Proč?

Prohřešky hráčů a jiných subjektů.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Zamčeno
Sethiel
Příspěvky: 291
Registrován: 14. 4. 2008 19.23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sethiel »

ArashX píše:Navíc, omlouvám se ale já nechci odbanovat hru. Upřímně mi jde jen o to abych nebyl na cizím foru napadán za své chování. Takže se to snažím vysvětlit.
V tu dobu kdy jsem ban dostal jsem ho přijal, ale poté co jsem si včera přečetl co tady o mě píšete jsem to nemohl takhle nechat.
Tak jsi místo prasícího hráče zneužívajího chyby považovaný za křiváka a vykradače, který pro svůj zisk bez mrknutí oka poruší jakákoli pravidla a zvyklosti. Lepší?
Imagination is the only weapon in the war against reality.
KaTo
Příspěvky: 863
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Sethiel píše:Tak jsi místo prasícího hráče zneužívajího chyby považovaný za křiváka a vykradače, který pro svůj zisk bez mrknutí oka poruší jakákoli pravidla a zvyklosti. Lepší?
OT: Tak Sethieli a teď běž před Čínskou ambasádu a všechno tohle jim tam zopakuj hezky od plic! (edit: *to měl být pokus o vtip, ne osobní napadnutí*)
IT: Nějak mi nedochází co podle Vás dotyčný "kradl"? Já z toho mám pocit, že se "sem" přišel podíval jak jezdí tohle auto a pak si šel si domu lámat hlavu nad tím, jak by donutil jeho auto jezdit stejně.
Nebo to udělal jako v OT zmiňovaní Číňani = odvezl si aouto, rozebral ho do posledního nýtku a posléze zkopíroval a rozjel vlastní výrobu?
Obrázek
ArashX
Příspěvky: 18
Registrován: 25. 2. 2009 15.05

Příspěvek od ArashX »

kokosak píše: A, teď použiju větu co sám děsně nesnášim: "A co my s tim"?

Zkus se na to podívat z druhý strany. Přijdeš, řekneš že nechceš dodržovat pravidla, nechceš akceptovat normy chování, protože tu nechceš hrát, jen tě zajímají systémy. Jak to asi působí? Jak to ovlivní chuť s tebou cokoli řešit? Co z toho bude mít protistrana?
Dobrá uvědomuju si svou pozici. Tohle se ale týkalo té doby, kdybych normálně přišel tak si založím postavu, těžce nemocného člověka bažícího po léku a bavilo by mě to. Šlo jen o jednu situaci.
ArashX
Příspěvky: 18
Registrován: 25. 2. 2009 15.05

Příspěvek od ArashX »

Sethiel píše:
ArashX píše:Navíc, omlouvám se ale já nechci odbanovat hru. Upřímně mi jde jen o to abych nebyl na cizím foru napadán za své chování. Takže se to snažím vysvětlit.
V tu dobu kdy jsem ban dostal jsem ho přijal, ale poté co jsem si včera přečetl co tady o mě píšete jsem to nemohl takhle nechat.
Tak jsi místo prasícího hráče zneužívajího chyby považovaný za křiváka a vykradače, který pro svůj zisk bez mrknutí oka poruší jakákoli pravidla a zvyklosti. Lepší?
Já pořád nechápu co jsem udělal tak špatného.
Za vším byl jedn dobrý záměr.
Sethiel
Příspěvky: 291
Registrován: 14. 4. 2008 19.23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sethiel »

KaTo píše:
Sethiel píše:Tak jsi místo prasícího hráče zneužívajího chyby považovaný za křiváka a vykradače, který pro svůj zisk bez mrknutí oka poruší jakákoli pravidla a zvyklosti. Lepší?
OT: Tak Sethieli a teď běž před Čínskou ambasádu a všechno tohle jim tam zopakuj hezky od plic! (edit: *to měl být pokus o vtip, ne osobní napadnutí*)
IT: Nějak mi nedochází co podle Vás dotyčný "kradl"? Já z toho mám pocit, že se "sem" přišel podíval jak jezdí tohle auto a pak si šel si domu lámat hlavu nad tím, jak by donutil jeho auto jezdit stejně.
Nebo to udělal jako v OT zmiňovaní Číňani = odvezl si aouto, rozebral ho do posledního nýtku a posléze zkopíroval a rozjel vlastní výrobu?
Ještě žes dopsal ten edit, jako vtip bych to určitě nepochopil. Asi nejsem v obraze co se událostí týče.
Imagination is the only weapon in the war against reality.
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

ArashX píše:Já pořád nechápu co jsem udělal tak špatného.
Za vším byl jedn dobrý záměr.
No a v tom bude asi ten základní problém. Nejenom, že jsi porušil platná pravidla, ale nevidíš na tom ani nic zlého, protože to bylo "pro dobrý účel". Pokud bys "jen" porušil pravidla, asi bys nedostal tak tvrdý trest, zvláště ne napoprvé. Ale tvoje lhostejnost, pocit, že pro TEBE pravidla neplatí, to je podle mého názoru problém řádově větší. Argumentace "nikdo mě přitom neviděl, tak sem nikomu hru nezkazil" ti můžou projít tak na Kandelábrii, ale tady ne.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
ArashX
Příspěvky: 18
Registrován: 25. 2. 2009 15.05

Příspěvek od ArashX »

Promin ale já ted nevím o čem se bavíme?

