Jak to bude s EQ dál?

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: World Builder, Dungeon Servant, Dungeon Master

Odpovědět
Pipin_

Re: Jak to bude s EQ dál?

Příspěvek od Pipin_ »

Bezva :clover: . Ono se to pak krásně větví do dalších interakcí postav. Pokud jsem hrál v DM questu, tak si pak mám rozhodně o čem u piva s dalšími pokecat. Pokud Q vyvodil nějaké důsledky pro dané místo, tak je hned o námět víc. Co si pamatuju, tak se mi nikdy nestalo, že by někdo při pivě rozebíral, jak kolečkoval dungeony (nic neobvyklého), nebo jak vymlátil všechny skřety (vzhledem k tomu, že tam jsou už zase je to zbytečná informace).
Pipin_

Příspěvek od Pipin_ »

A co možnost změny hlavy? Ty cepovské nejsou při založení postavy vidět. Takže je to na hráčích, aby si s tím poradili, ale jak možnost override, tak patch nemusí být optimální řešení. Pokud hráč hraje na nějakém serveru bez cepu. Pak se mu můžou zobrazovat nesmysli, protože override i patch neřeší jednotlivé servery.
Pipin_

Příspěvek od Pipin_ »

Pokud by někomu nevyhovovali ty nwn hlavy, tak zde je jejich facelift co jsem pro EQ vytvářel. Patch ovšem neobsahuje ty cep hlavy a o nový se nebudu ani pokoušet. Tvorbu směřuji jinam.
Niko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Niko »

Pipin_ píše: 14. 9. 2020 13.39 A co možnost změny hlavy?
Při dotvoření postavy na prvotním kameni (tedy přímo ve hře) bude mít každý možnost si hlavu změnit tak, jak bude chtít.
Pipin_

Příspěvek od Pipin_ »

Bezva díky za info :clover:
Odpovědět