Kultura hry a respektování ostatních

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2668
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Tomyn »

o to nejde, a není vhodné míchat IC spolek s jednotlivými hráči v debatě
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
Tomas
Příspěvky: 131
Registrován: 25. 9. 2012 10.49
Bydliště: kravín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Tomas »

Van píše:Pokud jde o toho, kdo nedávno psal do "co vás ve hře dostalo" (což je doklad špatného RP), případně o členy BOS, kteří tvrdí, že nemají čas, ale hrají na TH, tak bych viděl reakční čas asi na týden a pak vypisoval zatykače. Ale možná jsem jen zbytěčně přísný.
Nevím kdo hraje na thalii, ale taky nevím proč narážíš na naší hru ještě když sám téměř nehraješ.
Tomas Blake-Gardista Badatelské Obchodní Společnosti (dead)
Indra Hurakán- musím být rychlejší
Uživatelský avatar
Van
Příspěvky: 422
Registrován: 25. 2. 2012 19.50

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Van »

Téměř nehraju, ano, ale na druhou stranu nemám pletky se zákonem, a kdyby něco nastalo, tak očividně jsem schopný napsat na fórum.
Uživatelský avatar
Tomas
Příspěvky: 131
Registrován: 25. 9. 2012 10.49
Bydliště: kravín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Tomas »

Koho to zajímá
Tomas Blake-Gardista Badatelské Obchodní Společnosti (dead)
Indra Hurakán- musím být rychlejší
Uživatelský avatar
Van
Příspěvky: 422
Registrován: 25. 2. 2012 19.50

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Van »

Očividně tebe, když do mě ryješ. Já odpovídám na woxův dotaz s ohledem na to, s kým asi woxa může mít takový spor.
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4080
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Wolf »

Myslím, že už se tu nemusíte nikdo vyjadřovat. Woxa odpovědi dostal.
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Woxa »

Přemýšlel jsem, zda tu nějak ve velkém zareagovat, nakonec jsem si řekl, že jo. Ať je tu i pohled druhé strany.

Že o předvolání hráč věděl není dohad, IC byl varován, že na předvolání brzy dojde a když na to došlo, údajně ho s tou věcí kontaktoval jiný hráč (a i kdyby ne, furt tu bylo to IC varování, což je podle mě dostatečný důvod svou neaktivitu "omluvit", pokud na ni dojde).

Nemohu soudit, o jak kvalitního hráče jde, nahráno jsem s ním měl minimum (přesto jemu to stačí k tomu, aby si svůj názor na mě udělal), ale budu ho citovat: "Žádné ic souvislosti mě nezajímají".

Proč, jak píše Nalk, by neaktivita měla dávat imunitu na IC dopady. Já jsem z hlediska fair play ochotný určité věci odložit nebo pozastavit, pokud o to hráč slušně požádá a uvede relevantní důvod.

Nicméně stráž není fabrika na výmluvy, aby jsme ještě vymýšleli co lidem říkat IC. Pokud mi behem případu hráč přestane hrát a neřekně ani fň, tak já za něho nebudu výmýšlet, proč případ stojí... určité PC/NPC mohu tak leda poslat do háje, že jim do toho nic není a že případ je v šetření. Jsou ale tací, kterým to nějak vysvětlit musím, pokud na to dojde.

A mimochodem, už jsem se setkal i s tím, že se určité věci táhly dlouho, protože hráč přestal hrát a nakonec měl ještě IC dopady a táhlost procesu házel na druhou stranu.

