Poděkování

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování

Příspěvek od Woxa »

Tak, když už jsi dal záminku ke spamu, tak to přeci neukončíme, ne?

Ono je to asi stejný, jako když já půjdu na koncert Evy a Vaška, taky odejdu nespokojený, ale nebude to jimi. Spíš to bude tím, že jsem si vybral špatnou akci. Aspoň takový pocit z toho "vtipu" mám.

Víc než vysvětlení vtipu, by mě zajímalo zda tě někdo nutí na ty Alquistovi akce chodit. Nebo tě nutí jen skutečnost, že jinde není pořádně co hrát, tak skočíš po každém "flusu"? A nebo je v tom něco jinýho? Fakt bych to rád věděl a jestli už nechceš spamovat tady, tak si klidně založ jiné vlákno.
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Ogar
Příspěvky: 2825
Registrován: 18. 11. 2011 14.08

Re: Poděkování

Příspěvek od Ogar »

Myslím, že "chápu" obě strany. Jak Unga, který naráží na "V Mamoníně je všechno možné a odpovědi najdete u NPC", tak tamní osazenstvo, které chodí na pravidelné divadelní vystoupení, mají ho rádi a Ungo jim tam chodí jako nějaký ten kritik, který posléze napíše do novinového článku ostrý hate, co je donutí mrsknout s novinami o zem.

Poprosím vás tedy o klid a veškeré následující diskuze ohledně "Lego Trebuchetu" aspol. si přesunuli někam jinam.

Děkuju za spolupráci :clover:
Uživatelský avatar
pipinzjablickova
Příspěvky: 322
Registrován: 23. 12. 2015 23.16

Re: Poděkování

Příspěvek od pipinzjablickova »

Děkuju Alquistovi za dnešní hru. Za všechny ty zahrané kulisy ve formě NPC, který pomáhají tvořit příběh postavy a dělají EQ svět reálnějším. Už se těším na pokračování questu, který si moje postava sama vymyslela :smile: .
"a největší díky Alquistovi za to, co tu udělal, že to tu s EQ vydržel a že mě dokopal k rozšíření WB týmu." Onyx

https://www.youtube.com/watch?v=02gVFzPuHRg
camelie
Příspěvky: 510
Registrován: 12. 6. 2010 19.56

Re: Poděkování

Příspěvek od camelie »

Díky Alquistovi i všem ostatním za včerejší i dnešní hru. Hlavně ale děkuji za celý příběh, hrou jsem se já i ostatní hráči strávila mnoho příjemných i napínavých chvil :clover: :smile:
Camelie - hubatá čarodějka
Ania - bledá druidka
Kasiopea
Uživatelský avatar
pipinzjablickova
Příspěvky: 322
Registrován: 23. 12. 2015 23.16

Re: Poděkování

Příspěvek od pipinzjablickova »

Chtěl bych velice poděkovat Alquistovi za jeho aktivitu a úsilí coby PJ. Díky tobě byla hra živá. Tvoje questy nebyli o tom zabij/přines, ale byli živý jako by šlo o skutečnost. Naše příběhy provázel nespočet různých NPC, kteří nebyli pouhou jednorázovou loutkou v podobě zadavatele úkolu, ale žily vedle nás. Nebyl problém je třeba pozvat na pivo, pokecat s nimi. Navázat s nimi vztah a zjišťovat jaká skrývají tajemství. Dále mi nemohlo uniknou, že se za poslední dobu tvá hra coby PJ zlepšovala. Velké díky a smekám :clover: :clover: :clover: :bye:

Ty neschody v týmu mě moc mrzí. :sad: Možná to bude takhle lepší pro obě strany. Hodně zdaru tvé hře PJ jak v DrD, tak jiných projektech.
"a největší díky Alquistovi za to, co tu udělal, že to tu s EQ vydržel a že mě dokopal k rozšíření WB týmu." Onyx

https://www.youtube.com/watch?v=02gVFzPuHRg
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování

Příspěvek od Woxa »

Také se přidávám k díkům. Hra s Alquistem a okolo jeho questů či Mamonína, bylo to proč jsem na EQ poslední rok (a možná i více) hrál.
Jistě, nebyl bezchybný, ale kdo něco dělá, dělá i chyby. Já jsem však pozoroval, že těch chyb v průběhu let ubývalo. To co jsem hrál s Alquistem před lety, jeste s Caledem v Amfi a dnes s Feb v Mamoníně byla úplně jiná hra. Jeden znak ovšem zůstaval společný, bavil jsem se a nebyl jsem z té hry nějak flustrovaný nebo otrávený.

Alquist pro mě byl DX, s který si vždy na EQ našel čas, bavilo ho to a nejspíš to ani nevnímal jako otravnou povinnost. Nedělal rozdíl mezi hráči, ochotně komunikoval a vždy se s ním šlo domluvit. Neměl jsem pocit, že s něčím otravuju, něco si vynucuju, něčeho se doprošuju. Myslím, že měl i dobrý odhad na hráče i postavy a uměl své questy připravit na míru, aby byly pro zůčastněné byly zábavné a zajímavé.

A co víc, byl posledním aktivním DX (ostatní se nezlobte, ale s vaší ingame aktivitou jsem se téměř nesetkával - ať už byla příčina kdekoliv).

Takže ještě jednou díky za všechno, Alquiste. A ať už tě vítr zavane kamkoliv doufám, že se ještě někdy potkáme a přeji hodně úspěchů nejen v různých RP projektech.
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Fryn
Příspěvky: 636
Registrován: 31. 7. 2006 21.39

Re: Poděkování

Příspěvek od Fryn »

Velice děkuju Alquistovi za jeho oživování světa (třebaže od jisté doby především jeho zlomku). "Překvapivě", to že Mamoním žije a točí se kolem něho tolik postav, bylo (je) tou hlavní motivací proč tam setrvávat a nešlo o tolikrát zmiňovaný a vytýkaný full servis nebo takzvané věci zadarmo, jak se ke mně občas dostávalo z různých stran.
Přestože rozumím důvodům které k tomu vedli a když si Alquist šáhne do svědomí, určitě přizná, že tomu sám pomohl, celé rozhodnutí i tak ve mně zanechává nepěknou pachuť a lítost nad tím, jak to dopadlo.
Doufám Alquiste, že to zcela nezabalíš, ať už jako hostitel nebo alespoň hráč a ještě jednou díky.
"Asi zase zastřelím televizi, Featherstoneová..." Herr Starr, Preacher
Lassair
Příspěvky: 493
Registrován: 3. 3. 2009 22.59

Re: Poděkování

Příspěvek od Lassair »

Děkovala jsem jinde, poděkuji ještě jednou tady. Za prvé chci poděkovat za to, Alquiste, že jsi mě dokázal co DM opravdu zaujmout a chytit, hry s tebou byly skvělé a ty co nebyly skvělé, byly dobré. Na některé budu hodně ráda vzpomínat a budu říkat "Takto to vypadá, když se to umí."
Kolem Mamonína se točilo spoustu postav, protože Alquist zkrátka umí a uměl, město žilo a byla možnost si zahrát, Alquist se tomu věnoval a bylo to sakra znát. Z mého pohledu je ta pachuť velká, protože zmizelo poslední dobré DM na EQ, z těch co jsem znala (Arto, tohle si neber osobně, s tebou moc nahráno nemám, tam nehodlám soudit). Jdu si dát panáka...
Béééé...
Uživatelský avatar
pipinzjablickova
Příspěvky: 322
Registrován: 23. 12. 2015 23.16

Re: Poděkování

Příspěvek od pipinzjablickova »

