Krávům prasícím

Prohřešky hráčů a jiných subjektů.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

The_Balrog píše:
Luelle píše:
Gavota píše: Snad bych měla pana Breanna pochválit.…
Braenn je slečna prosím
:smile:
Inu, Gavota také (spíš "paní"), což pozorní čtenáři dávno mohli zjistit...
já si toho všimla ;)

btw teď jsem si říkala jestli jako tím (spíš "paní") myslíš význam slova Gavota a celkem ve mě hrklo :D
16? Tak to je v pohodě
KaTo
Příspěvky: 863
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Luelle píše:
když si to tu tak přočítám, začínám chápat tomu proč mám čím dál tím menší nutkání se lognout na té EQ
nováčkovské postavy mají takový zvláštní rys a překvapivě všichni - zdraví

prostě potkáte totálně neznámou postavu a ona vás pozdraví... v případě mojí postavy.. by tam ty coury asi lítaly - pokud bych se rozhodla, že má zrovna blbou náladu, menstruuje nebo se jí prostě nelíbí účes té coury, co já zrovna zdraví

a místo kokosáka, bych tu na foru vysela já...zlá blondýna co uráží do hampejznic
Ale no tak, vy milý vášniví RP inkvizitoři... Pamatujete "moje RP hra končí tam, kde začíná RP hra toho druhého". Pokud někdo pozdraví, nemusíte ho hned poslat do prdele, protože ta Kráva Vás oslovila (IC) *dumá jak ještě co nejsprostěji lze ukázat jak je charakter psychopatický a evil :megalol: :megalol: *, s trochou toho pozitivního metagame lze odpálkovat kohokoli se ctí na "mém" evil charakteru a bez zlé krve na obou stranách.

I starý "evilák" anurin se uměl OOC optat, zda OOC snesu IC "drsné" zacházení s postavou, když se IC jednání se přechýlilo "za" určitou mez. Trocha té tolerance :bigwink: , empatie.

P.S.
Pro všechny RP inkvizitory - nechcete si dát do popisků: *Moje jméno je "Ave Já"! Já jsem tady ta Nejprvnější hlava pomazaná, RP nejlepší hráč a strůjce Vaší veškeré závaby, ať už se Vám to líbí nebo ne!* :megalol: :megalol: :megalol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

zuzuPD píše:
Luelle píše: tak btw.… jak tě napadlo, ženevím co je debilita? :blink:


a jestli sis všiml já poukazuji na nadávky z 15. století a níž

Debila bych ve hře asi taky nepoužila, přijde mi moc moderní (i když není tak moc, jak si myslíme)

a věř, že pseudodobovost rozeznávat umím, protože mám celkem jasnou představu o té skutečné dobovosti ;)
Pozor, LD, pokud čtu dobře, napsal: "Ale nevím, jestli tak jako Ty i jiní dokáží rozeznat pseudodobovost", pak dal příklad svého setkání s hráčem, který jeho postavě do debilů nadával (doufám že jen postavě). Nikde neupozorňoval, že bys snad nevěděla co je debilita, nebo že bys nedovedla rozeznat pseudodobovost.
se omlouvám =P

ale koukni kolik je, jsem před chvílí vstávala :blush:
16? Tak to je v pohodě
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Gavota píše:Tak tedy asi mé slovo závěrem k celé věci.
Samozřejmě, došlo nám, že jsem svým odhlášením udělali chybu. Pro radost dalších, co v podobném jednání vidí zábavnou hru, mohu slíbit, že už se to opakovat nebude a nadále vydržíme ve hře až do našich bídných konců.
Fajn
Gavota píše:Sharia nabádala Buba k odchodu, chtěla tak ukončit nepříčetné výjevy drzého Hobita, rozhodně si nepřála aby se ty dva do sebe pustili. Měli jsem se, pro dobré pobavení dotyčného, pokusit utéci... zázrakem ho přeskočit a zburcovat stráž ve městě... pak by mohl být sám popohnán třeba před spravedlnost tohoto fantastického světa.
Sharia měla smůlu. Právě kvůli nějakému možnému burcování stráží neměla nárok. Uvědom si laskavě, že celá situace nevznikla pro mé pobavení. Byla to reakce na vzniklou situaci. Stejně jako když "milého neviného hloupého orka" popraví (tzn permanentní smrt postavy) za jeho útoky, nebude to proto, že vás nesnáší DM, ale bude se jednat o reakci světa na chování vašich postav. Jste dospělí lidé, tak se naučte přebírat za své činy zodpovědnost.
Gavota píše:Snad bych měla pana Breanna.…
Pan Braenn je slečna.
Gavota píše:Znovu se hlásím také k názoru, že je opravdu rozdíl, když se v boji utkají dvě postavy podobné síly... pak si asi mohou situaci užít a snad si také navzájem děkovat. Jinak zjišťuji, že je opravdu zbytečné dál se na toto téma zde bavit. Vyvolává tu jen další odezvy mistrů hráčů, kteří si už ani nepamatují, že také oni tu nějak začínali, ale to už bývá kámen úrazu podobných her. Kokosák už zachází příliš daleko s urážkami o inteligenci dokonce i tady na fóru... a přitom co se jeho samotného týče... No, už nemám slov.
Provokovali jste nesprávnou osobu a zaplatili jste za to. Přesněji jeden z vás provokoval, druhý na to dojel taky. Dokud tohle nedokážete pochopit, přestat házet všechno "na toho zlého ošklivého co nás napadl" a převzít svůj díl zodpovědnosti za celou situaci, zůstanete v mých očích nevyzrálí jedinci, což vás zcela jistě nesmírně trápí.