//edit: sorry Wolfe, už jsem to napsal, ale koukám, že pánové tu mezitím slušně naspamili :)
//edit2: trochu jsem pročistil pasáž o hodnocení RP kvalit, zamotala se mi do toho zkušenost s jiným výlupkem a dotyčnému jsem tu trochu křivdil.
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Dragon Soul
Příspěvky: 25
Registrován: 8. 1. 2014 19.39

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Dragon Soul »

Vyjádřím se tu k tomu taky, i když sem se původně zařekl že to dělat nebudu. Původně sem si tu dal přestávku v hraní především z rodinných důvodů. Nebudu tu psát nijáké dojemné příběhy, každopádně když sem pak viděl jakým směrem Woxa nastartoval vývoj hry ic, přešla mě naprosto chuť tu hrát a založil sem si postavu jinde a věnoval svůj hráčský čas jinému serveru.

O předvolání sem věděl, jen zmíním že když sem s jinou postavou porušil zákaz a vstoupil na léno Amfiberai (z ic podložených důvodů, né z rozmaru), věnoval jsem pak hodinu a půl hry tomu, že sme seděli s Woxou a vysvětlovali mu proč se to stalo co to bylo a z jakého důvodu. Předvolání je pak pro mě už jen rozmar hráče který z mého pohledu vyloženě zneužívá postu hostitele a postavení ve hře a "otravuje" hráče kteří s ním v podstatě nechtějí mít nic společného i přes jeho poměrně zoufalé snahy.
Vše by se dalo jistě nijákým způsobem uhrát, hold bych dal svou postavu dobrovolně nechat zavřít...Odseděl bych trest a zkrátka by se šlo dál.

To by bylo možné, pokud by mi při vstupu do hry nepřišel informativní tell že je na mě zatykač a že vstup do Tirianu a do Amfiberai mám riskovat pouze za asistence DMs - odpověděl sem že samozřejmně o situaci vím a že jí akceptuju. Následovala ještě trochu ostřejší výměna názorů po tellu během které sem měl možnost poznat že Woxa je velmi arogantní člověk zřejmě nejen ic ale i ooc. Promiňte ale je mi skoro třicet ale aby mi někdo napsal že sem mohl o své rodinné situaci informovat a že by mi to jistě "ODPUSTIL" tak na to opravdu nemám žaludek. Tohle je a vždy bude pouze hra. Hlavní život je a bude vždy venku, v reálném světě a o svojí rodinné situaci se můžu bavit a svěřit se s ní hodně lidem ale určitě ne někomu koho neznám a nikdy sem ho neviděl, je pro mě cizí. A rozhodně bych nevnímal IC jako důvod k takové "povinnosti". Kdyby hráč projevil snahu o komunikaci předem a domluvu nebyl by problém odehrát ledascos, koneckonců tlaky na hru vyvýjel on ne já - mojí povinností není mu věnovat svůj herní čas. V současné situaci řeknu jen tolik že doufám, že Woxu ve hře ani osobně nikdy nepotkám.
Allan Soroow - amatérský ranhojič
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Mourisson1 »

:megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol:

Edit : Já sem pak něco napíšu, ale musím se sesbírat ze země.

Dragon Soul píše:Vyjádřím se tu k tomu taky, i když sem se původně zařekl že to dělat nebudu. Původně sem si tu dal přestávku v hraní především z rodinných důvodů.
"Ahoj, mám teď trochu IR věcí na řešení takže se nedostanu do hry, bylo by možno na mne chvíli počkat, než se to vyřeší? Děkuji."

Věřím že takovou zprávu by Woxa v pohodě akceptoval a zohlednil to. Pokud jsi mu nenapsal ani tečku nedal o sobě vědět a prostě zmizel, je to tvoje blbost.
Dragon Soul píše: Předvolání je pak pro mě už jen rozmar hráče který z mého pohledu vyloženě zneužívá postu hostitele a postavení ve hře a "otravuje" hráče kteří s ním v podstatě nechtějí mít nic společného i přes jeho poměrně zoufalé snahy.
Můžeš mi vysvětlit, prosím, co má to že je někdo strážný a předvolá tě společného s hostitelstvím? Nějak to nepobírám. To že s ním nechceš mít nic společného... rozlišuj IC a OOC, to je docela podstatná vlastnost pro hraní na RP serveru. Tak nějak mi nepřijde že by si Woxa sedl ke kompu a řekl "Hmm, dneska znepříjemním tomuhle člověku život, a proto budu ztrácet čas s jeho předvoláním, abych se nemohl věnovat věcem které mně baví. A ještě k tomu jsem hostitel, super!"


