Dneska má Deska Narozky !!

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
ebokmi
Příspěvky: 20
Registrován: 12. 10. 2009 14.37
Bydliště: Nová Včelnice
Kontaktovat uživatele:

Dneska má Deska Narozky !!

Příspěvek od ebokmi »

Naše milá Deska má deska patnáctý narozky :blush2:

Napadlo mě ku té příležitosti týmu, nám všem, tvůrcům, hráčům, potokům, jeskyním, loukám, horám, větru, dešti, prostě všem a všemu...pogratulovat a poděkovat. :biggrin: :blush:

Napadlo mě - když je té naší zemičce 15let - je taková jak se tak říká pohlavně dospělá :D :D fakt blbost co ? :rolleyes: -- no ale napadlo mě kolik jste zažili na desce vztahů ? kolik svateb ? kolik rozchodů? kolik z Nás hrálo s někym ve dvojici a jaký to bylo a jak dlouho ? nebo i pikantnější příběhy? budiš tohle vláko takovým vyprávěcím vláknem a vzpomínacím místem na tohle téma v Equilibrii. :clover:
Anička: *mile se usmívá a vypadá že něco tají*
Quido: *velmi výrazně se zasměje*


Equilibrie: ebokmi
Discord: Oxaren
Uživatelský avatar
milano
Příspěvky: 136
Registrován: 4. 5. 2014 23.55

Re: Dneska má Deska Narozky !!

Příspěvek od milano »

Neměl by jsi jsi začít, když jsi to téma načal? :D

Ale jinak pozvedam imaginární sklenku elfího lesního a připijím na dalších minimálně 15 let :)
Balthazar
Wiliam
Dříve: "Jsem nesmrtelný!"
Nyní: "Já se vždy vrátím" *cukne koutkem*
PS: Nevrátil se

Daario R´el
"Lidé jsou horší než démoni a ďáblové dohromady."
Delaila Teglen
"Budu válečnice!"
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 651
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Re: Dneska má Deska Narozky !!

Příspěvek od Skurkaa »

Pane jo, to je tedy zajímavá myšlenka. Nicméně životem mé postavy Deadroka na EQ mě provázelo spousty hráčů a hráček, nicméně pro mě byli nejzajímavějších těchto pár následujících, ač to bylo jen psychickým spojením nebo i jiným ;) Omlouvám se, u některých si nepomatuji jméno, protože jména jsou u mě velký problém, ale zkusím je co nejlépe popsat.

Nicky - Velká první láska, postava nikdy nezapomene.

Jedna tajemná elfka - s kterou byl vztah velmi zajímavý a hraní omezené, protože ty tajné vztahy nebo zakázané jsou vždycky nejzajímavější.

Roma - také další velmi zvláštní a zajímavý vztah-nevztah.

Jedna ostrovská slečna - velmi napínavý a nejistý vztah ve všech možných směrech.

Eliz - jeden velmi dlouhý vztah, jeden z posledních co udržovat postavu při dobré náladě.

Pírko - no co na to říct, tohle byl jeden z nejzvláštnějších vztahů.

Dále bych rád zmínil i třeba jednu bledou slečnu s kterou hra byla taky zajímavá, stejně tak jistá šermířska. Pokud jste se našli, gratuluji!

Všichni tito si pomatuje nejen postava ale i já a to je dost, na to jak zapomínám :D
No to byla moje sentimentální pouť do krásných dob minulých a wow momentů. Díky všem za skvělý placos v plusu, hodiny a hodiny emotivních her a spousty nápadů a směrů co utvářeli dál a dál postavu a i člověka za tím.
Uživatelský avatar
ebokmi
Příspěvky: 20
Registrován: 12. 10. 2009 14.37
Bydliště: Nová Včelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dneska má Deska Narozky !!

Příspěvek od ebokmi »

hobití holka Anička chodila velmi dlouho s hobitem Kimem Smíškem, dokonce dostala i snubní prstýnek, jenže Kim se dostal do Říše a steskem nevydržel a zabil se skokem z útesu. (tak to alespoň dali vědět smutné Aničce jeho druhové z výpravy) , dokud jí nezmizel Kim ze života byla to parádní hra plná romantiky a zábavy // dokonce jsem našel obrázek z té doby http://www.nwn.oxaren.cz/anicka(4).jpg :blush2:

Ze vzpomínek z vlastní kroniky si pamatuju nějaké ty svatby kde hudebně zpestřil atmosféru třeba Martin TenSkytarou, nebo možná už hodně kdysi dávno svatbu Zelga Greye... :smile:
Naposledy upravil(a) ebokmi dne 23. 2. 2021 1.39, celkem upraveno 1 x.
Anička: *mile se usmívá a vypadá že něco tají*
Quido: *velmi výrazně se zasměje*


Equilibrie: ebokmi
Discord: Oxaren
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4080
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dneska má Deska Narozky !!

