Vulgarní mluva

Prohřešky hráčů a jiných subjektů.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Vymýšlíte nová slovesa a jejich označení, víte to? Neřešil bych :D
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1846
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Příspěvek od placidity »

"zakouknout" je novotvar patvar, a zaslouží pověsit za střeva do průvanu a být navěky věků zapomenut :)

"pokouknout" je podobná prasečina, akorát jsem ji už párkrát kdesi viděl - významově se používá místo slova "hledat/podívat se po"… Což tedy nesnižuje nic na tom, že tahá za uši.

A vůbec, Pipi má pravdu :)
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

zuzuPD píše:Když už to tu Braenn nakousla, tak se čistě ze zvědavosti zeptám, které psychické poruchy se podle vás mohou projevovat na postavách a jak? Tedy mimo zneužívání omamných látek, klaustrofobie a agorafobie, které jsou dané systémem (ale nějak z mého pohledu pěkně odehrané sem je snad neviděl).

Jo, no, sem OT, co? :smile:
Coby ne:) Já jsem tu zažila:
Poruchy rozdvojení osobnosti - obvykle s magickou příčinou/věcí, ideálně další duší uvnitř.
Demenci v různých stádiích. Většinou je příčinou věk hráče 13-, že se tak postava chová, ale viděla jsem takto dokonale zahraného Alda, který do toho ještě věštil. Nemyslím totiž demenci jako nadávku, ale jako lékařsky definovaný stav.
Depresi A z toho byla deprese i pro ty okolo. Byla to postava Eze, když... ani už nevím proč. Ale bylo to strašné a muselo se to utěšovat.
Pak by někteří elfové označili za psychickou chorobu fakt, že si dotyčný elf hledá partnera mezi lidmi.
A to nemluvím o hledání partnera mezi ostatními (ne)rasami, čímž zdravím Claiřiného drowa a upíra:))
No a každý druhý hrdina má přiliš mnoho nějaké povahové vlastnosti či rysu, která ho činím adeptem na výběr ze seznamu zde: http://cs.wikipedia.org/wiki/Poruchy_osobnosti

A smrt všem za- i po- kouknutím :))
Naposledy upravil(a) Braenn dne 23. 3. 2011 20.32, celkem upraveno 2 x.
Ghost
Příspěvky: 770
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Duncan měl lehkou formu schizofrenie, na které jsem neměl chuť ve vězení příliš pracovat, takže se vlastně nikdy neprojevila :D
Bratrstvo zabanovaných!
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Ghost píše:Duncan měl lehkou formu schizofrenie, na které jsem neměl chuť ve vězení příliš pracovat, takže se vlastně nikdy neprojevila :D
A zrovna ve vězení by se mohl bavit aspoň se svojí druhou půlkou... a měl by to tam hezky oživené. :biggrin:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Ghost
Příspěvky: 770
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Schizofrenie není rozdvojení osobnosti. Ale mohl by si tam povídat s nějakou halucinací :D A kdo ví... možná i povídal :) Je tam dlouhá časová odmlka kdy jsem nehrál a kdy neměl v cele společnost.
Bratrstvo zabanovaných!
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Ghost píše:Schizofrenie není rozdvojení osobnosti. Ale mohl by si tam povídat s nějakou halucinací :D A kdo ví... možná i povídal :) Je tam dlouhá časová odmlka kdy jsem nehrál a kdy neměl v cele společnost.
Proto jsem to opravila, asi ne dost zřetelně - odmáznu tu schízu.
Ghost
Příspěvky: 770
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Braenn píše:
Ghost píše:Schizofrenie není rozdvojení osobnosti. Ale mohl by si tam povídat s nějakou halucinací :D A kdo ví... možná i povídal :) Je tam dlouhá časová odmlka kdy jsem nehrál a kdy neměl v cele společnost.
Proto jsem to opravila, asi ne dost zřetelně - odmáznu tu schízu.
Ono to bylo v reakci na Nalka. Dunk měl schizofrenii, a dost možná chvíli i rozdvojení osobnosti, než se mu to všecko srovnalo v hlavě. Každopádně fajn to pro něj moc nebylo :D
Bratrstvo zabanovaných!
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Ghost píše:
Braenn píše:
Ghost píše:Schizofrenie není rozdvojení osobnosti. Ale mohl by si tam povídat s nějakou halucinací :D A kdo ví... možná i povídal :) Je tam dlouhá časová odmlka kdy jsem nehrál a kdy neměl v cele společnost.
Proto jsem to opravila, asi ne dost zřetelně - odmáznu tu schízu.
Ono to bylo v reakci na Nalka. Dunk měl schizofrenii, a dost možná chvíli i rozdvojení osobnosti, než se mu to všecko srovnalo v hlavě. Každopádně fajn to pro něj moc nebylo :D
Mám trochu problém rozpoznávat choroby..přiznávám.. ale počítal jsem, že právě Dustil/Duncan měl spíš dvě osobnosti, než … jen "pouhé" přeludy.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Ghost
Příspěvky: 770
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Nalk píše:
Ghost píše:
Braenn píše: Proto jsem to opravila, asi ne dost zřetelně - odmáznu tu schízu.
Ono to bylo v reakci na Nalka. Dunk měl schizofrenii, a dost možná chvíli i rozdvojení osobnosti, než se mu to všecko srovnalo v hlavě. Každopádně fajn to pro něj moc nebylo :D
Mám trochu problém rozpoznávat choroby..přiznávám.. ale počítal jsem, že právě Dustil/Duncan měl spíš dvě osobnosti, než … jen "pouhé" přeludy.
Myslím, že vynášení IC infa teď už nevadí, ale pro jistotu...
SPOILER: Dustil/Duncan měl v hlavě vzpomínky jiné osoby, pamatoval si je, jako by situace sám prožil a to, co v nich dělal původní majitel, jakoby opravdu udělal on.
Bratrstvo zabanovaných!
Odpovědět