Mrtvej obyvatel na v lokaci Magická univerzita

Prohřešky hráčů a jiných subjektů.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Zamčeno
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Mrtvej obyvatel na v lokaci Magická univerzita

Příspěvek od anurin »

Nevím zda to patří přímo sem nebo zda obyvatel zemřel na infarkt, ale dnes když jsem šel kolem magické univerzity jsem našel mrtvýho obyvatele u katapultu. Nevím zda ho zabilo PC nebo jestli je to chyba a zemřel na Infarkt. Upozorňuju na to, protože to vypadá fakt divně.
Bas
Příspěvky: 276
Registrován: 10. 9. 2007 20.59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrtvej obyvatel na v lokaci Magická univerzita

Příspěvek od Bas »

anurin píše:Nevím zda to patří přímo sem nebo zda obyvatel zemřel na infarkt, ale dnes když jsem šel kolem magické univerzity jsem našel mrtvýho obyvatele u katapultu. Nevím zda ho zabilo PC nebo jestli je to chyba a zemřel na Infarkt. Upozorňuju na to, protože to vypadá fakt divně.
……….o tom už jsem psal Labirovi...zavinil jsem to já,protože jsem se chtěl kouknout,kolik je hodin přes žezlo a přeměnilo to Govana v tučňáka....nemohl jsem ho ovládat,protože měl vlastnost zmaten a chtěl jsem se odpojit,jenže jsem mu dal critical pěstí tomu obyvateli.…...omlouvám se za to,ale nemohl jsem nic dělat,jen se odpojit,tučňák se nedal ovládat
Postava:Govan syn Thora
Díky :clover:
Govan syn Thora ("Oh fun and games!")

Adept Magnus - Jeho posledním kouskem je přístroj, který by měl údajně z jablek udělat mošt - a naopak.
Prý by to jednou mohlo fungovat i na chmel.

Kobold Kruul - Vyčistí i ten největší magický blivajz.
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Re: Mrtvej obyvatel na v lokaci Magická univerzita

Příspěvek od anurin »

chceš říct že po tirianu běhá bláznivej tučnák? :helpsmilie:
Bas
Příspěvky: 276
Registrován: 10. 9. 2007 20.59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bas »

Už ne :megalol: :megalol: ale běhal
Govan syn Thora ("Oh fun and games!")

Adept Magnus - Jeho posledním kouskem je přístroj, který by měl údajně z jablek udělat mošt - a naopak.
Prý by to jednou mohlo fungovat i na chmel.

Kobold Kruul - Vyčistí i ten největší magický blivajz.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

vsechny tyhle veci se automaticky hlasi DMkum a neni potreba na ne nejak extra upozornovat ; )
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
KaTo
Příspěvky: 863
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

The_Balrog píše:vsechny tyhle veci se automaticky hlasi DMkum a neni potreba na ne nejak extra upozornovat ; )
No nevím... Myslím, že raději něco dvakrát nahlásit než jednou zapomenout :shades: . Krom toho jak může Bas vědět, že se to automaticky nahlásí (to že to víš ty nebo já přeci neznamená že to ví všichni hráči).
Obrázek
Uživatelský avatar
Pitikule
Příspěvky: 1085
Registrován: 4. 8. 2006 14.21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pitikule »

Třeba protože to Bas nahlásil? Proto ví, že to je nahlášeno. Imho jakékoliv zabití NPC se hlásí DM automaticky systémem. :shades:
Reklama: Piti - práce všeho druhu, vysoká kvalita, nízká cena - spokojenost zaručena!
Zamčeno