Nicméně tvoji omluvu za odlogování v CvC přeze všechno přijímám. Udělali jste chybu, kterou již nebudete opakovat a jistě si přečtete pravidla abyste je už dále neporušovali, i kdyby to mělo být jen z čiré nevědomosti.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

KaTo píše:
Luelle píše:
když si to tu tak přočítám, začínám chápat tomu proč mám čím dál tím menší nutkání se lognout na té EQ
nováčkovské postavy mají takový zvláštní rys a překvapivě všichni - zdraví

prostě potkáte totálně neznámou postavu a ona vás pozdraví... v případě mojí postavy.. by tam ty coury asi lítaly - pokud bych se rozhodla, že má zrovna blbou náladu, menstruuje nebo se jí prostě nelíbí účes té coury, co já zrovna zdraví

a místo kokosáka, bych tu na foru vysela já...zlá blondýna co uráží do hampejznic
Ale no tak, vy milý vášniví RP inkvizitoři... Pamatujete "moje RP hra končí tam, kde začíná RP hra toho druhého". Pokud někdo pozdraví, nemusíte ho hned poslat do prdele, protože ta Kráva Vás oslovila (IC) *dumá jak ještě co nejsprostěji lze ukázat jak je charakter psychopatický a evil :megalol: :megalol: *, s trochou toho pozitivního metagame lze odpálkovat kohokoli se ctí na "mém" evil charakteru a bez zlé krve na obou stranách.

I starý "evilák" anurin se uměl OOC optat, zda OOC snesu IC "drsné" zacházení s postavou, když se IC jednání se přechýlilo "za" určitou mez. Trocha té tolerance :bigwink: , empatie.


já to takhle vůbec nemyslím ;)
jde jen čistě o logiku věci... mě na ulici pozdravit neprosto neznámý člověk, tak celkem kulím oči
Cathy by tamtu couru taky nehodila hned - spíš bych jen napsala *nadzvedne obočí a jde dál*
KaTo píše:P.S.
Pro všechny RP inkvizitory - nechcete si dát do popisků: *Moje jméno je "Ave Já"! Já jsem tady ta Nejprvnější hlava pomazaná, RP nejlepší hráč a strůjce Vaší veškeré závaby, ať už se Vám to líbí nebo ne!* :megalol: :megalol: :megalol:
bych chtěla něco říct..ale neřeknu! tak a máš to :bleh:
16? Tak to je v pohodě
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Dodám jen, že další diskusi na dané téma na veřejném foru považuji za zbytečnou. PM ode mě máte, jestli a jak odpovíte je na vás. Pokud nejsou námitky z protistrany, asi bych poprosil někoho zodpovědného o uzamčení topicu, a diskutující o středověkých nadávkách a podobných on topic věcech, aby se přesunuli někam jinam.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

kokosak píše:Dodám jen, že další diskusi na dané téma na veřejném foru považuji za zbytečnou. PM ode mě máte, jestli a jak odpovíte je na vás. Pokud nejsou námitky z protistrany, asi bych poprosil někoho zodpovědného o uzamčení topicu, a diskutující o středověkých nadávkách a podobných on topic věcech, aby se přesunuli někam jinam.
Preje si protistrana uzamceni topicu?
Gavota
Příspěvky: 7
Registrován: 15. 3. 2010 0.27

Příspěvek od Gavota »