Příspěvek od Wolf »

To je pecka výročí!
No vzpomínek na EQ má asi každý spousty.
U mě mezi základní patří:
- Jak Alkaran Wolfa zaměstnala na úklid její věže (jeden z mých úplně prvních dnů na EQ)
- Jak Braenn s Akirou donutili Wolfa špiclovat a on jim řekl, že mu je 19 let a že to jméno má protože má rád vlky :D (netušil jsem, že elfové žijí déle a že se nepoužívá angličtina)
- Jak byla druidí session s Godnerem a ja někomu posílal tell, že mě to moc neba že jsem čekal větší šamanismus a omylem jsem to poslal Pavlovi Urbanovi za Dina :D
- Když jsem si uvědomil díky Nephtys, že mě baví víc hrát sílu postavy v jejím postavení než v systémové síle.
- Díky Nephtys jsem vlastně i dostal status DM
- Z pozice DM mám samozřejmě zážitky živější a to třeba i negativní, když jsem pustil nejmenovanou postavu z vězení, přitom to byla celkem blbost

Nicméně nikdy nezapomenu na tu spoustu zábavy, zkušeností a zajímavé interakce se všema postavama se kterými mé postavy hráli. Je toho opravdu spousta a spousta. Od Gallovců s Isis přes druidy, solarovce, Wolfovi lučištníky! :wow: Tolik příběhů a her :clover: krása, že EQ dál pokračuje a příběhy se píšou dál
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Dneska má Deska Narozky !!

Příspěvek od George »

Ono by možná bylo i zajímavé vidět, kolik IR romantických vztahů se díky EQ navázalo. Osobně vím o … hned několika životních láskách vzniklých díky EQ.
EDIT: Což mě mrzí, že třeba Labir to neuvidí, protože IR lásky jsou imho převyšující svojí důležitostí rámec obyčejné počítačové hry, na což může být autor takové hry opravdu hrdý.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
ebokmi
Příspěvky: 20
Registrován: 12. 10. 2009 14.37
Bydliště: Nová Včelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dneska má Deska Narozky !!

Příspěvek od ebokmi »

George píše: 17. 2. 2021 21.14 Ono by možná bylo i zajímavé vidět, kolik IR romantických vztahů se díky EQ navázalo. Osobně vím o … hned několika životních láskách vzniklých díky EQ.
EDIT: Což mě mrzí, že třeba Labir to neuvidí, protože IR lásky jsou imho převyšující svojí důležitostí rámec obyčejné počítačové hry, na což může být autor takové hry opravdu hrdý.
To je taky fakt... já znám taky pár *dvojic* ze kterých se stali skutečné dvojice :) lidiček IR

Třeba sem Labir zavítá jako duše, podle mě na nás kouká z nebe... a hrdě se usmívá.… :smile:
Anička: *mile se usmívá a vypadá že něco tají*
Quido: *velmi výrazně se zasměje*


Equilibrie: ebokmi
Discord: Oxaren
Uživatelský avatar
milano
Příspěvky: 136
Registrován: 4. 5. 2014 23.55

Re: Dneska má Deska Narozky !!

Příspěvek od milano »

Wolf píše: 17. 2. 2021 20.46 - Z pozice DM mám samozřejmě zážitky živější a to třeba i negativní, když jsem pustil nejmenovanou postavu z vězení, přitom to byla celkem blbost
Postava "hrdinsky" položí svůj život za život jiné a ty to nazveš "celkem blbost"?! :D to bolelo!! (pokud jde o to o co myslím)
Balthazar
Wiliam
Dříve: "Jsem nesmrtelný!"
Nyní: "Já se vždy vrátím" *cukne koutkem*
PS: Nevrátil se

Daario R´el
"Lidé jsou horší než démoni a ďáblové dohromady."
Delaila Teglen
"Budu válečnice!"
Uživatelský avatar
milano
Příspěvky: 136
Registrován: 4. 5. 2014 23.55

Re: Dneska má Deska Narozky !!

Příspěvek od milano »

Můj asi nejvíc intenzivní zážitek byl, když si moje postava chtěla "užít hezkou chvilku" s jinou postavou - poté co akt skončil, bylo mi řečeno ať si hodím kostkou jestli otěhotní nebo ne. Za dobu co hraju EQ jsem nikdy neměl větší strach, naštěstí pro mě to dopadlo dobře a mimino se nekonalo. :bleh:
Balthazar
Wiliam
Dříve: "Jsem nesmrtelný!"
Nyní: "Já se vždy vrátím" *cukne koutkem*
PS: Nevrátil se

Daario R´el
"Lidé jsou horší než démoni a ďáblové dohromady."
Delaila Teglen
"Budu válečnice!"
Uživatelský avatar
Zlofas
Příspěvky: 517
Registrován: 29. 6. 2011 13.57

Re: Dneska má Deska Narozky !!

