Nové OP předměty

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
DarckDewy
Příspěvky: 234
Registrován: 18. 10. 2012 13.07

Re: Nové OP předměty

Příspěvek od DarckDewy »

Brean.. Dotaz a kdo z nich by to dělal? Ruku na srdce, já jsem ty zbroje zavrhl ale mít ji tak to neudělám po takovém nerfu.
Eluriorfin Patson- Mladý, depresovní.. Krev Milující, nemrtvé obdivující.. -Popraven sťatím a následným spálením.
Kricík Šmatalko- Já jsem obchodník, nechceš si zahrát vo zlatku? *Škodolibě se usměje a promne si ruce.* - Zmizel při svých nekalých obchodech
Lembas
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4080
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové OP předměty

Příspěvek od Wolf »

A víte co? Já bych zrušil všechny obchody z hadrama a udělal bych to jen na domluvě a na vyžádání přes NPC (připravím si počítač na směnu 24/7)
Ne ale teď vážně, bylo by to super (pokud by bylo více členů v týmu).
Pak by elfí boty dostávali jen skuteční elfáci Amfiberáci, trpasličí zbroje a sekery jen skuteční trpaslíci z Hag hargolu atp...
Tak zpět na zem.
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové OP předměty

Příspěvek od Braenn »

Wolf píše:A víte co? Já bych zrušil všechny obchody z hadrama a udělal bych to jen na domluvě a na vyžádání přes NPC (připravím si počítač na směnu 24/7)
Ne ale teď vážně, bylo by to super (pokud by bylo více členů v týmu).
Pak by elfí boty dostávali jen skuteční elfáci Amfiberáci, trpasličí zbroje a sekery jen skuteční trpaslíci z Hag hargolu atp...
Tak zpět na zem.
:biggrin: Já jsem spíš myslela na pevné přidání itemu, jako byly ty zbroje trpasllíků, aspoň jeden kus od dalších postihovaných/nehraných ras, do obchodů.

DD - já neříkám, nebo se neptám, kdo by to udělal, ani to není pobídka "udělejte to". Jen předestírám existenci této možnosti.
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4080
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové OP předměty

Příspěvek od Wolf »

Ja to myslel ze srandy :) byl to nápad. Nebyla to narážka.
Jen ze by to bylo takhle fajn :)
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Odpovědět