Pomluvy Equilibrie

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
steel_martin
Příspěvky: 326
Registrován: 9. 3. 2006 11.03
Bydliště: Plzeň / Železná Ruda / Hobitín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od steel_martin »

Mohl bych se jen zeptat, kdo a z jakého důvodu smazal odkaz na Thalii z hlavních stránek Equilibrie?
Game ID: Reverend_Malthas
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

steel_martin píše:Mohl bych se jen zeptat, kdo a z jakého důvodu smazal odkaz na Thalii z hlavních stránek Equilibrie?
Já. Nepřišlo mi to po té provokaci fér to tam nechat. My se taky nestaráme co a jak tam mají provedené a neděláme si z nich terč vtípků a posměchu, tak nevím proč bych jim měl zvyšovat rating když oni tohle dělají. Myslete si klidně že nemám smysl pro humor, ale prostě já bych si něco takového nikdy nedovolil.

Možná tam ten odkaz zase časem dám, ale to se musí chovat jinak.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Ještě dodám, že i když to třeba nebylo způsobeno přímo týmem Thalie (nevím nesleduji kdo je/není v jejich týmu) tak rozhodně bylo v jejich moci zjednat pořádek. Na fóru Equilibrie bych takovéhle věci jako navážení se do jiného světa (byť třeba částečně ze srandy) bez vyprovokování a bez důvodu rozhodně nestrpěl.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Bas
Příspěvky: 276
Registrován: 10. 9. 2007 20.59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bas »

labir píše:
steel_martin píše:Mohl bych se jen zeptat, kdo a z jakého důvodu smazal odkaz na Thalii z hlavních stránek Equilibrie?
Já. Nepřišlo mi to po té provokaci fér to tam nechat. My se taky nestaráme co a jak tam mají provedené a neděláme si z nich terč vtípků a posměchu, tak nevím proč bych jim měl zvyšovat rating když oni tohle dělají. Myslete si klidně že nemám smysl pro humor, ale prostě já bych si něco takového nikdy nedovolil.

Možná tam ten odkaz zase časem dám, ale to se musí chovat jinak.
Nedal to tam Thájiský hráč...zčásti je z Thalie, ale je to i Equilibrijský. Thájiští hráči toto nechtěli dělat. Pořádně si to pročtěte :smile: :bigwink:
Govan syn Thora ("Oh fun and games!")

Adept Magnus - Jeho posledním kouskem je přístroj, který by měl údajně z jablek udělat mošt - a naopak.
Prý by to jednou mohlo fungovat i na chmel.

Kobold Kruul - Vyčistí i ten největší magický blivajz.
OneHeart
Příspěvky: 1329
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

labir píše:
steel_martin píše:Mohl bych se jen zeptat, kdo a z jakého důvodu smazal odkaz na Thalii z hlavních stránek Equilibrie?
Já. Nepřišlo mi to po té provokaci fér to tam nechat. My se taky nestaráme co a jak tam mají provedené a neděláme si z nich terč vtípků a posměchu, tak nevím proč bych jim měl zvyšovat rating když oni tohle dělají. Myslete si klidně že nemám smysl pro humor, ale prostě já bych si něco takového nikdy nedovolil.

Možná tam ten odkaz zase časem dám, ale to se musí chovat jinak.
Až doteď jsi bránil Equilibrii, potažmo PlaCoS, s důstojností, ale tohle mi přijde dost dětinské. :ermm:
Ta diskuze se tam k Eq systémům zvrhla na popud Equilibrijským renegátů, kteří si potřebovali zaskuhrat i tam. Vedení s tím nemá nic společného a na fóru mají prostě trochu volnější dikuzní podmínky, takže to tam nebylo považováno za kritiku, ale spíš jen jako vtip.
A džordž a jeho tlupa z toho teď mají určitě ohromnou legraci, jak se jim podařilo proti sobě popudit hráče dvou světů. :chris:
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
OneHeart
Příspěvky: 1329
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

OneHeart píše:
labir píše:
steel_martin píše:Mohl bych se jen zeptat, kdo a z jakého důvodu smazal odkaz na Thalii z hlavních stránek Equilibrie?
Já. Nepřišlo mi to po té provokaci fér to tam nechat. My se taky nestaráme co a jak tam mají provedené a neděláme si z nich terč vtípků a posměchu, tak nevím proč bych jim měl zvyšovat rating když oni tohle dělají. Myslete si klidně že nemám smysl pro humor, ale prostě já bych si něco takového nikdy nedovolil.

