Přípomínky k případu Anade/Zacho

Prohřešky hráčů a jiných subjektů.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 989
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Anade »

cybermisa píše:
Anade píše:
cybermisa píše: Zajimavy je, ale je postaven na tvrzeni, ze o tom zabiti OOC VEDEL, ale na zaklade te informace nejednal. A to Anade vzhledem k okolnostem dokaze tezko.
Stejně jako ty (kdokoli) nemáš šanci dokázat opak.
OOC informaci jsi mel a pro telo jsi sel.
Tohle ale NEDOKAZUJE metagame. Dokaž, že bych bez OOC informace nešel tam, kam jsem šel!
cybermisa píše:Na slusnou zadost od Pavlao vysvetleni, kde jsi vsechno toto mohl krasne uvest a VCAS vysvetlit, jsi odpovidal jen sarkasticky a nespolupracoval jsi.
Pavlovi jsem odpovídal tak, jak se mne ptal a co po mně chtěl. Bližší vysvětlení jsem nepovažoval za nutné, vzhledem k tomu, že se o metagame nejednalo. A kdybych jednal v souladu s tím, co hráč Zacha chtěl (a dopustil se tím metagame), tak bych se od banditů otočil a šel pryč.
cybermisa píše:S priznanim o znalosti OOC informace jsi prisel az v okamziku, kdy vsechno vyslo najevo.
Není pravda. Tohle jsem sdělil několika osobám již dříve a netajil se tím.
cybermisa píše:Zachovej se prosim jednou jako chlap a postav se tomu celem jako Lomylith, tohle vazne nema cenu …
Co tím jako myslíš? Že budu lživě tvrdit, že jsem lhal? Já jsem nelhal a nelžu!
Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Anade píše:
cybermisa píše:S priznanim o znalosti OOC informace jsi prisel az v okamziku, kdy vsechno vyslo najevo.
Není pravda. Tohle jsem sdělil několika osobám již dříve a netajil se tím.
`

Ale nenapsal jsi to Pavlovi, kdyz po tobe chtel vysvetleni, dokonce ani po tom, co jsem te poprosil, abys spolupracoval a vsechno mu napsal!!!

Tohle zpusobilo, ze ti proste neverim, ze nelzes.
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 989
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Anade »

zdech píše:
Udělala postava něco, co by prokazatelně bez OOC zásahu neprovedla? Takhle z hlavy mě napadá třeba obrat pohybu o 180° a neomylné vyražení směrem k mrtvole.
Ne. Nic takového jsem neudělal. Proto si stojím za tím, že nelze prokázat, že by udělala cokoliv, co by bez OOC zásahu neprovedla.
zdech píše:Irelevantní to není…
Taky si to myslím.
zdech píše:…i kdyby se s trestem nedalo nic dělat už jenom proto, že případné chyby v posuzování by stálo za to u takto těžkého trestu vychytat. Sám mám v minulosti zkušenost se dvěma volbami typu "matagamovat/nechat se z metagamu vyšetřovat". Skutečnost, že by mohlo ono vyšetřování skončit u stejného rozhodnutí jako v tomto případě je poněkud děsivý.
Ano. Bohůmžel jsem se rozhodl nemetagamovat. Mohl jsem od banditů odejít a metagamovat a nedostat obvinění za metagame a mít klid (že mě nikdo z metagame neobviní).
Ale neudělal jsem to, abych měl já čisté svědomí, že nemetagamuju. A dostal jsem trest za metagame.
Paradoxní.
zdech píše:Další věc co mi vrtá hlavou je závažnost této konkrétní situace. Co je na ní považováno za závažné?
Závažné důsledky by IMHO mohly být, pokud bych mrtvolu našel.
Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Anade píše:Mohl jsem od banditů odejít a metagamovat a nedostat obvinění za metagame a mít klid (že mě nikdo z metagame neobviní).
Ne Anade! Prekrucujes a manipulujes! Mohl jsi ve hre Pavla ihned kontaktovat, napsat mu, ze jsi obdrzel OOC info a i kdyz to bude vypadat podezrele, ze jsi mel stejne v planu tam jit. To bych totiz udelal ja …
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Ty bys napsal DMku, které tobě a skupině kolem tebe mnohkrát zhoršilo hru a vůbec tak nějak znepříjemnilo hraní? Já rozhodně ne.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 989
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Anade »

