Nulový pud sebezáchovy

Prohřešky hráčů a jiných subjektů.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

laty
Příspěvky: 94
Registrován: 7. 4. 2007 22.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od laty »

George píše:Blbost, pokud uvidíš bojovníka v plátovce za několik zlatek, poznáš hned, že to bude možná oříšek, pokud přepadneš babičku v autobuse a ona tě prohodí oknem a druhej den se píše v novinách "Šampionka karate prohodila útočníka oknem autobusu", taky to bylo proto, že jí neodhadl...a např. jedna z Ezových hlavních výhod je to, že skrývá svojí sílu (a nejen to, že nevypadá nabouchaně, ale i se tak chová).. proč by se to mělo nějakým způsobem odkrývat systémem?
Protože nemluvim o "odkrývání systémem",ale další možnosti odhadnout sílu postavy postavou.Síla 30 už by na postavě nějak vidět být mohla,u moudrosti a inteligenci je to složitější,ale-nějaký varovný impuls by se dostavit měl.Za příklad udáváš vyjímku-moc babiček Šampionek karate asi není že?

EDIT:Ale jak tak koukám,nejspíš by to ani nestálo za námahu :biggrin:
Naposledy upravil(a) laty dne 2. 7. 2009 20.55, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

laty píše:
George píše:
Za příklad udáváš vyjímku-moc babiček Šampionek karate asi není že?
a kolik tu je shifterů třeba? mnichů? taky né zrovna zázračné množství :bigwink:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
laty
Příspěvky: 94
Registrován: 7. 4. 2007 22.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od laty »

Ale pořád to nevztahujte na toho Eze,mluvím o spoustě povolání co vzhledem nematou tak ostentativně:)Když svlékneš a vedle sebe postavíš bojovníka co porazí draka a bojovníka co utíká před jezevci nenajdeš rozdíl.I ta tvoje babička je spíš příkladem klamání tělem a nedostatku všímavosti u pozorovatele.Ale dobrá,nemá cenu to dál rozvádět,kdybych mohl mažu.
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

George píše: Sylmaelův návrh.
co jsem pochopil jde plugin do nwnx, který jak tu CM zmínil, labir (nepoužívá?) …. v tomhle jsem laik, ale snad jsem to pochopil správně
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Street_cz píše:
George píše: Sylmaelův návrh.
co jsem pochopil jde plugin do nwnx, který jak tu CM zmínil, labir (nepoužívá?) …. v tomhle jsem laik, ale snad jsem to pochopil správně
cybermisa píše:Tak samozrejme ze naprosto super by bylo, kdyby zmizely jmenovky a zmizel i player list - byl bych pro vsema deseti. Bohuzel, obavam se, ze to neni v nwn mozne (v nwnx to tusim mozne je, ale do toho nevidim. kazdopadne nwnx kdysi Labir na eq nechtel, pac je to cizi kod.)
Hmm... no je to škoda, velká.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

George píše:
Street_cz píše:
George píše: Sylmaelův návrh.
co jsem pochopil jde plugin do nwnx, který jak tu CM zmínil, labir (nepoužívá?) …. v tomhle jsem laik, ale snad jsem to pochopil správně
cybermisa píše:Tak samozrejme ze naprosto super by bylo, kdyby zmizely jmenovky a zmizel i player list - byl bych pro vsema deseti. Bohuzel, obavam se, ze to neni v nwn mozne (v nwnx to tusim mozne je, ale do toho nevidim. kazdopadne nwnx kdysi Labir na eq nechtel, pac je to cizi kod.)
Hmm... no je to škoda, velká.
No on to neni ani tak nejaky free plugin, jako vlastne hacknuti (??) exace a doplneni o nekolik vsemoznych funkci, napr. odchytavani (zakazani) tellu, moznost systemove implementace ruznych jazyku (postava neumi napr jazyk elfu, vidis elfi hatmatilku, prestoze hrac elfa pise cesky) atd …
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

