Proč?

Prohřešky hráčů a jiných subjektů.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Zamčeno
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Noo trpaslíci stejně vždy byli taková mystéria. Člověk ví třeba, že se připojuje nový account a jméno vypadá na trpaslíka. Dlouho ho nevidí. A pak ho najednou potká někde v říši a ten trpaslík už je plechovka. :megalol:

BTW: a zkoušeli jste od začátku PlaCoSu hrát na Ostrově? Ještě třeba jako bonus hrát shiftera? :megalol:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Nalk píše:Noo trpaslíci stejně vždy byli taková mystéria. Člověk ví třeba, že se připojuje nový account a jméno vypadá na trpaslíka. Dlouho ho nevidí. A pak ho najednou potká někde v říši a ten trpaslík už je plechovka. :megalol:

BTW: a zkoušeli jste od začátku PlaCoSu hrát na Ostrově? Ještě třeba jako bonus hrát shiftera? :megalol:
hm.. Na Ostrově se teď popravdě nedá skoro ani přežít, pokud chceš hrát sólo, ale já říkám, že pokud někdo chce, tak proč ne - je to ale těžké zhlediska živobytí. Mám určité zkušenosti s Dhunem...
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Akruo píše:
Nalk píše:Noo trpaslíci stejně vždy byli taková mystéria. Člověk ví třeba, že se připojuje nový account a jméno vypadá na trpaslíka. Dlouho ho nevidí. A pak ho najednou potká někde v říši a ten trpaslík už je plechovka. :megalol:

BTW: a zkoušeli jste od začátku PlaCoSu hrát na Ostrově? Ještě třeba jako bonus hrát shiftera? :megalol:
hm.. Na Ostrově se teď popravdě nedá skoro ani přežít, pokud chceš hrát sólo, ale já říkám, že pokud někdo chce, tak proč ne - je to ale těžké zhlediska živobytí. Mám určité zkušenosti s Dhunem...
Není pravda. Dá se to tam přežít s low lvlem a začínat tam. Je to trochu náročnější, ale člověk tam nemusí okusit ani druhou stranu. A placos mít stále nula. Nevidím v tom jediný háček.
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

Ostrov je náhodou supr RP místo, když hraješ, jak se krčíš za domem, aby tě nezahlídnul pirát, nebo rychle zdrháš ke studni nabrat vodu, abys nechcípnul žízní :biggrin:
16? Tak to je v pohodě
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

Není pravda. Dá se to tam přežít s low lvlem a začínat tam. Je to trochu náročnější, ale člověk tam nemusí okusit ani druhou stranu. A placos mít stále nula. Nevidím v tom jediný háček.
Tak s tou Druhou stranou bych byla opatrná... chybička se občas vloudí, hlavně když ti to laguje :biggrin:
16? Tak to je v pohodě
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Luelle píše:
Není pravda. Dá se to tam přežít s low lvlem a začínat tam. Je to trochu náročnější, ale člověk tam nemusí okusit ani druhou stranu. A placos mít stále nula. Nevidím v tom jediný háček.
Tak s tou Druhou stranou bych byla opatrná... chybička se občas vloudí, hlavně když ti to laguje :biggrin:
Nemusí, to znamená, že pokud nedostane lag, hraje opatrně, tak tam prostě neskončí. Mluvím z vlastní zkušenosti. Ano, lagy jsou tady zákeřné.. stejně tak jako všude jinde. Když člověk zazmatkuje a není dost opatrnej, končí taky.….
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

anurin píše:
Luelle píše:
Není pravda. Dá se to tam přežít s low lvlem a začínat tam. Je to trochu náročnější, ale člověk tam nemusí okusit ani druhou stranu. A placos mít stále nula. Nevidím v tom jediný háček.
Tak s tou Druhou stranou bych byla opatrná... chybička se občas vloudí, hlavně když ti to laguje :biggrin:
Nemusí, to znamená, že pokud nedostane lag, hraje opatrně, tak tam prostě neskončí. Mluvím z vlastní zkušenosti. Ano, lagy jsou tady zákeřné.. stejně tak jako všude jinde. Když člověk zazmatkuje a není dost opatrnej, končí taky.….

