Omluvy

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Brambor
Příspěvky: 479
Registrován: 6. 2. 2014 11.52

Re: Omluvy

Příspěvek od Brambor »

Omlouvám se za absolutně nezvládnutý souboj. Bez hvězdiček, beze všeho soudného. IC ponechme IC, ale OOC pro mne snad mluví šílený lagy při klikání kouzel a tedy náhodné pořadí sesílaných kouzel. Nechtěl jsem nikomu podělat hru, ale asi se stalo. Sry
Bandor syn Traktorův
Jišaj Ibn Šabetaj
Akruo
Lassair
Příspěvky: 493
Registrován: 3. 3. 2009 22.59

Re: Omluvy

Příspěvek od Lassair »

IC byl ten největší průšvih a za to by ses měl opravdu omlouvat. A ne asi, opravdu se tak stalo. Každopádně oceňuji, že jsi to sem napsal.
Béééé...
Uživatelský avatar
Brambor
Příspěvky: 479
Registrován: 6. 2. 2014 11.52

Re: Omluvy

Příspěvek od Brambor »

IC chování a důvody nechme na reporty. Každopádně za tu absenci hvězdiček se omlouvám, to jsem opravdu pokazil. Rozhodně nejsem na to jak jsem to zvládl hrdý. :-(
Bandor syn Traktorův
Jišaj Ibn Šabetaj
Akruo
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4080
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Omluvy

Příspěvek od Wolf »

Omlouvám se skupince hráčů. To je tak když místo abyste za NPC hráli, mu zapnete nezranitelnost. Blbý je, když o tom nevíte a přijdete na to až po pár minutách hry, co se vlastně děje. Takže my fail a sorry. (v těch lagech mi nějak asi ujela myš)
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Uživatelský avatar
OneIceOne2
Příspěvky: 85
Registrován: 23. 1. 2016 13.25

Re: Omluvy

Příspěvek od OneIceOne2 »

Jako v pohodě, stejně večer se lagy dost zhoršily a mělo se to utnout dřív. Dokud se to nezlepší, výpravy jsou o držku.
Markus Derk
Uživatelský avatar
S.T.
Příspěvky: 10
Registrován: 20. 11. 2017 16.42

Re: Omluvy

Příspěvek od S.T. »

Není proč se omlouvat, nakonec to bylo od tebe pěkně a laskavě zahrané a za to rushování, co jsme předvedli, jsme si zasloužili nakopat mnohem víc. S.T. dříve Kai Rivienta
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2668
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Omluvy

Příspěvek od Tomyn »

Jo ty lagy byly nepříjemné, popravdě mě se už nechtělo tam valit, chtěl sem jít spát, ani nevím proč sem nešel, zas na druhou stranu se stalo něco, i když chybou, z čeho by mohla být další hra
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Omluvy

Příspěvek od Woxa »

Pokud nám někdo v posledních cca dvou týdnech psal do schránky č. 6666 tak prosíme zaslat znovu a nebo dát echo do PM.
Delší dobu jsme ji nevybírali a dnes jsme si ji místo toho bugli a smazali. Pardon za komplikace.
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
S.T.
Příspěvky: 10
Registrován: 20. 11. 2017 16.42

Re: Omluvy

Příspěvek od S.T. »

Za Kai Vodní tanečnici:
Omlouvám se, ale nějakou dobu teď nebudu, protože nebudu mít přístup k NETu asi týden, nebo 10 dní. Těším se na setkání hned, jak to zase půjde. S.T.
zdech
Příspěvky: 1228
Registrován: 25. 3. 2009 15.17

Re: Omluvy

Příspěvek od zdech »

Bílý seržant bude přes víkend beznadějně zahrabaný v papírech, při dohodě předem by se mohl vyhrabat v sobotu večer. Omlouvám se za případné průtahy.
Serbitar Draga - Služebník Říše 1124 - 1199
Torwald Seveřan - cestu hledající
Uživatelský avatar
Lampyris
Příspěvky: 244
Registrován: 7. 3. 2009 12.40
Kontaktovat uživatele:

Re: Omluvy

Příspěvek od Lampyris »

Padalo padalo až upadlo. :(

Omlouvám se za Elfrídu...
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4080
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Omluvy

Příspěvek od Wolf »

Hrát v partě za čaroděje s knězem je hrozný nesmysl. Tak se omlouvám at hra vypadala uz jakkoliv.
Je to dost těžký to NPC ovladat nejak smysluplne a do toho reagovat s okolim nebo řešit nejaky systém.

