Poděkování

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
milano
Příspěvky: 136
Registrován: 4. 5. 2014 23.55

Re: Poděkování

Příspěvek od milano »

Ogar píše: 28. 2. 2021 2.11 Děkujeme za účast a zapojení do děje 🤓
Též díky :)
Balthazar
Wiliam
Dříve: "Jsem nesmrtelný!"
Nyní: "Já se vždy vrátím" *cukne koutkem*
PS: Nevrátil se

Daario R´el
"Lidé jsou horší než démoni a ďáblové dohromady."
Delaila Teglen
"Budu válečnice!"
Uživatelský avatar
PrymulaCZ
Příspěvky: 10
Registrován: 26. 1. 2021 4.04

Re: Poděkování

Příspěvek od PrymulaCZ »

Chtěl bych poděkovat hráči milano. Žě mi umožnuje a zpříjemnuje prvotní naočkování se do života na desce na nynější Eq 4. :excl: :shades: :smile:


Váš imunolog a svěřenec zdravotní instituce Georgeho Sorose a také farmac byznismen. Prymula :clover: :helpsmilie:
Monika - cestovatelka na příč sfér :balloon:
Uživatelský avatar
milano
Příspěvky: 136
Registrován: 4. 5. 2014 23.55

Re: Poděkování

Příspěvek od milano »

PrymulaCZ píše: 6. 3. 2021 4.48 Chtěl bych poděkovat hráči milano. Žě mi umožnuje a zpříjemnuje prvotní naočkování se do života na desce na nynější Eq 4. :excl: :shades: :smile:


Váš imunolog a svěřenec zdravotní instituce Georgeho Sorose a také farmac byznismen. Prymula :clover: :helpsmilie:
:biggrin:
Balthazar
Wiliam
Dříve: "Jsem nesmrtelný!"
Nyní: "Já se vždy vrátím" *cukne koutkem*
PS: Nevrátil se

Daario R´el
"Lidé jsou horší než démoni a ďáblové dohromady."
Delaila Teglen
"Budu válečnice!"
Uživatelský avatar
milano
Příspěvky: 136
Registrován: 4. 5. 2014 23.55

Re: Poděkování

Příspěvek od milano »

Chtěl bych poděkovat všem kteří se včera sešli, nikam se sice nedošlo, bylo to ve všech ohledech těžce prodělečné ale bylo fajn, že se dala dohromady tak velká skupina - díky :)
Balthazar
Wiliam
Dříve: "Jsem nesmrtelný!"
Nyní: "Já se vždy vrátím" *cukne koutkem*
PS: Nevrátil se

Daario R´el
"Lidé jsou horší než démoni a ďáblové dohromady."
Delaila Teglen
"Budu válečnice!"
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování

Příspěvek od Braenn »

Protože to tak možná nevyznívá, chci poděkovat DM/WB, u nás v poslední době hlavně Ungovi, za oživení světa a tvorbu příběhů pro naše postavy. Občas to možná z obou stran nevyjde, jak by vyjít mělo (hláška "jděte na sever" je v našem kultu už legendární :D), ale fakt jsme rádi, že to žije.
Je super, že se EQ vyvíjí, že se přidávají nové lokace (méně super pak je, že se upravují staré dungy, ehm), ale protože na Discordu zní často jen kritika (tím myslím ode mne), tak jen aby bylo jasno - vnímám i to pozitivní a jsem za to fakt ráda. Jen abyste věděli. :clover:
Ungo, budu se těšit, až posbíráš síly.
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2097
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování

Příspěvek od Pipi_CZ »

Braenn píše: 8. 3. 2021 15.39 Protože to tak možná nevyznívá, chci poděkovat DM/WB, u nás v poslední době hlavně Ungovi, za oživení světa a tvorbu příběhů pro naše postavy. Občas to možná z obou stran nevyjde, jak by vyjít mělo (hláška "jděte na sever" je v našem kultu už legendární :D), ale fakt jsme rádi, že to žije.
Je super, že se EQ vyvíjí, že se přidávají nové lokace (méně super pak je, že se upravují staré dungy, ehm), ale protože na Discordu zní často jen kritika (tím myslím ode mne), tak jen aby bylo jasno - vnímám i to pozitivní a jsem za to fakt ráda. Jen abyste věděli. :clover:
Ungo, budu se těšit, až posbíráš síly.
+1
Obrázek
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2097
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování

