Poděkování

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Jezura
Příspěvky: 656
Registrován: 18. 12. 2005 5.30
Bydliště: Praha

Poděkování

Příspěvek od Jezura »

Poděkování

Chcete-li někomu poděkovat (hráčum, DM, apod.) použijte toto téma.
Jezura
Příspěvky: 656
Registrován: 18. 12. 2005 5.30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jezura »

Chtěl bych poděkovat zúčastněným na dnešní zvláštní výpravě z Hag Hargolu. Opravdu bych nečekal, že si takhle skvěle prožiju hru hned druhý den po zpuštění serveru :clap_1:

Skvělé seznámení s Utregem, výuka klerických kouzel, cesta s průvodcem po lidské zemi, chrám v Mithalliru a jeho (baba!) velekněžka, idyla dětí hrajících si v bezpečí Mithlalliru, představování Utrega s jedním z nich, rozhovor s kapitánem lodi a příšerná hospoda v Mamoníně...
Psanec
Příspěvky: 1389
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

Tez bych rad podekoval. Byla to perfektni vyprava a naucila me hodne o trpaslicich.
Prace DM byla perfektni a krasne doplnovala vzniklou atmosferu …
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
Resurrection
Příspěvky: 40
Registrován: 19. 2. 2006 20.27

Příspěvek od Resurrection »

Tak sem se na popud Jezury mrknul na Equilibrii a kdybych mohl tak skanduju!!! Bylo to naprosto uzasny a i kdyz sem zatim nepotkal zadnyho hrace (krome pokecu se starejma znamyma ooc pres tell :)), tak to bylo bezvadny. Vypada to krasne moc moc.

Jo a tomu kdo delal soundtrack dejte metáááááál!!!! Je naprosto NEJ!

Moc dobra prace panove, klobouk dolu :yes:
Secrets are power.
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4113
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

Ja nevim co vam tam hraje ale mi kdyz na ostrove vyhnancu bojujeme, tak nam tam valí soundtrack z Pirátů z Karibiku :biggrin:

Dobre se to tam hodi, zvlast kdyz vsude kam se podivate samej pirat.… :smile:
snowman
Příspěvky: 408
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Příspěvek od snowman »

Nemohu než reagovat také. Na to, jak jsem byl natěšen a EQ si v duchu dlouho idealizoval, obstála víc, než bych kdy čekal. Jsem naprosto unešen scenériemi, architekturou, hudbou. To vše vytváří opravdu hypnotickou atmosféru, která mě připoutává velmi snadno, rychle a PEVNĚ. Tady velice smekám! :worthy:

Chci poděkovat nejen Labirovi za to, že s nadlidským nasazením včera řešil hromadu záležitostí a nezbláznil se přitom, nejen Onyxovi za skvělé dmkování, v kterém naprosto dominuje, nejen Ježurovi a Psanci za vynikající včerejší hru. Mám moc dobrý pocit a docela mám problém na to nemyslet v práci, což mě trochu děsí... Měl jsem se narodit jako trpoš, kurva mať ! :biggrin:
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
Alcatraz
Příspěvky: 810
Registrován: 18. 2. 2006 16.19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alcatraz »

Sem muzu konecne napsat taky neco peknyho :) Je to DOST DOBRA prace na tak kratky cas vyvoje a pocet lidi. Hodne stesti a hlavne … PEVNY NERVY :bigwink: Budou potreba.
Ixtremist
Příspěvky: 324
Registrován: 19. 2. 2006 11.10
Bydliště: DM chliv :)

Příspěvek od Ixtremist »

VELKE diky onyxovi za obětave dmovani pro bandu vyvrhelu a mě, maléhoho,milého, drzého, nebezpečného spratka.

( :bleh: hold, dyš se zeptam, mam tomu kormidelnikovi flaknout a trpoš jo.… tak už to jede :megalol: )
Lasek
Příspěvky: 43
Registrován: 19. 2. 2006 14.40
Bydliště: Ostrov vyvrhelu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lasek »

IxTremist píše:VELKE diky onyxovi za obětave dmovani pro bandu vyvrhelu a mě, maléhoho,milého, drzého, nebezpečného spratka.