Co se týče mě, jako druhé ze třech zúčastněných stran, své poslední slovo jsem už řekla.
Proto, aby aspoň ze slušnosti, byla dána možnost zakončit rozhovor také TSK, prosím počkat až se připojí.
Přeci jen, od té doby co zveřejnil svůj poslední příspěvek, toho bylo na fóru dost připsáno... slova zastávající se i proti nám, ale pak i příspěvky kokosáka, který má opravdu překvapivě shodnou tu část charakteru se svou postavou, která má nutkání brát si do úst hodnocení inteligence druhých lidí. Což je přímo v rozporu hned s prvním bodem 2.části ZÁVAŽNÝCH PRAVIDEL HRY. Nadále prosím ať se podobných nejapných komentářů zdrží a hlídá si své chování.
Tím toto téma, pro mou osobu, může být uzavřeno.
- Slečně Braenn se omlouvám nějak jsem podle obrázku, jména ani jejích slov předem nerozpoznala že jde o ženu.
- Sharia je bohužel trochu naivní kněžka boha Solara, snad proto má tu potřebu hned všechny zdravit s úsměvem a přáním sluncem prozářeného dne. Časem snad zjistí, které z postav to tak pekelně vadí a nechá si to, při setkání s ní, raději pro sebe.
Za shovívavost předem díky.
Není více co dodávat.
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Vážená dámo, pokud jste již svoje poslední slovo řekla, pak doporučuji aby bylo skutečně poslední. Jakékoli vaše narážky na chování mé nebo mé postavy pokládám za znovuotevření diskuse. S flejmy problém opravdu nemám, s flejmery taky ne.

Jasné?
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Nifredil
Příspěvky: 381
Registrován: 28. 4. 2007 12.16
Bydliště: Lesy... louky

Příspěvek od Nifredil »

kokosak píše:Vážená dámo, pokud jste již svoje poslední slovo řekla, pak doporučuji aby bylo skutečně poslední. Jakékoli vaše narážky na chování mé nebo mé postavy pokládám za znovuotevření diskuse. S flejmy problém opravdu nemám, s flejmery taky ne.

Jasné?
PM *kroutí nevěřícně hlavou*
Nifredil Níniel
Miellé Esperance
Ronja
Pavel Urban
Příspěvky: 5886
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

Tato debata směřuje úplně mimo původní téma. Prosím všechny, aby se zdrželi nějakých komentářů na adresu ostatních hráčů a jejich napadání (pokud toho nejste schopní, vyříkejte si to ve svém tématu na patřičném fóru nebo ideálně skrze PM).

Opakuji:
Jakmile se vyjádří tenskytarou, toto vlákno bude zamčeno.
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
tenskytarou
Příspěvky: 46
Registrován: 27. 2. 2010 20.43

Příspěvek od tenskytarou »

Děkuji, že čekáte na moje "poslední slovo", ale nemusím ho mít a je mi i jedno, jestli bude forum uzamčeno, nebo ponecháno k dalšímu slovnímu sebeukájení některých jedinců, o kterých jsem si už udělal obrázek asi nejen já.

Dostal jsem do PM od kokosáka komentovaný log (neměli jsme ho úplný, na ženině notebooku jsem logování zapnul až po tomto incidentu) a mohu jen říct, že bych si přál, aby dokázala být i v reálu tak bohoslavně trpělivá a laskavá, jako byla v rozhovoru s tím "stvořením". :clover: Prosím ji tímto, aby dále ani slovem nepokračovala v této diskusi, je to zbytečné. Každopádně i já to cítím tak, že ač hráči hrají různé role, vždycky jsou ty role odrazem mnohých povahových rysů hráče.

A jak to chodí s "moudřejší ustoupí" ve sféře, ze které jsme přišli? Pokud si ke stolu, kde sedíme, přisedne nějaký blb a začne nám sprostě nadávat, zvedneme se a požádáme vrchního, aby nám prostřel jinde a nebo prostě z podniku odejdeme (a budeme moc přemýšlet, jestli se do něj vrátíme). A aplikace ve hře? Pokud potkáme negativní postavu, ale poznáme, že ji ovládá inteligentní a citlivý hráč, hru si užijeme. Pokud zjistíme, že ji ovládá kokosák nebo někdo podobný, promiňte, zkusíme to udělat nějak lépe, než se odpojit v souboji, ale skoro určitě spěšně odejdeme. Přišli jsme se sem bavit, ne trpět.

Jestli to někdo pořád nechápe, nechť si opravdu pozorně, s myslí a srdcem otevřenými, přečte Labirovo fórum, na které tu byl dán odkaz výše.
Pavel Urban
Příspěvky: 5886
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

Zamykám, minimálně na nějakou dobu, než vychladnou horké hlavy.
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
Pavel Urban
Příspěvky: 5886
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

Horké hlavy už předpokládám vychladly, takže znovu odemykám.
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Vyřešeno po PM a uzavřeno.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Odpovědět