Děkuju za dnešní hru všem přítomným na žule :smile:
"a největší díky Alquistovi za to, co tu udělal, že to tu s EQ vydržel a že mě dokopal k rozšíření WB týmu." Onyx

https://www.youtube.com/watch?v=02gVFzPuHRg
Uživatelský avatar
Alquist
Příspěvky: 3712
Registrován: 11. 2. 2012 10.47

Re: Poděkování

Příspěvek od Alquist »

Taky děkuju "Stachanovcům" z Mamonina za příjemnou směnu v kamenolomu.
RIP
Uživatelský avatar
pipinzjablickova
Příspěvky: 322
Registrován: 23. 12. 2015 23.16

Re: Poděkování

Příspěvek od pipinzjablickova »

Děkuji všem na screenu za dnešní hru :clover: A doufám, že ta naše banda neodradila tu hobitku od další hry :clover:
Přílohy
podkovy
podkovy
podkovy.png (1.19 MiB) Zobrazeno 3421 x
"a největší díky Alquistovi za to, co tu udělal, že to tu s EQ vydržel a že mě dokopal k rozšíření WB týmu." Onyx

https://www.youtube.com/watch?v=02gVFzPuHRg
Fryn
Příspěvky: 636
Registrován: 31. 7. 2006 21.39

Re: Poděkování

Příspěvek od Fryn »

Moc děkuju za dnešní akci U Spáleniště, bylo to fakt zábavný.
"Asi zase zastřelím televizi, Featherstoneová..." Herr Starr, Preacher
Calcathea
Příspěvky: 127
Registrován: 11. 12. 2006 22.33

Re: Poděkování

Příspěvek od Calcathea »

Také děkuji. Byla zábava.
Calcath: Bývalý otrok poznamenaný Ostrovem.
Vallador: "Jsem lovec. Luk pasti a tak."


Každý z nás žije ne každý ale skutečně umírá!
camelie
Příspěvky: 510
Registrován: 12. 6. 2010 19.56

Re: Poděkování

Příspěvek od camelie »

Velké díky všem účastníkům akce U spáleniště a především Alquistovi za nápad a organizaci. Byl to báječný večer :yes:
Camelie - hubatá čarodějka
Ania - bledá druidka
Kasiopea
Uživatelský avatar
Hadassa
Příspěvky: 2
Registrován: 9. 11. 2019 16.44
Bydliště: Peklo

Re: Poděkování

Příspěvek od Hadassa »

camelie píše: 10. 11. 2019 23.59 Velké díky všem účastníkům akce U spáleniště a především Alquistovi za nápad a organizaci. Byl to báječný večer :yes:
Já děkuji za možnost si s vámi zahrát, i když krátce. :)
Sivá- hobitka :blush:
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování

Příspěvek od Woxa »

Taky dík organizátorům i účastníkům. Škoda, že nemáme možnost si to odehrát i jinak, než čistě náhodnými rolly :)
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Mini
Příspěvky: 262
Registrován: 24. 5. 2010 15.22

Re: Poděkování

Příspěvek od Mini »

Také já moc děkuji všem přítomným U Spáleniště za pěknou hru + Alquistovi za nápad. :-)
Mad Lay
Laura Boo
Rozy
Uživatelský avatar
Alquist
Příspěvky: 3712
Registrován: 11. 2. 2012 10.47

Re: Poděkování

Příspěvek od Alquist »

Díky za dnešní posezení nad medovinou.
RIP
Fryn
Příspěvky: 636
Registrován: 31. 7. 2006 21.39

Re: Poděkování

Příspěvek od Fryn »

Děkuju taktéž.
"Asi zase zastřelím televizi, Featherstoneová..." Herr Starr, Preacher
zdech
Příspěvky: 1228
Registrován: 25. 3. 2009 15.17

Re: Poděkování

Příspěvek od zdech »

Díky všem za nabitou neděli. Sestavit skutečně "bitevní" skupinu bude ještě psina.
Serbitar Draga - Služebník Říše 1124 - 1199
Torwald Seveřan - cestu hledající
Odpovědět