Dragon Soul píše:Následovala ještě trochu ostřejší výměna názorů po tellu během které sem měl možnost poznat že Woxa je velmi arogantní člověk zřejmě nejen ic ale i ooc. Promiňte ale je mi skoro třicet ale aby mi někdo napsal že sem mohl o své rodinné situaci informovat a že by mi to jistě "ODPUSTIL" tak na to opravdu nemám žaludek.
Mně to přijde naprosto normální. Jak jsem psal výše, stačilo informovat že nemáš čas logovat a jestli to počká. Jestli na tohle "nemáš žaludek" tak si myslím že problém arogance leží trochu na jiné straně.

Dragon Soul píše: Kdyby hráč projevil snahu o komunikaci předem a domluvu nebyl by problém odehrát ledascos, koneckonců tlaky na hru vyvýjel on ne já - mojí povinností není mu věnovat svůj herní čas. V současné situaci řeknu jen tolik že doufám, že Woxu ve hře ani osobně nikdy nepotkám.
Tlak na hru vyvíjel podle mně kvůli tomu že z pozice svého strážného postu MUSEL kvůli "něčí" stupiditě ten tlak vyvíjet. O tvojí povinnosti věnovat někomu herní čas... jeho povinností taky není věnovat TOBĚ herní čas. Nicméně povinností jeho postavy je věnovat svůj čas pitomcům co dělaj problémy. Zvykni si že hraješ na serveru kde tvoje postava má nějaké povinnosti, musí dodržovat zákony a za jejich porušování pykat. Vadí ti to? Tak vypadni, nikdo tě tu nedrží, a moc lidí brečet nebude.
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Woxa »

Podle Caleda jste porušili ono vyhnanství a tak si vás vyslechl a pak vás propustil. Byť o klidně mohl hrotit a na místě vás zavřít, jen vám řekl, že to ještě bude mít dohru a brzy asi budete předvoláni. Důvod pro předvolání je například i vynesení nějakého konečného verdiktu, udělení případného trestu a tak dále.

Zajímalo by mě, čím zneužívám post hostitele a své postavení u stráže. To, že má postava nějaký charakter není žádné zneužití.

Nechtěl jsem po tobě žádné detaily z tvého života a rozpitvát tvoji rodinou situaci. Pouze jsem napsal, že považuji za slušnost informovat o své neaktivitě, když máš něco rozjetého. Stačilo by prostě o sobě dát vědět, že máš nějaký RL problém a nebudeš hrát. Možná bych se ještě tak zeptal na nějaký časový rámec a tím by to pro mě haslo.
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Ungo
Příspěvky: 2723
Registrován: 19. 11. 2011 15.44
Kontaktovat uživatele:

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Ungo »

Hezky shrnuto Mourissone, nerekl bych to lepe.

Vypichnu jednu vec. Neni tva povinnost venovat Woxovi svuj herni cas? To je ale velikansky omyl. Tva prvotni povinnost je hrat korektni hru. Jeji soucasti v tuto chvili bylo akceptovaz predvolani, zatykac a vsechny dusledky.
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
I'm an ancient monster. I'm not an octopus
Uživatelský avatar
Dragon Soul
Příspěvky: 25
Registrován: 8. 1. 2014 19.39

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Dragon Soul »

Já opravdu nechápu jestli ste tu všichni děti, ale dokáže tu někdo z vás pochopit, že sou v životě chvíle kdy prostě nejde napsat ani to pitomý PM? Poslední člen mojí rodiny měl mrtvici - neměl sem minimálně měsíc chuť ani čas na to řešit cokoliv, nevěděl sem jestli budu muset řešit dědictví, pečovatele a nebo jestli něco z toho a co zvládnu udělat sám. To co napsal Mourrison výše je pro mě naprosto nepochopitelný, ten člověk zřejmě o tom být v životě na dně neví nic. Opravdu musim říct že mě tvůj postoj Mourrisone v podstatě šokuje.