Určo já na ostrově vždycky skončila jenom kvůli lagu, jinej důvod to nikdy nemělo
16? Tak to je v pohodě
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

anurin píše:
Akruo píše:
Nalk píše:Noo trpaslíci stejně vždy byli taková mystéria. Člověk ví třeba, že se připojuje nový account a jméno vypadá na trpaslíka. Dlouho ho nevidí. A pak ho najednou potká někde v říši a ten trpaslík už je plechovka. :megalol:

BTW: a zkoušeli jste od začátku PlaCoSu hrát na Ostrově? Ještě třeba jako bonus hrát shiftera? :megalol:
hm.. Na Ostrově se teď popravdě nedá skoro ani přežít, pokud chceš hrát sólo, ale já říkám, že pokud někdo chce, tak proč ne - je to ale těžké zhlediska živobytí. Mám určité zkušenosti s Dhunem...
Není pravda. Dá se to tam přežít s low lvlem a začínat tam. Je to trochu náročnější, ale člověk tam nemusí okusit ani druhou stranu. A placos mít stále nula. Nevidím v tom jediný háček.
Já neříkám, že se nedá...
A zároveň si myslím, že je to jedno z nejlepších míst na Desce, ale mám namysli to stejné co ty - je to náročnější než jinde..
Taky je pravda, že je to dosti různé od charakteru postavy, kterou na Ostrově hraješ - může to být jak píšeš ty, ale můžeš hrát postavu mírně "akčnějšího" charakteru typu zlotřilecký agent či uprchlý otrok a žít "mimo" a potom je to ještě malinko náročnější..
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Akruo píše:
Taky je pravda, že je to dosti různé od charakteru postavy, kterou na Ostrově hraješ - může to být jak píšeš ty, ale můžeš hrát postavu mírně "akčnějšího" charakteru typu zlotřilecký agent či uprchlý otrok a žít "mimo" a potom je to ještě malinko náročnější..
To už si srovnej s pudem sebezáchovi. Když ti to tak vyhovuje. *pokrčí rameny*
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

anurin píše:
Akruo píše:
Taky je pravda, že je to dosti různé od charakteru postavy, kterou na Ostrově hraješ - může to být jak píšeš ty, ale můžeš hrát postavu mírně "akčnějšího" charakteru typu zlotřilecký agent či uprchlý otrok a žít "mimo" a potom je to ještě malinko náročnější..
To už si srovnej s pudem sebezáchovi. Když ti to tak vyhovuje. *pokrčí rameny*
Ale já neříkám co vyhovuje mi, :biggrin: já jen říkal, že to jde o postavy jako jedince a taky hráči, jak postavu hraje (zároveň, když na to nemá, tak to bude asi dost těžké pro něj).

P.S.: pudem sebe záchovy jako ooc smýšlení hráče nebo ic pocit postavy? (asi jsem mírně nechápaví, promiň)
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
ArashX
Příspěvky: 18
Registrován: 25. 2. 2009 15.05

Příspěvek od ArashX »

ArashX píše:Chtěl bych odpovědět na první příspěvek v tomto tématu:

Na EQ jsem přišel před nějakým časem a hraju hodně oddychově připojím se tak 1x až 2x za týden.
RP mě vůbec nezajímá, je to způsobeno určitým návykem na standartních RPG systémech.
Je naprosto jedno jak tomu říkáte jestli hcrp, rp, light, pvp - nwn je nwn.

Proč tady teda loguju?
Protože jsem fascinován systémy které zde jsou.
A abych mohl všechno důkladně prozkoumat potřebuju co nejvyšší lvl. Takže expení je pro mě jedinná varianta.

Jinak někdo tam zmínil že 20% začínajících hráčů buguje, mě to příjde naprosto normální - pokud příjde hráč z jiného serveru tak automaticky zkouší co vše si může dovolit. Někteří to dělejí neopatrně a nechají se chytit.

Možná je ten váš placos dokonalý ale i tak má své mouchy.
Já znám více než 30 bugů co jde v nwn použít a zatím jsem použil 3, které se mi zdali že váš systém nenašel, a asi nenašel - protože se nic nestalo a z toho jeden na kopírování itemů.

Dost bylo toho, možná se někdy uvidíme ve hře.

PS: Díky ten systém extras je super - 5. lvl ze startu se náramně hodí.
Zdravím. dostal jsem se zde po několika měsících. Náhodou jsem se dostal na internet někde kde jsem nebyl od Vás zabanovan. Nejsem nijak naštvaný, je fakt že příspěvek jsem napsal trošku zvláštně.
Vrátím se ke svému příspěvku a trošku jej rozvedu. Nechci být na tomhle serveru požadován za nějaké hráčské prase nebo hackera.
Vezmu to postupně.

