideálně neměl přihlašovat, pokud za ní nehodlám hrát dlouhodobě, vzhledem k povaze jejího vzhledu. A za druhou postavu bych se neměl přihlašovat zase kvůli lokaci, ve který se nachází.. dělám to, doufám, že to nikomu nezkazí hru. Důležitý je uvědomit si, že čím víc závazků si postava ve hře stihne udělat a pak odejde, tím hůř.. Obzvlášť platí pro konflikty.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
Zlofas
Příspěvky: 517
Registrován: 29. 6. 2011 13.57

Re: Nekromancie postav

Příspěvek od Zlofas »

Já ti dám chudáky z tvrze :bash:
Felix Velton – táta mi jednou vyprávěl...
Krakenobijec Honza Velton – Smutek poraženým!
Edgar - *koukne na Františku* tej fajná robka!
Františka – Už je pozdě *usměje se na tebe*
Tirion Lyrek R.I.P – Solar mě ochrání!
Onyx
Příspěvky: 1487
Registrován: 20. 12. 2005 4.25
Bydliště: Někde pod Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekromancie postav

Příspěvek od Onyx »

S těmito návraty starých postav je problém jen tehdy, když se vrací účelně, jen aby se zůčastnili jedné výpravy a pak se zase na dlouho ztratí. Jinak s tím problém nemám. Korektní by ovšem bylo, kdyby si dotyčný připravil nějaké vysvětlení, kdyby se ho někdo ptal, kde byl tak dlouho.

A upřímě, takový turnaj není jen porovnání sil mezi postavami, ale příležitost se sejít případně seznámit s někým novým. Proto je spíš vítáno, když se tam ukáže někdo hodně dlouho neaktivní. Třeba se pak zase vrátí do hry.
Odpovědět