Příspěvek od Zlofas »

Připomnělo mě to vzpomínat:
1) První postava Henry Pollen, ještě jsem nevěděl, jak se to hraje a dal jsem si zaměření na dýku, protože postava ze začátku hodně stahovala. Byla to sranda hrát a otevřela spoustu svět EQ a NwN.

2) Solarův řád a medvědí paladinský mistr, tenkrát jsem bohužel neměl na paladinské RP trpělivost.

3) Cech chodců, aneb moje první kompanie hrdinů, kdy jsme podlehli lootící touze a den co den bojovali s Paulím Urbanem, až jsme přivedli na svět démony a já následně svůj první a snad poslední BAN.

4) Když se moje postava stala kapitánem Arnagolské tvrze a musela šéfovat bandě a přitom si příjemně dopisovala s jednou zaklínačkou.

5)Hraní drowů na ostrově, aneb runa světloplachosti neni sranda :biggrin:

6) Spojení takřka všech hráčů desky proti nešťastné upírce

A nakonec to nejlepší... lov krakena. Quest tak legendární, že si i mnoho herních let po něm moje postava říkala krakenobijec a pojmenovala tak i svůj kyj. Dodnes si na to občas vzpomenu, když mě přepadne EQ nostalgie. Za jeden den jsme stihli vyplout, být potopeni krakenem, uváznout na pustém ostrově, být "zachráněni" piráty, zmasakrovat piráty a vzít jejich loď, být přepadeni krakenem a zabít ho a vrátit se do Tirínu se zbrusu novou lodí. Bylo to boží a dodnes jsem vděčný Artovi a Johnovi, že to zosnovali.
Felix Velton – táta mi jednou vyprávěl...
Krakenobijec Honza Velton – Smutek poraženým!
Edgar - *koukne na Františku* tej fajná robka!
Františka – Už je pozdě *usměje se na tebe*
Tirion Lyrek R.I.P – Solar mě ochrání!
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4080
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dneska má Deska Narozky !!

Příspěvek od Wolf »

milano píše: 18. 2. 2021 10.22 ………..
To jsem hodnotil svoji hru, vaši ne, neboj :biggrin:


Jej kraken! Na to si už moc nepamatuju, ale vím, že to bylo super :yes:
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Uživatelský avatar
Enesek
Příspěvky: 311
Registrován: 22. 3. 2008 12.33
Bydliště: Znojmo

Re: Dneska má Deska Narozky !!

Příspěvek od Enesek »

No 15 let je obdivuhodných. :clap_1:
A zrovna já patřím mezi ty, co díky EQ našel přítelkyni a posléze manželku, která teda EQ nehrála ale díky komunitě a novým přátelům, které nám EQ dala, jsme se seznámili. :clover:

Jinak moje vzpomínky:
- Lister a Bret Brows, jestli si dobře pamatuju :biggrin: jejich putovní hospody a tito dva přivedli na EQ nového boha Ovipa (pokud někdo pamatuje).

- Samozřejmě si pamatuju Gallovce a Isis (v paměti mi uvízl únos jejich malé sestry)

- Moc rád vzpomínám na Jonovu Gardu mám dojem Werhaimovců?

- Krásné chvilky a moudré debaty v poušti za Azraela s Aishou a Aris

- Chvilky s Matějem a Aris a boje u věže. Mimochodem moje první dětská postava, která 10 levelů nevylezla téměř z města.

- Graduš a jeho "chodit po dno" páč neuměl plavat :biggrin:

- Pamatuju si ještě Pitikuli jako DSko a její tvoření přírodních katastrof jako bouře, deště, větry atd.

Postavy co si do dnes pamatuju a přišli mi teď na paměť: Edwin Van Clief, Terrasian, Nicky, Aris, Kat Boleynová, Ezechiel, Viktor Gall, Bill Gall, Bret Brows, Tulak, Nico Lane, Alkaran, Bornin Krutospár. Vzpomněl bych si na další ale asi to nemá smysl. :biggrin:

No vzpomínek by bylo asi mnohem víc a už kolikrát jsem přemýšlel, že kdyby se z těch příběhů na EQ sepsala kniha, tak to bude zcela jistě bestseler! :biggrin:

Všem patří velké dík za to, co jsme společně prožili a vytvořili. :clover:
Erika - Cikánské dítko
Azrael Al-Namun - Sajjíd kmene Al-Namun
Matěj z Tirianu - Tirínský rytíř
Joachim - Shifu, "V klidu, klid, uklidni se …"
Gradush - "Žrát!"
----------------------------------------
In omnia paratus!
Uživatelský avatar
Alquist
Příspěvky: 3712
Registrován: 11. 2. 2012 10.47

Re: Dneska má Deska Narozky !!

