DM

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

1. Varování pro Tomyna za formu a nadávky.

2. Pozornost DM si nelze vynucovat. pro hru s gigantickým množstvím možností ji vůbec nepotřebujete.

3. Ptejte se sami sebe proč se vám DM nevěnují a jiným ano. Třeba Jon (promiň žě tě použiju jako příklad) - myslíte že ho někdo z DM znal než začal hrát? Ne, nikdo. A proč má teď DM podporu? Protože hraje moc pěkně, dokázal oživit a vdechnout jednomu kusu desky duši, zabavil spousty hráčů kolem - a DM si ho všimli a podporují ho v tom. Ten kdo hraje style já-já-já-já-já-pro mě-pro mě prostě podporu DM mít nebude. A to jsou myslím z drtivé většiny případy těch co si tu vyřvávají pozornost. Ti co mají velkou DM podporu si ji taky ve většině případů zaslouží - tím co pro svět dělají, že nejsou sobci co řvou MĚ, JÁ CHCI, PRO MĚ, ale sami něco dávají a to bez toho aniž by čekali odměnu. Dělejte to taky tak a podporu dřív nebo později dostanete. Nebo jeďte dál jako doposud a mít ji nebudete nebo jen sporadickou.

4. Všichni hráči jste na tomhle světě hosty. Na to pamatujte. A hostiteli jsou zde DM a WB. Vynucovat si po hostiteli u kterého jsem na návštěvě aby něco udělal nebo aby mi něco dal nebo aby se věnoval mě a ne tomu komu chce a s kým se baví je vrchol neslušnosti. Notabene když se stoly prohýbají pod vahou lahůdek a všude je plno dalších hostů.

5. Zamykám to tu na dobu neurčitou abych zamezil uraženým, závistivým a ublíženeckým reakcím na žabomyší spory.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Kirros
Příspěvky: 621
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

Gran píše:

Jen jinými slovy napsal to, co George...
Ano a i z Goergeovych ust je to hnusne.

Ukazka toho ze "Souseduv travnik je vzdycky zelenejsi"
Jacho Ering - Lektor Magické Univerzity v Tirianu
Zamčeno