Možná tam ten odkaz zase časem dám, ale to se musí chovat jinak.
Až doteď jsi bránil Equilibrii, potažmo PlaCoS, s důstojností, ale tohle mi přijde dost dětinské. :ermm:
Ta diskuze se tam k Eq systémům zvrhla na popud Equilibrijským renegátů, kteří si potřebovali zaskuhrat i tam. Vedení s tím nemá nic společného a na fóru mají prostě trochu volnější dikuzní podmínky, takže to tam nebylo považováno za kritiku, ale spíš jen jako vtip.
A džórdž a jeho tlupa z toho teď mají určitě ohromnou legraci, jak se jim podařilo proti sobě popudit hráče dvou světů. :chris:
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Bas
Příspěvky: 276
Registrován: 10. 9. 2007 20.59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bas »

OneHeart píše:
OneHeart píše:
labir píše: Já. Nepřišlo mi to po té provokaci fér to tam nechat. My se taky nestaráme co a jak tam mají provedené a neděláme si z nich terč vtípků a posměchu, tak nevím proč bych jim měl zvyšovat rating když oni tohle dělají. Myslete si klidně že nemám smysl pro humor, ale prostě já bych si něco takového nikdy nedovolil.

Možná tam ten odkaz zase časem dám, ale to se musí chovat jinak.
Až doteď jsi bránil Equilibrii, potažmo PlaCoS, s důstojností, ale tohle mi přijde dost dětinské. :ermm:
Ta diskuze se tam k Eq systémům zvrhla na popud Equilibrijským renegátů, kteří si potřebovali zaskuhrat i tam. Vedení s tím nemá nic společného a na fóru mají prostě trochu volnější dikuzní podmínky, takže to tam nebylo považováno za kritiku, ale spíš jen jako vtip.
A džórdž a jeho tlupa z toho teď mají určitě ohromnou legraci, jak se jim podařilo proti sobě popudit hráče dvou světů. :chris:
Jakou tlupu přesně myslíš? :smile:
Govan syn Thora ("Oh fun and games!")

Adept Magnus - Jeho posledním kouskem je přístroj, který by měl údajně z jablek udělat mošt - a naopak.
Prý by to jednou mohlo fungovat i na chmel.

Kobold Kruul - Vyčistí i ten největší magický blivajz.
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

OneHeart píše:
labir píše:
steel_martin píše:Mohl bych se jen zeptat, kdo a z jakého důvodu smazal odkaz na Thalii z hlavních stránek Equilibrie?
Já. Nepřišlo mi to po té provokaci fér to tam nechat. My se taky nestaráme co a jak tam mají provedené a neděláme si z nich terč vtípků a posměchu, tak nevím proč bych jim měl zvyšovat rating když oni tohle dělají. Myslete si klidně že nemám smysl pro humor, ale prostě já bych si něco takového nikdy nedovolil.

Možná tam ten odkaz zase časem dám, ale to se musí chovat jinak.
Až doteď jsi bránil Equilibrii, potažmo PlaCoS, s důstojností, ale tohle mi přijde dost dětinské. :ermm:
Ta diskuze se tam k Eq systémům zvrhla na popud Equilibrijským renegátů, kteří si potřebovali zaskuhrat i tam. Vedení s tím nemá nic společného a na fóru mají prostě trochu volnější dikuzní podmínky, takže to tam nebylo považováno za kritiku, ale spíš jen jako vtip.
A džordž a jeho tlupa z toho teď mají určitě ohromnou legraci, jak se jim podařilo proti sobě popudit hráče dvou světů. :chris:
Ty si ale nějakej chytrej, abych pravdu řekl, dost mě to mrzí že sem to sem dal, vůbec sem nečekal, že to někdo vezme vážně... poučil jsem se.
Ale ty se do mě nenavážej, když o mě víš *****!

