Kultura hry a respektování ostatních

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Lassair
Příspěvky: 493
Registrován: 3. 3. 2009 22.59

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Lassair »

vždycky miluju věty typu: "nikdo neprochází tím co já.." jak to můžeš do prkvančic vědět? Souhlasím s Hawkeyem v tomto.
Béééé...
Uživatelský avatar
Ungo
Příspěvky: 2724
Registrován: 19. 11. 2011 15.44
Kontaktovat uživatele:

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Ungo »

On to tak Zdech asi nemyslel, promin ze mluvim za tebe zdechu, ale vyznelo.to.divne. to ze je nekdo hostitel nema na jeho ic post zadny vliv.

Edit: Mimochodem.se bavim tim, jak jsou v tomto zajedno i hraci, kteri se obvykle tvrde neshoduji
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
I'm an ancient monster. I'm not an octopus
Uživatelský avatar
Van
Příspěvky: 422
Registrován: 25. 2. 2012 19.50

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Van »

Protože dobré RP spojuje, ale rozdělují statusy a s tím spojené různé druhy žluče. :bigwink:
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2668
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Tomyn »

doporučuji vždy volit, co nejpozitivnější přístup ku spolu/proti hráči, jinak si budete otravovat život blbou hrou

hra na EQ má pravidla, jako každá hra má pravidla a je z části i povinnost odehrát věci, co člověka fakt štvou, případně na foru informovat spoluhráče, každopádně chovejme se k sobě s úctou, kterou si přejeme i vůči sobě od druhých, nepřistupujme k druhému jedinci arogantně a s nenávistí, EQ nebyla stvořena aby nesla takovéto prvky, i když je prostě nese, doporučuji úpravu vzorců pro komunikaci jak by řekl Bongo Párek a zamyšlení se každý sám nad sebou

každopádně myslím že Dragon Soul se posledním příspěvkem vyjádřil jasně, že chápe IC důsledky, příště osloví spolu/proti hráče pokud nebude moci hrát přes forum, jen prostě nebude a nechce hrát s Woxou(což v jeho případě co vím ohledně IC ani není metagame a plyne vše i z IC), bude ctít pravidla atd.

jen bych zmínil, že já osobně a to jeho postava patřila do spolku a komunikuje hráč se mnou na přátelské úrovni neměl taky žádnou informaci o něm

jinak ohledně hry hráče si myslím, že jeho HCRP hra je na velice kvalitní úrovni i včetně negativních procesů
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Mourisson1 »

A protekční srazy u Mourka na deskovkách taky spojujou! :megalol: :megalol:
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Mourisson1 »

Tomyn píše: každopádně myslím že Dragon Soul se posledním příspěvkem vyjádřil jasně, že chápe IC důsledky, příště osloví spolu/proti hráče pokud nebude moci hrát přes forum, jen prostě nebude a nechce hrát s Woxou(což v jeho případě co vím ohledně IC ani není metagame a plyne vše i z IC), bude ctít pravidla atd.
Jak může vše plynout z IC že nechce hrát s hráčem? Kdyby s postavou tak to chápu, ale tohle je trochu pitomost.
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2668
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Tomyn »

že to není v rozporu čili metagame, chlapče
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
Ungo
Příspěvky: 2724
Registrován: 19. 11. 2011 15.44
Kontaktovat uživatele:

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Ungo »

Prenaset nechut k hraci do ic je pomerne solidni metagame
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
I'm an ancient monster. I'm not an octopus
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2668
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Tomyn »

jak jsi to vyjádřil Ty tak obecně ano, ale zhlediska konkrétní IC situace nemusí to tak platit, pokud postava toho má prostě již dost a odejde z území, kde jí postava štve pryč

a to tak prostě je, Allan nemusí Caleda a jeho hráč taky tak kde je problém, nevzniká zde rozpor, ohýbání charakteru, čili metagame
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
Dragon Soul
Příspěvky: 25
Registrován: 8. 1. 2014 19.39

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Dragon Soul »

[quote="Mourisson1"]A protekční srazy u Mourka na deskovkách taky spojujou! :megalol: :megalol:[/quote


...nevim co říct, zřejmě moje podstata mě předurčuje k tomu že si mi tu z vás chce brečet a neuvěřitelně smát zároveň.

Ještě jednou, nevadili mi ic důsledky ale komunikace s hostitelem na velmi "nechutné" úrovni. Z mého pohledu je to typický příklad člověka který nevede jiný život než ten na eq.

Upřímně i kdyby ste mi tu poslali všichni velikost svých trenýrek (né že by to nepozvedlo moje libido) nepomohlo by to tomu změnit můj současný názor na vás...