cybermisa píše:
Anade píše:Mohl jsem od banditů odejít a metagamovat a nedostat obvinění za metagame a mít klid (že mě nikdo z metagame neobviní).
Ne Anade! Prekrucujes a manipulujes! Mohl jsi ve hre Pavla ihned kontaktovat, napsat mu, ze jsi obdrzel OOC info a i kdyz to bude vypadat podezrele, ze jsi mel stejne v planu tam jit. To bych totiz udelal ja …
NEPREKRUCUJU. TAK TO BYLO!

Příště to tak asi udělám. Ale Pavlovi? *zamyslí se* Pavlovi, který uznává jen svou pravdu?

A já jsem dostal informaci, že je mrtvý. Nikoli, že leží tam, kde kam jsem šel. IC jsem Zacha potkal naposled v Říši, takže jsem se v tom okamžiku dokonce domníval, že ho zabili banditi v Mezizemí.
Naposledy upravil(a) Anade dne 12. 2. 2011 21.50, celkem upraveno 3 x.
Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Nalk píše:Ty bys napsal DMku, které tobě a skupině kolem tebe mnohkrát zhoršilo hru a vůbec tak nějak znepříjemnilo hraní? Já rozhodně ne.
Kolikrat jsem te napr. ja nastval/vytocil a stejne se mnou komunikujes relativne normalne :bigwink:
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

cybermisa píše:
Nalk píše:Ty bys napsal DMku, které tobě a skupině kolem tebe mnohkrát zhoršilo hru a vůbec tak nějak znepříjemnilo hraní? Já rozhodně ne.
Kolikrat jsem te napr. ja nastval/vytocil a stejne se mnou komunikujes relativne normalne :bigwink:
Jednak už uplynul nějaký čas... jednak jsem Nalk... *pokrčí rameny* kdybys ale zase začal, tak pochybuju, že bych s tebou na místě cokoliv řešil.

EDIT: ostatně někde mám ještě jedne log schovaný..kdy jsem se dopustil jistého prohřešku (IC prohřešku), ale pak ty telly byly z mé strany nekomunikující a odsekávající... to samé asi udělal Anade.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 989
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Anade »

Nalk píše:
cybermisa píše:
Nalk píše:Ty bys napsal DMku, které tobě a skupině kolem tebe mnohkrát zhoršilo hru a vůbec tak nějak znepříjemnilo hraní? Já rozhodně ne.
Kolikrat jsem te napr. ja nastval/vytocil a stejne se mnou komunikujes relativne normalne :bigwink:
Jednak už uplynul nějaký čas... jednak jsem Nalk... *pokrčí rameny* kdybys ale zase začal, tak pochybuju, že bych s tebou na místě cokoliv řešil.

EDIT: ostatně někde mám ještě jedne log schovaný..kdy jsem se dopustil jistého prohřešku (IC prohřešku), ale pak ty telly byly z mé strany nekomunikující a odsekávající... to samé asi udělal Anade.
Já jsem se prohřešku nedopustil.
Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
magnumik
Příspěvky: 1700
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Já bych jen rád vyjádřil v tomhle případu sympatie Anademu, pokud vím, už tu dostal několik trestů, ale nikdy se takovým urputným způsobem nehájil. Stejně tak jako věřím, že Kájínek nikoho nezabil, myslím si, že je tenhle trest od Pavla neadekvátní... podle mě je jedno kdy Anade podal detailní vysvětlení se zvyky svojí postavy atd. ...je to logický vzhledem k tomu, že předchozí ne tak detailní vysvětlení nepomohly.

