Hostinec "U kormidla"

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Hostinec "U kormidla"

Příspěvek od Woxa »

Dobrá práce s tím Kormidlem, opravdu se povedlo. Ale přesto si neodpustím dvě rýpnutí:
1) Nyní se snaží tvářit jako nóbl podnik, ale výčep působí dost obyčejně, neuspořádaně a špinavě (asi to dělají hlavně ty dva menší stoly v koutě)
2) Koncept salónku mi nepřijde ideální, možná by stálo za zvážení, zda klíč nepronajímat na delší dobu, ale komukoliv kdo si klikne
(tzn. neomezovat to tím, zda už ho má někdo pronajatý - prostě něco jako lázně v Tiru)

Prostě ze salónku udělat prostor za příplatek, pro lepší společnost. Ostatně je i koncipován jako několikero "diskrétních" posezení pro dvojičky a pokud tam někdo chce probírat nějaké tajné porady hodina je stejně málo a na to si spíše může pronajmout tu dvojku v patře.
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Niko
Příspěvky: 2138
Registrován: 10. 3. 2010 15.29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hostinec "U kormidla"

Příspěvek od Niko »

1) se spodkem (kromě salonku) se nic nedělalo, tak možná proto to zdání
2) řešili jsme to celkem narychlo a narazili jsme právě na ten problém, že když se klíč jednou pronajme, tak už ho nemůže nikdo další koupit dokud neuplyne ta nastavená doba. Hodina je tam schválně proto, že si koupíš klíč, zalezeš do salonku a můžeš tam být tak dlouho, dokud neodejdeš, ale zároveň se to docela rychle obnoví dalším postavám. Je fakt, že mě teď napadlo, jak to řešit lépe :)
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hostinec "U kormidla"

Příspěvek od Woxa »

Jojo, vím, že podoba spodku zůstala zachovaná z "předchozí přestavby", kterou ještě dělal Onyx. A prostě mi ten vzhled úplně k tomu novému stylu zbytku hostince úplně nesedne. Na druhou stranu jsou to prostě prostory pro obyčejný lidi, ty s nosem nahoru si můžou koupit sálonek :)

S klíčem jsem si říkal, zda to není právě proto řešeno takto, ale pak jsem si vzpomenul, že lázně to myslím mají řešené jinak, tak by to tam možná šlo obšlehnout :)
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Niko
Příspěvky: 2138
Registrován: 10. 3. 2010 15.29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hostinec "U kormidla"

Příspěvek od Niko »

Současný stav hostince je zkrátka IC věc, chceš-li lobbovat za lepší vybavení, můžeš se do toho se svýma postavama zapojit ;)

Salonek je naopak spíš teď technická záležitost, tak to snad nějak pořešíme.
Uživatelský avatar
Ogar
Příspěvky: 2825
Registrován: 18. 11. 2011 14.08

Re: Hostinec "U kormidla"

Příspěvek od Ogar »

Woxa píše: 30. 8. 2018 17.13 Na druhou stranu jsou to prostě prostory pro obyčejný lidi, ty s nosem nahoru si můžou koupit sálonek :)
Myslim si, ze toto idealni IC pristup.

Co se tyce salonku, tak uz to Niko bohate objasnil a postupne omrknem moznosti. Kdyz jsem ten hostinec delal, tak me system lazni uplne nenapadl, jelikoz jsem tam byl asi jednou v zivote a od te doby uspesne zapomnel i jeji existenci 😁, takze uvidime.
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hostinec "U kormidla"

Příspěvek od Woxa »

Kdepak, v pohodě, já za nic lobbovat nechci, to byly jen postřehy a nápady. Jak si to přeberete a postavíte se k tomu nechám zcela na vás :)
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Odpovědět