Co vás ve hře dostalo

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Co vás ve hře dostalo

Příspěvek od labir »

Mno...ani ne tak ve hře ale při testování. Běžím krajinou kde se vyskytují banditi a za skalou skutečně čeká skupinka. Čaroděj, jeden s šavlí číhá opodál a okolo se motá půlčík s dýkami...ehm..kompletně nahý.

V tu chvíli jsem si představil hlášení na chybovém fóru...Přepadl mě bandita exibicionista, to je chyba? :blush:

Chyba byla způsobena oblečením půlčíka - vyfasoval oblečení pro lidi a jaksi mu to bylo velké a tak raděj přepadával nahý. :megalol:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
mutiny
Příspěvky: 85
Registrován: 21. 2. 2006 2.55

Příspěvek od mutiny »

:shuriken: no, me dostala puma, medved, jezevec s vlkem, kostlivec a skoro i bludodrap, z nehoz jsem mel mensi elektrosok :newconfus: . jinak me dostala udalost v opustenem dole, kde jsem pres zakazovou ceduli :rtfm: , protoze neumim cist :helpsmilie: sel dal a vycihal si me skret s ratingem "impossible" a ja rozpacite cekal az pribehne, a pak kdyz jsem videl, ze teda me asi nebezi obejmout radosti :kiss2: :nono2: , tak sem vytahl asi dvoumetrovy kladivo, ale ani to ho nezastavilo a hnedka do me zacal sekat sekerkou a ja si to na prvnim levlu proste nechtel nechat libit, tak jsem mu jednu flakl :sport_boxing: , ale von dal riz riz a sek sek, ale dvakrat minul, a tak jsem se rozmachl ale tak :bash: , ze jsem mu snad urval tu ruku se sekerkou :invalid: a von zacal normalne zdrhat, ale chytl prilezitostnak :oops: a tak jsem na prvnim levlu zabil skreta :evillaugh: asi na sestym, pac mel dva utoky za kolo :bicycle:. celkem za 60xp :shuffle: . to, ze pokud v dane lokaci chybi hraci, tak nezbyva nez lozit po meste a cekat na level :thumbdown: , to je jedna z tech negativnich veci. dale hned na zacatku jsem se nechal zavrit do te kupole :huh1: , skrze kterou se leze do zvoleneho mesta a nemoh sem ani tam ani zpet :megalol:. ale pak ty smrti a pokazde sly xpy na nulu, i kdyz jsem dostal stredne tezky rozsudek od avataru :worthy: . no a nakonec kramek na onom svete: potreby pro mrtve, dale jak tam kosti mastej karty a v hostinci na onom svete mne barman :drinks: na dotaz ohledne odpocinku rekl, ze ma tamhle ve predu par rakvi, tak at si tam du lehnout :swoon: . tak to me fakt dostalo :thumbup:.
:horse:
Jezura
Příspěvky: 656
Registrován: 18. 12. 2005 5.30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jezura »

Když jsme probírali filosofii Equilibrie postavenou na fantazii, ani ve snu by mě nenapadlo, že tam uvidím tak zajímavé postavy, jako byla dneska ta žena s křídly. 5 minut hry a úžasný zážitek :biggrin:
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Jojo. Equilibrie je open svět. Vím o minimálně 3 dalších velmi exotických postavách které pokud už nepřivandrovaly z jiných sfér tak tak asi brzo učiní. To se pomějete/me :smile:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4113
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

řeknu vám co mě dostalo...

Dostalo mě to že sem objevil hrobku Kuťase z Hlubokohradu, kde chodí sám Kuťas.