Bud prosím konkrétní. Mi se pořád zdá že jen mlžíš.
Dále mě zajímá, kde jsi zjistil to že pro mě pravidla neplatí?
Já právě naopak jsem to pochopil a přijal jsem trest. A ten trest by tak i zůstal pokud bych náhodou zde nezabrouzdal a nezjistil že lidi jako ty hází špínu na mou osobu.

a urážet jiné servery.…

Vidím že byla chyba zde psát a snažit se vysvětlovat. Hold už mě ani neštve že mě považujete za něco špatného. Já si o vás hráčích budu myslet něco podobného.

Přeju příjemný den a mnoho zažitků ve hře i mimo ní.
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

ArashX píše:Promin ale já ted nevím o čem se bavíme?
Momentálně se bavíme o tomto tvém výroku: "Já pořád nechápu co jsem udělal tak špatného. " Jelikož to nechápeš, snažím se ti to vysvětlit.
ArashX píše:Bud prosím konkrétní. Mi se pořád zdá že jen mlžíš.
Mohl bys prosím být konkrétní v čemžeto mám být konkrétní?
ArashX píše:Dále mě zajímá, kde jsi zjistil to že pro mě pravidla neplatí?
Jednoduché. Dle svých vlastních slov jsi nehrál RP. OOC chováním jsi zkoumal systémy. Ačkoli máš BAN i na fora, využíváš nové IP adresy, aby si ho obešel. Jeden každý případ je porušením platných pravidel.
ArashX píše:Já právě naopak jsem to pochopil a přijal jsem trest. A ten trest by tak i zůstal pokud bych náhodou zde nezabrouzdal a nezjistil že lidi jako ty hází špínu na mou osobu.
Chápu tvoji snahu očistit se. Nicméně jsi nevyužil podle mého názoru příliš vhodnou formu očisty.
ArashX píše:a urážet jiné servery.…
Urážet jiné servery? Já? Kde? Na forech a ve světě Kandelábrie je prostě jiné nastavení, než tady. Čistě konstatuju, aniž bych se tím někoho měl v úmyslu dotknout, že tady platí jiná pravidla. Například za věci které běžně padají na forech Kandelábrie (ale i jiných serverů) se tady trestá, někdy okamžitým a trvalým BANem.
ArashX píše:Vidím že byla chyba zde psát a snažit se vysvětlovat.
Ano, podle mě jsi udělal chybu. Ne v tom, že ses snažil obhájit, ale ve zvolené formě.
ArashX píše: Hold už mě ani neštve že mě považujete za něco špatného. Já si o vás hráčích budu myslet něco podobného.
Je pravda, že o tobě osobně jsem si z kandelabrijskych for udělal myslím poměrně přesný obrázek (pokud tedy nejsi někdo uplně jiný, než kandelabrijský Arash). Nicméně svůj osobní názor na tebe tu nešířím. Zkusím trochu upřesnit v čem je jádro pudla. Dostal jsi trest. Poté se tě dotklo, že jsi byl označen za bugusera a snažil ses od tohoto nařčení očistit. Při té příležitosti se ovšem ukázalo, že si asi nejsi úplně vědom kde jsi vlastně udělal chybu. Pokusil jsem se ti to vysvětlit.
ArashX píše:Přeju příjemný den a mnoho zažitků ve hře i mimo ní.
Sbohy :hi:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Pavel Urban
Příspěvky: 5886
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

Hmmm... (chvíli tu nejsem a co se nestane)
Arash(X) Napsal příšerně ten první příspěvek. Dostal za to BAN do hry i na fórum (Labirovi se moc nedivím, vzhledem ke stylu napsání toho příspěvku). Když se dostal na fórum, vysvětlil to. Omluvil se. Ve hře porušil pravidla. Řekli jste mu to. On uznal svojí chybu a přijal svůj trest.
Tak už ho chudáka nekamenujte.

Kokosaku, ve svém inkvizitorském nadšení jsi nejspíš přehlédl to, že jemu nebylo jasné, proč by mělo být špatné skouknutí nějakého systému a inspirování se v něm... a ne tebou zmiňované porušení pravidel.

P.S.: To zabanování fóra bylo vůči Arash(X)ovi nefér, měl dostat příležitost reagovat/hájit se. Labir mu jí předpokládám upřel, protože si nemyslel, že by to k něčemu rozumnému vedlo (viz forma toho příspěvku). Zmýlil se (můjn názor). Chybami se člověk učí.
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
Akira
Příspěvky: 884
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

To je oblíbenou věcí soudit a psát o někom, kdo má zakázáno se hájit. Svět není černobílý. Taky mě kapku překvapila jednobarevné kokosovo tažení, ale co..není proti mě, tak co se tím zabývám.
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

S Arashem jsem vedl diskusi po ICQ. Akiro, Pavle.. není tak špatná věc si nejdřív zjistit skutečnosti a pak teprv někomu říkat jednobarevný inkvizitore.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Myslete si o mě co chcete, ale s takovýmhle člověkem nemám zájem vést jakoukoliv komunikaci. A tím to pro mě hasne.

A jen dodatek ohledně protláčení dveří - PLACOS to sleduje, to že se nic nestalo ani druhý den nic neznamená - na DM tabuli prohřešků report o protláčení dveřmi té a té postavy tam a tam vyvěšen byl, takže jednou by na to stejně zpětně došlo.
Naposledy upravil(a) labir dne 1. 10. 2009 12.57, celkem upraveno 1 x.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Nechtěl by někdo zamknout tenhle pochybný topic? :bigwink: :nuke:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Zamčeno