Toueerova microgalerie

Máte příhodu, legendu či příběh ze hry? Sem s ním.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Toueer
Příspěvky: 128
Registrován: 6. 2. 2007 23.40

Toueerova microgalerie

Příspěvek od Toueer »

V tomhle topicu možná časem přibude pár dalších obrázků.(Vše vlastní tvorba)

(Obrázky, které vzniknou v rámci :,,Různé oči, stejná místa, ,, sem dávat nebudu.)
------------------------------------------------------------------------------------------------
Pro začátek - ,,Ilingen, jak ji, v posledních dnech, můžete vídat docela často v Tirianu,,:
(Těžké černé šaty ze sametu a tvrdé tkaniny se zeleným lemováním. Vlasy jsou její, pouze vyčesané, není to paruka, ačkoliv má tento vzhled evokovat)

Obrázek
Naposledy upravil(a) Toueer dne 30. 8. 2009 12.15, celkem upraveno 3 x.
postava: Ilingen Signerr
Obrázek
Uživatelský avatar
Toueer
Příspěvky: 128
Registrován: 6. 2. 2007 23.40

Tony a Ilingen

Příspěvek od Toueer »

Někdo už je potkal, někoho to možná čeká.…. ,,Tonny a Ilingen na procházce.,, :)

(Je to jen rychlá skica - zhruba 2 hod i s barvením, spíš pro pobavení - ořezávání okrajů je taky trochu odbité a o rukách ani nemluvit :D...ale no,...užijte si to)

--- věnováno Kohenovi ;)

(nebyl jsem si jistej, nakolik mam brát vážně portrét Tonnyho a jeho vzhled ve hře - osobně se mi víc líbí představa, že je snědší, tak se moc nezlob, jestli to neni úplně přesný ;) )

(Lil má na krku červený krystal)

Obrázek
Naposledy upravil(a) Toueer dne 30. 8. 2009 12.15, celkem upraveno 2 x.
postava: Ilingen Signerr
Obrázek
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 923
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

Osobně se mi líbí ten první obrázek. Svojí atmosférou, pozicí a šaty se totiž podobá starým renesančním portrétům. (A to Niam ráda :) )
Nicméně jen houšť a větší kapky, další kreslíř tomu tady jenom prospěje :thumbsup:
Smrt je jen začátek druhého dějství.
Uživatelský avatar
Toueer
Příspěvky: 128
Registrován: 6. 2. 2007 23.40

Příspěvek od Toueer »

NiamCK píše:Osobně se mi líbí ten první obrázek. Svojí atmosférou, pozicí a šaty se totiž podobá starým renesančním portrétům. (A to Niam ráda :) )
Nicméně jen houšť a větší kapky, další kreslíř tomu tady jenom prospěje :thumbsup:

Děkuju za odvahu napsat sem první komentář :thumbup: ješitný umělec je potěšen!


Jako čistě renesanční to není - je to takový klasický fantasy mix, asi něco jako Equilibrie samotná...středověk a 16.,17.,18. století v jednom. Takový ,,umělecký,, eklekticismus.
postava: Ilingen Signerr
Obrázek
kohen
Příspěvky: 461
Registrován: 21. 2. 2006 16.57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kohen »

No nechtěl jsem ti to tady zmazat jako první, ale.… teď už to pujde...
Moc hezké, záleží hlavně jak si Tonnyho představují ostatní a v tomto případě ty.
Dik. :blush:
Seržant Tiriánské Stráže Tonny Signerr

Zákon a Pořádek -Pomáhat a Chránit

Sláva Tirianu
Uživatelský avatar
Toueer
Příspěvky: 128
Registrován: 6. 2. 2007 23.40

Příspěvek od Toueer »

kohen píše:No nechtěl jsem ti to tady zmazat jako první, ale.… teď už to pujde...
Moc hezké, záleží hlavně jak si Tonnyho představují ostatní a v tomto případě ty.
Dik. :blush:
:shuffle:

Díky za příspěvek, už jsem četl PM.
postava: Ilingen Signerr
Obrázek
Uživatelský avatar
Toueer
Příspěvky: 128
Registrován: 6. 2. 2007 23.40

,,Jedna nejmenovaná zvrhlá elfka,,

Příspěvek od Toueer »

Takový menší poděkování za loňský propařený Vánoce, bylo to super!