To že je někdo strážný pro mě osobně neznamená nic, svůj čas ve hře věnuju někomu kdo mě hrou upoutá, zaujme s kým je mi fajn, rozhodně ne někomu z jeho ic postu strážného (tam příjdu a naplním co se ode mě čeká aby zkrátka nevznikaly ic tlaky a problémy, což se stalo a přesto je ve hře situace tam kde je, Caled opravdu nemohl říct že informace a ic vyjádření nedostal, další vliv na to měly i ic věci které tu nebudu odhalovat každopádně je Caled nevzal vůbec navědomí). A opakuji znovu přesto že ic veškerré vysvětlení v poklidu dostal na jednom výslechu, předvolává mě opětovně, a ano budu řešit proč s ním mám ztrácet čas, který můžu věnovat hře jinde kde má smysl. On chtěl další hru, on mohl komunikovat. Místo toho sám situaci vyřešil tak jak vyřešil a já můžu být vlastně rád za to že sem napsoledy neodlogl v Tirianu, neboť bych díky činům Caleda porušil pravidla i zákon hned po logu do hry.
Allan Soroow - amatérský ranhojič
Uživatelský avatar
Dragon Soul
Příspěvky: 25
Registrován: 8. 1. 2014 19.39

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Dragon Soul »

Hawkeye píše:Hezky shrnuto Mourissone, nerekl bych to lepe.

Vypichnu jednu vec. Neni tva povinnost venovat Woxovi svuj herni cas? To je ale velikansky omyl. Tva prvotni povinnost je hrat korektni hru. Jeji soucasti v tuto chvili bylo akceptovaz predvolani, zatykac a vsechny dusledky.


Mojí prvotní povinností bylo postarat se o sebe a o ty na kterých mo záleží - nijáký zatykač a důsledky mi nepřišly vůbec na vědomí. Ale podotýkám neřeším to že by moje postava měla skončit ve vězení a ale vyloženě mi vadí IC i OOC chování Woxy a to že si hru ze vého pohledu rozhodne naprosto bez ohledu na ostatní. O uvěznění bych se nehádal ani nehádám. Každopádně po komunikaci s Woxou prostě nemám zájem o to s nim podnikat jakékoliv kroky.

A když čtu tvoje vyjádření o korektní hře neubránim se otázce kolik je ti let? Jestli máš venku mimo EQ vůbec něco co by ti připomělo že předvolání kohokoliv tady není nejdůležitější věc na světě.
Allan Soroow - amatérský ranhojič
Uživatelský avatar
Dragon Soul
Příspěvky: 25
Registrován: 8. 1. 2014 19.39

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Dragon Soul »

Dragon Soul píše:
Hawkeye píše:Hezky shrnuto Mourissone, nerekl bych to lepe.

Vypichnu jednu vec. Neni tva povinnost venovat Woxovi svuj herni cas? To je ale velikansky omyl. Tva prvotni povinnost je hrat korektni hru. Jeji soucasti v tuto chvili bylo akceptovaz predvolani, zatykac a vsechny dusledky.


Mojí prvotní povinností bylo postarat se o sebe a o ty na kterých mi záleží - nijáký zatykač a důsledky mi nepřišly vůbec na vědomí. Ale podotýkám neřeším to že by moje postava měla skončit ve vězení a ale vyloženě mi vadí IC i OOC chování Woxy a to že si hru ze vého pohledu rozhodne naprosto bez ohledu na ostatní. O uvěznění bych se nehádal ani nehádám. Každopádně po komunikaci s Woxou prostě nemám zájem o to s nim podnikat jakékoliv kroky.