Na EQ jsem přišel před nějakým časem a hraju hodně oddychově připojím se tak 1x až 2x za týden.
RP mě vůbec nezajímá, je to způsobeno určitým návykem na standartních RPG systémech.
Je naprosto jedno jak tomu říkáte jestli hcrp, rp, light, pvp - nwn je nwn.
Rozvedu to. Hral jsem v té chvíli zde cca 1x až 2x týdně, jako na všech ostatních serverech. Tohle bylo hlavně z důvodu zkoumání systémů - o tom ale dále. Měl jsem na mysli že mě nezajímá hraní RP tady. Já jako hráč hraju vesměs cokoli HCRP ale nezvládám, proto jsem napsal že RP nezajímá, myslel jsem to tak že mě zde na modulu RP nezajímá. Přišel jsem za jiným cílem.


Proč tady teda loguju?
Protože jsem fascinován systémy které zde jsou.
A abych mohl všechno důkladně prozkoumat potřebuju co nejvyšší lvl. Takže expení je pro mě jedinná varianta.
Proč teda loguju - tady to rozvedu. Jsem fascinován zdejšími systémy, ale z pohledu tvorby. 3 roky jsem hrál na Kandelabrii 1, která byla serverem velmi oblíbeným s vysokou hratelností, když ji vystřídala K2, modul který je plně založený na craftu a systému spolků, rozhodl jsem se během několika týdnů začít pracovat na vlastním světě.
V té chvíli jsem si sepsal nejlepší nápady co byli na Kandelabrii 1, a tohle jsem chtěl okořenit kvalitními nápady které použili tvůrci jiných světů ale většinou je nedotáhli do konce, nebo bych je já dotáhl jinam.
Tak jsem se začal přihlašovat na různé světy od PVP přes HCRP. Zjistoval jsem jaké systémy světy mají a zkoušel je zmapovat a pak určitým způsobem modifikovat a použít pro své účely - vytvoření nového světa.
Po prvních krocích zde na EQ jsem zjistil že v lese mě hned zabije cokoli a nikam se nedostanu - mé zkoumání a zjištování se omezilo v podstatě jen na město. A to nebylo zrovna to co mě zajímalo - zajímal mě třeba systém spawnu, umělá inteligence nepřátel atd.… Což jsem na nízkém lvlu získat nemohl. Proto jsem využil, ano přiznávám se využil systém extras k navýšení levelu abych se někam dostal. Dalo mi to samozřejmě větší možnosti, ale stále jsem byl omezený na relativně malou plochu, proto jsem musel začít "zuřivě expit". Nebylo v tom nic o tom že bych se snažil hráče poškodit nebo je nějak znechutit, šlo pouze o poznání.


Jinak někdo tam zmínil že 20% začínajících hráčů buguje, mě to příjde naprosto normální - pokud příjde hráč z jiného serveru tak automaticky zkouší co vše si může dovolit. Někteří to dělejí neopatrně a nechají se chytit.

Možná je ten váš placos dokonalý ale i tak má své mouchy.
Já znám více než 30 bugů co jde v nwn použít a zatím jsem použil 3, které se mi zdali že váš systém nenašel, a asi nenašel - protože se nic nestalo a z toho jeden na kopírování itemů.
Co se tohohle týče - první odstavec bylo konstatování ohledně mých zkušeností. Dělal jsem totiž nějakou dobu WB na Kandelabrii 1.
Druhý odstavec jsem napsal špatně a vyzněl jinak než měl.
Za celou dobu co hraju + hlavně za dobu mého WBčkování jsem se setkal s mnoha hráči co bugovali, a po nějaké době se mi podařilo zjistit i příčinu většiny bugů. Ovšem o mnohých z nich si stále myslím že jsou neopravitelné. Například kdy hráč pomocí zalagovaní sítě si do světa přináší vlastní itemy, nebo když pomocí stejného mechanismu itemy kopíruje. Jelikož jsem v té době už začínal tvořit svět, potřeboval jsem vědět jestli takovým bugům nějak půjde zabránit - na oficiálních webech jsem toho moc nezjistil. Jde o to že ty bugy jsou tak drastické že dokáží rozhodit hratelnost na serveru. Pak jsem se ale dozvěděl o vašem systému PLACOS. Pokud bych zjistil že je váš systém dokáže odhalit znamenalo by to že tyto bugy lze nějak odchytávat. Takže bych tohle mohl dodat do svého modulu. Takže jsem z těch bugů co nejdou opravit podle mě vybral 3 - kopírování itemů, probíhávání dveří, zabránění smrti postavy. Všechny 3 jsem JEN JEDNOU vyzkoušel, abych odhalil jestli opravdu placos funguje. Ale nic se nestalo. No nic. Den nato jsem se připojil a začal pročítat forum. Zjistil jsem že zde diskutujete na téma hráčů co nehrají jak by jste chtěli a co je k tomu vede. Dodal jsem svůj "příběh" + popis toho co jsem provedl s tím že jsem upozornil na to že váš bezpečností systém má stále chyby. Nebyla v tom žádná ironie, vtip ani sarkasmus.