Je to smutný případ.
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 923
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

magnumik píše:Já bych jen rád vyjádřil v tomhle případu sympatie Anademu, pokud vím, už tu dostal několik trestů, ale nikdy se takovým urputným způsobem nehájil. Stejně tak jako věřím, že Kájínek nikoho nezabil, myslím si, že je tenhle trest od Pavla neadekvátní... podle mě je jedno kdy Anade podal detailní vysvětlení se zvyky svojí postavy atd. ...je to logický vzhledem k tomu, že předchozí ne tak detailní vysvětlení nepomohly.

Je to smutný případ.
Jen tak mimo - to že se nějak urputně brání nic neznamená. Zrovna asi týden zpátky se mi jinde stalo, že slečna podváděla. Bránila se urputně nařčení, dokonce to odpřisahávala na všechno co jí bylo svaté...nařkla spoustu lidí co do toho bylo zapletených a nestálo na její straně. Stále tvrdila, že je nevinná, dokonce většinu lidí i svou urputnou snahou přesvědčila. Když se předložily kompletní důkazy, které jí usvědčovaly nesklapla. Stále tvrdila že je nevinná a to i přes to, že mezitím z huby vypustila cosi o tom, že to vlastně udělala. Ne před lidmi byla stále andělem i přes jasné usvědčení. Spousta lidí jí to věří doteď.

Tím nehodlám nijak naznačovat to, že čím více se hájíš tím spíš vinu neseš či že Anade všeobecně něco udělal. Pouze mi tvoje věta vybavila poměrně čerstvou vzpomínku.

Ráda bych ještě podotkla, že během toho týdne se jí povedlo do stejného srabu zatáhnout ještě pár lidí, jen tak z pomsty...takový bonbonek na konec.
Smrt je jen začátek druhého dějství.
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

magnumik píše:Já bych jen rád vyjádřil v tomhle případu sympatie Anademu, pokud vím, už tu dostal několik trestů, ale nikdy se takovým urputným způsobem nehájil.
:megalol: Tak ted jsi me pobavil … Kdyz pominu ty sahodlouhe diskuse na DM foru, tak privitani na srazu s papirama v ruce, abych resil davno uzavrene spory, rozhodne za urputne povazuji …

Ne vazne magnumiku, ted se dost pletes. Tohle je pripad, kdy se IMHO Anade haji az podezrele malo …

EDIT CM: preklepy
Naposledy upravil(a) cybermisa dne 12. 2. 2011 23.03, celkem upraveno 1 x.
magnumik
Příspěvky: 1700
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

V tom případě se omlouvám :smile:
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 989
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Anade »

Souhlas s Niam. Že se někdo brání není žádný důkaz viny / neviny.
Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Nicméně důkaz viny očividně je příležitost a motiv. Víc není třeba, protože presumpce neviny očividně neexistuje.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

kokosak píše:Nicméně důkaz viny očividně je příležitost a motiv. Víc není třeba, protože presumpce neviny očividně neexistuje.
Hmm... což je na jednu stranu škoda - imho je to jeden ze základů moderní společnosti, ale asi to tady ani nejde, protože by na tom opravdoví podvodníci mohli "získat" výhodu (tj. nedokážete mi to, neudělal jsem to)
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woxa »

Zavedl bych pravo utrpne, delevelovat tak dlouho, dokud se dotycny neprizna.

P.S.: sorry za OT, ale prsty me svrbeli :)
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Akruo: internetové servery a portály nejsou demokracie... na to už jsi mohl přijít ve svém věku :biggrin:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Nalk píše:Akruo: internetové servery a portály nejsou demokracie... na to už jsi mohl přijít ve svém věku :biggrin:
Však vím... ale i tak mi to příjde smutné, ta komunikace přes internet opravdu vázne. Kdyby se řešila většina problémů z očí do očí dopadly by dost často úplně jinak...
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2538
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

O tomhle pochybuju. Vždyť se Anade v podstatě přiznal, teď jen hraje na ublíženou notu. Unavující.
Kraki Skengdrang
Zamčeno