A když čtu tvoje vyjádření o korektní hře neubránim se otázce kolik je ti let? Jestli máš venku mimo EQ vůbec něco co by ti připomělo že předvolání kohokoliv tady není nejdůležitější věc na světě.
Allan Soroow - amatérský ranhojič
Uživatelský avatar
Ungo
Příspěvky: 2723
Registrován: 19. 11. 2011 15.44
Kontaktovat uživatele:

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Ungo »

To je politovani hodna zivotni udalost. Nicmene nic ti nebranilo to po lognuti Woxovi zkusit vysvetlit. Nemas pravdu, ze hra na Eq je jen o zabave a ze si muzes zcela volne vybirat co budes hrat. Kazdy musime hrat i to co nechceme, kdyz k tomu svou postavu, byt nechte, dovedeme. Pokud nejsi schopen akceptovat, ze hra na Eq je sveho druhu i zavazkem, pak to neni server pro tebe.

A ano.mam pomerne narocny realny zivot, mam kapelu, hraji v divadle, pracuji 10,a vice hodin denne, mam pritelkyni, ucim se na bici a basu a presto kdyz uz si najdu cas na Eq tak nerozjizdim na co nemam cas a jsem.schopen se vcas vzdy omluvit. A je mi rovnych 26 let. Podrobnejsi zivotopis a velikost trenyrek zaslu na vyzadani do Pm
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
I'm an ancient monster. I'm not an octopus
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Woxa »

Pořád dokola tu vytahuješ mé OOC chovaní a naši vyostřenou komunikaci. Já se o ni velmi rád podělím, ať si ostatní udělají názor o arogantním vystupování. Co ty na to? Mohu to zveřejnit?

btw. I po tom měsíci byla možnost, řešit to vcelku v pohodě i bez nějakých vážných IC dopadů. Pootevřené vrátka tam jsou a šlo by je použít, kdyby ses nějak ozval a nebo měl zájem situaci řešit. To, že nademnou zlomíš hůl na základě jedné krátké hry nebo proto, že nechápeš kroky mé postavy je tvůj boj.
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Lassair
Příspěvky: 493
Registrován: 3. 3. 2009 22.59

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Lassair »

Podívej nálada do hry je jedna věc, druhá věc je, když je to možné (tady zdůrazňuji když je to možné) napsat aspoň např. "promiň, nemám chuť hrát, čas, řeším jiné věci " bla bla bla. Tohle každý pochopí. I když je to hra, tak tu platí pravidla slušnosti jako normálně, např. když mám něco domluveného přijdu, když nemůžu přijít, tak se předem omluvím a když to přijde nečekaně, tak aspoň dám vědět potom. Když pak po delší době lognu, tak holt přijmu situaci jaká vznikla v době mé nepřítomnosti. Svět se točit bez tebe nepřestane a někdy lze počkat, někdy ne.
Dále stále nechápu, proč tu argumentuješ věkem za pravé jsi mladší než já např.a nejsi sám, kdo má své starosti a povinnosti. Tohle není o soukromém životě, ale o té slušnosti a respektu k času a hře toho druhého (a ne nechceme číst tvůj životopis, proč ses sem nedostal)
Béééé...
Uživatelský avatar
Dragon Soul
Příspěvky: 25
Registrován: 8. 1. 2014 19.39

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Dragon Soul »

Hawkeye píše:To je politovani hodna zivotni udalost. Nicmene nic ti nebranilo to po lognuti Woxovi zkusit vysvetlit. Nemas pravdu, ze hra na Eq je jen o zabave a ze si muzes zcela volne vybirat co budes hrat. Kazdy musime hrat i to co nechceme, kdyz k tomu svou postavu, byt nechte, dovedeme. Pokud nejsi schopen akceptovat, ze hra na Eq je sveho druhu i zavazkem, pak to neni server pro tebe.