Příspěvek od Alquist »

EQ bylo fajn.
Snad nadšení a komunita vydrží i do dalších let.
RIP
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Re: Dneska má Deska Narozky !!

Příspěvek od Luelle »

Enesek píše: 18. 2. 2021 20.57 No 15 let je obdivuhodných. :clap_1:
A zrovna já patřím mezi ty, co díky EQ našel přítelkyni a posléze manželku, která teda EQ nehrála ale díky komunitě a novým přátelům, které nám EQ dala, jsme se seznámili. :clover:

Jinak moje vzpomínky:
- Lister a Bret Brows, jestli si dobře pamatuju :biggrin: jejich putovní hospody a tito dva přivedli na EQ nového boha Ovipa (pokud někdo pamatuje).

- Samozřejmě si pamatuju Gallovce a Isis (v paměti mi uvízl únos jejich malé sestry)


Postavy co si do dnes pamatuju a přišli mi teď na paměť: Edwin Van Clief, Terrasian, Nicky, Aris, Kat Boleynová, Ezechiel, Viktor Gall, Bill Gall, Bret Brows, Tulak, Nico Lane, Alkaran, Bornin Krutospár. Vzpomněl bych si na další ale asi to nemá smysl. :biggrin:
Hah malá sestra byla moje postava Cathy Gallová =)
16? Tak to je v pohodě
Uživatelský avatar
ebokmi
Příspěvky: 20
Registrován: 12. 10. 2009 14.37
Bydliště: Nová Včelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dneska má Deska Narozky !!

Příspěvek od ebokmi »

Luelle píše: 19. 2. 2021 10.12
Enesek píše: 18. 2. 2021 20.57 No 15 let je obdivuhodných. :clap_1:
A zrovna já patřím mezi ty, co díky EQ našel přítelkyni a posléze manželku, která teda EQ nehrála ale díky komunitě a novým přátelům, které nám EQ dala, jsme se seznámili. :clover:

Jinak moje vzpomínky:
- Lister a Bret Brows, jestli si dobře pamatuju :biggrin: jejich putovní hospody a tito dva přivedli na EQ nového boha Ovipa (pokud někdo pamatuje).

- Samozřejmě si pamatuju Gallovce a Isis (v paměti mi uvízl únos jejich malé sestry)


Postavy co si do dnes pamatuju a přišli mi teď na paměť: Edwin Van Clief, Terrasian, Nicky, Aris, Kat Boleynová, Ezechiel, Viktor Gall, Bill Gall, Bret Brows, Tulak, Nico Lane, Alkaran, Bornin Krutospár. Vzpomněl bych si na další ale asi to nemá smysl. :biggrin:
Hah malá sestra byla moje postava Cathy Gallová =)
Ha Matěj :) rytíř :) tyjo docela jsme spolu nahráli pár hodin.. dnů.. :)
Anička: *mile se usmívá a vypadá že něco tají*
Quido: *velmi výrazně se zasměje*


Equilibrie: ebokmi
Discord: Oxaren
zdech
Příspěvky: 1228
Registrován: 25. 3. 2009 15.17

Re: Dneska má Deska Narozky !!

Příspěvek od zdech »

Moje vzpomínky zahrnují charaktery generačně a místopisně trochu posunuté:

Ariettei, bez které by mě EQ snášela stěží pár týdnů.
Sirael, léčitelka Ajrisina řádu a její protějšek u řádu Solarova Nephtys.
Rodiny Weberů a Caerme a proplétání se jejich osudy.

K tomu celý zástup nezapomenutelných jednotlivců, PAN čaroděj Naylun, PANÍ čarodějka Mithirwen, esence rytířství Dietrich, zaměstnavatelka -> mučitelka Kat, mučitelka -> parťačka Anade/Alena, řezník a kovář Nico, hrebogovci Van a Lothias, lovec Catigern, lesní paní Nyaro, její ochranka Din, trpaslíci Skeld a Bolthorm, učenec Kosťa, zosobněná ambice Aris a celá řada dalších, kteří si nezaslouží děravost mé paměti.

A jako poslední, ale zdaleka ne nejmenší, posádka jedné pevnůstky. Budoucí velitel Lortah, věčný bručoun Sein, volnomyšlenkářka Skyrra a útěkář Lyoness.

Bylo to pestrých deset let.
Serbitar Draga - Služebník Říše 1124 - 1199
Torwald Seveřan - cestu hledající
Odpovědět