A ano pokud mi někdo napíše že má přítelkyni a hraje v kapele si opravdu zaslouží napsat : "ty nevíš o čem mluvím"…

Obouváte se tu do mě za to, že mi vadí že na mojí postavu je zatykač, že nejsem schopný unést důsledky ic událostí. Přitom se neohrazuju proti ničemu z toho i když ano, po té době nehraní a nezájmu o můj pohled na věc (od hostitele bych asi zkrátka čekal víc) mi zůstalo v ústech zvláštní "trpko"...nebyl sem proti aby byl Allan ve vězení, aby se sám přihlásil aby cokoliv co zkrátka příjde ta postava prožila, odžila a a abych pak mohl jít ve hře dál.

To z mého pohledu momentálně není možné protože ze hráče se kterým to souvisí se mi zkrátka dělá zle a tak niják jím snad i pohrdám. A mám pro to z komunikace IC i OOC důvody. Moje argumenty vás měli návést k tomu že post hostitele tu není nic vyjímečného a že je tu řada hráčů kteří své navržení i odmítli. O důvodech proč můžu sám pro sebe vnitřně spekulovat. A že sou v životě zkrátka důležitější věci než jen hra.

Závěrem bych rád poděkoval tomu kdo se třeba zamyslel a nebo dal najevo náznak pochopení, už to připomíná flame a o ten nemám opravdu zájem. Díky


PS: Mourrision tvoje poznámky o scházení u deskovek nemají nic společného s tím jestli má někdo mozek a umí ho používat, to sice skutečně není tvůj případ, ale neboj jednou i ty budeš možná dospělý :blush:
Allan Soroow - amatérský ranhojič
Uživatelský avatar
Ungo
Příspěvky: 2724
Registrován: 19. 11. 2011 15.44
Kontaktovat uživatele:

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Ungo »

Myslim ze stacilo. Nechtel jsem byt nepratelsky, ale uprimne doufam, ze se rozhodnes ve hrani na EQ nepokracovat. Pristup jako mas ty jen ottavuje hru zcela zbytecnymi OOC hejty a kazi hru ostatnim. Pokazil.jsi to ty a misto omluvy a snahy o napravu zde kolem sebe nesmyslne kopes a navazis se.do nas. Ptam se pak, kdo zastava ten dospelacky pristup.
Naposledy upravil(a) Ungo dne 17. 1. 2015 21.12, celkem upraveno 1 x.
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
I'm an ancient monster. I'm not an octopus
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Woxa »

Dragon soul se tu stále opírá o mou aroganci, můj nechutný způsob vedení konverzace a tak dále, ale můj dotaz na zveřejnění té vyhrocené komunikace ignoruje. Tak víte co, já se tedy arogantně zachovám a plácnu to sem. Udělejte si sami názor, kdo je arogantní a měl by své vzorce pro komunikaci.

Kód: Vybrat vše

[Thu Jan 15 22:37:57] Caled Nailo : [Pověz] //Ahoj, protože jsi delší dobu nehrál, tak tě raději upozorním, že v Království je na tebe vydán zatykač a tudíž by ses bez vědomí DX neměl vyskytovat ve městěch a poblíž NPC stráží.

[Thu Jan 15 22:39:43] Allan Soroow: [Pověz] //Ahoj sem si toho vědom a upřímně potlačím chuť ti napsat pár peprných výrazů, za to že si takovouhle věc odehraješ bez vědomí hráče kterého se to týká, tím zpíš že vidíš že nehraje. Pokud vím Caledův zatykač  se týká pouze Ammfi, v Tirianu žádnou pravomoc nemá.

[Thu Jan 15 22:41:21] Allan Soroow: [Pověz] //vzhledem k tomu že ti to DMs odkývali nebo jim to tady je jedno...(to opravdu netuším) nezbývá mi než příjmout věci jak sou, stížností na tvoje chování ic i ooc už bylo dost a evidentně bezesmyslu. Očividně si tu můžeš dělat co chceš. Mám na tebe jako na postavu i na hráče svůjj zcela jajsný názor.

[Thu Jan 15 22:41:22] Caled Nailo : [Pověz] //status strážného je platný pro celé království, stejně tak zatykače, alespoň pokud vím já.  O předvolání jsi věděl, to že bezeslova přestaneš hrát není můj problém - ostatně ohledně toho, bych ti byl také schopen říct pár peprných slůvek.

[Thu Jan 15 22:42:21] Allan Soroow: [Pověz] //Nevím co ty by si mi mohl říct...já nehrál v podstatě z rodinných důvodů a když sem se dozvěděl co si tu vyvedl neměl sem už chuť tu hrát...