Příspěvek od Pipi_CZ »

Díky za epický dění ve hře.. jako wow!
Uživatelský avatar
DarckDewy
Příspěvky: 234
Registrován: 18. 10. 2012 13.07

Re: Poděkování

Příspěvek od DarckDewy »

Děkuji doslova všem se kterými sem dnes hrál. Bylo to úžasné diky moc!
Eluriorfin Patson- Mladý, depresovní.. Krev Milující, nemrtvé obdivující.. -Popraven sťatím a následným spálením.
Kricík Šmatalko- Já jsem obchodník, nechceš si zahrát vo zlatku? *Škodolibě se usměje a promne si ruce.* - Zmizel při svých nekalých obchodech
Lembas
Uživatelský avatar
Enesek
Příspěvky: 311
Registrován: 22. 3. 2008 12.33
Bydliště: Znojmo

Re: Poděkování

Příspěvek od Enesek »

Musím se taky přidat. A pipiho wow je slabý odvar. Včera to bylo opravdu krutý. Moc se mi líbí ta propracovanost a nejednotvarnost a nečekaný odhalení. 👍👍 Díky kluci
Erika - Cikánské dítko
Azrael Al-Namun - Sajjíd kmene Al-Namun
Matěj z Tirianu - Tirínský rytíř
Joachim - Shifu, "V klidu, klid, uklidni se …"
Gradush - "Žrát!"
----------------------------------------
In omnia paratus!
Uživatelský avatar
milano
Příspěvky: 136
Registrován: 4. 5. 2014 23.55

Re: Poděkování

Příspěvek od milano »

Upřímně jsem nikdy nepochopil, proč chlap hraje za ženskou - nehledě na to, o jakou hru se jedná ale na RP serverech jako je EQ to obdivuji, nevím jestli bych sám zvládl hrát ženskou postavu např.: psát jako žena nebo případně odehrávat "lechtivé" scény. Můj nevětší dík, a obrovské smeknutí platí bývalému ministru zdravotnictví panu Prymulovi, jehož hra za Moniku je opravdu luxusní. Díky :)
Balthazar
Wiliam
Dříve: "Jsem nesmrtelný!"
Nyní: "Já se vždy vrátím" *cukne koutkem*
PS: Nevrátil se

Daario R´el
"Lidé jsou horší než démoni a ďáblové dohromady."
Delaila Teglen
"Budu válečnice!"
Uživatelský avatar
PrymulaCZ
Příspěvky: 10
Registrován: 26. 1. 2021 4.04

Re: Poděkování

Příspěvek od PrymulaCZ »

milano píše: 14. 3. 2021 3.35 Upřímně jsem nikdy nepochopil, proč chlap hraje za ženskou - nehledě na to, o jakou hru se jedná ale na RP serverech jako je EQ to obdivuji, nevím jestli bych sám zvládl hrát ženskou postavu např.: psát jako žena nebo případně odehrávat "lechtivé" scény. Můj nevětší dík, a obrovské smeknutí platí bývalému ministru zdravotnictví panu Prymulovi, jehož hra za Moniku je opravdu luxusní. Díky :)
Mmmm.. :blush: *odksle si pred projevem* Moc mě tesi, ze mou zenskou hru takhle vnímás a baví Te. A s rukou na srdci doufam, ze nejsi jediný, který to takhle vnímá a má pro nej pozitivní přínos že hry jako u Tebe. Nerad bych z hlediska narokum požadavku RP zde na Eq selhal a spíš jasne díky Tvé veřejné rekaci si říkám.. netřeba být asi až tak přísný s sebekritiku a sebereflexi. :idontno: :idontno:
Monika - cestovatelka na příč sfér :balloon:
Uživatelský avatar
redo
Příspěvky: 127
Registrován: 10. 9. 2020 13.30

Re: Poděkování

Příspěvek od redo »

Děkuji všem za včerejší výpravu. Bylo to krásné, objevovat pro mnohé již objevené. Až na malé překvapení jsem si to fakt užíval. Každopádně bylo krásně vidět, jak pro mnohé velmi náročný boss je pro druhé jen ořezávátko. Vyladit ten systém je zkrátka nemožný, protože vždy se najde postava, pro kterou daná věc bude jen ořezávátko.