Co mě ale překvapilo bylo, že jsem dostal BAN dříve než jsem se stačil nějak obhájit.
Tohle píšu aby jste si o mě nemysleli že jsem nějaké prase a přišel jsem zde jen abych zde bugoval pro svůj osobní požitek abych byl nejlepší či abych vám nějak škodil. To opravdu ne.


Ještě co se týče mého banu: z těch ACC jsou mé jen naruto_forever a Arash. Ty ostatní 2 mohou být kohokoli z hlučínska. Prosperuje zde totiž wifisít hlucin.net, a je k ní připojena většina domácností.
Takže pokud jste opravdu zabanovali mou IP adresu, což asi ano tak jste zabanovali velkou část hlučínska.

Na konci bych se chtěl tímto omluvit všem kterým jsem udělal problémy a hlavně Labirovi.

Těšilo mě.
Arash (ArashX)[/list]
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Jenom mě zařáží, žes neměl dost slušnosti a nezeptal ses, jestli si nápady ostatních tvůrců můžeš vůbec půjčit... :blink:
ArashX
Příspěvky: 18
Registrován: 25. 2. 2009 15.05

Příspěvek od ArashX »

S tím souvisí - všiml jsem si že Labir našel jednu z chyb a to u věcí s vlastním inventářem - jakožto zvířata.
Labire přišel jsi na to jak to opravit? Nějaký obecný postup, byl bych moc vděčný. Přece jenom omezování rizikových věcí jen pro kvalitní hráče mě nepříjde jako to pravé ořechové.
ArashX
Příspěvky: 18
Registrován: 25. 2. 2009 15.05

Příspěvek od ArashX »

darmian píše:Jenom mě zařáží, žes neměl dost slušnosti a nezeptal ses, jestli si nápady ostatních tvůrců můžeš vůbec půjčit... :blink:
Já bych se zeptal. Teda pokud by mě něco hodně zaujalo, ale jak říkám moc času jsem zde nestrávil.
Jinak u ostatních světů zejména K2, démony, GT jsem konzultoval některé systémy s tamními wb.

Navíc nehodlám nic kopírovat, můj core systém který mám zatím vytvořený má úplně jiné specifika než servery na české scéně takže by úpravy všech systémů byli tak globální že rozpoznat původní nápad, myšlenku by bylo velmi obtížné.
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

ArashX píše:
A to te ani jednou nenapadlo, ze svym pristupem "OOC zkoumanim sveta" porusujes pravidla EQ, ktera tu jsou predevsim z toho duvodu, aby nikdo zbytecne nekazil hru ostatnim? :dry:

Nemluve o tom, ze se pripojit na server za ucelem inspirace a "okopirovani" napadu / reseni / systemu mi prijde dost nemoralni … Ale to je tvuj pristup, tvuj boj …
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

No, vidím, že tady zas Ban padl na správné místo. Jsou tu pravidla hry a ty se musí dodržovat. Není možné si sám sobě udělit vyjímku z pravidel, ať už z jakéhokoli důvodu. To by s pak mohl každý dělat co by chtěl s libovolnou výmluvou.

Koukni, není zas takový problém požádat o spolupráci Labira, je ovšem nutné počítat s velkou dobou odezvy a možným NE. Nicméně je to asi jediný korektní postup. A mohl ti přinést i přímo NWN skript, který bys mohl použít.