Věnováno jedné nejmenované zvrhlé elfce ;)


Verze pro fajnšmekry a zastánce čistého stylu :

Obrázek


Tématicky laděná verze :

Obrázek

(to pozadí - obzvlášť mraky nic moc...kdyby to prostředí nebylo důležitý, ani bych se do toho asi nepouštěl, je to spíš pro ilustraci)

(Druhá nejmenovaná elfka s hadama je v pořadí, rozhodně neslibuju, že to bude hotový zachvíli.) :bigwink:
Naposledy upravil(a) Toueer dne 30. 8. 2009 12.16, celkem upraveno 1 x.
postava: Ilingen Signerr
Obrázek
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

nemá moc velké.. ehm, popředí na jistou elfku? :megalol:

Jinak taky se mi líbí hlavně ten první obrázek, ty šaty jsou nádherné
Akira
Příspěvky: 884
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

to má velké..nebo spíš..má vůbec...jistá elfka neměla žádné :bigwink:
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

To nemůže být nikdo jiný než stará dobrá ….. , ta byla oblíbená hlavně mezi trpajzlíky. Mě se na celém obrázku líbí nejvíc její obličej. Dává krásně najevo už od pohledu kdo žije věčně. Kdo přichází a kdo zůstává. :bigwink:
Darmonlor
Příspěvky: 801
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

Až na ten druhý (nevím, prostě mi nějak nesedne) opravdu paráda, hlavně jedna elfka :)
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2668
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

tož korva mať taký elfici bez sa do nich zabořel hniď
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
Toueer
Příspěvky: 128
Registrován: 6. 2. 2007 23.40

Re: …

Příspěvek od Toueer »

Braenn, Akira > samozřejmě vim :)..ehm , ale uznejte, že takhle je aspoň na co koukat. Je to samozřejmě stylizovaný, má to zobrazovat spíš povahu postavy, jak zmínil Anurin. :happy:

Darmonlor > ten druhej je zkrátka nedodělanej, řekněme, že ,,jedna elfka,, vypadala na začátku velmi podobně, koukni se třeba na lemující čáry, druhej obrázek má všechny černý, u elfky jsou vypiplaný, navíc je i vystínovaná. (taky jsem to dělal dvě odpoledne a ne dvě hodiny jako ten druhej - i když s tabletem by to asi taky bylo o něčem jiným) - proklínám myš!
postava: Ilingen Signerr
Obrázek
Darmonlor
Příspěvky: 801
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Re: …

Příspěvek od Darmonlor »

Toueer píše: Darmonlor > ten druhej je zkrátka nedodělanej, řekněme, že ,,jedna elfka,, vypadala na začátku velmi podobně, koukni se třeba na lemující čáry, druhej obrázek má všechny černý, u elfky jsou vypiplaný, navíc je i vystínovaná. (taky jsem to dělal dvě odpoledne a ne dvě hodiny jako ten druhej - i když s tabletem by to asi taky bylo o něčem jiným) - proklínám myš!
Tak to jo :) Ty to všechno děláš myší? To musí být nehorázná piplačka, smekám.
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Nifredil
Příspěvky: 381
Registrován: 28. 4. 2007 12.16
Bydliště: Lesy... louky

Příspěvek od Nifredil »

Musím se přidat s pochvalou.. první obrázek mě dostal.. fakt má šmrnc.. druhý tedy beru jako pracovní verzi a ten další.. prostě.. jen.. jééé :yes:
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

myší?! :crazy: bože, já nezvládnu udělat ani rovnou čáru … a k těm obrázkům, pěkný, hlavně ten první :smile:
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Uživatelský avatar
Toueer
Příspěvky: 128
Registrován: 6. 2. 2007 23.40

Příspěvek od Toueer »

Street_cz, Darmonlor > jsou to všechno skeny, který jsem kreslil tužkou. Musí se ořezat, očistit, přebarvit, přejet brushi, definovat okraje oblečení, okraje vlasů, sladit barvy, stínování, odstranit naskenované nečistoty z papíru, ale posuďte sami, kolik tužky tam vidíte :devil_2: jde hlavně o tvar, ten se myší dělá nejhůř...je to piplačka, ale neni to tak hrozný - čistě myší jsem kreslil jen ten Drehan. :bigwink:

Nifredil > ...co se týká pohledu na druhý obrázek si to vystihla přesně! Dík za pochvalu/y :blush:
postava: Ilingen Signerr
Obrázek
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Hm hm.. že bych se přidal ke kreslířům? Taková EQ postavička nakreslená v CADu.. *zamyšleně* a ještě s kótama :megalol:
Uživatelský avatar
Toueer
Příspěvky: 128
Registrován: 6. 2. 2007 23.40

Příspěvek od Toueer »

anurin píše:Hm hm.. že bych se přidal ke kreslířům? Taková EQ postavička nakreslená v CADu.. *zamyšleně* a ještě s kótama :megalol:
Já jsem pro! :whistling:
postava: Ilingen Signerr
Obrázek
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1996
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

máte to mít du na to
trpaslík.dwg
PODPIS
Odpovědět