cybermisa píše:
George píše:
Street_cz píše: co jsem pochopil jde plugin do nwnx, který jak tu CM zmínil, labir (nepoužívá?) …. v tomhle jsem laik, ale snad jsem to pochopil správně
cybermisa píše:Tak samozrejme ze naprosto super by bylo, kdyby zmizely jmenovky a zmizel i player list - byl bych pro vsema deseti. Bohuzel, obavam se, ze to neni v nwn mozne (v nwnx to tusim mozne je, ale do toho nevidim. kazdopadne nwnx kdysi Labir na eq nechtel, pac je to cizi kod.)
Hmm... no je to škoda, velká.
No on to neni ani tak nejaky free plugin, jako vlastne hacknuti (??) exace a doplneni o nekolik vsemoznych funkci, napr. odchytavani (zakazani) tellu, moznost systemove implementace ruznych jazyku (postava neumi napr jazyk elfu, vidis elfi hatmatilku, prestoze hrac elfa pise cesky) atd …
No já do toho moc nevidím, ale tak by šlo dát jen aby nešly vidět lvly a tím to končí ne?
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

George píše:
cybermisa píše:
George píše: Hmm... no je to škoda, velká.
No on to neni ani tak nejaky free plugin, jako vlastne hacknuti (??) exace a doplneni o nekolik vsemoznych funkci, napr. odchytavani (zakazani) tellu, moznost systemove implementace ruznych jazyku (postava neumi napr jazyk elfu, vidis elfi hatmatilku, prestoze hrac elfa pise cesky) atd …
No já do toho moc nevidím, ale tak by šlo dát jen aby nešly vidět lvly a tím to končí ne?
Aby nebyly videt ty levely, tak to je prave jedna z tech vsemoznych funkci :smile: BTW Taky do toho moc nevidim, podavam jen info z druhe ruky :smile:
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

laty píše:Ale pořád to nevztahujte na toho Eze,mluvím o spoustě povolání co vzhledem nematou tak ostentativně:)Když svlékneš a vedle sebe postavíš bojovníka co porazí draka a bojovníka co utíká před jezevci nenajdeš rozdíl.I ta tvoje babička je spíš příkladem klamání tělem a nedostatku všímavosti u pozorovatele.Ale dobrá,nemá cenu to dál rozvádět,kdybych mohl mažu.
Jaký kdo je by mělo být poznat z popisku. Od toho jsou... Pokud má někdo sílu 30 a je to síla přirozená (tedy ne způsobená fyziologickými změnami v důvodu proměny v polodraka), měl by ty svalnaté pracky v popisku mít... Asi. Pokud má někdo level 15, 20, 30 - nemá to s ničím nic společného. A prase Druid může vypadat klidně jako neškodná samička...

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Aefar píše:Pokud má někdo sílu 30 a je to síla přirozená (tedy ne způsobená fyziologickými změnami v důvodu proměny v polodraka), měl by ty svalnaté pracky v popisku mít... Asi.
:shades:
Aefar píše:A prase Druid může vypadat klidně jako neškodná samička...
Nejsem si jistej, ale neměl by se člověk být spíš té samičky?.. zrovna u divočáků? :blush:

Jinak podle mě je to teda blbost, nějakým způsobem poznat moc určité postavy, dají se poznat ledatak určité vlastnosti a to jen některé, jen v některých případech a hlavně je to psané v popisu postavy. :bigwink:
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

To bych nebyl já, aby se mi furt něco nelíbilo :D

….ale když jste po jedné ráně z plných hitpointů na Zraněn a ležíte na zemi... útočník poodstoupí.. a když přesto začnete sesílat summona a útočník nepraští vás, ale toho summona... tak to asi znamená, že dělá co může aby vás nezabil. IGMS pak není nejvhodnější poděkování za jeho snahu.

Ale co, poučení pro příště. Prskavky holt odteď mají buť naprostou ignoraci, nebo kill
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1996
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

nemůžu jinak než souhlasit myslel jsem že to uhraje líp
PODPIS
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

mě to naprosto pokazilo náladu... jako říkala jsem si, kdyby se něco semlelo letí duhová sprška =)

taky Niam to uhrála skvěle tou iluzí... přesně vhodný kouzlo pro tu situaci...nebo ta duhová sprška... ve mě hrklo už při zakouzlení té temnoty..pak v logu vidím seslání neviditelnosti tak ši říká, všechno v pohodě, jdu si prohlížet nápisy na stroche zmáčknu tab a vidím "mrtev" "zraněn" "zraněn" fakt hrůza
16? Tak to je v pohodě
Odpovědět