Díky Ogarovi za DM asistenci a ochotu řešit nepříjemnou situaci.
Rekwil
Příspěvky: 46
Registrován: 10. 2. 2010 8.55

Re: Poděkování

Příspěvek od Rekwil »

Za mě taky díky všem...super hra...žádný spěch a pět hodin uteklo jak nic 😁😎
Taky díky Ogarovi za vyřešení nepříjemmé situace 👌🙂
Uživatelský avatar
redo
Příspěvky: 127
Registrován: 10. 9. 2020 13.30

Re: Poděkování

Příspěvek od redo »

Rekwil píše: 14. 3. 2021 15.22 Za mě taky díky všem...super hra...žádný spěch a pět hodin uteklo jak nic 😁😎
Taky díky Ogarovi za vyřešení nepříjemmé situace 👌🙂
Jo, taky jsem zíral. Pět hodin v jednom dungu, super hra.
DariusNebRiuS
Příspěvky: 22
Registrován: 28. 6. 2017 15.12

Re: Poděkování

Příspěvek od DariusNebRiuS »

Taky díky všem za včerejšek. Bylo super se po dlouhé době lognout a jen si užívat hru 👌😊
Alex
Darius Galley, kněz Artey
Uživatelský avatar
redo
Příspěvky: 127
Registrován: 10. 9. 2020 13.30

Re: Poděkování

Příspěvek od redo »

:blush2: :clover: Díky za parádní chlastací maraton ve hře. Chlastat celou noc, den a noc, umírát a přepít dvě kocoviny, to se mi ještě nepovedlo :biggrin: Díky všem aktérům. Nakonec díky za super bitky opilců. Mělo to náboj a nádech. Chlámal jsem se jako u hry už dlouho ne. Dlouho jsem nezažil pocit, kdy musíš už končit a fakticky se ti nechce, protože se náramně bavíš.
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 651
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Re: Poděkování

Příspěvek od Skurkaa »

Jo taky jsem si to užil. Byla to prdel! Nejbolestivější na tom však není ta kocovina, ale pro kněze po kocovině všechno klikat zpátky :D
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 651
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Re: Poděkování

Příspěvek od Skurkaa »

W.O.W. - Jsem moc rád že jsem mohl být součástí! Opravdu úžasně postavené zase, fakt jsem si to moc užíval. Děkuji DM za skvělou lubrikaci do příběhu, hráčům za fakt živý svět a úžasný příběh.
Uživatelský avatar
milano
Příspěvky: 136
Registrován: 4. 5. 2014 23.55

Re: Poděkování

Příspěvek od milano »

Chtěl bych vyjádřit obrovský dík především DX za dnešní úžasnou akci, už roky doufám, že se něco podobného stane a konečně to přišlo, prostě famózní :wow: . V neposlední řadě díky i všem ostatním zůčastněným Questy v takových počtech jsou prostě radost. (už jen poslouchat jak můj starý počítač břečí při tolika efektech, prostě paráda :biggrin: )
Balthazar
Wiliam
Dříve: "Jsem nesmrtelný!"
Nyní: "Já se vždy vrátím" *cukne koutkem*
PS: Nevrátil se

Daario R´el
"Lidé jsou horší než démoni a ďáblové dohromady."
Delaila Teglen
"Budu válečnice!"
eqileus
Příspěvky: 185
Registrován: 25. 2. 2007 20.30

Re: Poděkování

Příspěvek od eqileus »

Dobře, že sem dnes nešel brzo spát... Díky za hru!
Naposledy upravil(a) eqileus dne 16. 3. 2021 6.04, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět