Je mi moc líto braši.…

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Jiper
Příspěvky: 150
Registrován: 24. 12. 2006 15.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiper »

:shades:

Inu, vše jest napsáno. Já jakožto Goinus jsem prodělal za posledních pár dní hodně změn. Co se týče Jupa. Brach jako brno, jak se sluší a patří. Je na tobě, zda-li ho chceš ve hře či ne. Řekl jsem ti ve hře své,protože Jupa jsi tou smrtí udělal částečně mnohem důležitějšího, než ještě byl (tím myslim, že se stal padlým hrdinou). Nechám to na tvém svědomí. Jupa uvítám s otevřenou náručí, samozřejmě.

IC bych nechal na Alfrayově domluvě s DM.

Jinak ale i synátor má velkej potenciál. Syn hrdiny, který chce pomstít otce. Ono je to těžký, když je celou dobu ona postava tam, kde je;)

Tvá volba, my se už nějak přizpůsobíme. Nemysli hlavou, řiď se tim, aby sis zahrál. K čemu nespokojenej dobrej hráč;)
"Inu, rád bych..." Zachariash
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1189
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

ToGran: Tu houbu fakticky měl :bigwink: Amm i screen, kdy jí systémově jí :yes:
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1996
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

Tak ted su v riti vouplně braši!!!
protože jestli se nějakym způsobem dostane nahoru na desku jup tak s nim bude muset obživnout i Gloinuss vim že je to postava ještě nezaběhlá V hargole moc neznámá ale v hlavě se mě něco rýsuje ted je otázka esli to pude musim se domluvit s Alfrayem a hlavně s nějakym DM jestli k tomu dá souhlas i IC důvod.
A jak tu bylo řečeno já si sice neudělal podobnou postavu teda kromě rasy ale na druhou stranu mi ten červenej exot co moc nepřemejšlel chybí a tenhle opravdu začíná splívat s postavou Gloina co se charakteru, a to mě osobně přestává bavit je sice líp postavenej ale co!! uvidíme ted záleží na tom jak se domluvim s Alfrayem a DMś
PODPIS
psin
Příspěvky: 555
Registrován: 27. 5. 2006 20.11
Bydliště: Plzeň / západní pobřeží EQ

Příspěvek od psin »

Alfray píše:Moji nejbližší...potřebuju poradit...

Rozležela se mi v hlavě ta Jupova smrt a štve mi to a mrzí zároveň. Hlavně ten fakt, že pochybuju o tom, že dotyčnej, kerej nás sejmul by si dal permku taky, kdyby se nám ho povedlo zabít (a jako že to není nemožný)…

Asi je to tím, že mi Jup dost chybí a jaksi se do jeho syna nemůžu tak nějak vžít. Pořád v něm vidím mýho Jupa, tak jak jsem si ho v hlavě ztvořil, když sem s ním začínal.…

Co myslíte? Přemýšlím o jeho vrácení nahoru. JENŽE! Jak to IC odůvodnit a taky jak bych vypadal před ostatníma, že sem si něco zvolil a teď to zas měním....Nevim, mam velký dilema...

Prosím o radu... :clover:
Nevim co řešíš …

Durmin pravil: Tož ty brachu nejsi připravenej seďát tu se mnů a s dalšíma brachama! Ne proto že bys teho nebyl hodén, ale ty maš jinší úkoly na tej placce a ja ťa tu nemoožu necháť stejně jako ty nemóžeš necháť brachy ve štychu tam! Tož sa tam vrať a chováj sa múdře a statečně, bych ťa sem vzál až příde tvoja hodina!


Kdo hraje Jupa? Ty nebo vostatní? Vem si to peklo pro ty vrahouny! nesmrtelnej trpaslík! Nezničitelnej... na nukleární pohon - nikdy nevyhasne. :megalol:
Vše má své meze.

Petr Hrozný †, Vilém z Ofenburgu †, Voxeos - NPC, Jakub Poutník - M. I. A. / OFFLINE - NEDOSTUPNÝ
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1189
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Všem díky! :bigwink: :clover:

ToSciorp: Nevím, záleží na tobě a hlavně na DMku... Jinak fakt si to pořádně rozmysli, aby jsi toho pak nelitoval... Já nad tím usilovně přemýšlel jak dlouho a vidíš, že bez pomoci ostatních bych to rozhodnutí asi neudělal... každopádně oživení postavy to nebude žádná sranda, na to už mě upozorňoval Arto...
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Jezura
Příspěvky: 656
Registrován: 18. 12. 2005 5.30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jezura »

Zkusím poradit nebo spíš říct něco ze své zkušenosti.

Trpaslíci jsme vesměs všichni dostatečně hloupí na to, abychom uvěřili, že tě třeba jen Durmin povolal zpátky (a to nemyslím nijak hanlivě nebo ironicky). Tzn. když se vrátíš, IC z toho budou mít všichni jen radost. OOC ti tady uží píšou, že by měli radost.

Stinná stránka je to, jak to budeš prožívat ty. Může to být u tebe úplně jiné, ale vím jaké to bylo u mě s Babinem. Když se vrátil nahoru (a mimochodem bylo to podle podobného scénáře - Drog se rozhodl vrátit a já šel s Babinem kvůli němu), stal se velmi rychle bezectným (v důsledku toho, co se mezi tím stalo) a šel hledat hrdinskou smrt. Pointa je, že já to doopravdy prožíval. Já ji hledal s ním. Ten pohled na něj mě u toho monitoru likvidoval. Byl to silný zážitek a jsem za něj rád. A jsem rád, že jsem tu permku dal. Babin tak (aspoň teď už mám pocit) žije dál. Přeci jen ten zážitek, když se v Hag Hargolu zpívala jeho píseň se nezapomíná. Fakt je, že o to aby žil, se musí postarat ostatní hráči trpaslíků, nikdo jiný to neudělá.

Když to shrnu: Neboj se o ostatní. Odpověz si sám sobě, jestli jeho návrat uneseš.


A pár poznámek stranou:
1. Plně souhlasím s Granem. Pokud novou postavu, udělej ji jinou. Co třeba Runový lord?
2. Proč hrajete CvC s někým, kdo nikdy neumře? Komplikujete si jen hru sami sobě. Kvůli tomuhle jsem zakládal Klub permanentní smrti (který mi mimochodem Labir bezeslova smazal, jak už Labir dělává :no: ). Aby bylo jasně vidět, s kým má cenu hrát CvC a s kým si jen komplikuješ IC i OOC život. Bojujete přece proti postavám, které systémově téměř nelze porazit (jsou na lvlech, kam trpaslík nemůže). Imho je lepší najít si IC důvod, proč do toho CvC nejít a takové postavy prostě ignorovat.
3. Proč DM? Můžeš to udělat bez. Imho tím víc riskuješ, než získáš.

Na závěr jen podotknu, že sám nevím, kdy s tím opravdu tady seknu, tak to možná neber moc vážně.. :smile:
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1996
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

tak ted už jsem se rozhodlo uplně prostě gloinus zvostane se svoji zabitou ženou uvidim jak se to vyvine s Tharekem
PODPIS
Swordfish
Příspěvky: 209
Registrován: 21. 1. 2007 15.00
Bydliště: Praha;Tirian; Říše
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Swordfish »

Gentlemani, mám ještě jednu malou připomínku... To že se sice Jup vrátí je super a všechno vezme trochu jiný spád, ALE! Helfar se zabil, ze zoufalství, dohnali ho tam skutky na elfech..tj samotní elfové. Takže se připravte na to, že my jako trpaslíci budeme muset uhrát tu zášť a zlobu...
:hanged1:
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

Khadur stands ready x)
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1996
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

první větu kterou říká Tharek když potká elfa je: di do hajzlu
PODPIS
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

Jako upřímně, Khadurův patriotismus, který je tak silný, že sahá až k rasismu, mě tak chytá, že sotva vidím elfa, mám tendence na něj útočit a sledovat hlášku "Hod na iniciativu..." =P ;))
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1189
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Nehci zas ze začátku moc vyskakovat, ale už vidim Jupa, až mu oznámíte že měl syna, kterej si vzal život kvůli.… (všichni víme jak to bylo)…. No vudidí se :megalol: :clover:
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

Zdár Rundáre, helenc, neviděl si Ramona?
*Rundár si promne fůs* mno helenc, vod tej hakce, čo sa vydali na vostrov sa tadě vobec nevokázal, hani s brachama pré nedorazil, čo sa ví valil sa vysrat ha potem sa ke kompanji huž nevrátil...
*obdobně odpoví každý brach*

//nechtěl jsem zakládat novej topic, takže braši, nevím, jestli se vůbec ve hře eště někdy ukážu, nějak... na to nemám náladu :) hlavně mám teď co dělat i mimo EQ... možná až ulehne trochu napětí, který mezi mnou a EQ panuje se ukážu :)
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Zamčeno