Do toho jsem uplne dnes nakonec bohuzel nemel takove volno, jaké jsem kde nasliboval.
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Uživatelský avatar
Brambor
Příspěvky: 479
Registrován: 6. 2. 2014 11.52

Re: Omluvy

Příspěvek od Brambor »

Ahoj, chci se omluvit za aktuální neaktivitu, bude trvat ještě pár týdnů. Nestíhám IR. Se mnou domluvené akce tedy musím zrušit nebo odsunout. Na PM jsem pravidelně, kdyby se někdo chtěl domluvit na něčem.

P.S.: Aukce určitě bude, jen trošku později (konec února/březen).
Bandor syn Traktorův
Jišaj Ibn Šabetaj
Akruo
Jesper
Příspěvky: 633
Registrován: 17. 12. 2008 15.30
Kontaktovat uživatele:

Re: Omluvy

Příspěvek od Jesper »

Omlouvám se svojí skupince za dnešek. Jak neloguju, neorientuju se ve hře a tak nevím, co se po mě chce. Improvizace by v ten moment vyžadovala ohnutí charakteru, a to jsem nechtěl, neboť se s velkou pravděpodobností mohlo něco zvrtnout a moje postava by za to pak nesla odpovědnost.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4080
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Omluvy

Příspěvek od Wolf »

Omlouvám se, ale musel jsem dnes dát přednost spánkovému deficitu z práce. Mam teď toho fakt hodně a nějak me nenapadlo, ze budu dnes takhle dead.
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Uživatelský avatar
Brambor
Příspěvky: 479
Registrován: 6. 2. 2014 11.52

Re: Omluvy

Příspěvek od Brambor »

Omlouvám se, ale v nejbližších dnech nebudu logovat, není čas. Na fóru jsem pravidelně.

Zároveň se chci ještě omluvit týmu za jistou záležitost a poděkovat za důvěru.
Bandor syn Traktorův
Jišaj Ibn Šabetaj
Akruo
Jesper
Příspěvky: 633
Registrován: 17. 12. 2008 15.30
Kontaktovat uživatele:

Re: Omluvy

Příspěvek od Jesper »

Omlouvám se, nějaký čas jsem ve hře nebyl a pravděpodobně moje neaktivita ještě nějakou dobu potrvá. Jednak mám letos státnice a tak se musím učit a psát bakalářku, jednak se mi logovat teď vůbec nechce. Mrzí mě to, i vzhledem k tomu, že moje postava má ve světě jistou pozici a s tím související zodpovědnost, ale nechci se do hraní nutit.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uživatelský avatar
Tenez
Příspěvky: 88
Registrován: 16. 2. 2013 14.50

Re: Omluvy

Příspěvek od Tenez »

Chci se omluvit jmenovitě Alquistovi a Braenn za slíbení nalogování v posledních dvou dnech. Na vině je potřeba spravit spánkový režim, netušil jsem, že je fyzicky možné usnout i před sedmou večerní :O
Peter Fitzpatrick

"Když budu mít vůči zloději dluh,
pak tedy jsou všechny zákony dým.
Buď bude noc nebo světlo a den,
hot nebo čehý a nic mezi tím."


Bennet z Cormacku - Mrtev
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Re: Omluvy

Příspěvek od Braenn »

Neomlouvej se, já jsem včera strávila slíbenou dobu nalogování přesně tím samým, a ani moc nelituji. :smile:
Je to jen hra.
Uživatelský avatar
Lampyris
Příspěvky: 244
Registrován: 7. 3. 2009 12.40
Kontaktovat uživatele:

Re: Omluvy

Příspěvek od Lampyris »

Omlouvám se všem co máme něco rozehrané - do příštího týdne se nejspíš neobjevím - práce/svátky
Odpovědět