Stany

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
redo
Příspěvky: 127
Registrován: 10. 9. 2020 13.30

Stany

Příspěvek od redo »

Ahoj,

myslíte, že by bylo možné přidělat (nebo změnit stávající) stany? Nevadí mi váha ani nic podobného, ale vzhled. Nějak se s tím nedokážu stotožnit. Hrzoně by se mi líbilo, kdyby bylo možné koupit si malý stan a né tu obrovskou krabici. Samozřejmě, chápu, máte toho víc než dost, ale kdyby to bylo možné, hrozně bych to uvítal a snad i někteří další. Nevím ovšem, jaké modely máte k dispozici.

Napadlo mě, že místo stanu by se to klidně mohlo jmenovat nářadí/pomůcky pro stabu chýše a postava si prostě udělala provizorní přístřešek v přírodě. Hrozně rád bych se maximálně vyhýbavl s postavou městu a měl pocit, že někam v přírodě patří :clover:

Děkuji.
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Stany

Příspěvek od Mourisson1 »

Souhlas, kdyby se tam naslo neco jako tenhle model (https://www.lineaobchod.cz/fotky38221/f … G_9510.jpg)
(jednak male, bezne, vypada to v prirode...hezky, a je to dokonce i historicka volba :D ) tak by to bylo uzasne
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Ogar
Příspěvky: 2825
Registrován: 18. 11. 2011 14.08

Re: Stany

Příspěvek od Ogar »

Nápad se mi líbí, promyslíme :smile:
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1846
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Re: Stany

Příspěvek od placidity »

Nebo místo stanu spawnout ohniště - spát se u něj dá taky, může být i lehčí a na méně použití, a třeba jej můžete omezit jen na nadzemní lokace.
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
redo
Příspěvky: 127
Registrován: 10. 9. 2020 13.30

Re: Stany

Příspěvek od redo »

placidity píše: 15. 10. 2020 14.23 Nebo místo stanu spawnout ohniště - spát se u něj dá taky, může být i lehčí a na méně použití, a třeba jej můžete omezit jen na nadzemní lokace.
Stan mi přijde lepší než pouhé ohniště. Ohniště umí udělat hraničáři. Stan už ve hře je, jen má nepříliš hezký design.
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Stany

Příspěvek od Woxa »

Zrovna včera jsem přemýšlel, že by bylo hrozně fajn mít možnost rozložit nějaký kotlík či ohniště pro potřeby vaření i bez nutnosti levelů hraničáře.
Takže já se přikláním k nějakému itemu ohniště/polní kuchyně (třeba i bez možnosti spánku) :D
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Ogar
Příspěvky: 2825
Registrován: 18. 11. 2011 14.08

Re: Stany

Příspěvek od Ogar »

Woxa píše: 15. 10. 2020 19.47 Zrovna včera jsem přemýšlel, že by bylo hrozně fajn mít možnost rozložit nějaký kotlík či ohniště pro potřeby vaření i bez nutnosti levelů hraničáře.
Takže já se přikláním k nějakému itemu ohniště/polní kuchyně (třeba i bez možnosti spánku) :D
Takové věci už někde jsou 😊
Uživatelský avatar
redo
Příspěvky: 127
Registrován: 10. 9. 2020 13.30

Re: Stany

Příspěvek od redo »

Ahoj, tak nový stan nefunguje. Jde rozbalit, ale nedá se v něm spát :)
Uživatelský avatar
Ogar
Příspěvky: 2825
Registrován: 18. 11. 2011 14.08

Re: Stany

Příspěvek od Ogar »

Opravíme, vyměníme.
Uživatelský avatar
Ogar
Příspěvky: 2825
Registrován: 18. 11. 2011 14.08

Re: Stany

Příspěvek od Ogar »

Mělo by být opraveno. Kdo má, tak může zkusit vyprat v bazénku záměny.
Uživatelský avatar
redo
Příspěvky: 127
Registrován: 10. 9. 2020 13.30

Re: Stany

Příspěvek od redo »

Otestováno, funguje
Odpovědět