[Thu Jan 15 22:42:55] Allan Soroow: [Pověz] //Člověk s přístupem jako máš ty- MĚ nemůže říct vůbec, ale vůbec nic.

[Thu Jan 15 22:43:31] Caled Nailo : [Pověz] //Stačilo napsat PM na fóru, že máš nějaké potíže doma a že nějaký čas nebudeš hrát, ať to beru v potaz. Nestalo se, ani čárka, takže se nediv, že to dospělo, kam to dospělo.

[Thu Jan 15 22:44:59] Allan Soroow: [Pověz] //Neexistuje důvod proč bych měl zrovna tobě sdělovat svůj rodinný status z jakýchkoliv důvodů, krom postu strážného tady v tom světě nejsi absolutně nic, a upřímně mi za to nestálo ani to co si herně předvedl do té doby. 

[Thu Jan 15 22:46:41] Caled Nailo : [Pověz] //je to určitá hráčská slušnost, že když z nějakých důvodů náhle nemůžeš hrát a víš, že s tebou je něco rozehráto, dát ostatním vědět, že zkrátka nemůžeš... v opačném případě to pak mývá IC následky

[Thu Jan 15 22:47:01] Caled Nailo : [Pověz] //to je celé. Já bych takovou omluvu přijal a IC to nehrotil.

[Thu Jan 15 22:48:11] Allan Soroow: [Pověz] //já s tebou ale neměl nic rozehráno a svůj herní čas věnuju komu uznám za vhodné a po tom jakým směrem si ubíral svojí hru bych ho věnoval komukoliv krom tebe, jasné? Ty sis něco rozehrál a myslíš si že máš hru, nemáš nic, alespoň v souvislosti semnou.

[Thu Jan 15 22:49:14] Caled Nailo : [Pověz] //pokud nechápeš IC souvislosti, tak pak se nemáme o čem bavit.

[Thu Jan 15 22:50:45] Allan Soroow: [Pověz] //Žádné ic souvislosti mě nezajímají. Nemám rpoblém ti to otevřeně napsat ooc nad postavu i pokud  se potkáme - o hru s tebou NEMÁM ZÁJEM...s tvým zatykačem nic neudělám, zastání u DMs tu pro mě není. Tím to ale končí. Jako hráč, postava, člověk mě absolutně nezajímáš.
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Van
Příspěvky: 422
Registrován: 25. 2. 2012 19.50

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Van »

Proč vidím aroganci u Dragon Soula? Jen a pouze? :shades:
Uživatelský avatar
Ungo
Příspěvky: 2724
Registrován: 19. 11. 2011 15.44
Kontaktovat uživatele:

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Ungo »

Mas bod
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
I'm an ancient monster. I'm not an octopus
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2668
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Tomyn »

chápu emoční složku ve tvém chování, ale toto není vhodné chování Dragon Soule, to na EQ nepatří, i když chápu, že se to netýká jen tohoto jednoho rozhovoru po tellu z tvého pohledu

příště se ale vyhýbej takovémuto stylu komunikace, nedělá to pak toliko zlou krev

edit: hlavně myslím ten konec
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4080
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Wolf »

Ukončete to tu, prosím vás, jako já DS.
Nečtu to a číst už to nejspíš ani nebudu.

Dragone pokud tě znechutial EQ a šel jsi hrát na jiný server - asi jsi nebyl zase tak na dně, aby jsi nemohl napsat dvě tři slova.
A já nemohu soudit a nesoudím, tudíž pokud to bylo, jak tvrdíš a skutečně jsi měl těžkou IR situaci (a v tom případě ti přeju, ať je ti brzo zase fajn) nejsme vědmy a nemůžeme vědět, že je dotyčný skutečně takhle na dně.
Pak by to stačilo vysvětlit hned, né až v polovině debaty (flamu) a věřím, že Woxa by to pochopil i zpětně.