Když už jsme u toho, uvědomuješ si, že přihlášení z jiné IP adresy není nic jiného, než obejití BANu? Tímhle způsobem tu opravdu nic nedosáhneš. Jako první jsi se měl obrátit na Labira (ICQ mu tu visí veřejně) a pokusit se to nějak vyjasnit a domluvit se. Takhle jsi opět jen prosadil hrubou sílou svůj přístup bez ohledu na nastavená pravidla.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
KaTo
Příspěvky: 863
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

kokosak píše:...že přihlášení z jiné IP adresy...
Jen mě napadlo se na to podívat i jinak, než ze striktního "zákonného zákona", že po zaBANování (neřeším jeho správnost/nesprávnost) byly posléze dotyčnému v offline verzi "komentovány" jeho skutky (a pohnutky) naprosto veřejně na fóru, aniž by na to mohl (veřejně) reagovat a nikdo to s ním neřešil (soukromě) po PM. Tj. on jen pokračuje v nastavené konverzaci - btw - podle toho co čtu, dozajista by nebyl problém se s ním pobavit i soukromě.
Naposledy upravil(a) KaTo dne 30. 9. 2009 15.33, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
ArashX
Příspěvky: 18
Registrován: 25. 2. 2009 15.05

Příspěvek od ArashX »

To cybermisa:
Já jsem si jistý že jsem nikomu hru nekazil, hráčům jsem se záměrně vyhýbal abych nedělal problémy.

To kokosak:
Já nechci žádnou výjimku. Uznávám že jsem udělal krok vedle.
Nicméně když to řeknu hodně škaredě tak na nápady zde není žádný copyright. Skripty mě nezajímají to si udělám sám, protože mě to baví. Jde o nápad či inovaci. Uvedu příklad, já sám jsem si navrhl systém vodních ploch - celkem jsem si ho rozpitval ale pořád tomu něco chybělo, pak jsem přišel na EQ a thalii. Pak po rozkoukání jsem systém upravil aby rozlišoval tři typy vodních a to kaluže, mělčina a hluboká voda. S tím že kaluže slouží jen jako zdroj vody, v mělčině mají malé rasy problém pohybem. To je jen příklad. Ale prostě jde o tu inspiraci.

Navíc, omlouvám se ale já nechci odbanovat hru. Upřímně mi jde jen o to abych nebyl na cizím foru napadán za své chování. Takže se to snažím vysvětlit.
V tu dobu kdy jsem ban dostal jsem ho přijal, ale poté co jsem si včera přečetl co tady o mě píšete jsem to nemohl takhle nechat.
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

KaTo píše:
kokosak píše:...že přihlášení z jiné IP adresy...
Jen mě napadlo se na to podívat i jinak, než ze striktního "zákonného zákona", že po zaBANování (neřeším jeho správnost/nesprávnost) byly posléze dotyčnému v offline verzi "komentovány" jeho skutky (a pohnutky) naprosto veřejně na fóru, aniž by na to mohl (veřejně) reagovat a nikdo to s ním neřešil (soukromě) po PM. Tj. on jen pokračuje v nastavené konverzaci - btw - podle toho co čtu, dozajista by nebyl problém se s ním pobavit i soukromě.
:yes: Jakkoli neschvaluji postup Arashe (hlavně tón prvního příspěvku, kterým si tyhle reakce imho zavinil), v tomhle jsi uhodil hřebík na hlavičku. Tak to tu chodí. Důvod bude v těchto případech v tom, že obhajoba ani diskuze není cílem - jen to, aby bylo vyřešeno.
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

ArashX píše:Nicméně když to řeknu hodně škaredě tak na nápady zde není žádný copyright. Skripty mě nezajímají to si udělám sám, protože mě to baví. Jde o nápad či inovaci. Uvedu příklad, já sám jsem si navrhl systém vodních ploch - celkem jsem si ho rozpitval ale pořád tomu něco chybělo, pak jsem přišel na EQ a thalii. Pak po rozkoukání jsem systém upravil aby rozlišoval tři typy vodních a to kaluže, mělčina a hluboká voda. S tím že kaluže slouží jen jako zdroj vody, v mělčině mají malé rasy problém pohybem. To je jen příklad. Ale prostě jde o tu inspiraci.
A, teď použiju větu co sám děsně nesnášim: "A co my s tim"?

Zkus se na to podívat z druhý strany. Přijdeš, řekneš že nechceš dodržovat pravidla, nechceš akceptovat normy chování, protože tu nechceš hrát, jen tě zajímají systémy. Jak to asi působí? Jak to ovlivní chuť s tebou cokoli řešit? Co z toho bude mít protistrana?
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Zamčeno