Kacíř

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Re: Kacíř

Příspěvek od Braenn »

Jediný, od koho je možné takové chování vyžadovat, je postava se stem na ose Dobrý.
Očekávat to mohu od paladinů.
Doufat v to můžu u patřičných kněží.
Výše jmenovaní by vyčuhovali spíše, kdyby se toho ideálu svou hrou dosáhnout nesnažili. Líný, zahořklý paladin, přežírající se k prasknutí a obcházející bordely - ten by vyčuhoval. A taky už by možná nebyl paladin. :biggrin:

Kázat to nikdo nemusí, natož církev. Připustíme-li si existenci onoho ideálu, je jeho dosahování plně na každém jednom a jeho zápalu pro dotyčnou víru a čistotu svého života.
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kacíř

Příspěvek od Woxa »

tak jinak, x NPC je zjevně špatně zahraných, protože to neřeší...
ale víceméně se očekává, že hráč z toho samého uskupení to řešit bude?

Proč by sakra měl? Já být takový hráč, tak po nějaké době rezignuji a řeknu si, že ty NPCčka vůbec nejsou špatně zahraná, ale naopak, že je to IC fakt. Tak se k tomu postavím a budu se snažit do řádu zapadnout :)

Sám bych chtěl, aby to fungovalo jinak, ale nefunguje... EQ je prostě "jiná"…
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Re: Kacíř

Příspěvek od Braenn »

A která NPC? Já bych tohle chování viděla u matky Válie a několika kněžek. A nepřijde mi, že by nějaká z nich vyčnívala v tom negativním slova smyslu. Pak možná Elventiela a podobně. No - asi tu jinakost nevidím.
Uživatelský avatar
Van
Příspěvky: 422
Registrován: 25. 2. 2012 19.50

Re: Kacíř

Příspěvek od Van »

ROZDĚLIT

Protože tohle není problém kacířů, ale problém odehrávání NPC, vhodné reakce světa a nastavení "tvrdosti" světa, popř. rozdávání odměn a nestandartních věcí, které dle webu mají být jen pro pokročilé slušné hráče
:bang:
Odpovědět