Edit Labir: Příspěvek zcenzurován, sprosté výrazy smazány. George - varování.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2668
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

helec přijde mi že už se to začíná přehánět, drž se zásady slušného chování, vůbec nechápu takovou nevraživost jste vůbec normální do háje :angry: :no:
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Darmonlor
Příspěvky: 801
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

George píše: Ty si ale nějakej chytrej, abych pravdu řekl, dost mě to mrzí že sem to sem dal, vůbec sem nečekal, že to někdo vezme vážně… poučil jsem se.
Ale ty se do mě nenavážej, když o mě víš velkou piču!
Víš, tohle je jedna z nejoblíbenějších výmluv na internetu když se diskuse zvrhne v něčí neprospěch. „Jééé, vy jste ale blbí! Já si dělal srandu a vy na ro reagujete jak roj sršňů.“
Tvůj výstup na Thalijském fóru připomínal opravdu ze všeho nejvíc uraženou plačku. „Podívejte se co mi tam udělali, já kvůli tomu musel odejít, to jsem ale chudák“. Narozdíl od thalijských, kteří si z placosu dělali většinou podobnou, nevinnou srandu jako občas my tady (Placos = Skynet, systém pro pravidelné vyměšování a podobně). Neviděl jsem tam ani v jednom tvém příspěvku náznak inteligentního humoru. Hrubé zesměšňování se nepočítá, protože přesně to některé z nás tak namíchlo. A najednou, když už je to prudší, se z laviny kterou jsi vyvolal snažíš vyváznout takovou lacinou větou?
Připomínáš mi toho uživatele, který na abclinuxu.cz poštval proti sobě celý server urážlivými blogposty a nakonec, když nesnášenlivost v diskuzi přerostla únosnou mez, zkusil všechno smést ze stolu článkem „Byl to sociologický průzkum a vy jste mi na to skočili“. Snaž se, na něj ještě nemáš :clover:
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Darmonlor
Příspěvky: 801
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

George píše: Edit Labir: Příspěvek zcenzurován, sprosté výrazy smazány. George - varování.
A já ti to takhle kažím :) Klidně jsi to mohl nechat, alespoň by si mohl každý udělat obrázek :)
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Darmonlor píše:A najednou, když už je to prudší, se z laviny kterou jsi vyvolal snažíš vyváznout takovou lacinou větou?
Když už je to prudší? já se omluvil a tu "lacinou" větu sem použil už na druhý stránce.
Já vím, skrývat se za dav a rejpat do toho "jednoho" je hrozně jednoduchý, zvlášť když z toho můžeš vyváznout jako ten zkušenější, ale každej kdo neprovozuje anal alpining to "prokoukne".
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

:no: Nechcete to zamknout? Miluju když na sebe někdo hází špínu a ještě neoprávněně. Džorži co si tímhle sledoval? Chtěl si naštvat labira? hráče co tu hrají? Chováš se jako usmrkanec. Měl si bejt takovejhle hrdina v době když si tu hrál... a né ted... je mi z tohodle topicu k zblití... a povím to narovinu. Přestal jsem na EQ na čas hrát, protože mi je špatně z hráčské nevraživosti a závisti co tu panuje. Je mi zle z toho jak tu každej na druhého kydá hnůj a hlínu. Fak se někteří seberte a chovejte se jako dospělí lidé. :angry:
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 923
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

George píše:
Darmonlor píše:A najednou, když už je to prudší, se z laviny kterou jsi vyvolal snažíš vyváznout takovou lacinou větou?
Když už je to prudší? já se omluvil a tu "lacinou" větu sem použil už na druhý stránce.
Já vím, skrývat se za dav a rejpat do toho "jednoho" je hrozně jednoduchý, zvlášť když z toho můžeš vyváznout jako ten zkušenější, ale každej kdo neprovozuje anal alpining to "prokoukne".
Hmm vskutku zajímavé, protože Darmův příspěvek měl smysl. Co napsal znělo rozumně, bohužel tím alpingem jsi si nepomohl v tom, aby to lidi viděli tvýma očima. Třeba já osobně nevím co si o tom myslet, protože a-alping dle svého neprovozuju a nic moc jsem neprokoukla.
Smrt je jen začátek druhého dějství.
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Skutečně nejlepší je to tu zamknout a za čas smazat. Takže tak činím.

Omlouvám se, všem co to tu nadzvedlo, nebo znechutilo. Ale nemohu si pomoci dost mě ta provokace rozhodila, asi bych s odstupem času reagoval stejně.

A George abych nezapomněl - uděleno druhé varování. Sprostý můžeš být i když nenapíšeš apriori žádná sprostá slova víš?
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Zamčeno