Navíc sem to našel ještě se svou postavou.… :megalol:

Většina to asi nepochopíte, ale mě to prostě pobavilo :bigwink:
Wanting something does not give you the right to have it.
Ghost
Příspěvky: 770
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Hehehe :megalol:
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

:megalol: :megalol: :megalol:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Ixtremist
Příspěvky: 324
Registrován: 19. 2. 2006 11.10
Bydliště: DM chliv :)

Příspěvek od Ixtremist »

:dribble: :megalol: :megalol: :megalol: :evillaugh:
Všichni jsme výsledkem toho, o čem jsme přemýšleli.
JUNGLE MASSIVE!
Ghost
Příspěvky: 770
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

By mě ixi zajímalo, jestli nám tu někde neběhá ten nekrouš co zabil El? :)
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4113
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

*ukazuje na Ixe* Há há *přízvukem jako Nelson ze simpsnů*
Wanting something does not give you the right to have it.
Alcatraz
Příspěvky: 810
Registrován: 18. 2. 2006 16.19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alcatraz »

Kdyz tak ucim jednu elfku hodiny cist a slabikuje na co prijde kdyz je to kratky :) a dovedu ji k ceduli "Výtejte v Mithrallilu" :)
Ixtremist
Příspěvky: 324
Registrován: 19. 2. 2006 11.10
Bydliště: DM chliv :)

Příspěvek od Ixtremist »

Alcatraz píše:Kdyz tak ucim jednu elfku hodiny cist a slabikuje na co prijde kdyz je to kratky :) a dovedu ji k ceduli "Výtejte v Mithrallilu" :)
Tak ji nauč řikat dvě jmena: Ixtremist Akanaisha (photter řika že mu to rodiče dali za trest), nebo Ailavistalandelis (druidka, fake name by sella sienna) :shades:
Všichni jsme výsledkem toho, o čem jsme přemýšleli.
JUNGLE MASSIVE!
Alcatraz
Příspěvky: 810
Registrován: 18. 2. 2006 16.19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alcatraz »

brablenec s True Seeingem :megalol: ten me teda v tom svym bludisti prohnal tak jak to uz dlouho nepamatuju :) (thanks to Rychlobotky by EQ tym ;) ) No nic, du si vymenit vy vite co.
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Co me fakt dostalo? :biggrin: Porad sem cekal, na co ma postava poprve umre, ale to ze to bude past DC 35 a rana bleskem za 211, sem fakt necekal … :no:
Ixtremist
Příspěvky: 324
Registrován: 19. 2. 2006 11.10
Bydliště: DM chliv :)

Příspěvek od Ixtremist »

cybermisa píše:Co me fakt dostalo? :biggrin: Porad sem cekal, na co ma postava poprve umre, ale to ze to bude past DC 35 a rana bleskem za 211, sem fakt necekal … :no:
Zvykej si, bude huř :evillaugh:
Všichni jsme výsledkem toho, o čem jsme přemýšleli.
JUNGLE MASSIVE!
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Hur? *vyvali oci* Jako vetsi DC nebo vetsi damage? :biggrin:
Ixtremist
Příspěvky: 324
Registrován: 19. 2. 2006 11.10
Bydliště: DM chliv :)

Příspěvek od Ixtremist »

cybermisa píše:Hur? *vyvali oci* Jako vetsi DC nebo vetsi damage? :biggrin:
Voboje a třeba až se pudeš někam projit …….. :megalol:
Všichni jsme výsledkem toho, o čem jsme přemýšleli.
JUNGLE MASSIVE!
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

IxTremist píše: Voboje a třeba až se pudeš někam projit …….. :megalol:
No ja jsem se byl projit … najednou dvere, sahnu na ne a bum ho :biggrin:
mutiny
Příspěvky: 85
Registrován: 21. 2. 2006 2.55

Příspěvek od mutiny »

nemas nosit krouzkovou zbroj :no: ta je totiz extremne vodiva.. zvlast dyz ju navlikne druid :biggrin: pak to dava hrozny slahy :crazy:
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Hmm asi mas pravdu, kdybych ji nemel, tak dostanu tak o 100 min a budu desne v poho :bleh:
Odpovědět