A ano.mam pomerne narocny realny zivot, mam kapelu, hraji v divadle, pracuji 10,a vice hodin denne, mam pritelkyni, ucim se na bici a basu a presto kdyz uz si najdu cas na Eq tak nerozjizdim na co nemam cas a jsem.schopen se vcas vzdy omluvit. A je mi rovnych 26 let. Podrobnejsi zivotopis a velikost trenyrek zaslu na vyzadani do Pm

Cokoliv z toho co si vyjmenoval výše, ohledně tvého reálného života se nevyrovná tomu co mám zasebou, promiň ale opravdu ne. Nebudu se tu nad tím už "dojímat" a pokoušet se vysvětlit cosi někomu, kdo to nemůže pochopit - dokud si tím sám neprojde. Opětovně tu zdůrazním to, že se neohrazuju proti ic důsledkům ale proti naprosto nevhodnému arogantnímu chování Woxy. Opravdu to na mě působí tak že si vynucuje hru, od hráčů kteří o hru s ním zkrátka nemají zájem. Chápu že hrát na Eq je závazek a upřímně hraju tu už poměrně dlouho. Nikoliv jen poslední rok za Allana. Jak sem popsal výše, pokud má někdo pravomoc strážného odehraju co je nutné aby nevznikaly tlaky a jdu si po svém. Díky ooc a v trochu i díky ic na to nebyla příležitost. Osobně bych nechal Allana zavřít, odseděl bych si trest pravděpodobně dostal i přes své přihlášení pokutu a já nevím co ještě a ppak bych si šel ve hře po svém. Po debatě s Woxou nemám náladu odehrávat s ním naprosto cokoliv. A pravděpodobně situaci vyřeším tím že založím novou postavu, nebo zůstanu u hry na jiném serveru. Nezvratná autorita ve hře je DMs, hostitel pro mě není v podstatě nic. Ste jen hráči s více možnostmi nic víc a u některých z vás by pro mě byl váš post jistě sporný. Ale rozhodně děkuju za vaše vyjádření. A slibuju že pokud bych měl rakovinu, umřel mi někdo blízký, nebo mě opustila milovaná osoba, budu mít na paměti dnešní závěry a určitě zde sepíšu(nejvýše do 24 hodin) prohlášení o mojí dočasné herní "nepoužitelnosti" a zažádám odklad všech ic záležitostí.
Allan Soroow - amatérský ranhojič
Uživatelský avatar
Ungo
Příspěvky: 2723
Registrován: 19. 11. 2011 15.44
Kontaktovat uživatele:

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Ungo »

Hrat na city nema valny smysl. Neprojevil jsi sebemensi snahu zpetne to urovnat. Na Woxu se ted uz jen vymlouvas. A to zda je ci neni Woxa hostitel, v tomto ale absolutne nic neznamena.
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
I'm an ancient monster. I'm not an octopus
zdech
Příspěvky: 1228
Registrován: 25. 3. 2009 15.17

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od zdech »

"Nezvratná autorita ve hře je DMs, hostitel pro mě není v podstatě nic." Omyl, PC s postavením mají silnější herní pozici než nějací hostitelé. Dx samozřejmě může rozhodnout jinak, ale není-li přítomen riskuješ ignorací porušení pravidel. To na okraj.

Když někam vlezeš, respektuj pravidla toho místa. Pokud je to navíc spolek lidí, měj dostatek respektu k nim samotným. A pokud vlastním opomenutím někoho vytočíš, tak ukaž trochu pokory. To je slušnost...ne ta nejdůležitější věc na světě, ale to je v konečném důsledku jen přežití. Nikdo tě tu nerdousí.
Serbitar Draga - Služebník Říše 1124 - 1199
Torwald Seveřan - cestu hledající
Odpovědět