( :bleh: hold, dyš se zeptam, mam tomu kormidelnikovi flaknout a trpoš jo.… tak už to jede :megalol: )
taktéž dík, dobře sem se bavil :)
Enrikesh
Příspěvky: 81
Registrován: 21. 2. 2006 13.59
Bydliště: pod kořeny stromů s ostatnímy skřítky a vílami.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Enrikesh »

Děkuju Labirovy děkuji Onyxovy Děkuji i Jezurovy za podporu oněch dvou bohů a tak dále. SKVĚLÉ!!!!!
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

labire & onyxi, vy dva ďábelský mizerové
když ste na tý ožíračce v Saigonu vyhlásili spuštění EQ, byl sem z toho popravdě řečeno docela rozpačitej - důvody asi nemusím vypočítávat
ale protože nerad něco soudím, aniž to vyzkoušim, nechal sem to celý bez komentáře, dokud si na to nešáhnu...
jak asi voba víte, hraju NWN co vyšlo, prošel sem většinou českejch a pár zahraničníma světama a v poslední době sem si už kolikrát říkal, že je asi čas to pomalu zabalit, že mě ta hra už nemůže ničím překvapit...
ó mocnosti, jak sladce jste ztrestali mou pýchu
když sem v sobotu po návratu ze Saigonu rozpustil kocovinu ve vaně teplý vody, začal sem instalovat haky, že se tam teda mrknu a musim se přiznat, že bez valný zvědavosti
musim se přiznat, že ani tvorbě postavy sem nevěnoval obvyklou pozornost, čekal sem, že si to zkusim a potáhnu dál.…
elfka míní a mocnosti mění
vod tý doby sem na EQ každou volnou minutu, vod tý doby sem nevodevřel toolset, vod tý doby se stydim pustit ICQ, protože tušim, že mi ostatní WB mintaky budou nadávat do lenochů (a právem)
abych to zkrátil - povedlo se vám něco, v co už sem nedoufal, vrátili ste mi takovou chuť do hraní, jakou už sem neměl ani nepamatuju a tuším, že nejsem sám
díky, chlapi
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Díky. Ani nevíš, jak jsi mě potěšil. :smile:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Fantalas
Příspěvky: 86
Registrován: 18. 2. 2006 11.53
Bydliště: Budvarovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fantalas »

Tak nějak musim přiznat, že i já jsem si myslel, že už mě nwn nikdy nebude bavit tak jako dřív. Oops, chyba. :blush:

Ale já byl vždycky skeptik, takže uvidíme za pár měsíců. Ale jinak hodně štěstí a elánu kluci, povedlo se vám vyrobit povedenej svět.
When I laugh it's tears I hide and when I cry it's joy inside.
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4113
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

Taky chci poděkovat, protoze se dobre bavím. A jako že sou tady drsný vychytávky. Takže díkec :good:
Wanting something does not give you the right to have it.
Onyx
Příspěvky: 1487
Registrován: 20. 12. 2005 4.25
Bydliště: Někde pod Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Onyx »

Děkuji všem za vaše poděkování. Moc nás to s Labirem potěší
Lasek
Příspěvky: 43
Registrován: 19. 2. 2006 14.40
Bydliště: Ostrov vyvrhelu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lasek »

chci podekovat postavičce Drath Lichvrent za 3 veci
1) záchvaty smíchu které sem mel za svojim Pc :biggrin:
2) za skvelé RP :bleh:
3) za poblitou hospodu :dribble:
Resurrection
Příspěvky: 40
Registrován: 19. 2. 2006 20.27

Příspěvek od Resurrection »

Chci podekovat za zamikajici se branu!!! Diky moc, je to fakt super vychytavka :) (I kdyz Vugora to docela nastvalo, hehe :yes: )
Secrets are power.
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

vyvrhelové děkujou svýmu "zajatcovi" za kvalitní sehrávku, radši nebudu jmenovat, určitě ví vo kom je řeč :)
Marigold
Příspěvky: 16
Registrován: 19. 2. 2006 23.30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marigold »

A já děkuji za krásné krátke a neopakovatelné RP procházení za branou v Mithalliru v nočních hodinách sám sobě.
Psanec
Příspěvky: 1389
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

Marigold píše:A já děkuji za krásné krátke a neopakovatelné RP procházení za branou v Mithalliru v nočních hodinách sám sobě.
Hehe mel jsi zajit ke dvoum smrkum , tam vzdy nekdo je a nebo tam brzo dorazi. je to hned v podhradi v levo.Je tam taboriste :yes:
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
Odpovědět