Teď něco tak nějak obecně:
Tenhle svět, Equilibrie a vubec tahle NWN PC hra... ano, je to hra. Je to hra, kde se ale hraje HCRP a tvůrci nastavili pravidla se vším všudy, aby odpovídala co největší reálnosti a hráčům se dobře hrálo a to obnáší jak pozitiva tak i negativa, které postava prožívá.
Poslední dobou mám opravdu pocit, že nechápete, o čem tahle hra je. Asi jste prostě zasekaný na svých postavách, kteří tvoří vás samotné hráče a nedovedete si utvořit rozdílný charakter.
Co tím chci říct - postava tu muže někoho zabít, tak i někdo oživit. Postava se muže dostat do vězení. Ke šlechtickému titulu, ke stráži.
Muže být mučena, muže být upálena. Může být vydírána, může být odměněna.
Poslední dobou mi ale připadá, že si všichni myslíte, že ta hra je jen pozitivní co se IC roviny týče. Máte dojem, že postavy MUSÍ vždy být jen odměňovány, že ve světě jsou jen dobré věci, že každý quest vždy vyřešíte a bude odměna. Že se vám nikdy nic nestane a dycky přežijete. Hrajete si představu nějakého hrdiny z pohádky či fantasy filmu, který má dobrý konec.
Na to ale rychle ZAPOMEŇTE!
Kdo tu chce hrát něco takového, hra není pro něj.
Tvůrci Equilibrii stvořili proto, aby se na ní hrálo HCRP, pro postavu z toho plynou všechny negativa a pozitiva, které ve světě prostě lze zažít a tak to je a bude.
Ve chvíli kdy stráž chce někoho zatknout, hned se postavě děje něco zlého máte dojem, že je to špatně - protože jsem si přece šel zahrát, hraju hru a já chci hrát.
Pak jste vedle a jděte jinam. Je to o tom pochopit IC a OOC. V IC rovině se pohybují vaše postavy... asi jakože já jsem nejhodnější člověk na světě, jenže si utvořím postavu největšího zloducha a padoucha.
V OOC rovině jsem pak já hráč, jakožto ta hodná a mírumilovná bytost, která absolutně nesnáší když se tu řeší takový pí*****.
Pokud nedokážete snášet IC reakci světa na svoji hru na svoje postavy - pak tahle hra není pro vás.

Asi jako kdybyste hráli člověče nezlobte se a chtěli byste vždycky vyhrát. To nejde.
Tahle hra se snaží být reálná, protože většinu hráču to baví, tvořit postavám reálné životy a to i s těmi klady i se zápory.
Mě bavilo když moje postava udělala šmelařskou chybu, přišlo se na to a byla zabásnuta.
Líbilo se mi, když Maireig byla na moji Nephtys IC nasraná a nebavila se s ní, přestože Nephtys nechápala proč a bylo to zajímavé, byto to reálné.
(Edit: Přesto, že jsme jako hráči s Braenn mezi sebou neměli aboslutně žádné pře!!!!)
Stejně jako jsi měl Dragone ted v reálu nějaké problémy, tak ty problémy budou i v tomhle světě.
Kdo to nedokáže hrát, nemá tu co dělat.
Jde defakto o divadlo.
Tam taky tvurci hrajou i s negativními zážitky, problémy (je tam zápletka).. někdy nemusí mít ani dobrý konec! Protože je to třeba realistické... atp.
A konec šmitec tečka.
A jeslti tu ještě někdo něco bude psát, skončím s EQ i já... :clover:
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Myrpa
Příspěvky: 209
Registrován: 25. 2. 2010 15.34

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Myrpa »

Měli byste to forum vydat knižně.

Tak Wolfe, teď přestaň hrát a doval na sraz.
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Mourisson1 »

Tak schválně nakolik je wolf prolhanej :megalol: :megalol:
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4080
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Wolf »

Bych to mohl zamknout, mě ale zajimalo kdo odepíše.
A ty mi Mourků nehlas můj příspěvek, sprosty slovo jsem vyhvezdickoval :P
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Kultura hry a respektování ostatních

Příspěvek od Mourisson1 »

Zkusit sem to musel, jak to první tak to druhý :megalol: :megalol:
Wolf píše:Nephtys IC nasraná a nebavila se s ní
A pohoršuje mně to furt! :megalol: :megalol:



Van píše:Protože dobré RP spojuje, ale rozdělují statusy a s tím spojené různé druhy žluče. :bigwink:
Mourisson1 píše:A protekční srazy u Mourka na deskovkách taky spojujou! :megalol: :megalol:

Dragon Soul píše: PS: Mourrision tvoje poznámky o scházení u deskovek nemají nic společného s tím jestli má někdo mozek a umí ho používat, to sice skutečně není tvůj případ, ale neboj jednou i ty budeš možná dospělý :blush:
Ne, to máš pravdu, nemají nic společného s mozkem. Vůbec nechápu kde bereš to že by to s tím mělo mít něco společného. Pokud dospělost znamená tvé chování, pak doufám že dospělý opravdu nikdy nebudu. A teď ukaž prosím jak umíš používat mozek, a vysvětli mi proč měla moje poznámka mít něco společného s mozkem?
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Odpovědět